• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
niki,tak jasné :grinning:
9. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte cakam na postarku a n tenisky zatial nikde ,som nervozna :frowning2:
9. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby,uz ste robili niekedy lososa?Rozmyslam ze kupim zopar kuskov a vyskusam lebo strasne by som chcela vediet ako to chuti,stale na to pozeram v tescu jake by to mohlo byt :grinning: :grinning: :confused:
9. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,ved ako inac :grinning: :grinning: :wink:
vladka ahoj,ake tenisky? :confused:
9. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki ja som este nerobila ale je dobry nasi robievaju je to velmi syte ...
no ja som si kupila tenisky tak cakam maju mi prist
9. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka,vyskusam aj ja len neviem ako ho urobyt lebo na internete je vela sposobov :grinning: :grinning:
tak super mozes ich potom odfotit :wink: :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,a odkiaľ to posielala,to može prísť aj zajtra.
niki,losos je výborný,neviem teda,či ste zvyknutí na ryby a je veľmi rýchlo hotový.
9. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris s BA do vlastnych ruk 1 vou TR ,a doporucene myslis ze dojdu zajtra?
9. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha..tak to neviem,tu v Čechách je rýchla pošta,tak snáď tých 50 km do Trnavy to príde za jeden deň...hm hm hm.
9. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem moja nerobim na poste tazsko polemizovat ,ale som nervozna dufam ze nedojdem o prasule
9. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veď to,keď nevieme,ako pracujú,ale pevne dúfam,že to príde v poriadku.A kedy k vám chodí pošta?
9. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki ja robim lososa skoro kazdy tyzden :slight_smile: robim ho uz kadejako uz aj experimentujem a je fakt fantasticky lahodny
mne chuti najviac ze si posypem kusky korenim na ryby necham stat aj pol dna a rychlo opeciem z oboch stran na rozpustenom masle ,potom kusky lososa zabalim este do alobalu ,polejem maslom a dam zapiect este na nejakych 20 minut do rury ,vyborne su k tomu obycajne zemiaky s kuskami masielka alebo opekane zemiaky ...no a ked experimentujem tak ked ho balim do alobalu tak este massko posypem kuskami ananasu inokedy zase pokrajam pomaranc a poukladam na lososa a tak dam zapiect alebo som robila aj na spajdle -striedala som lososa + sampiony + vsetky druhy papriky ,biela,zelena ,zlta ,cervena a dala som do rury grilovat ...je to super dietne v tomto pripade a vyzera to bozsky :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute babuchy :grinning:
človek vás otvorí a hneď sa zoslintáááá :grinning: :grinning: :grinning: losos-mňam :slight_smile: ja robievam občas,keby to nebolo tak drahé,tak aj každý týždeň :sweat_smile: :sweat_smile: najviac mi chutil s citrónovou omáčkou :wink:
Vladka,aká zmena,všetky ste zmenili fotky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
naše dobrodružstvá Talianov v Rusku popíšem postupne,naraz by to trvalo :grinning: :grinning: :grinning: aj by ma odhlásili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stretko s vanjušou bolo za 100 bodov zo 100,spoznala som ju z diaľky,vysoká,štíhla,vietor vo vlasoch,šanón pod pazuchou-no vedúca :grinning: :grinning: :grinning: som čakala,kedy mi jednu privalaší,že čaká tak dlho,ale je to baba pohoďáčka-dobre nám bolo,len málo a opila ma :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa z tej cesty neviem spamätať,ešte včera sa mi nohy klepali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: toľko zážitkov za 3 dni-to by aj vola zložilo a môj chudák chlap musel do roboty a to spal nejakých 5 hodín včera-je to Macho :grinning: :grinning: :grinning: syn zostal doma, ten by nezvládol vstať a ísť do školy,by tam zaspal na lavici :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
chýbali ste mi,včera ma hnevala tá baľšaja technika,ale muž mi dal preč jeden program na kontrolu teploty a večer notebooku prestalo šibať,len som nemala energiu písať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi som rada ze ste sa mali supis ,tak vravis ze si bolo lolo?????? trosiska ? :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,veď aj ona ťa spoznala....trpaslík utekal na malých nožičkách veľkým mestom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte fris predstavsi vcera sa mi odstahovali deti,a dneska sa mi vratili, plakali sme vsetci traja. isla som jej zobrat este zopar veci a zatkva mama uz mi vravela ze oni sa zblaznili oni uz chu ist naspet, a som si pomyslela a co ine si cakala :confused: :sweat_smile: ja som to vedela na100% ze oni tam tyzden nevidrzia :slight_smile: velmi som sa im potesila, ved ona je moja najstarsia :slight_smile: a zatko boze ako by bol nas, on normalne ako by bol moj syn ,on vobec nie k mame sa tahal ale ku nam. :slight_smile: strasne deti :slight_smile: Bambi ahooooj, tak si sa mala dobre ze? a stretko z Vanou muselo byt faj. :slight_smile: :wink:
9. bře 2010 v 16:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute koceny, skoro my nos zamrzol a fuka tu jak na sibiri, mamky pred skolkou cakali vsetky s kapucnami na hlave ako eskimacky :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som,bola som na kopci..langoška,no soplík mi tečie kade-tade,aká je tam zima,kurnik.
simi,ja som ti to hovorila,že sa vrátia...a povedali,že prečo?
9. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehm,človek si na chvíľu zdriemne a tu je ticho :grinning: :grinning: :grinning:
fris,ty čo furt po kopcoch beháš??trénuješ na Tatry?? :grinning: :grinning: :grinning: ja som ledva Sitno vyliezla,som myslela,že skapem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teda pokračujem v našich dobrodružstvách:k našim sme dorazili po 22-hej,svokrovcov sme nechali na nedeľu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
spali sme dlllho,sobota bola oddychová,len muž namontoval mame na telku,čo sme doviezli káble na anténu,pokecali sme,brat vyrobil police-teda len dosky na police,potrebujeme také dlhé,že to ani nekúpim,takže tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v nedeľu sme sa najedli,pobalili a okolo 11-tej sme vyrazili do KE,došli sme k svokre,muž so synom išli prví,lebo malá spala v aute,tak som čakala,kedy sa zobudí a či ich svokra vôbec pustí hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pustila,malá sa zobudila,tak muž prišiel aj pre nás,došli sme hore,dusno bolo,aj som si povedala,čo som mala na srdci,keď svokra začala,že koľko má malá a nevedeli sme dať vedieť,že sa narodila a že sme došli svokra pred smrťou pozrieť... :angry: :angry: :angry: :confounded: to som mala sto chutí sa obuť a ísť,tak som jej svoje povedala,že sme jej nič neurobili a ona už vlastne ani nevie,prečo sa toľké roky hnevala :unamused: :unamused: :unamused: potom zmäkla,jak buchta na pare a revala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
svokor je na tom zle,po porážke a po operácii nádoru na močáku :frowning2: :frowning2: :frowning2: bolo to náročné,ale prežili sme to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
svokor plakal,veľmi zostarol :frowning2: :frowning2:
bolo to smutné,ale som rada,že muž konečne prekonal tú bariéru,boli tam aj známi,ktorých máme radi-skoro mužovi druhí rodičia,ale z tých ich rečí mi bolo zle-návrat márnotratného syna,že sa mu to vráti a podobné "múdrosti"-hmmmm :confounded: :confounded: :confounded: oni ani nevedia,prečo to všetko bolo,si myslím,že toto hovoriť nemali :cry: :cry:
9. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa...... :frowning2:
9. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale tak čo sa dalo čakať-ľudia sa nemenia :confounded: :confounded:
nevadí,ukázali sme,že sa to dá :wink: minulosť je minulosť,záleží,ako to bude ďalej... :wink:
ja som muža roky presviedčala,aby sme tam išli,len nebol na to pripravený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj sme sa kvôli tomu hádali a nebolo to k ničomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz na to došiel sám,tak som ho v tom podporila,aj keď som nebola nadšená,že tam pôjdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale je to nápor na psychiku..a tie kidy k tomu :unamused:
9. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi no teda ,ale ber to s tej svetlej strany ...
9. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,mne je to už jedno,už to tak neprežívam,ako kedysi,sme ďaleko :slight_smile: :wink:
a to sme ešte nevedeli,aká cesta nás potom čaká-brďo-koky :sweat_smile: :sweat_smile:
simi,to vieš,že to tak beriem :wink: a teda vaši mladí nevedia,kde by sa usadili?? :sweat_smile: :sweat_smile: no,hádam už vedia :grinning: :grinning: tak si rada,že sú naspäť,že? :slight_smile: :wink: a ako to dcérka znáša??tehuľkovanie??v akom je už vlastne týždni?? :confused:
9. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,Vladi,som napísala namiesto Vladka simonka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: prepáč,som z toho všetkého ešte trochu mimo,len by som spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takú cestu sme zažili naposledy,keď padla pod Strečnom lavína :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre si napisala moja :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi tak ste mali veselo :confused: to ste sa kolko rokov nevideli? to co si pisala mi pripomenulo nas pripad ...moj muz je tiez ,,marnotratny syn" :grinning: no ale my sme uz tak ze dnes som isla ku svokrovcom prvy krat sama so siskami v jednej ruke a s mrazenym kuratom v druhej ruke ...a vravim svokre ze nesiem Vam robotu [to kura mi urobte na smotane]a rovno Vam davam aj odmenu a dala som jej do ruky horuce sisky :grinning: my sme sa tiez nebavili skoro tri roky vobec ani nezdravili a tento rok sa to nejako urovnalo a teraz si hladame cestu k sebe
9. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teoška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrá si :grinning: :grinning: :grinning: na to je moja chválabohu dosť ďaleko,aby som jej šišky nosila :grinning:
ale nebavili sme sa skoro 8 rokov :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: pohnevala sa,lebo sme odmietli prísť na oslavu 60-ky z BA do KE,lebo sme mali syna v horúčkach :angry: :angry: :angry: uvidíme,ako to bude ďalej,svokra je mi ľúto :frowning2: :frowning2: :pensive:
9. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ste sa dobre dlllho nebavili...my sme to mali o to tazsie ze vlastne svokrovci byvaju od nas nejakych 8 domov :sunglasses: my to cele pripadalo take detinske ...boli sme ako male deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,presne,ale tak ja som sa nemienila s mužom hádať kvôli ľuďom,čo na mňa v živote nič dobré nepovedali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
muž na to musel prísť sám :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a zažila som aj hnevanie z ich strany,keď sme ešte bývali v KE,takže veľký rozdiel v tom nie je,či sme blízko,alebo ďaleko,keď má raz niekto srdce z kameňa,je to jedno :unamused: :unamused: :unamused:
9. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek