S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. bře 2010

pa rússki tóže ľubľjú gavaríť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
15. bře 2010

Ty si pripad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. bře 2010

teo má asistentku??? 😕 😕 😕 😉

teodorka
15. bře 2010

bambi aj Ty chces? 😀

simona55
15. bře 2010

ahojte langofel co si naliala do malej? 🙂 to volaco sa da kupit v lekarni? baby uz radsej nemyslite na tie virusi fuj brrrr ☹ aby ste si nieco neprivodili pitala som sa mudr ze co to je za virus a zcoho vznika nevedela nato odpoved len ze jednoducho je to rotavirus a mam sa stym uspokojit.Niki vsetko najlepsie, k tvojim narodeninam zdravie stastie to iste aj tvojej rodinke. 🙂

frisbee
autor
15. bře 2010
frisbee
autor
15. bře 2010

ha,v noci opakovali Krausovu talkshow na ČT 1 Uvolněte se,prosím a bol tam mladík,o má v Prahe cestovnú agentúru pre plyšákov 😀 😀 😀 ...že pošlel svojeho plyšáka a zaplatíš mu pobyt,alebo limuzínu,alebo luxusný hotel a on ho vozí po tej Prahe a posiela ti fotky,kde ten plyšák bol..najnižšia cena je od 9O euro 😀 😀 😀

bambi09
15. bře 2010

fris,ja odpadnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by radšej mne mohli zaplatiť-ja chcem byť plyšááááááááák 😀 😀 😀
teo,hej,aj ja scem-frisuľu 😀 😀 😀
simonka a ako je malý??už dobre?? 😕 a to,čo langoška písala sa dá kúpiť v lekárni-rehydratačný roztok-teda myslím,či ako je to presne 😅 😅

bambi09
15. bře 2010

máme krásne čísla:13.300 príspevkov strana 444 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. bře 2010

magické čisla 😀

bambi09
15. bře 2010

no,už nie,sme to pos...i 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. bře 2010

au..ma zabolelo 😀 idem si urobiť kávičku 🙂

bambi09
15. bře 2010

😀 😀 😀 😀 ja idem niečo robiiiiiiiiiiiiiiiť 😅 😅 😅 😝 pááááááááááááááááááá

frisbee
autor
15. bře 2010

tu som..lietali sme po vonku..jé,Irenko,to je příjemné 😀 😀 😀 😀

teodorka
15. bře 2010

fris nefuka u Vas?

frisbee
autor
15. bře 2010

fučí ako na Větrné hůrce,ale svietilo slniečko,vtáčiky klokotali,stíhačky lietali,a my sme si to s psíkmi užívali 😀 😀 😀 😀

simona55
15. bře 2010

juj fris aj zle je mi citat ten prispevok to je nieco hnusne aj strasne, ☹ brrrrrrrrrrrrr uz nechcem nato ani pomysliet co by sa stalo opar hodin. dakujem bambi za opitanie, uz sa ma lepsie, je zivsi uz stvara hovadiny 🙂 🙂 🙂 🙂 nevadi radsej nech je zly ako chori, schudol mi chudatko male, 😒 ale ved pomali to naberie uz mal taku gulatejsiu tvar aj stehienka mal take meskove a teraz..... 😒 ☹ ale uz pomaly mu zacinam pridavat viac papky a bude zase OK 🙂 podla vas teraz to dostane castejsie? dufam ze nie. ☹ uz sme boli aj vonku nadvore, len este sa snim bojim vijst medzy ludi,ja ani neviem kde sme to dostali,viem ze jedol jahody v utorok neboli umyte dcera si ich kupila v lidl a nechala ich nastole az potom som zbadala ze on je jahodu no ja som mu to zobrala ale uz dost zjedol znej mohlo to byt stoho, juuj mam take vicitky svedomia ze som nanho nedavala pozor ☹ ☹ teraz si ho velmi chranim a mam strach onho,nieze predtym nie ale teraz velmi. ☹

langkofel
15. bře 2010

ahojte,

simi to mohol chytit hoci kde, kamaratkina dcerka to tiez mala, a boli takisto v nemocke s tym..jej povedali vtedy, ze vlastne ta crevna chripka ako sa hovori, ze to tiez moze byt rotavirus, len niektory organizmus na to reaguje tak, iny tak a jasne ze male deticky su este slabe, tak tie to moze postihnut takto velmi...
Ale oni to mali iba raz, viac to nemala. No dufajme ze vas to uz obide.
A ty si to nevycitaj, ved zase nemozes ustrazit vsetko, to by si ho musela mat pod sklennym zvonom.

simona55
15. bře 2010

no ved to ze je take zive dieta chvala bohu 🙂 je to tazke utekat zanim ,a pritom si robit robotu, terz som si ho okupala dala papat krupicnu kasu ale varenu z vodou a trosicku cukru,napil sa a teraz spinka, uz som vravela mm ze su matky co vobec o dieta sa nestaraju , nemaju hygienu, a nic im nieje, mozno ze moc hygieny aj skodi detom . 😒 🙂

frisbee
autor
15. bře 2010

simi,buď rada,že si zareagovala správne a rýchle,že to dopadlo dobre..teraz na neho dávaj pozor,fuj,snáď už máte najhoršie za sebou 😉

simona55
15. bře 2010

aj ja dufam, strasne draha je vakcina co je proti tomu to virusu stoji az 3500sk ved to je srasne vela no nie? no ale nam ze vraj uz netreba no ale uz dost 😉 ozaj fris uz mas komodu doma? je v poriadku? no a uz sneh pominul,? aj unas dnes srasne fukal vietor , vladi ma zase novu fotku,uz zajtra si nahodim aj ja volaco 😉 uz mame konecne spraveny pc uz sa da aj skypovat,aj vsetko 🙂

frisbee
autor
15. bře 2010

no to je drahé teda 😕 .Sneh sa rozpustil,ale v správach ukazovali,aká bola ráno strašná kalamita a nehody aj tu blízko nás.Komodu mám,tak snáď vydrží 🙂 simi,bež spinkať a odpočívaj,máš toho za sebou veľa 🙂

simona55
15. bře 2010

dobru noc,idem si zalahnut, uz ma boli rytka ved nemocnici som len vodne v noci sedela. 😒 🙂 🙂

frisbee
autor
15. bře 2010

dobrú,simonka,pekne sa vyspinkaj 🙂

frisbee
autor
15. bře 2010

baby,strašne sneží 😕 😕 😕

nikinka008
15. bře 2010

čaaaaaaaaute 😅
Skola-super bolo len som bola trosku ako mechom udreta,som cely cas zyvala 😀 😨 fuuu preberali sme ako budu vyzerat skusobne skusky ktore budu 19 aprila a podla nich sa uvidi kto pojde na skusky v juny 😖 nemam sancu ale tak skusime a uvidime 😕 😖
Od mm som dostala bonbonieru ved chudatko bol po 12 unaveny tak aspon tak my kupil aj tak mi polovicu spapal 😀 ale krasne mi zablahozelal 🙂 a drobec utekal z obalkou v ruke s takou peknou narodeninovou kartou super mum 😀 😀 no a ako mozme mi dvaja oslavovat sa neda mozno o 10 rokov 😀 😀 mozno ze vecer ma este nieco cakaaaa ale siel dat malu spat takze 😖

nikinka008
15. bře 2010

teo,dakujeem 🙂

nikinka008
15. bře 2010

simonka,dakujem pekne a oddychni si 🙂 a neber si to za vinu,langoska ma pravdu to nemozes vsetko ustriehnut 😉