• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
tak ste si akosi aj zvykli byť bez koňa asi?? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: keď tu nikto nie je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nezvykli..závisláci sa nezaprú :grinning: ..akurát som mala moc práce.
19. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo ste umreli bez koňa??? :grinning: :grinning: :grinning: fris jediná prežila?? :grinning: :grinning: :grinning:
až na to,že je dnes kôň pomalý môže byť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
božinku,Davidovi Krausovi by som zakázala spievať :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale však v šou vlastného ocinka môôôže... :unamused: :unamused: :unamused:
19. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s kým si debatuješ,vrtuľa? :grinning:
19. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpím samomluvou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: doma je len malá,s tou moc nepokecám :grinning: :grinning: :grinning: tu tiež nikoho,tak teda dobrú noc,idem eroticky snívať :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja som tu,oko išlo teraz konečne spať :grinning:
19. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
si mu konečne dala??si nemohla skôr?? :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
není čím,bambuľa :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty nemáš čím,ja nemám s kým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: servus :grinning: :grinning: :grinning: škoda,že nemám robertka v šuflíku :cry: :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na gigola mi nenechali peňo :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,jakých smajlov mi to tam hodilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malo byť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty robertka...róbert nemá sval ani chlp,ani živočíšne teplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a čo,raz za rok stačí aj taký-bez chlpov :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sa potrebujem kukať z oka do oka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja že ty potme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no,necháme to už,lebo dostaneme kárne opatrenie :grinning: :grinning: :grinning:
brúúú a zajtra dúfam tu budeme v hojnom počte :dizzy_face: :dizzy_face: (teda vlastne už dnes :sweat_smile: :sweat_smile: ) mne príde poobede kamoška,ale potom tu budem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: páááááááááááááá
20. bře 2010 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko...no nie je dobré,zle som spala,furt sa mi zdalo,že som zavrela omylom našu mačku v garáži,ona mi vždy v noci vlezie do postele....neprišla,ani keď behám teraz po vonku a volám ju,bože,dúfam,že sa jej nič nestalo :confused:
20. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte koniarky, skoro som sem netrafila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chybali ste mi, ty vole bez kona neviem zit :grinning: je to normalne :slight_smile: ?
20. bře 2010 v 10:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj simi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ja som bola tiež ako bez duše,ale ubehlo mi to,že sm mala moc práce.Čo malý,už je v poriadku?
20. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: závislááááčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja čakám kamošku,trošku upratujem a mám dosť,budúci víkend si asi vyrazím ja :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,mačka už prišla?? :confused: :confused: :confused: či ju niekde neznásilnil nejaký kocúr?? :confused: :confused: :confused:
simonka,vy doma ako??už dobre??sa všetko ligoce,čoo??? :grinning: :grinning: :grinning: ja to moc nepreháňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,muž sľúbil,že zoženie tepovač,lebo tie koberce už prosia o vytepovanie,ale až budúci týždeň,tak musím počkať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chysám sa v pondelok na okná,tak dnes len tak zbežne upratujem,ani nevysávam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som nejaká oťapená,tu je pod mrakom,sme si s malou schrupli :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa moja,fuj,spadol mi kameň zo srdca,prišla,ja som kvoli nej ani nespala,fuj...odpočívaj,chrupkaj,trpaslíci to potrebujú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu sa dívam na Londýn na počasie..haha,a na to,ako jazdia vľavo na kruhové objazdy :grinning: :grinning:

http://www.livestation.com/account/streams/1030-trafalgar_square_london_webcam
20. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte krasavice :slight_smile: ja som si dnes prvy krat sadla ...v noci sme boli trsat rano som sa chytila varit ,prat ,zehlit a potom sup na prechadzku a konecne seeeeedim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Vy ako? juj dnes bolo bohovi teplo sa tesim jak najata :grinning:
20. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak čo,teoška,vrtela si kostrčkou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u nás zima a pod mrakom :angry:
20. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj vrtela vrtela ...len teraz mi je dako na grcky ...prisla som na to ze hruska a hruskovica su dve rozdielne veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
liquééééééééééééére :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..šak si sa mala poradiť s tetou z Moravy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nabuduce sa na Teba urcite obratim :slight_smile: :grinning:
20. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slivovííííííca,rum a borovíííííííca...lalalalala :grinning:
20. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala hruskovicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem hodit sprchu a hajde do postele ...tak dobru noc prajem vsetkym a hlavne nepite hruskovicu :sunglasses:
20. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: ale to je pieseň :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú,hruška moja :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek