S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😃 😃 😃
bambi09
19. bře 2010
tak ste si akosi aj zvykli byť bez koňa asi?? 😃 😃 😃 :-p keď tu nikto nie je :-N :-N :-N
frisbeeautor
19. bře 2010
nezvykli..závisláci sa nezaprú 😃 ..akurát som mala moc práce.
bambi09
19. bře 2010
čo ste umreli bez koňa??? 😃 😃 😃 fris jediná prežila?? 😃 😃 😃
až na to,že je dnes kôň pomalý môže byť :-N :-N :-N
bambi09
19. bře 2010
božinku,Davidovi Krausovi by som zakázala spievať 😃 😃 😃 :-p :-p :-p ale však v šou vlastného ocinka môôôže... :-| :-| :-|
frisbeeautor
19. bře 2010
s kým si debatuješ,vrtuľa? 😃
bambi09
19. bře 2010
trpím samomluvou :-N :-N :-N doma je len malá,s tou moc nepokecám 😃 😃 😃 tu tiež nikoho,tak teda dobrú noc,idem eroticky snívať 😃 😃 😃
frisbeeautor
19. bře 2010
no ja som tu,oko išlo teraz konečne spať 😃
bambi09
19. bře 2010
si mu konečne dala??si nemohla skôr?? 😃 😃 😃
frisbeeautor
19. bře 2010
není čím,bambuľa 😃 😃 😃
bambi09
19. bře 2010
😃 😃 😃 😃 😃 ty nemáš čím,ja nemám s kým 😃 😃 😃 😃 servus 😃 😃 😃 škoda,že nemám robertka v šuflíku 😢 😢 😢 :-p
na gigola mi nenechali peňo 😃 😃 😃
bambi09
19. bře 2010
hehe,jakých smajlov mi to tam hodilo 😃 😃 😃 😃 malo byť :-N :-N :-N :-p
frisbeeautor
19. bře 2010
ty robertka...róbert nemá sval ani chlp,ani živočíšne teplo 😃 😃 😃 😃
bambi09
19. bře 2010
😃 😃 😃 😃 no a čo,raz za rok stačí aj taký-bez chlpov 😃 😃 😃 :-p
frisbeeautor
19. bře 2010
sa potrebujem kukať z oka do oka 😃 😃 😃 😃 😃 😃
bambi09
19. bře 2010
a ja že ty potme 😃 😃 😃 😃 no,necháme to už,lebo dostaneme kárne opatrenie 😃 😃 😃
brúúú a zajtra dúfam tu budeme v hojnom počte x-) x-) (teda vlastne už dnes :-N :-N ) mne príde poobede kamoška,ale potom tu budem x-) x-) x-) páááááááááááááá
frisbeeautor
20. bře 2010
dobré ránko...no nie je dobré,zle som spala,furt sa mi zdalo,že som zavrela omylom našu mačku v garáži,ona mi vždy v noci vlezie do postele....neprišla,ani keď behám teraz po vonku a volám ju,bože,dúfam,že sa jej nič nestalo =-)
simona55
20. bře 2010
ahojte koniarky, skoro som sem netrafila 😃 😃 😃 😃 chybali ste mi, ty vole bez kona neviem zit 😃 je to normalne 🙂 ?
frisbeeautor
20. bře 2010
ahoj simi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ja som bola tiež ako bez duše,ale ubehlo mi to,že sm mala moc práce.Čo malý,už je v poriadku?
bambi09
20. bře 2010
:-N :-N :-N :-N 😃 závislááááčky 😃 😃 😃 😃 ja čakám kamošku,trošku upratujem a mám dosť,budúci víkend si asi vyrazím ja 😃 😃 😃
bambi09
20. bře 2010
fris,mačka už prišla?? =-) =-) =-) či ju niekde neznásilnil nejaký kocúr?? =-) =-) =-)
simonka,vy doma ako??už dobre??sa všetko ligoce,čoo??? 😃 😃 😃 ja to moc nepreháňam :-p :-p :-N ,muž sľúbil,že zoženie tepovač,lebo tie koberce už prosia o vytepovanie,ale až budúci týždeň,tak musím počkať :-p :-p
chysám sa v pondelok na okná,tak dnes len tak zbežne upratujem,ani nevysávam :-p :-p :-p som nejaká oťapená,tu je pod mrakom,sme si s malou schrupli :-N :-N
frisbeeautor
20. bře 2010
bambuľa moja,fuj,spadol mi kameň zo srdca,prišla,ja som kvoli nej ani nespala,fuj...odpočívaj,chrupkaj,trpaslíci to potrebujú 😃 😃 😃 😃
frisbeeautor
20. bře 2010
tu sa dívam na Londýn na počasie..haha,a na to,ako jazdia vľavo na kruhové objazdy 😃 😃

http://www.livestation.com/account/streams/1030...
teodorka
20. bře 2010
ahojte krasavice 🙂 ja som si dnes prvy krat sadla ...v noci sme boli trsat rano som sa chytila varit ,prat ,zehlit a potom sup na prechadzku a konecne seeeeedim :-p
a Vy ako? juj dnes bolo bohovi teplo sa tesim jak najata 😃
frisbeeautor
20. bře 2010
tak čo,teoška,vrtela si kostrčkou? 😃 😃 😃 😃
u nás zima a pod mrakom ]-(
teodorka
20. bře 2010
joj vrtela vrtela ...len teraz mi je dako na grcky ...prisla som na to ze hruska a hruskovica su dve rozdielne veci :-p 😃
frisbeeautor
20. bře 2010
liquééééééééééééére 😃 😃 😃 😃 😃 ..šak si sa mala poradiť s tetou z Moravy 😃 😃 😃 😃
teodorka
20. bře 2010
nabuduce sa na Teba urcite obratim 🙂 😃
frisbeeautor
20. bře 2010
slivovííííííca,rum a borovíííííííca...lalalalala 😃
teodorka
20. bře 2010
ja som mala hruskovicu :-p idem hodit sprchu a hajde do postele ...tak dobru noc prajem vsetkym a hlavne nepite hruskovicu 😎
frisbeeautor
20. bře 2010
😃 ale to je pieseň 😃 😃 😃

dobrú,hruška moja 🙂