• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
boze baby aj my si ho tusim ideme pustit, na dvd :grinning:
sa apson trochu zasmejem,aj ked dnes som sa aj tu, ste super
7. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pane Košťál,budete moja sexuální gorila...vy jste musel byť dvakrát,co jsem za vás zaplatil...3x,Bohoušku,a ještě dýmka míru :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to krčisko,a nožiska...neni toto pštros...a co to žere?nebojte teta,vás ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohušu nech mňá nic nebude, co sú nejaká fluchta nebo co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdo je u tebe hňup,ty hňupe,první světová skupino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tusim ho faktp ojdem pustit este teraz nam bezi film dopozerame a vymiename :grinning: :wink:
7. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pštróóós,naco pštróóós??? :grinning: :grinning: :grinning: my Novu nemáme,ale máme to nahraté,len dnes nestíham TV,ukladám CD,DVD a knihy mladému,len si občas odskočím :grinning: :grinning:
martinka,príjemnú zábavu :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dobrú noc, idem sa dať do poriadku a spať. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
prídem zajtra, ale asi až večer, ráno vyrážame sa niekde kúpať :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi dakujem, my este zmakneme urcite minimalne jeden film, my sme take sovule s manzelikom :grinning:
7. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby,ja miznem tiež,tak zajtra...auto ešte nemám,krucinál,asi budeme aj bez jedla :angry: :angry: :angry:
7. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja prijemnu kupacku :slight_smile:
dobru noc zelam aj tebe friss
7. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papa moje
7. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrú kočky,vanji príjemné kúpanie,fris deň bez hladu a martinke príjemné pozeranie :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a ja som tiež sova,len pri malej sa nedá v malom byte :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja prajem super den zajtra vsetkyyyym, nemozem spat som si dala vanu :slight_smile: MM sa somnou este nebavi tak som mu povedala nech si ide pekne vlakom :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: som svinusa?
7. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi dakujem :dizzy_face:
vladka no super, daj vediet ako to dopadlo :wink:
7. srp 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co pri najhorsom budem doma aj s malou ... aspon budeme mat nejaky vilet my dve .. no ale pozor moj je moc hnily aby isiel vlakom tak to neeee toho sa nebojimmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale co bojis pojdete pekne spolu :wink:
7. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa nebojimmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
super :wink:
7. srp 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no baby,kde ste,?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mňa bolí po tom včerajšom pracovnom nasadení celý človek...a to som akurát lozila po rebríku a vyhadzovala staré veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoh,hoj,no,drahá,ktovie,z čoho Teba telo bolí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a už viem,kto bude hrať kýchacieho trpaslíka,náš debilný sused :grinning: :grinning: :grinning:
syn za chvíľu príde z tábora,tak občas mrknem aj sem a budem počúvať zážitky :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ahoj,ale keď tu ešte nik nebol :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja som nik??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja viem,že som trpaslík,ale živý a aj ten sa ráta,nesmúúúť :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi,ty,darinka a doga sa spolu možeme dívať z oka do oka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak veru...už som myslela,že ma ignoruješ :grinning: :grinning: :grinning:
ale úprimne,180 cm by som mať nechcela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
8. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alepíšeme si s mladou,tak nestíham behať sem,ja by som tiež nemusela 180,ale tak aspoň 170,ťahať gate a rukávy za sebou ma fakt nebaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cawes.co ho sa tu clovek nenacita, uz tu je vsetko to to je ale tema nazavidenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz som si sadla odrana, zavarila som 26kg sliviek aleaste lekvar ma caka asi niekedy vecer to urobim,aeste leco ale to uz zajtra, :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi teplooooooooo. :grinning: vitaj martinka, ako sa citis unas?
8. srp 2009 ve 14:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simonka,ty makáš ako otrok,ja sa snažím upratať,ale som celá rozlámaná,tak sa pohybujem iba tak nenápadne :grinning:
8. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako ze si cela rozlamana, :slight_smile: naco sexu z celej sily. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pana beka este ta ten tvoj uhorkac znici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to preto lebo stale umyvas dlazky a si v predklone, a tym ho provokujes. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 16:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek