• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
neviem rozlustit, co to o tych 150 euro vravite, uz sa na tu temu teraz nedostanem?
10. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jalao,prečítať si to možeš,ale už sa nedá odpovedať,je to vedľa na koňovi,v mama oco rodina :wink:
bambi,mejlík som nevidela,idem kuknúŤ
10. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááááááááááááno to je ono, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jééééééééééj ten herec je velmi fesak ale velky fas :grinning: :grinning: :grinning: ale mne to nejde otvorit alebo to sa iba cita?
10. srp 2009 ve 14:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dari,hoď do googlu,naťukaj tam Nebo nikdy nespadne a vypľuje Ti koooopec stránok :wink:
10. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj,sorry,nie dari ale simonka malo byť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi to som ja haloooooo simona.inak dakujem
10. srp 2009 ve 14:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
simonka,viem :grinning: :grinning: :grinning: už píšem bludy,dve deti sa mi tu jašia,tak sa neviem sústrediť :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt je to fešááááčisko,ale doma by som ho mať nechcela,by som sa bála ho vypustiť na ulicu :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao,hoď link na tú tému Múzeum hračiek,pls :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, sak kde ti mam vlastne pisat, ked ti daco chcem? :grinning: :grinning: som ti odpisala do rokov 70tych prave :slight_smile: Nie, srandujem, neboj, ja sa sem-tam kuknem, ako to tu ide a zareagujem. Este mam hodne papierov tuna a o pol chcem bezat pre malu. Mam ju dnes u nasich.
10. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak makaj a nezdržiavaj sa so ženskými na materskej :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie,vážne,som rada,že si došla :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokso,zas jedna duchaplná téma :confused: :confused: :confused: Nadmerná vlhkosť :sweat_smile: :sweat_smile: tie decká si nedajú pokoj :grinning: :grinning: už nech skončia tie prázdniny,keď sa táááák strašne nudia :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ďalšia... :confounded: :confounded: :confounded: Bóóóže... :angry:
10. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, ved to nebola tema o muzeu, ty si to kdesi spomenula a ja som odpisala, ze zrovna tam bola moja segra v piatok...to bolo v tej teme o rokoch minulych, ked ste pisali o Igracikoch a Merkuri :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi....ja som si naskor myslela, ze sa jedna o vlhkosti na stavbe :confounded: . (my stavame, tak preto ta asociacia)....Sak bez urazky.
10. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ktorú myslíš,sexuálny život,nadmerná vlhkosť,alebo pomoc,susedovo dieťa hryzie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kiež by... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na stavbe
a už viem,kde si písala o tom múzeu :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja, ja som mala rano problem identifikovat vobec, o com to bude, MAminko, mam bebinko, ci co to bolo????? :grinning: :grinning: :grinning: ja som taketo specifika nepouzivala ani pri jednom detisku :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no,človek sa tu veľa dozvie a zažije :grinning: :grinning: :grinning: ešte,že máme toho koňa :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, v oddeleni mamiciek cez 30 som sa tiez dopoludnia nechytila...tam letelo prerezavanie zubkov, takze tam tiez nic.... :unamused: Moja Tana bola take decko, ze sa ma kedysi svagrina spytala, ze kedy jej vyrastlo tam a tuto vzadu...vravim, moja zlata, ja som od roka a pol v robote, mam dalsei 2 deti, viem, ze som sa jej kedysi pozrela do ust a mala ich tam 20! To bolo vsetko.
10. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no,ja som v niektorých témach tak uschla,už sa mi nechce písať,ale tu hej :grinning: :grinning: :wink: tu to žijéééééééééééééé :wink:
10. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj,naša malá "hladkala" nášho škrečka....prežil to :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mila bambi a mila fris, dakujem za vasu dnesnu spolocnost, letim za dalsimi povinnostami, uhorky pooberat a mam asi 6km zehlenia, kedze som sa par dni flakala... :grinning: :grinning: Dnes som tu v rachote vela uzitku nenarobila, ale som sa veru aspon s vami zasmiala..sak aj zajtra je den, no nie? tak papapa
10. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papa jalao,hm,príjemné oberanie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao,moja reč,len to človek nesmie hovoriť často :sweat_smile: :sweat_smile: ako ja :grinning:
a príjemné oberanie u.h.o.r.i.e.k. aj odo mňa :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám pocit,že jedna baba si píše sama so sebou,má dva nicky,dnes sa registrovala :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
som mimo,kam sa mám dívať???? :confused:
10. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vlhkosť? :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek