S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

no,ja som pozerala Ficka,ako sa snažil prejaviť smútok,ale furt mu tam vyskakovali jeho zásluhy-pako
je to teda fakt tragédia,koľko rodín prišlo o ocka,Bože,to už by sa dnes stávať nemalo,že baníci zahynú v bani ☹ ☹ ☹ až mi hrdlo stisne,keď si to predstavím,chlap ide do práce a už sa nevráti... ☹ ☹

ikatarina
11. srp 2009

Akosi rýchlo si dožehlila 😀 😀 😀
Je to fakt hrozné, a včera bola v telke jedna kočka čo jej tam ostal mm a majú 4 deti

bambi09
11. srp 2009

no,žehlím,len mám telku pustenú a je mi z toho nanič ☹ chúďatká deti...a to predtým bol paník iný pán,dnes už na nich pozerajú zvysoka a ešte sa také stane,tak ich fakt obdivujem,že ešte to chcú robiť ☹
pána,4 deti bez otca len po jednom človeku,strašné,fakt ☹ ☹

jalao
11. srp 2009

bambi.....mne to tiez pripada hrozne hrozne..ked som videla tie placuce baby pri vratnici, uplne mi tiez hrdlo stahuje, ani sa nemozem divat.

bambi09
11. srp 2009

paník mal byť baník,nevidím na písmenká,čo ich mám rozmazané ☹

bambi09
11. srp 2009

baby,prepadneme sa na druhú stranu-zachraňujem 😅

frisbee
autor
11. srp 2009

my nikdy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
11. srp 2009

uf-uf...tu som rychlo aj ja!!

bambi09
11. srp 2009

uf,už som sa zľakla 😀 😝 ste parťáčky 😅 😉

jalao
11. srp 2009

dnes som tu dost zavalena...nestiham prispievat! 😢

bambi09
11. srp 2009

ja mám blokovaný noťas-žehliacou doskou,tak som na chvíľu odtiahla 😀
jedno žehlím,druhé suším,tretie periem,ach Bože,nekonečný príbeh 😝 😝 😝

jalao
11. srp 2009

bambi, v tej teme o sexe sa ja teda nejdem zapletat, to by nedopadlo asi dobre 😀 , ale ake ti tie dve temy kolu ocicka? myslis tu o tej vlhkosti? (nie stavebnej). 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

o sexe som prispela pre bambi 😀 😀 😀 😀
stavebná vlhkosť ma tiež ťaží,máme starý dom 😀 😀 😀

darina60
11. srp 2009

Ahoj jalao, tak sme sa konečne stretli aj v mojej téme. Si to tu oživila, fajn sa mi čítajú tvoje príspevky, myslím, že vedenie bude so mnou súhlasiť, že si sem perfektne zapadla. Nič veselé také nemám, ale včera bolo milé, dcéra mi hovorí, že malý sa na nu posadil a hovorí, že ja ta tak lúbim, že by som ta celú olízal. Zlatý, aj som to mužovi povedala, tak zmakol. A potom si malého furt tulkal a bozkávali sa vyvalovali po sebe.

jalao
11. srp 2009

no ved - prave! musim sa teda pousmiat, ako baby, co maju ccai 20 rokov, sa velmi presvedcivo vyjadruju o HROZNE DOLEZITEJ sucasti manzelskeho zivota, ktorym je sex....och joj. Ale ako Bambi pisala do tejto temy, kde zabrdla...diskutujte, dievcata, len diskutujte 😀

jalao
11. srp 2009

Darinka, nech sa deje, co sa deje, ked budem mat viacej casu, kuknem aj do historie, co presne sa to u teba doma deje...ale faktom zostava, ze si kaaader, kedze mas SVOJU komunitu a si osobnostou temy!! Tak si to aj vaz, mas podporu v anonymkach 🙂 -( trosku sa snazim aj veselo, chcem ta predsa povzbudit. 🙂 )

bambi09
11. srp 2009

baby,už ma to dožiera,že si kočka nedá pokoj,fotka takej žaby a napíše,že 6rokov má partnera-sexuálneho 😠 a skočia jej na to,pritom obe témy založila jedna osoba,len má xyz nickov,tak načo sú tu pravidláááá????! 😠
ľudia riešia tragédie a ona tu múti mozgy blbinami,fris,teraz by som tam tie dva výrazy Tvoje dala najradšej,vieš 😀 😀 😀

jalao
11. srp 2009

bambi, kde si? Uz je to tu! teraz ide plesen v posve... A moze sa to ozaj, chichunat sa nad niektorymi temami? Nie je to tu proti nejakej konikovskej etike? ...sa pytam...bo neviem.

bambi09
11. srp 2009

jalao,tak to mi nikto nezakáže,smiať sa,nech ma aj vymažú...ja sa nesmejem na problémoch,ale na stupídnostiach hej,je priehľadná jak sklo,tá babena-koza sprostáááá 😠

jalao
11. srp 2009

chudiatko a vsetci radia len- komunikovat, komunikovat...ktory chlap rad komunikuje??? 😒 a analyzuje problemy??? ja takeho teda nepoznam 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

bambi 😀 😀 😀 😀 napíš tie moje výrazy 😀 😀 😀 😀
dari....optimizmus 🙂 🙂 🙂 🙂
bambi...klíd...nebo se naštvo a založím témo o žužloňech a zverimexu 😀 😀 😀 😀 😀
jalao...zvrháva sa to tu riadne....nejaké nudné témy o rodinných problémoch už asi netiahnu 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemôžem,vymažú ma 😀 😅 😅 😝 juj,škoda 😀
a teda žužlon,to by bola téma,aj tá pipinka by čumela 😀 😀 😀
jalao,však to,chlapi majú iné oné...hmmm,"myslenie" 😀 😀 😀

jalao
11. srp 2009

nie, nechcem nic zvrhavat 🙂 . Ale ved MM vybavi kazdy problem 2 vetami a je to vydiskutovane 😀 To baby radi diskutuju, analyzuju a rozpitvavaju.., ci vy to mate doma inak?

darina60
11. srp 2009

Presne tak ja som už rok načínala jednu tému, som si chcela vydiskutovať, ešte predtým ako sa to u nás zomlelo, nechcel riešiť ani za svet, aj ja rada analizujem,dookola. Chlpapi a ich myslenie dakedy mi ostáva rozum stáť 🙂

ikatarina
11. srp 2009

Niekde som počula, že chlap sa vyvíja len do 14 rokov, potom už len rastie 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

ikatarina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

ikatarinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tomu verím 😀 😀 😝 🙄

jalao
11. srp 2009

baby, pokracujeme teraz v duchu feminizmu tak kapanek? 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

len kapánek??? 😀 😀 😀 houby...že páni tvorstva,páni debilín 😖 😝 čo tu čítam,tak nemám slov 😕

jalao
11. srp 2009

bozicku, ale moj syn mal v juni 14...to uz teraz akoze nic dalej z neho lepsie nebude??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Sak to sa strati chudatko vo svete...alebo na prvej zakrute.