S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

to mám aj ja a furt sa s mojím hádame,že tam nie je jediný komár...hahahahaha,ja celá červená doštípaná 😀

simona55
11. srp 2009

bambi a koho to bola cica? 😀 😀 😀 😀 alebo ti nerozumiem?

jalao
11. srp 2009

baby caute111111

jalao
11. srp 2009

som na tej navsteve, ale nechcu ma tu nechat!"!!!!§ kazdy tu cosi chce hladat....fotkz y maratonu, kadeco ine, fotky z chaty, musim koncit, pa, zajtra...sme tu bez Tanicky, starsie deti s a staraju, tak pa, biju ma tu.. 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

jalao,drž sa a nepusť 😀

bambi09
11. srp 2009

jalao 😀 😀 😀 nedaj sa...a keď Ťa premôžu,tak páá zajtra 😀 😀 😉
simonka,cica je moja malá 😀 tá sa vždy prisaje,ako kliešť 😀 😀 😅 😝

bambi09
11. srp 2009

baby,za chvíľu sa prepadneme,fris,neflákaj sa v iných témach a zachraňuj 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

ja sa neflákam,ja zachraňujem dušičky,ktoré sa konečne odhodlali 😀

neviem,koho som lovila kdesi vo vlhkosti 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

😀 😀 😀 Ty,Ty,Ty 😅

frisbee
autor
11. srp 2009

však aspoň je vidieť,kto má aké sklony 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

kde si,kdo si...len sa neschovávaj,šak ťa dobře vidím 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

😀 😀 😀 😀 aj ja Teba 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

no ja som úplne nervózna,aby to dopadlo 🙂 🙂 🙂

bambi09
11. srp 2009

a čo moja?? 😕 😕

frisbee
autor
11. srp 2009

no tá naša kočena,čo konečne dáva žiadosť o rozvod...beremese.cz po svatbě první rozvod

frisbee
autor
11. srp 2009

teda dneska tu má Bohuš takové mrtvé hospodářství ☹ ☹ ☹

bambi09
11. srp 2009

aháááááááááááá,ja že tu v téme niektorej 😕

frisbee
autor
11. srp 2009

však v téme,ale beremese.to je hneď vedľa

bambi09
11. srp 2009

a z akej??ak teda môžeš napísať,raz som tam mrkla 😅
a na dnes sa lúčim,idem do sprchy a haji 🙂 🙂 😉
tak dobrú nocku,bolo mi potešením,Tvoja spoločnosť 🙂 😉 sme si dnes väčšinou len my dve písali 😀 😀 😅

frisbee
autor
11. srp 2009

no písala som si sama 😀 😀 😀 😀 😀 dobrú,ja tu kymácam hlavou z boka na bok 😀 😀 😀

martinano
11. srp 2009

caute baby je tu niekto pomoooooooooooooooooc

martinano
11. srp 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

simona55
12. srp 2009

dobre ranko,babule ako sme sa vyspali? 🙂 ja na kaka 😀 strasne ma boli gebula, uz neviem co si mam dat. ☹ 😝 ale slubujem ze ak ma toprejde tak tu svami budem az do neskoreho vecera 😀 😀 😀

jalao
12. srp 2009

simonka,ty si riadne ranne ptace teda.

frisbee
autor
12. srp 2009

čaute ženy...martinka,čo sa deje?????
simonka,ja som sa zobudila o 4 ráno na strašné bolesti chrbta a ramena,bolí ma to od tej doby.čo sme vypratávali tú miestnosť,ale toto je tak kruté...polhodinu som sa pokúšala vstať,nenašla som prášky...teraz ráno to isté...normálne keď ležím,tak sa nezdvihnem...ani hlavu...tak som sa posunovala rukami kúsok po kúsku 😝
jalao...pracuj,pracuj 🙂

darina60
12. srp 2009

Fris, chúda, ja viem čo je to za bolesť, mne pomáha flector rapid, to je prášok čo sa rozpustí vo vode, volnopredajný, nezatažuje žalúdok a super zaberá.

jalao
12. srp 2009

ja som tiez vyspata na kaka.....toho vina mi tam vecer naliali moc moc! Ale co som mala robit, ked mi bralo??? 😖 😖 . Teraz mi tu pismenka a cisielka pred ocami poskakuju....jooojoj...

vanja
12. srp 2009

ahojte baby, nebolasom tu 2 dni, lebo ideme zajtra na týždeň preč a manžel si potreboval dorobiť robotu na pc, takže ho okupoval celé dva večere aj noci. Neviem či nebude ešte ajdnes. Idem si vás prečítať, lebo ste tu toho hodne popísali. 🙂 🙂

jalao
12. srp 2009

vanja, citaj, zrejme sa aj nasmejes, co sme vcera s babami o chlapoch popisali, ze Bambi, Fris... 😀 😀 😀 A kam cestujes, pochval sa.

frisbee
autor
12. srp 2009

darinka moja,konečne som sa dovolala mojemu,kde má prášky...díky za radu,musím počkať,až bude on doma so služobným autom.....ja sa nikam nedostanem,už ma to štve.Vzala som si nejaký bulharský ibalgin 😝 .
jalao,ty divočíš 🙂 🙂 🙂
vanjuš,pekne si to uži,budete v republike,alebo vonku? 🙂