S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
12. srp 2009

fris...pomaly sa dostavam do formy, neboj. Ty to mas horsie, ale Ibgn. dobre zabera, tiez som bola par krat uz "seknuta", je to otrava.

vanja
12. srp 2009

čítam, čítam, ešte som len na 52 strane, zachvíľu idem preč s malou na alergo, tak dúfam, že večer mi tovyjde.
Ideme len troška po slovensku, detva, liptov a okolie. Na detvu ideme na chatu ku známym, stretneme sa tam 4 rodinky, chlapi sa tešia že sa ožerú jak prasatá, tak už kámoška písala, že postavia vonku pre nich stan. No a v nedeľu potom ideme na liptov už len my sami s deťmi, ideme sa do bešeňovej okúpať a potom tak popozerať po okolí.

frisbee
autor
12. srp 2009

vanja...jé,tam som bola naposledy ako decko...naša mladá z toho nič nepozná,to musíme dohnať 🙂
tak bacha na medvedíky 🙂 🙂 🙂

vanja
12. srp 2009

idem baby, prídem poobede, alebo až večer
fris a pozdravím medvedíky, dám im dobrú noc 😀 😀

jalao
12. srp 2009

Darinka! Ved si stojim asi na kabli, ale ved VSETKO NAJLEPSIE!!! Nech sa ti plnia tvoje sny a priania 😵 😵 😉

martinano
12. srp 2009

ahojte rfis ani sa nepytaj, hrozne,ale tato tema je o humore nie o smutku, tak papa ja si vas docitam

jalao
12. srp 2009

Martinka, vitaj medzi nami dnes. Uvidime, ze ci bude aj dnes tolko srandy, ako bolo vcera, lebo ved Fris je seknuta a ja som do noci hyrila, tak mi tu nie je vsetko jedno...ale musime sa poznazit. Bambi sa dnes ulieva...! 🙂

jalao
12. srp 2009

baby, kde ste dnes? relax od pisania? 🙂

bambi09
12. srp 2009

ahojte 🙂
no,vy ranné vtáčatá,koľko ste už naťukali 😕 😕 😕
vanji,tak ak budeš mať čas,zbehnite do Prybiliny,do skanzenu-krááásny,aj jaskyne sú krásne a v Paučinej Lehote majú bobovú dráhu,moji chlapi si to teda užili 😅
a dobre vybavte na alergológii,my asi s Paťom v jeseni tiež pôjdeme,ale už sa lepší,lieky musí brať len cca 2 mesiace v roku,keď kvitne to jeho nešťastie,aj muž je už na tom oveľa lepšie,mal 3 roky desenzibilizačnú liečbu,kvapky robené vo Francúzsku na mieru,drahé jak šľak,ale myslím,že to stálo za to 😝
martinočka a čo sa deje moja,veď napíš,tu sa rieši všetko,ndá sa vždy len smiať,život je pes-občas ☹
jalao,opicu pošli preč a bude dobre,najlepšie do ZOO alebo do teplých krajín 😀
frisi moja,ta Ty čo si v noci robila,hááá???muža doma nemá a ju sekne 😝 súcitím s Tebou,jedného takého invalida mám doma,už tretí deň syčí od bolesti,ale k lekárovi-načo?? 😝 darinka,dík za tip na liek,kúpime dnes,ideme poobede za ním,konečne by mali byť papiere od auta,tak sa povozíme 😀 😀 😀 dnes sa mi snívalo,že som v ňom sedela,ale bolo strašne malé a nepohodlné,tak som muža zjazdila,že čo to kúpil,fuj 😀 😀 😀 😀 😀
tak maródom príjemnú liečbu a ostatným pekný deň,fris,keby som bola bližšie,tak Ti prídem podať pomocnú ruku,ale bohužiaľ ☹ ☹ ☹ súcitím a trpím s Tebou,aj ja som občas seknutá a to je teda"radosť",mňa zas ráno šílene bolel palec na nohe,tak som sa letela vyčúrať 😀 občas mávam problém s dnou,ale len občas,ale už musím svoju zanedbanú telesnú schránku ukázať doktorke,kartu mám v šuflíku 2 roky 😝 😝 😒

frisbee
autor
12. srp 2009

bambinuška moja,ani ibalgin nezabral,pred chvíľou som zaklonila hlavu,odkväcla mi ako keď odlomíš hlavu čokoládovej figúrke....auto nemám,my tu máme blízko do Rakúska do termálnych kúpeľov,tam mi to vždy pomohlo...no bezmocná starenka som 😠
martinka mi robí starosti ☹ ...neviem,čo sa stalo

simona55
12. srp 2009

juj fris to musi byt bolest ☹ 😝 mm ma ten problem casto, staci kedsa zle pohne uz mu je konec, a pritom je riadne chlapisko 🙂 potom celu noc len sedi na zemi pripostel sa tlaci, ze jemu to robi dobre, fris mydokalm retard si myslim sa to vola co mm uziva v tedy.jalao to len v tedy vstanem takto rano ked uz ma vlmi boli hlava, ale uz mi je ok .dufam ze neprerieknem. 😉 😝 vaníííííííííííííí cawko uz som myslela ze ufoni ta ukradli 😀 😀 😀 😀 😀 darinka ako sa mas? co nove z fasikom?chova sa ako?

darina60
12. srp 2009

Aj ja mám strach o martinku, aj som jej napísala i.p a nič 😢 Ja som bola tiež naprd zo včerajška, ale kolega ma zas povzbudil tak je lepšie 😉 😉 Ach jo, ešteže mám Vás, a tu v práci pomocníkov na psychiku.

bambi09
12. srp 2009

simonka 😀 😀 😀 ja z Teba nemôžem 😀 😀 😀
fris,Ty bezmocná starenko 😀 a drahý kedy príde??dnes by mal dôjsť,čo??inak Ty si fakt odkázaná len sama na seba,to je hrozné,ako to riešiš,keď si chorá??ale veď kamošov tam nejakých určite máte 🙂 😉 vydrž Prťka,vydrž,záchrana príde 🙂
martinka,ozvi sa,my Ťa podržíme,moja 😕

frisbee
autor
12. srp 2009

simonka...svinská bolesť to je,ani hlas nemám 😠
dari,vydrž 🙂

jalao
12. srp 2009

opica je v cudu, ale preco sa po par poharoch vina musim citit jak traktorom prejdena, to teda fakt nechapem!! A pritom trenujem zodpovedne a primerane casto! 😀 😀 😀 Co to ten MM kupil za shitove vino, to este preverim, ked dojdem domov 😠 Fris, pozor na krkavicu, aby ti nedali u dochtora ten korzet...to raz kamoska vyfasovala po kupani sa v jazere 🙂

frisbee
autor
12. srp 2009

doktori ma nechytia 😀

jalao
12. srp 2009

bambi a na ake byliny ma syn alergiu? to zistili uplne presne, "ze breza je to, pani?" alebo len orientacne nejaku skupinu trav? moj syn tiez posledne 2-3 roky od aprila do juna kycha rano pravidelne, ale este sme nebezali s nim nikam...davammu len homeop. a vzdy mu poviem, aby castejsie chodil na treningy (plava), nech si imunitu lepsi...ale zostal akysi lenivy posledne mesiace. Od septembra sa ma ale uz nezbavi!

jalao
12. srp 2009

no, takze sa si tu uz pisem fakt sama so sebou, vyjadrila som sa asi do 5 tem.....jak chora vrana. Takze si davam oraz..pa zatial 🙂 🙂

bambi09
12. srp 2009

jalao 😀 😀 😀
tak on má najviac na trávy,teda pele tráv,a kýcha najviac máj-jún a očičká,jak angorák 😒
ja mám také tušenie,že martinka je kvôli tej tragédii rozhodená,dúfam,že tam nikoho nemala ☹ ☹ ☹

simona55
12. srp 2009

jalao,ked mamina oslavovala 50tku, vtedy si mala mna vydet 😝 ale to som mala naschval naplanovane ze na 50tku sa opijem, 😀 😉 no ale sa podarilo , hambim saale stalo sa ,ja inak nikdy nepijem, ked si dam 1dc piva uz si musim lahnut 😀 ale vtedy ci mi veris, alebo nie, boli sme 3baby a vypilo sme 2litre vodky od 12,00 do 22,30 potom sa to pominulo a vravim mamine ze no co je naco si ma sem pozvala co mam pit vodu? 😀 😀 😀 😀 😀 a mama ze uz stacilo!!!!!! okamzite spat hlavne ty. 😀 😀 😀 uz som normalne nestala na nohe ale som tancovala, 😀 uvidela som na stole borovickovu flasu,ale uz som miesto jednej vydela 10 tak som ju chytila a hodilado seba, 😝 😝 nastastie tam bol iba glg, a to uz potom som spadla nazem, a hore uz som nevedela vstat. vravy manzel ze on este takto nikdy nebol opity. ja som myslela na druhy den ze som dostala otravu od alkoholu, 😀 😀 😝 tyzden som sa nevedela prebrat, ine som nerobila len som sedela v sprche, a voda tiekla mi na hlavu. 😀 😀 😀 😀 😀 to bolo pred 2rokmy vtedy som si povedala ze nokdy ,ale nikdy to to nespravim.ja som myslela ze uz ma to neprejde ,ze uz zomieram 😉 😉 😝 ale od vtedy som iba sem tam pivo trolinku vypila 😀

jalao
12. srp 2009

no, simonka, ja tvrdim, ze vsetko sa MOZE, ale s mierou 🙂 Vcera mi ale miera usla kamsi 😀 😀 A na vodku pozor...tu nepijem od strednej skoly 😀 😀 😀 je zradna.

bambi09
12. srp 2009

simonka 😀 😀 😀 😀 😝
ja som teda skoro abstinent a čo kojím,tak úplný 😀 😝

jalao
12. srp 2009

friss, pomahaj mi! tu su abstinentky!! 😀 😀 😀 😀 Tie ma vylucia z fora za chvilu!! 😀 😀

simona55
12. srp 2009

ani ja nepijem,ale vravia ze vraj pivo je dobre na mliecko ze sa zneho viac tvory.no ale to vtedy som sama samej slubila ze sa opijem. fuj aj sa to podarilo. verte mi ze odvtedy ako bola ta oslava,som dvdeco ani nemrkla,lebo sa hambim sama predsebou. 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
12. srp 2009

bambi ďakujem za tip na výlet, chystáme sa tam niečo pochodiť.
na alergo sme dopadli zle, lebo jej vyšla alergia na jačmeň, ovos, kukurica a také obiloviny a že treba dávať od septembra vakcíny. Tak som dosť z toho nešťastný, a musím sa porozprávať s manželom, či ešte rok počkáme, alebo začneme s vakcínami. Musím založiť túmu na toto, nech sa mi vyjadria´mamičky alergikov aké majú skúsenosti. Moja má zase dusivý kašel od apríla do júna, vlastne keď všetko vtedy rastie. tak neviem

frisbee
autor
12. srp 2009

vanja....no to je hrozné s tými alergiami...ja neviem,čo povedať ☹

jalao...ja som dva roky nepila alkohol,ako som tu bola sama...teraz si dáme vždy v sobotu večer na dvore sedmičku ružového alebo červeného,takže ja vypijem maximálne dve dvojky a tým končím 😀 😀 😀 😀

vanja
12. srp 2009

to sme si dávali aj my s manželom. Večer sme si otvorili sedmičku a popíjali sme ju aj dva dni. No teraz musíme počkať kým dokojím, čo asi nebude trvať dlho, lebo zubárka mi už rok nevie preliečiť jeden zub, a chce skúsiť antibiotiká, ale až keď dokojím. Takže asi po dovolenke začnem odstavovať.

jalao
12. srp 2009

fris, ved to je ok, takto si s MM posediet a cuckat. my mame casto navstevy, aj vela chodime, takze my aj prilezitosti mame viacej. Cez vikendy makame na zahradke a potom sa s ostatnymi "zliezame", opekame a radujeme sa z vikendu.
Vanja, alergie su fakt svinstvo, vravim, aj moj maly kychava na jar (ale len rano, nechapem preco), ale stale si vravim, ze "uvidime", potom ma uz pokoj, tak sa mi nechce po tych alerg. behat, lebo oni nas uz z pazurov nepustia ☹

bambi09
12. srp 2009

no teda,vy alkoholičky 😀 😀 😀
ale nie,ja tiež rada príležitostne pohárik vínka alebo Cinzano kvalitné,ale tvrdé vôbec,brrrr 😝
ja som si užila detstvo s alkoholikom,tak ďakujem,neprosím,bolo to peklo 😠 😠 😠
ale ja si dám len trošku normálneho piva a hneď mi treba čúrať a mám slabosť v nohách,takže teraz len pivko-nealko občas a inak jazyk namočiť do šampusu a dosť 😀 😀 😀
ale višne v čokoláde milujem 😀 😀
a na vôňu kvapku rumu do čaju v zime,keď prídeme zo sánkovačky 😀
a k tým alergiám,my Paťa liečime odmalička,bohužiaľ to zdedil po mužovi,ale vďaka mne v slabšej forme a ako rastia,tak sa to zlepšuje,aj on má na raž a ja som sa bála,že nemôže jesť chlieb 😝 ale môže,to len na tie pele,keď kvitne,inak je to fakt svinstvo,občas sa z niečoho vysype,ale inak ok,ale aj ja som mala alergickú reakciu na penicilín 😝 😝
tak neboj,dnes sú už lieky,vakcíny a ako porastie,bude to lepšie-dúfam a to má tá menšia problémy?? 😕 ☹
a ešte je tam ako je bobovka aj pony farma,my sme to už nestihli a ešte sme pochodili Vlkolínec na spiatočnej ceste,potom sme išli na BB a do BA
tak si užite dovolenku a načerpajte nové sily a zážitky 🙂 🙂 😉

jalao
12. srp 2009

bambi, plynule si presla cez vsetky polozene otazky, ok 🙂 Moja mala problemy chvalabohu ziadne problemy nema, ja som sa len pytala na vaseho Pata, ze ako je na tom a ake mal tazkosti, lebo isto aj mojemu by nasli u MUDr. daco, ale pokial to nie je akutne, nechcem s nim este ist...Tazko povedat, ci sa da z toho nejako "vyrast", alebo to tie hormony este prihorsia.