• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
jalao,Tvoj muž mal č.124??ak hej,tak Tánička je zlatá :slight_smile: a Teba veľmi nevidno,ale trochu hej,už len vanja je tajomná neznáma :grinning: ja si ju vždy predstavím od istej doby ako Snehulienku :grinning: :grinning: :grinning:
máš doma teda vytrvalca,to môj by zhebol na 1.kilometri a ja tiež :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jalao,ste borci,ja som najrýchlejšie a najdlhšie utekala v Taliansku,keď sme večer sedeli s mladou na širokej pláži s červeným vínom a večer tam začali behať potkani...mladá dodnes tvrdí,že taký rýchly pohyb u mňa v živote nevidela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a Snehuľa by mohla hodit fotku hlavy zozadu,alebo jedného oka v rámci zachovania inkognita :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisbee :grinning: :grinning: :grinning: alebo Snehulienkin obrázok z rozprávky-kreslenej :grinning: :grinning: :grinning:
a tie potkany,fúúúj,to ja by som fičalaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však som fičala na tých malých nožičkách :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozrela som tému Vtipy a tie predposledné sú dobrééééé :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi ten farár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o žužloňoch nie sú??? :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja sa musím vyplakať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj Ty??? :grinning: :grinning: a to som veriaca :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. srp 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
práve dávajú správy,je tam pápež,plačem zase...mám pre teba zlú správu...asi si na to vždy spomenieš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
si ma naľakala :confused: :confused: :confused: Ty,Ty,Ty :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak ja pápeža nemusím,uznávam iné"autority",mňa vychovala mama-evanjelička,čo sa po svadbe musela preondiť na katolíčku,takže ja moc nezapadám :wink:
12. srp 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my sme po babičke tiež evanjelici..... :slight_smile:

máme v našej téme strašne smutný prípad
12. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
haj,všimla som si,laila,že?? :frowning2:
ja by som radšej bola evanjelička,myslím,ale zas ono všade sa nájdu aj aj,poznám aj svedkov jehovových-susedia u mamy a vychádzame s nimi,aj oni majú chyby,vypijú si,sú na prachy a tak,ale nie všetci :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mne záleží iba na tom,aký človek je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne,ja sa nepýtam na vierovyznanie,ale na srdco a dušu... :slight_smile: :wink:
12. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
devčice,to čo je za morálka??? :confused: :confused: :confused: prepadli sme sa na druhú stranuuuuu!!zachraňujeeem :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvíham morálku :grinning: :grinning: :grinning:
som tu a čakám na trpaslíkov aby sme porátali a naložili s uhorkami ako sa patrí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
koooooooooooooooneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeečneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...joj,tak rada Ťa čítam :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja sa sem nemožem dostať
12. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už si tu :grinning: :wink: hujáááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,len de sú ostatné??? :confused: :confused:
12. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja chromá starenka to zachraňovať nebudem...nech to tu riadi Snehuľa :grinning:
12. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ach,len de je zas tááá??? :grinning:
Snehu,kedy vyrážate?? :wink:
12. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
som späť, len som bola malú nakojiť.
no to by mateda zaujímalo, kde sú ostatné, vladka, simi,darinka, jalao, martinano.....
fris prečo sa nemôžeš dostať sem, ked si tu?
12. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja,no veď preto,to ste s princom už pekne pokročili :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snehu,lebo ja som to vždy napísala,odklikla a ono sa to tu neobjavilo.keď trpaslík napíše 50x tu som,vyčerpá ho to :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme zajtra na obed, na detvu, tam sme s partiou do nedele, a v nedeľu ideme už len my 4 do jasnej :grinning: :grinning: :grinning:
s akým princom?
12. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisbee :grinning: :grinning: :grinning:
no,s tým,čo Ťa zobudil :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, daj si uložiť tú vetu a nebudeš toľko písať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
alebo nepíš len daj smajlíka a my vieme že najmenší trpaslík je tu. :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek