• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
dala som tam jeden vtip kukni :grinning:
12. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dobrý si dala :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré to bolo s tým farárom :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už dlho som sa nesmiala tak,že mi to nešlo zastaviť.ako som ti písala o medvedíkoch,myslím,že to bolo aj v správach,že v lese sa má jedlo povesiť na strom a nebrať k sebe do stanu,že to láka medvede :sunglasses: naša mladá ma volá Pilátová černá kronika,ale ja som pripravená aj na tsunami :grinning:
12. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanjuška,asi ti zmiznem,už neudržím oči :confused: :confused: ,pekne si to užite,dávajte na seba pozor,dúfam,že aj počasie vám vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .dobrú,moja :wink:
12. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale my nejdeme do stanu, idemedo chaty a po tom do penziónu
máš mail
12. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrú noc fris, tak ja sa s vami lúčim, aj keď už spíte, alebo leštíte uhorky :grinning: :grinning: :grinning:
neviem či budem mať za ten týždeň možnosti pripojenia na internet, ak áno tak sa ozvem :grinning: :grinning: :grinning:
majte sa krásne, a nie že sa skazíte trpaslíci moji, kým tu nebudem. A novú snehulienku, a hlavne mladšiu vám výslovne zakazujem. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
žiadne bočáky :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa majte, ahojte a pááááááááááááááááááá :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
12. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte partia! buvate? VAnuska....to som rada, ze je tu niekto, kto tiez "konzumuje", na chate je to vzdy prca, pokial neleje dazd, ale tento vikend hlasia pekny, tiez chcem s deckami na nejake kupko vyrazit.
Bambina, coze by si nemala partiu! a my sme co? (ja sice ako freshman, ale aj tak)
Fris - uz lepsie s bolavym telom? ja som krivo spala, tak mam vytknuty krk :confounded:
13. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute baby,dnes som zistila dve veci...že trpaslíci nikdy nespia,a že trpaslíci majú nádherné deti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jalao,ďakujem za opýtanie,bolí to svinsky,ale už vstanem sama :grinning:
13. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, no tak neviem teraz, ako to je, lebo ja spanok dost potrebujem, aby som fungovala, a zaroven mam pekne deti, tak som trp, ci nie som?? :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bolo na bambi,vieš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale detičky máš pekné :wink:

no my s bambi a darinkou trp sme,záleží,v akej výške sa pohybuješ..my sme cca 158cm :grinning: :grinning: :grinning:

ešte musím napísať bamobi...to máš za to,že utekáš do iných partií a že sa zbytočne vytočíš na nezmysloch...ako tvoje dvojča ti dávam radu....klíííd! :grinning: ..do hlavy si púšťaj iba podstatné veci,nezmysly ignoruj,to by sa ti odula hlavička a trpaslík s velikánskou hlavou vyzerá neesteticky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak teda baby, ak si v najblizsej dobe zriadite na fore temu trpaslici, tak ste ma definitivne vysankovali, lebo ja som bola skoro vzdy najvyssia v triede!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fris a pozrela si si tu fotecku z cielovej rovinky? ved aj tam som vysoka, hoci v dialke, nemohla som za nim bezat s fotakom :grinning: :grinning: inak, v poho, na velkosti v tomto pripade vobec nezalezi, hlavne je rovnaka vlnova dlzka... :wink:
13. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jalao,a došlo k tomu,čo nám vanja zakázala,že nesmieme zvoliť novú Snehuľu...vanja má 176,takže keď si vyššia.......vanja,prepáč :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
do kelu - LEN 173!!!
13. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj,to mi spadol kameň zo srdca,lebo to by bol palácový prevrat a to sa kamarátkam nerobí..vladka má myslím 171...ozaj,vladka,čo je??????
13. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu isto nechcem byt zodpovedna za ziaden prevrat - bohochranuj!! :grinning: :grinning: Ja sa pekne len zaradim do davu, ok?
13. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to zase nie,ja som demokrat telom aj dušou...hlavy majú vyčnievať,nie byť zrovnané v dave :grinning:
13. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááhojte :slight_smile:
takže fris,prešlo Ti to?? :wink:
keď si niečo vyššie spomenula,mimochodom ďakujem... :wink:
od dvoch kamošiek mi došlo,že to neprešlo :unamused: 9 mega je veľa :grinning: :grinning: :grinning: som tam toho nadrbkala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jalao,očúvaj,ešte Snehulienka ani neodcestovala a už sa ju chystáš vyhodiť z kresla šéfky???no,hanba Ti, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to sa povie :grinning: :grinning: :grinning:
a fris,ďakujem aj za to ostatné,ako vždy,spravila si mi náladu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte dočítavam a fris :grinning: :grinning: :grinning: tak mi treba,ja už budem dobrááááá,sľubujem,budem len doma,ale občas vystrčím rožky,moja nevymáchaná huba musí :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, kade si chodila, chybala si tu do trojky :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi,kde si bola v rit....veď preto to píšem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
P.S.ty v noci nespíš???? :confused:
13. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao,no v ri.. :grinning: :grinning: už to tam smrdí :grinning: :grinning: :grinning:
fris,nespím,keď som nasraná alebo smutná,už dlho to nebolo,aby som bola takto hore,ale dnes hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to bola aj uhorka :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
ono tu večer nikto nebol,fris nám niekto bojkotoval a ja sama,opustená v téme...vieš :frowning2: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, preco si smutna/nasr. zaroven? lebo ja som tiez, len som to nechcela vytahovat.. :confounded:
13. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááále,to je skôr na IP,aby som neurážala :grinning: :grinning: :grinning: ak chceš,pošlem :wink: a Ty prečo??keď môžeš zverejniť :confused:
máte krásnu Táničku a manžela vytrvalca a sympaťáka,už som to niekde včera písala,len si už bola fuč :sweat_smile:
a frisinka,de si??a ostatnééé??ani dari sa neozýva... :frowning2:
13. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som...normálne sa mi začali inštalovať nejaké aktualizácie do nb,trvalo to a ešte sa to muselo reštartovať a potom som sa sem nemohla dostať :angry:
13. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bambi,som tu bola v noci so Snehuľou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne sa včera nový NOD inštaloval,ale to sa musí,kvôli ochrane :grinning: :grinning: :grinning:
a všimla som si,že ste si pokecali,ja som vám to nechcela kaziť :rolling_eyes: Snehule je už na ceste,nech si to užije,má to tu s nami-trpajzíkmi ťažké :grinning: :grinning: :grinning: jalao bude zástupkyňa,lebo je najvyššia,ju by sme urazili,keby sme ju k nám,trpajzlom ťahali-dole :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
a babenky moje,je mi tu s vami fajnovo,ale musím ísť-urobiť zo seba človeka,dnes vyrážame za dobrodružstvom po zaprdenej BA :grinning: :grinning: :grinning: :wink: joj,len sa neurážajte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, ja cakam na dobre rady v sekcii Ako na blaho manzela,alebo take daco.. Ale ziadne tam nedavaju! A baby, ja teda ziadnu funkciu nechcem, to nech si vasa Snehu uzije, ja sa chcem len nechat unasat davom... :grinning:
Dakujem za komplimenty o rodine...ale ved to poznate, nie je to vzdy len ruzove, aj zamraci sa nam sem-tam...tak trochu som bezradna teraz. :frowning2: :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek