S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
12. srp 2009

dala som tam jeden vtip kukni 😀

frisbee
autor
12. srp 2009

😀 😀 😀 😀 no dobrý si dala 😀 😀 😀

vanja
12. srp 2009

dobré to bolo s tým farárom 😀 😀

frisbee
autor
12. srp 2009

no už dlho som sa nesmiala tak,že mi to nešlo zastaviť.ako som ti písala o medvedíkoch,myslím,že to bolo aj v správach,že v lese sa má jedlo povesiť na strom a nebrať k sebe do stanu,že to láka medvede 😎 naša mladá ma volá Pilátová černá kronika,ale ja som pripravená aj na tsunami 😀

frisbee
autor
12. srp 2009

vanjuška,asi ti zmiznem,už neudržím oči 😕 😕 ,pekne si to užite,dávajte na seba pozor,dúfam,že aj počasie vám vyjde 🙂 🙂 🙂 .dobrú,moja 😉

vanja
12. srp 2009

ale my nejdeme do stanu, idemedo chaty a po tom do penziónu
máš mail

vanja
12. srp 2009

dobrú noc fris, tak ja sa s vami lúčim, aj keď už spíte, alebo leštíte uhorky 😀 😀 😀
neviem či budem mať za ten týždeň možnosti pripojenia na internet, ak áno tak sa ozvem 😀 😀 😀
majte sa krásne, a nie že sa skazíte trpaslíci moji, kým tu nebudem. A novú snehulienku, a hlavne mladšiu vám výslovne zakazujem. 😀 😀 😀 😀 😀
žiadne bočáky 😀 😀 😀

vanja
12. srp 2009

tak sa majte, ahojte a pááááááááááááááááááá 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

jalao
13. srp 2009

ahojte partia! buvate? VAnuska....to som rada, ze je tu niekto, kto tiez "konzumuje", na chate je to vzdy prca, pokial neleje dazd, ale tento vikend hlasia pekny, tiez chcem s deckami na nejake kupko vyrazit.
Bambina, coze by si nemala partiu! a my sme co? (ja sice ako freshman, ale aj tak)
Fris - uz lepsie s bolavym telom? ja som krivo spala, tak mam vytknuty krk 😖

frisbee
autor
13. srp 2009

čaute baby,dnes som zistila dve veci...že trpaslíci nikdy nespia,a že trpaslíci majú nádherné deti 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao,ďakujem za opýtanie,bolí to svinsky,ale už vstanem sama 😀

jalao
13. srp 2009

fris, no tak neviem teraz, ako to je, lebo ja spanok dost potrebujem, aby som fungovala, a zaroven mam pekne deti, tak som trp, ci nie som?? 😀 😀

frisbee
autor
13. srp 2009

to bolo na bambi,vieš 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale detičky máš pekné 😉

no my s bambi a darinkou trp sme,záleží,v akej výške sa pohybuješ..my sme cca 158cm 😀 😀 😀

ešte musím napísať bamobi...to máš za to,že utekáš do iných partií a že sa zbytočne vytočíš na nezmysloch...ako tvoje dvojča ti dávam radu....klíííd! 😀 ..do hlavy si púšťaj iba podstatné veci,nezmysly ignoruj,to by sa ti odula hlavička a trpaslík s velikánskou hlavou vyzerá neesteticky 😀 😀 😀 😀

jalao
13. srp 2009

no tak teda baby, ak si v najblizsej dobe zriadite na fore temu trpaslici, tak ste ma definitivne vysankovali, lebo ja som bola skoro vzdy najvyssia v triede!! 😀 😀 😀 😀 fris a pozrela si si tu fotecku z cielovej rovinky? ved aj tam som vysoka, hoci v dialke, nemohla som za nim bezat s fotakom 😀 😀 inak, v poho, na velkosti v tomto pripade vobec nezalezi, hlavne je rovnaka vlnova dlzka... 😉

frisbee
autor
13. srp 2009

no jalao,a došlo k tomu,čo nám vanja zakázala,že nesmieme zvoliť novú Snehuľu...vanja má 176,takže keď si vyššia.......vanja,prepáč 😀 😀 😀

jalao
13. srp 2009

do kelu - LEN 173!!!

frisbee
autor
13. srp 2009

fuj,to mi spadol kameň zo srdca,lebo to by bol palácový prevrat a to sa kamarátkam nerobí..vladka má myslím 171...ozaj,vladka,čo je??????

jalao
13. srp 2009

ja tu isto nechcem byt zodpovedna za ziaden prevrat - bohochranuj!! 😀 😀 Ja sa pekne len zaradim do davu, ok?

frisbee
autor
13. srp 2009

a to zase nie,ja som demokrat telom aj dušou...hlavy majú vyčnievať,nie byť zrovnané v dave 😀

bambi09
13. srp 2009

ááááhojte 🙂
takže fris,prešlo Ti to?? 😉
keď si niečo vyššie spomenula,mimochodom ďakujem... 😉
od dvoch kamošiek mi došlo,že to neprešlo 😒 9 mega je veľa 😀 😀 😀 som tam toho nadrbkala... 😝
a jalao,očúvaj,ešte Snehulienka ani neodcestovala a už sa ju chystáš vyhodiť z kresla šéfky???no,hanba Ti, 😀 😀 😀 😀 😀 to sa povie 😀 😀 😀
a fris,ďakujem aj za to ostatné,ako vždy,spravila si mi náladu 😉 😀 😀 😀

bambi09
13. srp 2009

a ešte dočítavam a fris 😀 😀 😀 tak mi treba,ja už budem dobrááááá,sľubujem,budem len doma,ale občas vystrčím rožky,moja nevymáchaná huba musí 😀 😀 😀

jalao
13. srp 2009

bambi, kade si chodila, chybala si tu do trojky 🙂

frisbee
autor
13. srp 2009

bambi,kde si bola v rit....veď preto to píšem 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. srp 2009

P.S.ty v noci nespíš???? 😕

bambi09
13. srp 2009

jalao,no v ri.. 😀 😀 už to tam smrdí 😀 😀 😀
fris,nespím,keď som nasraná alebo smutná,už dlho to nebolo,aby som bola takto hore,ale dnes hej 😝 😝 😝
a to bola aj uhorka 😀 😀 😀 😉
ono tu večer nikto nebol,fris nám niekto bojkotoval a ja sama,opustená v téme...vieš ☹ 😀 😀

jalao
13. srp 2009

bambi, preco si smutna/nasr. zaroven? lebo ja som tiez, len som to nechcela vytahovat.. 😖

bambi09
13. srp 2009

ááále,to je skôr na IP,aby som neurážala 😀 😀 😀 ak chceš,pošlem 😉 a Ty prečo??keď môžeš zverejniť 😕
máte krásnu Táničku a manžela vytrvalca a sympaťáka,už som to niekde včera písala,len si už bola fuč 😅
a frisinka,de si??a ostatnééé??ani dari sa neozýva... ☹

frisbee
autor
13. srp 2009

tu som...normálne sa mi začali inštalovať nejaké aktualizácie do nb,trvalo to a ešte sa to muselo reštartovať a potom som sa sem nemohla dostať 😠

frisbee
autor
13. srp 2009

no bambi,som tu bola v noci so Snehuľou 😀 😀 😀 😀

bambi09
13. srp 2009

aj mne sa včera nový NOD inštaloval,ale to sa musí,kvôli ochrane 😀 😀 😀
a všimla som si,že ste si pokecali,ja som vám to nechcela kaziť 🙄 Snehule je už na ceste,nech si to užije,má to tu s nami-trpajzíkmi ťažké 😀 😀 😀 jalao bude zástupkyňa,lebo je najvyššia,ju by sme urazili,keby sme ju k nám,trpajzlom ťahali-dole 😀 😀 😀 😉
a babenky moje,je mi tu s vami fajnovo,ale musím ísť-urobiť zo seba človeka,dnes vyrážame za dobrodružstvom po zaprdenej BA 😀 😀 😀 😉 joj,len sa neurážajte 😝 😝

jalao
13. srp 2009

bambi, ja cakam na dobre rady v sekcii Ako na blaho manzela,alebo take daco.. Ale ziadne tam nedavaju! A baby, ja teda ziadnu funkciu nechcem, to nech si vasa Snehu uzije, ja sa chcem len nechat unasat davom... 😀
Dakujem za komplimenty o rodine...ale ved to poznate, nie je to vzdy len ruzove, aj zamraci sa nam sem-tam...tak trochu som bezradna teraz. ☹ ☹