• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
hohj sa chasa na koňa,sama som tu a gebuľa ma bolííííí,ach jaj :frowning2:
14. srp 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, kocky co nove?budem tu iba chvilku lebo idem do vedlajsiej dediny, jetam nejaka oslava ze vraj pivova tak sa vola ta oslava, a bude tam nejaky spevacky host. :wink: skusim sa trocha pobavit. :wink: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:09  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
simonka,bav sa :wink: a vy ostatné,šup sa sem
14. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: nikde ani živej duše...tak dobrú noc :pensive:
14. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bamboška...nevydržíš,keď sa zdržím,vždy tu sedím ako vták na bidielku a dnes to nešlo :wink:
14. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
a si ešte na príjme??
:confused:
14. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
priímam
14. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak čo nové s autíčkom??? :confused:
14. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nyšt...stojí bez motoru,ten chlap,čo to robí má dovolenku,príde až v pondelik :angry: :angry: :angry: .horor.tak sme nakúpili,makali na pozemku,cvičili psy atd.
14. srp 2009 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jaj,tak toto človeka poteší :angry: :confounded:
no,ja som hotová z našej kozičky,celý deň po nej upratujem a už ma to nejako prestáva baviť,že tu nemôže byť 5 minút upratané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes som si vygruntovala,zajtra už len vaňu,umývadlo a zrkadlá vyšudliť a večer žehliť,ak nebude pršať,pôjdeme na tú biofarmu do Stupavy :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čo tam majú na biofarme?
14. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kašli na upratovanie a bež spať,vieš,že my maličkí potrebujeme veľa spánku,my sa nachodíme dvakrát tak viac,ako vysokí.Tomu mojemu tu padá hlava,asi pojdeme tiež :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja už som na dnes skončila,už mám veget :grinning: :grinning: a máš pravdu,poďme hajať,veď aj zajtra je deň :slight_smile: :wink:
a na tej farme majú zvieratká,prírodu a dobré papaníčko,tak nevarím,možno len najakú ľahkú večeru :slight_smile:
ale to pôjdeme až poobede okolo 15-tej spolu s kamoškou a jej malou,tak uvidíme,či sa baby nepobijú,tá kamoškina má o 7 mesiacov menej,tak som zvedavá,ako si budú rozumieť :grinning:
14. srp 2009 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak si to pekne užite a všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jááááj,ďakujem,veď za chvíľu je sobota :slight_smile: :wink: a dúfam,že užijeme,uvidím,ako budú malé :confused:
už asi ideš spinkať,že??
14. srp 2009 ve 23:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ešte si odlíčim tú veľkú hlavu a idem,bež pekne,budeš mať náročný deň...a chovaj sa slušne a každého pozdrav :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: áno mami a poslala som ešte rýchlo mailík, Darinke zajtra, ona už hajá :wink:
tá posledná foto je na pobavenie :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
v maile? :slight_smile:
15. srp 2009 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
áno :wink:
15. srp 2009 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no hogo fogo Homolka :grinning: :grinning: :grinning: tam by mi vliezli všetky zvery......vy ste tak pekní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2009 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
a nie len zvery,neboj,urobím vodičák,zbalíme darinkinu partiu a hurááá do sveta :grinning: :grinning: :grinning:
no,ja im to výzorom trochu kazím,ešte,že tie deti sa na mňa nepodali :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 00:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja ťa fakt kopnem,taká pekná baba,nie,nekopnem,zatlčiem kolíkom do zeme :grinning:
15. srp 2009 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mami,to by bola deckovražda :grinning: :grinning: :grinning: ale šak som pekná po Tebe,dobre :grinning: :wink:
15. srp 2009 v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja nemožem zabudnúť na ten hod šiškou :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 00:17  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no vidíš,aj talentovaná som po Tebe... :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 00:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bež hajať,ty,ráno budeš fakt jako zatlčená kolíkom :grinning:
15. srp 2009 v 00:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: dobre mami,ako povieš,ešte musím do sprchy,vlasy až ráno,teraz sa mi nechce fúkať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jaké je to nespravodlivé,že brat mi všetko pekné vyjedol,nos po mame,kučeravé vlasy... :confounded: na mňa už len čo zvýšilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. srp 2009 v 00:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrúúúúú a ahoj :slight_smile: :wink: :pensive:
15. srp 2009 v 00:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
až teraz som si všimla,že si sa mi narodila :grinning: :grinning: :grinning: takže musíš byť baba :grinning:
15. srp 2009 v 00:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
páááááááááááááá
15. srp 2009 v 00:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek