S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
14. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 no,pekné od Teba,že si si všimla 😀 😀 😀
cmuk,cmuk,cmuk,chýbajú mi smajlovia zo skype 😝

frisbee
autor
14. srp 2009

cmuk cmuk 😀

bambi09
15. srp 2009

hahojteee 🙂
tu dnes ešte ani virtuálna noha nevkročila??? 😕
ja čakám na muža,išiel zabezpečiť jednu videokonferenciu pre kamoša,tak by mal do 13-tej skončiť,oddýchne si a ideme preč,tak kým som doma,môžem trochu ťukať popri robote 😝
zobral mi aj synátora,že pôjdu nakúpiť na trh zeleninku a ovocie,lebo je na Trenčianskej,tak nech to nevlečie do auta sám,tak sme doma iba my-baby a tá menšia sa len jeduje,keď sa jej nezmestí bábika do postieľky,tak mám veselo 😀 😀 😀
včera si bol muž vyzdvihnúť odmenu vo veľkosklade hračiek v naturáliách,tak má nový kočík-hlboký 😀 síce s nálepkami Hellou Kitty,čo je teda nemusím,ale darovanému koňovi na zuby nehľaď 😀 😀 😝
na Vianoce dostane taký,aký sa páči mne 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. srp 2009

bambuška...je to osud...ty si úplne ako ja...tá tvoja kovová postel má stejný vzor ako nábytok,čo som nechala chlapovi urobiť do izby...tam je vidieť za tebou to čelo 😀

bambi09
15. srp 2009

hej,len ho máme skoro celé ovešané vankúšmi,kvôli malej 😀 😀 a neviem,kde sme dali tie gule na rohy 😀 😀 za nič na svete si neviem spomenúť 😅 tak luxus takého normálneho posteľovania si budem užívať,keď malá vyrastie 😀 to je inak Ikea posteľ,kúpená dááávno,len bola za skriňou,už také nemajú v sortimente,ale sa rehlíme,že ju majú aj v Mafstory 😀 😀 😀
ja inak nemám rada tak klasicky zariadené izby,že v obývačke stena a tak,ale mala som to aj ja kedysi a neodsudzujem ľudí,čo sa im to páči,ja som zmenila pohľad,keď som si pozerala Ikea katalógy a iné,na luxus teda nemám,ale väčšinu nábytku máme z Ikea 😀 😀 😀 ale niektoré ich výrobky sú naprd,niektoré zas dobré 😝

frisbee
autor
15. srp 2009

ja mám minimum nábytku...to je následok toho mojeho večného sťahovania,ešte musíme kúpiť linku,knihovňu a mladej skriňu...tiež mám pár vecí z Ikea...a hlavne doplnky a vankúše 😀

bambi09
15. srp 2009

tak my linku máme,ale predávajúci tvrdil,že nová,no,máš ho vidieť,dvierka hej a korpusy,blééééé 😠
človek je slušne vychovaný a nelezie ľuďom do linky,ale mal by 😒 tak isto tvrdili,že v celom byte korkové podlahy a keď sme sem došli prvý krát,ako bol byt vysťahovaný,rozplakala som sa-hypotéka do konca života za také niečo 😖
my do toho investovať nechceme,lebo chceme ísť preč a radšej vrážať do domu,dali sme len Paťovi okno vymeniť,lebo tam fakt fučalo,batériu v kuchyni-tiekla a ešte teraz dáme v kúpeľni a stačí 😝
keby som vedela,že tu zostaneme,tak by som určite po troške dávala všetko prerobiť,ale takto-načo??je to malé a susedia "skvelí",takže čím skôr preč... 😝

frisbee
autor
15. srp 2009

to je jasné...my sme stále polovičné stavenisko,pretože za prvé bol mmm furt preč a za druhé,tiež sme zistili z hrozou,čo sú tu za průšvihy...starý dom a polovička storočná,už sme do toho toľko vrazili,a furt to nie je poznať..ešte nás čakajú podlahy,omietky,dvere,veranda 😝

bambi09
15. srp 2009

veď to,že to človek zistí až dodatočne,vady stavby či bytu,ja tŕpnem,ako vyberať domček,ak sa teda raz podarí byt predať,lebo je tam milión vecí,čo treba pozerať+susedia,to je veľmi dôležitééé,to už viem 😝
no,moji chlapi sú už doma,mám plný stôl zeleniny a ovocia,aj kukuricu som už postavila,aj kytičkou ma ovalili,tak idem nachystať veci,trochu si oddýchnu,pôjdeme pre túkamošku a ideme preč,večer sa ohlásim 😉
zistila som,že mrazák potrebuje uľaviť,tak možno ho ešte večer vyhádžem+ chladničku a umyjem to 😝
tak peknú sobotu Tebe aj flákačom,čo nás zanedbávajú-našu tému a večer sa tu dúfam "vidíme" 😀 😀 😀
a ozaj,ako je správne??idem do Ledníc alebo idem do Lednice?? 😕 poraď 😅

frisbee
autor
15. srp 2009

ta Lednice 🙂
tak si to užite 🙂 🙂 🙂

bambi09
15. srp 2009

túkamošku malo byť tú kamošku 😀 a dík,teším sa večer,páááá a cmuk 🙂 😉
ak budú schopné fotky,hodím Ti na mail alebo do IP 😉

frisbee
autor
15. srp 2009

som ti rozumela 😀 😀 😀 😀 ...tak opatrne v autobuse 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. srp 2009

halooo,halooo,čo sa stalooo,že sa tu vôôôbec nepísaloooo??? 😕 😕

bambi09
15. srp 2009

my sme boli na tej biofarme,no nááádhera,videli sme konský sex naživo 😀 😀 😀 Bože,ja som v šoku 😀 😀 😅

frisbee
autor
15. srp 2009

no bambi 😕 😕 😕 😕 😀

bambi09
15. srp 2009

no čo,reality šou 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. srp 2009

veď to je také vznešené

bambi09
15. srp 2009

no,keby si počula,jak tá kobylka erdžala,nechcem,nechcem a on s tým veľkýýým oným na ňu aj tak vybehol 😀 😀 to Ti teda bola mega uhorka,šou,že tam ľudia stáli a zízali 😀 😀 😀 😝

bambi09
15. srp 2009

ale inak tam boli aj zlaté ovečky,kravička,prasietko,kohút a dve sliepky 😀 zajačiky a drzé kozy,normálne sa nám hrabali do tašiek pre jedlo 😀 😀 muž ich vždy chytil za rohy a odchod 😀 😀 😀
a čo Ty ešte nehajáš??držíš stráž,keď ostatné na nás toto tento zvysoka?? 😀 😀

frisbee
autor
15. srp 2009

a bambucha samozrejme tiež 😀 😀 😀 ,

bambi09
15. srp 2009

čoooooo??? 😕

frisbee
autor
15. srp 2009

kukala 😀

frisbee
autor
15. srp 2009

no ja som nervózna z toho starého psa,dneska párkrát spadol až na čumáčik,bolia ho nohy a furt vzdychá,mám obavymaby sa neschyľovalo k najhoršiemu ☹

frisbee
autor
15. srp 2009

obavy,aby

bambi09
15. srp 2009

no,ja som bola zhnusená,ale tak jedným očkom som kukla a sem tam zabehlo aj to druhé,ale bolo to krátke 😀 😀 😀 dlhé,ale krátke 😀 😀
ale chudáka toho koníka zachránili pred bitúnkom,tak nech si ešte užije tých konín 😀 😀 😀
a ako sme sa nažrali,aj korbáčiky máme,len syr ovčí už nemali,tak nabudúce 😉

frisbee
autor
15. srp 2009

jé,by som si dala s vami ovčí syr 🙂 fakt nemám humor,furt počúvam,či ten chudák dýcha

bambi09
15. srp 2009

jáááj,tak prepáč,že sa tu tak chechcem ☹ ☹ ☹
chúďatenko moje,to je na tom až tak zle???tak si určite smutná,juj,som aj ja,chudák havo,to je ťažké,keď ho máš roky a potom príde taká chvíľa...ach ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
15. srp 2009

chechtaj sa,on je furt veselý a hravý,ale bolí ho noha,nejde mu vstať,a dnes furt plač...kurnik,už má 12,5 roka,a oni sa dožívajú tak okolo 10.

bambi09
15. srp 2009

tak to je veľký bojovník a vytrvalec 🙂 😉 ale je to smutné,keď Ti v podstate člen rodiny takto trpí ☹

frisbee
autor
15. srp 2009

no ten moj chlap celý večer neprehovoril.dosť už...vieš,že sme sa zoznámili spolu v téme o starobe?aj s vanjuškou?spomenula som si na to včera v kolosovi kvoli jednej osobe.