S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
15. srp 2009

tak toho Tvojho to asi riadne zobralo ☹ a pripomeň mi to,prosím,ja som nejaká zábudlivá,že kde sme sa stretli,v akej téme??ja si už fakt nepamätám,bola som dať malej cicať,taká je dnes nekľudná,tie očáky jej už dlho lezú,ale asi ju to hnusne bolí,už sa prerezávajú,tak si celé rúčky dáva do pusy a žužle,strašne je nervózna z toho ☹ 😝

frisbee
autor
15. srp 2009

ty cicať 🙂 téma Bojíte se stáří?

frisbee
autor
15. srp 2009

však si to povieme zajtra,pojdem spať,zobudila som sa strašne skoro,taký živý sen,bola tam moja babička a rozčuľovala sa...už je dávno mŕtva,tak ma to vykoľajilo...

bambi09
15. srp 2009

jááááááááááááááááááj,tak to je veselá téma,nie???choperka a idééééš 😀
no,keď je nervózna,jediné,čo ju upokojí je didka 😅 spí,ale tak nekľudne,dnes toho veľa nenaspala,len v aute ani nie hodinu a naspäť spala zas Emka a naša "spievala" 😒 tak som ju šupla do vane,vydrhla,chvíľu sa ešte pomotkala a zaspala
tá Emka je veľmi zlatá,zajtra stiahnem fotky a nejaké pošlem,teda už dnes 😅 ja ich mám veľmi rada obe,malú som vypusinkovala a držala,smiala sa,ale to Katarína bola za rohom s mužom,inak by žiarlila 😀 😀 😀
tej kamoške zomrel manžel,náš dobrý kamarát a mužov kolega deň predtým,ako sa naša Katka narodila ☹ ☹ ☹ to je veľmi smutný príbeh-choroba,nebolo pomoci,mladý,pekný chlap,29-ročný ☹ ☹ ja som to v pôrodnici strašne oplakala,ani na pohreb som nemohla,po cisárovi ma pustili až na 6-ty deň ☹ ona bola vtedy v treťom mesiaci,dlho nemohli mať dieťatko,natrápili sa,ale chválabohu podarilo sa,Emuška je krásna,vytúžená a milovaná a tá kamoška to zvláda na 1s *,obdivujem ju,aká je silná a statočná

frisbee
autor
15. srp 2009

to je hrozné....to už sa človek nemá právo sťažovať,keď vieš,čo niekto prežije ☹

frisbee
autor
15. srp 2009

ozaj,ani simonka ani vladka tu neboli

bambi09
15. srp 2009

a na ten Tvoj sen o babičke,to znamená niečo zlé?? ☹ mne dnes padlo také zrkadlo do ruky,obojstranné na zem v kúpeľni,keď som jednou rukou držala malú vo vani a druhou vyťahovala uterák a prasklo,ja síce nie som poverčivá,ale tak je to nepríjemné,také veci... ☹ 😒
tak dobrú,idem aj ja,ten čerstvý vzduch ma zmohol,pá zlatko a dúfam,že zajtra už aj ostatné opice niečo napíšu:vladka,simonka,martinka atď. Snehuľa má omluvenku,ale čo vy,háááá??? 😀 😝 😉

bambi09
15. srp 2009

veď hej a ešte dokáže aj druhých podržať,keď to potrebujú,naozaj je to žena s veľkým srdcom a ja som poctená,že je našou kamoškou,škoda,že nemôžeme chodiť spolu,ako rodiny,ockovia,maminy a deti ☹ ☹

bambi09
15. srp 2009

a havinkovi držím packy,nech mu je ráno lepšie,chudák môj,aj tam bol taký biely čuvač,veliký a ešte jeden čierny,niečo,ako labrador,len väčšie

frisbee
autor
15. srp 2009

smutné to je ☹
miláčik,ja dán na sny hodne,mne sa totiž plnia 😝 ...boli tam andulky v klietke,kopa mŕtvych vrabcov na chodbe,nejakí bobri alebo ondatry...a tá moja rozčúlená babička,ja som plakala...na to som sa zobudila...a ešte sa mi tam v detaile ukazovali nové veci,čo nakúpila do bytu,niečo zlaté,kovové a ešte lepila nejaké ozdoby na umelý ihličnan 😠 .Bolo to strašne živé a ako by ma to na niečo upozorňovalo.
Idem,už nevidím,dobrú moja,zajtra 🙂 🙂 🙂

bambi09
15. srp 2009

joj,tak tie sny Ti nezávidím,pome hajať,mne už tiež padá hlava,len sa neviem odlepiť,tak dobrú a cmuk 🙂

frisbee
autor
15. srp 2009

cmuk cmuk,aj trpaslíčatkám 🙂

bambi09
15. srp 2009

😀 😀 😀 odovzdám ráno,nech nezobudím a Ty sa tiež nevieš odlepiť 😀 ...tak fčúúúúúl a idéééš 😀
páááááááááááááááááááááááááááááááá 😉

frisbee
autor
16. srp 2009

bambucha,šup za darinkou,niečo sa stalo 😠 😠 😠 😠

simona55
16. srp 2009

cawte , ako sa mame dnes? ja super, len som ustata stoho vcerajsieho zavarania, 🙂 😝 ruky ma stipu od papriky 😝 fris, ked sa ti sniva z mrtvim clovekom to znamena ze bude prsat 😝 idem kuki darinku co sa tam stalo. ☹ 😠

bambi09
16. srp 2009

tu som a idééém ☹

bambi09
16. srp 2009

tak som tam bola a teda neviem,čo si mám myslieť,ale asi darinku dobre vytočil,uhorkáááč 😠
fris,ako je s havom???je mu lepšie?? 😕
mňa včera hrozne bolela jazva po cisárskom,ani zaspať som nevedela a to koleno,juj,to ma bolí už poriadne dlho,už fakt musím vybrať kartu zo šuflíka a ísť k lekárke,máme tu blízko,kde chodím s deťmi 2 také dobré,tak si musím vybrať 😝 😝
simonka,Ty už toľko nezaváraj 😅 ja sa chystám ešte na lečo a kečup a slivkový lekvár 😝 😝

frisbee
autor
16. srp 2009

čaute,dve hodiny sme nemali pripojenie na internet,už ma to začína štvať...psíkovi je lepšie,už neplače...ale furt leží ☹

bambi09
16. srp 2009

fris,to je ešte stále kvôli tým búrkam,čo naroboli paseku,že??ja som teda nahovno(sorry) z toho uhorkáča darinkinho,to asi fakt nemá cenu čakať a kopnúť ho do prdele skôr,ako sa on vybodne na rodinu,ju,taká som nasranáááááááááááááááááááááááááááááááááá 😠

bambi09
16. srp 2009

ale som rada,že psík už neplače,ale asi chudák aj tak trpí,inak som čítala kdesi,že sa pes dožil 20 rokov,ty brďo,tuším to je labrador 😕 😕

frisbee
autor
16. srp 2009

no to u toho našeho nehrozí,tieto veľké plemená sa dožijú maximálne 14 rokov a to málokedy...ale blbé je,že niekto musí byť furt doma,jemu sa rozlezú nohy a on nemože vstať a strašne ho to bolí ☹ -
Normálne mi je z toho darčinho karesa zle,a to mám ísť večer na cvičák...obracia sa mi žalúdok,ako som sa rozčúlila 😠

bambi09
16. srp 2009

tak to nie si sama a toho havinka mi je fakt ľúto ☹

frisbee
autor
16. srp 2009

bami,ty si taký citlivý trpaslíček 😀

bambi09
16. srp 2009

ja nemôžem pozerať,keď trpia deti a zvieratá,lebo sú také čisté,nevedia úmyselne ubližovať ☹

frisbee
autor
16. srp 2009

tak už dosť v humornej téme,stačí,že to mám pred očami 😉 .pijem kávu,pobalím veci a pred šiestou idem na cvičák,budem tam asi tri hodiny,fuj,jak je horko a ja mám behať 😝

bambi09
16. srp 2009

veru,aj tu je teplo,odmrazujem mrazničku,musím to celé vyumývať,tak sa nenudím,večer sa mi už nechcelo,nedeľa,nenedeľa,musím 😝 😝 😝
fotky som už upravila,večer pošlem 🙂 😉 aj darinke,aj keď nemá náladu
☹ aj my zbehneme potom len na ihrisko,teraz je tam úpek 😝 😝 a do budúceho víkendu vymyslíme,kam vypadneme,kamoška hovorila,že v Čunove je pekne,tak ak bude teplo cez týždeň,tak tam alebo do Lipotu na kúpalisko 🙂

bambi09
16. srp 2009

fris,už si asi preč,tak si pocvičte a potom sa ozvi...pá 😉

frisbee
autor
16. srp 2009

tu som...plačem,malému na cvičáku na chvíľu ochrnuli obe zadné nohy,ja už fakt nemám silu

bambi09
16. srp 2009

joj,tak to mi je ľúto,chudák a čo s nimi má???to bude asi tým vekom?? ☹ ☹ ☹ a čo na to veterinár?? 😕

frisbee
autor
16. srp 2009

ale ne starý,to šteňa,doprčic