S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
16. srp 2009

Baby kašlite teraz na uhorkáča, fris, strašene mi je to lúto, fakt čo mu je, nedá sa mu pomôct? ☹ Aby sa netrápil a ty tiež ☹ ☹

frisbee
autor
16. srp 2009

tie problémy včera mal starý,dneska mu bolo lepšie,ale s malým som išla na cvičák a takéto problémy...už je normálny,ale plakala som jak decko

simona55
16. srp 2009

ahojte , teraz zme dorazili, boli sme navstivit sestru,bolo fajn, uz davno som sa nesmiala tolko ako dnes . ona aj z mrtveho urobi veseleho. je cislo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .co fris co nove zo zo psikmy?darinocka ste bou je co? uz pominula burka?

bambi09
16. srp 2009

a tak to som v šoku,koľko má -aký je starý???nemôže mať niečo s kĺbami?? 😕
naši známi majú labroša,ale to je pes,jak teľa,veľký,ťažký a má dyspláziu na kolenách,ale lieta jak čert,tak nevedia,či lekár zle stanovil diagnózu,ale to je ich rodina,boli s tým psom až v Maďarsku,ale vyzerá,že je ok 😕
inak my sme s Bekky mali tiež problémy,keď mala virózu,to som revala,zvracala,hnačkovala,celé noci sme nespali a chodili okolo baráku,ja sama o 2-hej v noci 😝 a tiež nemala 100% v poriadku kĺby,že tí labroši sú už tak prešľachtení,že väčšina s tým má problém ☹

bambi09
16. srp 2009

simonka,tak takú sestru Ti úprimne závidím,ja si s bratom nemám čo povedať 😠 😝

frisbee
autor
16. srp 2009

bambi moja,nemože mať dysplaziu,rodičia sú tesdtovaní,keby skákal,tak viem z čoho to je,ale my sme sedeli na zemi a čakali,až na nás príde rad...on sa tak tešil,že furt napínal nohy a ťahal,potom si ľahol a začal ťahať zadné nohy bezvládne za sebou.teraz už je dobrý..je to decko,má rok..,fuj

simonka moja,mala by si bývať so mnou a s darinkou...ty by si všetkému smútku urobila rázny koniec,máme ťa veľmi radi 🙂

simona55
16. srp 2009

joj fris dakujem, ze ma mas rada aj ja vas velmi, bambi,ja mam orem tejto sestry este jednu mladsiu, aj ona je super ,ale tu to kde som bola teraz milujem najviac . 🙂 a brata mam tiez,on je starsi odomna o rok ,ale niesom snim v kontakte ☹ ma hnus manzelku , ktora ho pokazi. no ale tato segra je krv a mlieko. plno ,plno srandi , jednoducho ked ju nieco trapi alebo mna tak mam ju a stacimito .od zivota sa nezlakne radsej zivot odnej. 😀

frisbee
autor
16. srp 2009

simonka,ja to tvrdím už od začiatku,čo sa poznáme,že máš čistý a jasný pohľad na svet a mnoho ľudí sa k tomu nedopracuje ani za celý život..a tvoj chlap si musí vážiť,akú má doma babu 🙂 🙂 🙂

bambi09
16. srp 2009

simonka,také baby ja môžem 🙂 😉
frisbeenka moja,nesmúť,veď choďte k veterinárovi,nech mu urobia rontgen,musia zistiť,čo mu je,chúďatko,to je ešte decuľko,joj,môj malý ☹ ☹

bambi09
16. srp 2009

fris,tak som sa poradila so skoro odborníkom-môj muž má 6 semestrov veteriny 😀 😀 a že to môže byť viróza,že mu to pôsobí na CNS,nie parvoviróza,že hnačky,ale že treba ísť čím skôr k veterinárovi ☹

martinano
16. srp 2009

ahojte
fris zlatko to mi je luto dufam,ze to bude fakt len nejaka viroza aq psikov to rychlo prejde
u nas pohodicka konecne mam byt v povodnom stave bambi som slubila IP, idem poslat, vcera sme zaspali pri mashi na gauci zobudili sme sa nadranom tak uz som sa sem nedostala
nejaky sme utahani po tych navstevach 😠

bambi09
16. srp 2009

martinka,veď sa nič nedeje,to je ok,ale ak chceš,napíš 🙂 😉 som rada,že už máte kľud 😝

martinano
16. srp 2009

uz som poslala 😉

martinano
16. srp 2009

a dakujem tu je uz taka pohoda vcera som isla so susedkou do obchodu chalani sa doma hrali vonku hrozne lialo,ale my sme sa presli,ked som prisla citali sme si s malym knizky hrali sme sa s autickami ani z velkej postele nezliezol ten nas dorbec tam sa medzi nami povaloval, no parada 😵
ja som uz upratala pozehlila a teraz vylozene nohy a konujem 😀

bambi09
16. srp 2009

no,to sa niekto má 😀 😀 komu sa nelení,tomu sa koníkuje 😀 😀 😉
mám a dík,ešte napíšem 🙂 😉
píšte baby 😉

simona55
16. srp 2009

fris a nemohli mu nozicky z trpnut od sedenia? alebo ci krc nedostal , alebo u zvierat , to nieje? ja neviem , 😝 bambi nas konik sa vola ze bekky.joj kolko hodin a ja som este tu boze 🙂 mm odisiel este o13tej do madarska a este neni doma. normalne mam strach onich, no on ked ide kone pozerat tak minimum v nocnej hodine sa vrati 😀 ze vraj ho kone nepustia domou. 😀 babule ze sada vycitit ze lkto aky je ,aj tako cez pc , ja aspon vycitim.ze vrak mam 6zmisel mi vravievaju.

frisbee
autor
16. srp 2009

ďakujem,ženy 🙂 ..už chodí normálne...uvidím zajtra a keď tak pojdeme na kliniku do Brna,tam sú super doktori...to je fakt jak s deckom...

martinka...už je dobre? 🙂

martinano
16. srp 2009

ahojky
ano dakujem vyzsie trosku som pisala uz je pohoda 😵

simona55
16. srp 2009

aj tu dobru noc,teraz by sa tu zisie lten smailik co je na skype , stou mavajucou rukou,

bambi09
16. srp 2009

simonka,ja Ti mávam,dobrú nocku,zajtra sa na vás teším a fris,havinkovi držím palce,nech mu zistia,čo mu je a nech ho to moc nebolí ☹
a simonka,to vieš,že sa dá,len občas sa človek vééééľmi sekne,však fris,vieš,na čo narážam 😉
tak kočky,uvidíme,čo bude ráno dari písať,aký čurbes bude,ale nech,toto sa už nedá takto ďalej ťahať,ja som rada,že ten mail poslala,hodia sa na tú suku dve slová,na ktoré má naša frisuľka patent... 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
16. srp 2009

bambuša,čo nespíš, 😀
slová sú moja špecialita 😀

bambi09
16. srp 2009

no,nespím,ale pôjdem 😝 a som Ťa omylom otvorila v islamských mamičkách 😀 😀 😝
a vidíš,také veci sa dejú a jak na potvoru nemáš auto ☹ ☹

bambi09
16. srp 2009

do kelu,si mi narobila chúťky na baklavu... 😀 😝

frisbee
autor
16. srp 2009

no ja som videla dokument o Turecku a strašne ju chválili,tak som chcela recept...kočky mi už dali kopu receptov,mňam 🙂

bambi09
16. srp 2009

my si vždy dáme,keď chodíme na pizzu,tak po jednom kúsku-drahé to je jak šlak,mini kúsok cca 20Sk 😝 ale takáááá je dobrááááááá,slint 😀 😝 musím upiecť doma,sa prežereme a bude 😀 😀

frisbee
autor
16. srp 2009

ja som ju ešte nejedla,tak som zvedavá..tu v okolí je prd.bambucha moja ,už vidím iba na jedno oko,idem...tak ráno v plnej zbroji...darinka bude mať ťažký deň...ja sa k nim snáď nasťahujem 😠

bambi09
16. srp 2009

je to mňamka,len dosť sladké,ale to my radi 😀 😝 tak dobrúúúúúú a dobre pochoďte v tom Brne 🙂
dnes dávali na ČT Nudu v Brne 😅 😅

frisbee
autor
16. srp 2009

Nuda v Brně je náš film...dotýkej se mě Stando.Maminko,dáš si kafíčko...s mlíčkem...šup tam rohypnol 😀 😀 😀 😀

jalao
17. srp 2009

dobreee raaaano!

frisbee
autor
17. srp 2009

jalao,ahoj...tak sa nám to komplikuje,čakáme,kedy u darinkinho chlapa vybuchne bomba 😝