• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
ahoj, hoj, darinkin chlap je vypocitavy typek....ale ved raz mu to mozno dopne, ako si zahrava s citmi... :angry:
17. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kým to jemu dopne,tak bude darinka s nervami na dne,kretén.
17. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a mas nejake cerstve info o nich? este som nestihla prelustrovat, co ste tu cez vikend preklebetili, musim sa tu vyhadzat z najsurnejsej roboty. :unamused:
17. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
darinka sa tešila na grilovanie a dopadlo to tak,že zistila,že on čaká,ako sa baba rozhodne....keď nebude baba,bude manželka :angry: :angry: :angry:
17. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, opakujem...vypocitavy chruno. A byt s poradovym cislom 2.,resp. len akasi alternativa, to by mna teda nebavilo...tazko hodnotit, ale skor nie.
17. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dievcata...tu je dnes pracovne volno, ci co???
17. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak trpaslím-vygrcaný rezanec sa hlási do služby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ahojte :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava-trpaslík-dnes ma ani prsty neposlúchajú :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bambi, ako vyzerá vygrcaný rezanec???
17. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som tu iba zbežne,mala som byť sama doma,volal,že príde domov a letíme pre tú kosačku...hahahaha,že reklamačku uznali,dali nám nový stroj,ale že s tým máme kosiť opatrne.....no ja s tými 158 asi kosím nešetrne,blbci,oni nepočítajú s tým,že niekto kosí aj iný terén,než rovinu a dajú tam plastové časti do záťažových miest.takže sa letím ospršiť,potom tu chvíľu budem a potom sa budem chystať. :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dievcatka! hura :angry: Bambi, si chora? A darinka, ako?
17. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, ako sa mame? vééééééééééééélmi ma stipu rucicky od papricky :grinning: :grinning: teraz som do zavarala leco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz bude sprcha a trosku lesko na brusku citat a veget,potom sa ohlasim. véééélmi som zvedava co dari napise otom maile. :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, vitaj, ty si nám tu chýbala, za hodinku idem domov, tak uvidím, ale potrebujem také to tvoje povzbudenie. Celý den sa neozval, tak uvidím. :unamused:
No fris, už ťa vidím ako mastíš na tej kosačke, a ako sa kosí opatrne? Možno to budem potrebovať, mi máme síce len rovinu, ale mm ma pripravuje už na všetko :unamused:
17. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darinka, ako sa ti dari? aky bol vikend?povedz, aspon v kratkosti..
17. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simonka,hlavne si tie ručičky nestrč do očičiek,to by lietali vzduchom nepekné výrazy :grinning: :grinning: :grinning:

dari...pevné nervy,v najhoršom niekam odíď,nenechaj na seba revať :wink:
17. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dari, ty sa tiez potis v praci? ako ja? :confounded: :confounded:
17. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasné, ešte sa potím, dobre je tu horko, už sa mi zdá, že ani velmi nevoniam, a to za chvílu sadnem do horúceho auta. A to sme len mi tu pracujúce?
17. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kočky,u nás bolo 32 stupňov,teraz sa prihnala strašná búrka,možno ma zase vypnú....držte sa :wink:
17. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie,sú tu aj nedovolenkujúce matky :grinning: :grinning:
darinka,vygrcaný rezanec vyzerá ako ja dnes,to som si ukradla,ten výraz,nemám patent :grinning: :grinning:
simonka,ja som niekde čítala,že si treba predtým ruky natrieť olejom,že neštípu a si šikulka,Teba sa zima môže opýtať,čo si robila v lete :grinning: mňa to ešte len čaká a je tej zime odpoviem-koníkovala som :grinning: :grinning: :grinning: a ona mi povie,tak zjedz koňa :sweat_smile: :sweat_smile: ale to sa nedá,nekoníkovať,chýbali by ste mi,veď prvé,čo urobím hneď po prebudení je,že zapnem nb a čumím na koňa,až potom dávam seba a deti do poriadku a chystám jesť :grinning: :grinning:
a zabudla som na kávu,ako sa tu motám :sweat_smile:
a ja sa tiež potím,ani Rexona nepomáha a hádajte,kde najviac :grinning: :grinning: mali by vymyslieť podprdu s klímou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jalao,ako v práci po víkende??aj dari musí na nás makať :sweat_smile:
17. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však to makáme s jalao na Vás dovolenkujúce mamičky. Ja som na dnes domakala, padám držte palce a ozvem sa ked budem žiť. Ale píste, aby som mala čo čítať. A v druhej téme môžte na neho nadávať, držať mi palce , čo len chcete.Pá všetky moje pomocníčky. A fris, u vás len samé búrky vyčíňajú, tak aby si nezostala bez elektriky.
17. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
neblaznite s burkou, tu pere slniecko este. Bambi, ako je v BA? Daj hlasenie :grinning:
17. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj,horúúúúco,ani vonku ešte neideme,počkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som zapla ventilátor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, citala som,z e ste boli na farme :slight_smile: my sme sa vcera boli s dievcatami cely den kupat, bolo super
17. srp 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
darinka,držíme paľčoky :wink: nedaj sa a nadávať nebudeme,aj ke´d by si zaslúžil,na to máš nárok iba Ty,Ty si mu prisahala :slight_smile: :wink: občas sa neudržíme,ale čo je veľa,to je moc,aj na koňa :angry:
17. srp 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,boli sme v stupave,je tam krásne,nadlabli sme sa-bryndzáky,šúľance,pirohy,mňááám a zvieratká všade okolo a ten konský oný :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj my asi pôjdeme budúci víkend na kupko,ak vydrží počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vy ste kde boli??u vás v meste na kúpalisku??
17. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stupava s malým s :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nefungujú mi dnes prsty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas v meste mame, ale bola som s kamosmi a ich detmi v Rajeckych Tepliciach. Tanicka uz zacala byt odvazna, chodi do velkeho bazena, deky mame hned pri nom, takze na nu dohliadam a starsia dcerka sa tam s kamoskami vyblazni do umoru! :slight_smile: odtialto to mame asi 26 km, ale je tam pekne, cisto, dookola hory, fakt pekna sceneria, neviem sa tam vynadivat na okolie :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super,ak je tam dobre,oplatí sa tých pár km prejsť :slight_smile: :wink:
my pôjdeme buď do Čuňova alebo do Maďarska,aj v Hainburgu že je pekne,tak uvidíme...alebo skončíme na Zlatých :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi +ostatok, uz koncim, pekny vecer prajem. napiste este, rano si vas docitam. paaaaa
17. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,maj sa pekne,tešíme sa na Teba zajtra :slight_smile: :wink:
17. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek