S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. srp 2009

tu som 🙂

bambi09
17. srp 2009

aj ja,na chvíľu 😉 ideme sa prejsť a na kofolu,už sa dá dýchať 😝
medzitým,čo si tu nebola mi lidka zo Sexuálneho života,či ako sa vlastne volá-má milión nickov urobila psychodiagnostiku 😀 😀 😀 nemám potrebu sa s ňou už baviť,takže do takých tém už nepíšem,máme o špehúňa viac 😠 😠
ono je tu viac chorých žien s xy nickmi,ale to už neriešim 😖
a čo Ty,čo nové???havo,kosačka,búrka?? 😕 😕

frisbee
autor
17. srp 2009

búrka zmizla rýchlo,akurát sa to tu zatočilo....tu to odplaší vždy tá jaderná elektráreň 😀 ,kosačku nám dali novú,že druhú reklamačku už nám neuznajú...haha...ja ovládam reklamácie ako profík 😎 ,no čo si to popáchala,idem kuknúť 😀

frisbee
autor
17. srp 2009

😀 😀 😀 😀 citujem......ti trpis klaustrofobiou...... 😀 😀 😀 😀

načo tam lezieš,nestačila ti návšteva farmy s koňom???? 😀

bambi09
17. srp 2009

😀 😀 😀 😀 neriešim,nereagujem 😀 😀 😀 😀 ona má bordel v nickoch aj v hlave,ju je prd po tom,kam píšem 😠 😠 joj,mala som jej to nafotiť,možno by sa odbavila,však moja???čítaš???čítaj,si dobrá špiónka 🙂 😉

frisbee
autor
17. srp 2009

to je tým nedostatočným sexom 😀 😀 😀 😀

simona55
17. srp 2009

bambi , aj ti mas spionky? :- 😀 😀 dnes budem tu dlhsie, 🙂 mm ide teraz do nocnej. 😝 chuda moje.

bambi09
17. srp 2009

a čo sa stalo???nikde nikto 😕 😕
my sme boli na kofolke,na ihrisku,stále je tu teplo,fuj 😝 😝
ja dnes naopak nebudem ponocovať,to včerajšie spanie stálo za málo 😖 došiel nový Ikea katalóg,polistujem a padnem 😝 😝

bambi09
17. srp 2009

tak dobrú noc všetkým a ahojte zajtra 🙂 😉 😔

jalao
18. srp 2009

dobre rano na Darinkinej partii! 🙂

bora8
18. srp 2009

no začínam mať obavy pre Darinku..... 😕

darina60
18. srp 2009

Dobré ránko jalao, čo sme tu samé, mi pracujúce??? Bambi ponocovala, to už viem, ale aj tak ti ďakujem za mailík a obrázky. Tak mám hned lepšiu náladu do nového pracovného dňa. Vy ste ani tu vela nepopísali, čo už počasie pekné, tak ste si ho asi užívali. A fris, nie že ty ženo-chlap, uštveš aj túto kosačku. 😀 😀 Potom už len toho môjho charizmatického záhradníka na teba pošlem. 😀 Ozaj a čo psík? Ja som tu dnes vybavovala pre šéfku, majú malé mačiatka a ich mama po piatich dnoch zomrela, tak som zisťovala čo s nimi, ako ich krmiť a tak aby prežili. Lebo sestra robila v útulku tak má skúsenosti dosť.

frisbee
autor
18. srp 2009

darinka....chcem záhradníka 😀 😀 😀 😀 .Ja som včera zaspala ako drevo,kosačku sme doviezli,moj chlap sa zachoval ako chlap a vyhlásil...že ju ani nebudeme montovať dohromady,že možeme sekať tou malou provizórnou,čo sme si kúpili 😀 😀 😀 😀 ...dobrý fór,dvakrát viacej práce s tou malou 😀 😀 😀 😀 ...nechce sa mu to skladať.Malý pes zatiaľ dobré,sledujem to.Ja si pamätám,ako sme vypiplali mačiatka sunarom,mala som takú kojeneckú fľašku pre bábiku a kŕmila som ich....myslím,že už je aj sušené mlieko pre zvieratá,pozriem sa do e-shopov,odkiaľ objenávam granule.

jalao
18. srp 2009

baby, ja som vcera tiez trochu ponocovala, hoci nie pri PC. 🙂 skvelou necakanou konstalaciou som bola doma SAMA (to sa mi stane tak raz za rok...), tak sme hned spontanne dohodli stretko so spoluziakmi v meste a uzili si tento ulet 😀 😀 Uz som to tu spominala, ze chystame maturitne stretko, tak sme mali poradu , obvolavali ostatnych spoluziakov a spominali...

bambi09
18. srp 2009

ahojte 🙂
no,to sa niekomu žije,polka chrápala,jalao parila 😀 😀 😀 ale dobre si urobila 😉 a to sa Ti akým zázrakom podarilo zbaviť sa ostatných členov rodiny?? 😀
fris,no,ktovie,čo nám Ty s tou kosačkou stváraš 😕 😀 😀 😀 či si ju nemýliš s Harleykou 😀 😀 😀
a Tebe došlo,čo som posielala???to vieš,trpaslíci občas trpia nespavosťou 😀 😀
moje malé dieťa ešte spí,Ty kokso,pekne ťahá 😝
dnes mám toho veľa v pláne a na 16:30 čakám párik,prídu pozrieť kočík,čo predávame,tak vonku až potom pôjdeme,aj tak je teplo na skapanie 😝 😝

frisbee
autor
18. srp 2009

bambuš,došlo,veď som ti aj odpovedala mailom 😀

jalao
18. srp 2009

bambi, ako som napisala v Darinkinej zone, Tana bola u nasich, MM so starsimi isli na sustredenie na Kysuce az do piatku, takze vcera sa to takto "zadarilo". Ale dnes si uz pre Tanu idem a bude len so mnou buvat, takze mejdanom opat a znovu odzvonilo... 😖 😖 A to ti mala spinka od noci, ci uz bola zrana hore? ja som Tanu vozila v kociku hadam do 2 rokov, bolo to super pohodlne, ked sme sa niekam vybrali (pesi), potom presla na motorecku 🙂 a na tej lieta dodnes s nami.

bambi09
18. srp 2009

fris,už som mrkla,dík 🙂 😉
jalao,no,od večera,len trochu dlhšie si vyspevovala v postieľke kým zaspala,tak ani neviem,kedy zalomila 😀 a potom bola hore s pauzou na spievanie,tak som zas nemohla spať ja a mailovala 😀 😀 😀
ona mi zvykne spať tých 12 hodín s prestávkami na kojenie,poobede ako kedy,niekedy nedaj Bože zaspať a niekedy zalomí rýchlo 😝
máme rozhodený režim kvôli tomu pakovi,po dovolenke v júni nabehla na super režim,ale zas je všetko v ťahu,tak keď milostivý konečne skončí,musíme to znovu nakopnúť,teraz sú prázdniny,tak je to u nás také voľnejšie,aj večer chodíme von,ale v septembri bude zmena-aj mi je ľúto,že tak rýchlo tie prázdniny ubehli a ten blb nám ich tak "osladil" 😠 😒 😖

bambi09
18. srp 2009

fris,on mi ten Outlook hodil Tvoj mail do nevyžiadanej pošty 😝 nie do Tvojho "chlievika",tak preto som si nevšimla 😅
a k tým koňom,no,veru,toho veľkého som aj zo šoku vyfotiť zabudla 😀 😀 😀 a muž bol s malou pri tej malej kozičke,tá ju normálne rožkami ťukla 😀 😀 😝 v pozadí tam vidno len nohy tým koňom
a simonka sa včera chystala byť dlho hore a ništ 😕 ani dnes tu nebola 😕 a vladka mááálo chodí ☹
Snehuľa bude dokedy fuč??? 😕 ☹

jalao
18. srp 2009

no mne sa tiez zda, ze tie prazdniny nabrali neskutocne tempo! Ale hlavne, ze ich decka aktivne vyuzili, stale prichadzali a odchadzali, stale plne novych zazitkov a spinavych habov pre maminu do pracky.... 😠 Ale lepsie, ako ked vidim tych teenegrov, co sa kazdy vecer len spaciruju hore-dole bezcielne pomedzi domy....a rozmyslaju, co so sebou..

frisbee
autor
18. srp 2009

bambi,outlook je blbec 😀 😀 😀
baby sa nám rozutekali,som zvedavá na tvoje moloógy,až pojdem na dovču ja 😀 😀 😀 😀
baby,normálne celý rok vždy čakám,ako budem v lete plávať,leto ubehlo,auto ešte nemám a plávať som bola 2x 😝

bambi09
18. srp 2009

fris a kam máte namierené na dovolenku?dcéra by Ti mala prísť,nie?a to auto to je na porazenie,ja mám nerv z iného,potom napíšem 😖
no,veď počkaj,pôjdeš dovolenkovať a tu to skape 😀 😀 😝 neviem,či sme vladku znechutili,aj ostatné,keď si väčšinou píšeme dve a zachraňujeme to tu 😕 😕ale dúfam,že nie 😝
jalao,veru,máš pravdu,ja keď vidím tie otrávené decká-náš mladý minimálne na bicykel ide,na korčule,aj do PC čumákuje,ale vyháňam ho von,ešte ideme posledné augustové dni k našim-na východ,ale tam sa viac ako 3 dni nedá vydržať bez ujmy na duševnom zdraví,tak to bude krátke 😝 😝 😝a v septembri tá Praha,ak decká budú ok a leto a prázdniny v čudu ☹ešte mladému papuče,tepláky a dosky na zošity kúpiť,batoh už má nový,tak dúfam,že mu do konca ZŠ vydrží...a zas to začne,tu zaplať toto,tam hento a juráčiky sa sypú 😝 😝

frisbee
autor
18. srp 2009

chceme do Talianska..uvidím,či sa podarí...práve som sa rozčúlila v téme ako naučiť psa na WC.

bambi09
18. srp 2009

moja,klíďo,ja založím Ako presvedčiť dcéru,aby si sadla na nočník 😀 😀 😀
a to Taliansko,ááách, to Ti prajem,nepribalíš ma do príručnej batožiny? 😀 😀 a pôjdete len s mladou,či aj s drahým?? 😉 a havov kam dáš??so sebou?idem tam mrk 😕

frisbee
autor
18. srp 2009

no s mladou,niekto musí byť doma...ale iba asi na pár dní k rodine...nechcem ešte o tom hovoriť,neviem,či to vyjde,bojím sa aj,čo s tým autom,predsa len 1200 km tam a 1200 naspät 😝

bambi09
18. srp 2009

jasné,tak klop,klop,nezakríknime,veď po podáš hlásenie a dúfam,že aj 2-3 fotky hodíš na maila 😅 😅
a tá téma,tam ani nejdem,jednak nie som nejaký kinológ,ale je to sila,preto tu máme toľko hystericky štekajúcich psov,čo mi lezú na nervy denno-denne,ako po sebe vyštekávajú a napádajú sa,lebo majú takýchto "múdrych" majiteľov,čo ich odrovnali 😠 😠 😠 nehádaj sa s blbcami,je to nanič a škodí o kráse,aj keď Ty sa nehádaš,slušne píšeš svoj názor,ale niekto potrebuje na nete a MK zvlášť riešiť svoju "malosť" 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

bambi,to je nejaký mladý sopel,5 príspevkov a všetko perly,sa nebudem vzrušovať.Mám nejaké fotky z toho Talianska,akurát to neviem dostať do mailu,mladá príde vo štvrtok,tak potom 😀 Ja chcem ísť k moríčku,zle sa mi dýcha,chrbát ma bolí,potrebujem to ako soľ.Minule sme tam boli v septembri,prišla búrka,v diaľke na horách nasnežilo,ja som sa jediná kúpala,voda bola teplá,chudák salvataggio /plavčík 😀 / bol oblečený v červenej kombinézke a bol zo mňa nervózny,keby musel pre mňa skákať,Taloši sú zmrznutí 😀 ...on nevedel,že ja plávem iba vo vode po kolená 😀 😀 😀 .Fotky mám 😀

bambi09
18. srp 2009

fris 😀 😀 😀 tak teším na fotky a dobre si to uži a vykuríruj sa nám pri tom mori,starenka naša 😀 sa niekomu žije,keď má v Itálii rodinu 😀 😀 a bacha na chobotničky a morské príšery a nezabudni,mafia je všade,keď dokázali uniesť Helenku Rúžičkovú,Teba strčia pod pazuchu,tak nám dávaj na seba pozor,kto by nám tu držal potom morálku a nadhľad?? 🙂 😉

bambi09
18. srp 2009

a myslím,že niektoré prispievateľky neučili slušnému správaniu a potrebovali by občas dobre prefackať 😠 😠
uráža každého oklo seba,kope nožičkami,ktovie,aký "inteligentný"pohľad má ona 😀 😀 😀
mne tú klaustrofóbiu a ostané perly zmazali 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

že...to by ma zaujímalo,prečo na takéto výpady nik nereaguje 😝 .ale je to smiešne a detské 😀 .My jazdíme s mladou vždy mimo sezónu,nie je tam veľa ľudí,super ceny a nie je tak teplo..jazdíme do kempu,ktorý má taký ujo na kopci s palmami...pošlem ti mail....je to rodinný podnik,sme tam ako doma,vždy nás víta,že.. á to je mama s dcérou...mysleli si predtým,že sme sestry 😀 😀 😀 😀 .No a v tom mestečku žije moja neter s priateľom,takže keby nevyšiel kemp,budeme u nich...ja by som radšej do kempu,nerada niekoho obťažujem a mám radšej súkromie...máme tam vždy celý byt aj s verandou,úplne bombastický,kŕmime tam asi 150 mačiek a každé ráno ma príde zobudiť ich vlčiak až k posteli 😀 .No a poznáme tam strašne moc miestnych ľud,takže zažijeme a ochutnáme také veci,čo turista bežne nepozná...a keď sme iba my dve,beháme po obchodoch a trhoch a nakupujeme botičky a šatičky a nemusíme variť,vždy si kúpime nejakú miestnu dobrotu a to mi predavači dávajú furt zľavy,spievajú mi do ucha,že takú krásnu ženu ešte nevideli 😀 😀 😀 ,alebo mi rovno pribalia kopu jedla zadarmo,že aby sme sa napapali...ja to tam milujem 😀 😀 😀 😀 .Starej žene zdvihnú sebavedomie 😀 😀 😀 😀