S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
15. črc 2009

no zas sm tu asi neskoro, lebo asi už spíte.
Dnes nám jeden ožran otvoril dvere do nášho auta / je nové 5 mesačné/ skoro nás porazilo. Nie je to neviem jak hrozné, ale je to tam. V aute boli 6 ožrani, dohovoriť sa s nimi nedalo, len vyskakovali na manžela, a vyhrážali sa, a utekali preč s autom. Manžel sa im postavil do cesty, tak skoro ho prešli. No fasa deň. 😢

vanja
15. črc 2009

tak, asi už ozaj spíte, idem aj ja
a frisbee dúfam, že ťa nevytopilo a že búrka prešla v pohode.
u nás hlásia búrky z tepla zajtra, tak uvidíme
tak zajtra majte sa a dobrúúúúúúúúúúúúú noc, pekne sa vyspite 🙂 🙂 🙂

martinano
15. črc 2009

ahojte vanja hrozne, dufamz,e sa mu nic nestalo kurnik to sa ako stalo,az mi zle
chod sa pekne vyspat zajtra bude lepsie 😉

vanja
15. črc 2009

martinano, nič sa mu nestalo, len nervy v kýbli, pretože s degešmi sa ťažko rozpráva, máme len ich ŠPZ, pretože utiekli. Ja som sa len bála, že či nevutiahnu dáku kudlu.
Išli sme z nákupom z obchodu a oni práve zastali vedľa nás a ten ožran vzadu otvoril dvere........ 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠
bola som sa osprachovať, tak som nakukla, ale už idem spať,
ostatné už asi spia, tak dobrú noc, martinano

martinano
15. črc 2009

dobru noc zlatko, no normalne mi je zle,ale hlavne,ze ste v poriadku

frisbee
autor
16. črc 2009

čaute 🙂 🙂 🙂 ..vy ste ale noční vtáci,ja som zaspala pri filme 🙂
vanja,preboha,nejako som to všetko nepochopila a auto máte,alebo s ním ušli?Hlavne,že sa vám nič nestalo,toto už snáď ani nie je možné. 😒
marti.myslím na tie filmy,akurát som včera bola v tom znojme a večer nešiel net, 😉

bambi09
16. črc 2009

ahojte 🙂
tak ja som včera už nestihla,u nás bola kovbojka,muž kúpil úzke rošty na posteľ a nevieme nájsť také ozdobné gule na ňu,takže luxusne spať budeme až dnes 😀 😀 😀 😀
stále je to tu hore nohami,už mi z toho aj z tepla a suseda šibe,nás búrka obišla,fris,čo si tie mraky držala za nohy a nepustila ďalej??? 😀 😀 😀 😉 aj ja chcem dáááááááážď,vybehnem na dvor a budem tam v daždi tancovať,ako víla Amálka 😀 😀 😀
vanja,tak to boli pekné hovadá,že ožratí a jazdili,ale tiež som to nepochopila,čo vám spravili s autom??? 😕 😕 😕
sorry,z toho tepla mi mäkne mozog asi 😀 😀 😀
a soanpe,ja chodím na aerobik s babenkou z inej témy,ona je mladučká a naštartovala aj mňa a som véééééľmi rada 🙂 🙂 🙂 😉
a super,že zabacek je ok 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
16. črc 2009

bambi...dostaneš sprďana 😀 😀 😀 😀 v iných témáš si písala viacej,nž sem 😀 😀 😀 ...neber ma vážne 😉 ,chýbaš tu 😉
u nás pršalo celú noc,ešte nemožem do záhrady,čakám,až to uschne,tu museli na Morave aj evakuovať tábor,aká bola búrka a prietrž mračien a od piatku má klesnúť teplota až o 10 stupňov...to je leto!!! 😠
ja musím plávať,to je fakt jediný šport,ktorý neodflinknem...keď prestaneš plávať,tak sa utopíš,že? 😀 no a potom cvičák so psom,ale v tom dusne s toho chudáka zabijem 😠
som zvedavá,čo napíše vanja...ja mám z týchto prípadov strach,zamykám sa,aj keď stojím na červenú na križovatke...moja mladá si ťuká do čela a nazýva ma Pilátová černá kronika....ako tá z Ať žijí duchové 😀

frisbee
autor
16. črc 2009

bambi...stále sedím v túto hodinu doma jak pako a čakám poštu,ešte furt mi luster neprišiel a do toho sa mi v tej búrke nainštalova do počítača novšia verzia prehliadača Mozilla Firefox,to znamená,že sa nedostanem k e-mailo,iba do nejakej zjednodušenej verzie a ja teda neviem,čo s tým...mladá priletí až v stredu...neviete niektorá,ako sa to robí???

bambi09
16. črc 2009

frisbee,keď dojde mangel,opýtam sa,aj som len bežný užívateľ PC 😀 😀 😀 😀
a teda keby že viem plávať,tiež by som si zaplávala v tom teple,ale mám panický strach z vody po jednom skoro utopeneckom zážitku z mladosti,tak eee ☹ ☹ ☹
a my sa tiež v aute zamykáme,muž mal zážitok s jedným vyholencom,tak už sa zamykáme,počuli sme rôzne príbehy na túto tému 😠 😠 😠
a ten luster čo ide z Mexika??? 😕 😕 😕 by som tomu onému napísala,že nech si ho už nechá 😖
no a to počasie,bez komentára 😒 😒 a nechaj chudáka psa žiť 😀 😀 😀

frisbee
autor
16. črc 2009

sedím tu fakt jak magor pri okne a čakám na poštu...ako dochodkyňa na dochodok/ja nemám to uo,kurnik/ 😀 😀 😀 ....hlavne,že oblečenie mi z aukcie príde za tri dni.ďakujem,spýtaj sa,ja som rada,že počítač zapnem,to vieš,my staršie osoby 😀 😀 😀 .vieš,že som sa ako decko topila na Zlatých????dodnes si to pamätám,v malej vode bola vybágrovaná jama,ja som tam vhupla,iba slamák s mašličkou zostal na hladine...od tej doby neponorím hlavu pod vodu a ani neskáčem,to by som išla ku dnu...idem strážiť tú poštu 😝

bambi09
16. črc 2009

frisbee a nezanedbávam vás,len nestíham,tam som prispela do jednej témy po dlllllhej dobe,takže tak,predtým som tam bola varená-pečená a teraz ledva mrknem a furt sem nakúkam 😀 😀 😀
a aukcie na MMA tiež zanedbávam,ale manžel je len rááád 😀 😀 😀
a k tomu topeniu,no,nič príjemné,ešte,že si mala ten klobúčik 😅
ja mám zas spomienku na blbé kamošky,čo ma ponorili a ja som sa už nevedela ani nadýchnuť a stále ma ponárali,už som myslela,že je po mne,odvtedy mám blok a na Zlatých sa len tak máčam a tvárim sa,že plávam 😀 😀 😀 ale kúpim si koleso a budem plávať,len aby mali takú veľkosťXXXXL 😀 😀 😀 😀
ale chcem sa prihlásiť na nejaký indi-vindi kurz,aj syna,tak možno si raz aj zaplávam 😅 😅 😅 naši na dovolenky nechodievali,tam bola furt drina na 1.mieste,tak ani tam som nemala možnosť sa to naučiť ☹ ☹ ☹

simona55
16. črc 2009

ahojte. fuuu vanja aja som myslela ze auta kradnu len za tmy ☹ 😒 a to normalne ste boli v aute atak? boze ja by som kricala odstrachu ako zjasena 😀 😀 baby poradte ak sa pouzivaju mekcene a dlzne ja som anti talen na pc 😀 co mam stlacat?

frisbee
autor
16. črc 2009

bambi,veď preto som ti to písala,že to viem,moja aj že nestíhaš 🙂 ,to len aby si videla,že nikdy nekecám,ja ako bláznivá panna si fakt vždy zistím všetky podrobnosti o každom 😀 😀 😀
keby si chcela,aj rukávy ti požičiam do vody 😀
simonka...buď máš mäkčene tam,ako sú čísla,tak na stejných klávesách máš niektoré písmenká s mäkčeňmi,alebo stlačíš tú šípku,čo máš pri ľavom malíčku a ten mäkčeň,čo je navrchu v tom rade ako čísla,je tam +
=

ja to mám v zhora v druhom riadku tretie zprava 😉

martinano
16. črc 2009

ahojte
frisbee som rada,ze si ok a vypadol len net, vcera som citala tu pohromu co je v cechach, no hroza ☹
mato je uz vyspaty 😠 , vonku je krasne tak ideme von, ahojte zatial

frisbee
autor
16. črc 2009

marti...ahoj,a dík,že máš starosti o mňa,našťastie to spadlo všetko od nás asi 16 km ďalej,minule boli tie prívaly horšie.Akurát som úplne hotová,kosila som dvor a jak furt prší,tak som vysypávala 2x viac košov,než minule...a ešte k tomu mokré a ťažké...som doštípaná od komárov a hneď na začiatku mi vletela do nosa taká tá malá muška,špiónka odvedľa musela mať divadlo,ako som tam smrkala a lovila ju 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
16. črc 2009

vanja,jak je????????

vanja
16. črc 2009

ahojte ja tu leziem zase tak skoro dneska............
auto nám nekradli, my sme parkovali a oni zaparkovali favorit vedľa nás, a ožran otvoril dvere svojho favoritu tak, že trepol do našich dverí, teraz tam máme preliačinu. No fas jeden, degeš.
Tak som to napísala jak hotentot, ale bola som nasratá. Dnes už je dore, boli sme sa kúpať v Maďarsku, deti sa vyblíznili a aj my. Prišli sme o pol 10-tej, takže kým som deti dala do poriadku, vybalila a trocha poupratovala, je zas toľko hodín že až.
a vy už asi spíte čo? 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

idem sa sprchnúť a ešte mrknem.
frisbee luster došiel?

frisbee
autor
16. črc 2009

nespím,písala som ti do darinky 🙂 .nedošiel,mňa porazí...fakt,keď vydražím oblečenie,tak je do troch dní tu a toto je jeden zo štvrtka a jeden z piatka...ten jeden má ešte šancu,že príde zajtra,ale ten Nemec ho pošle až v sobotu...hlavne,že minulú sobotu mi poslal mail,že už ho má zabalený a čaká na rýchlu platbu...tak som mu odpísala,že už je dávno zaplatený,tak napísal na aukro hodnotenie na mňa,že perfektná spolupráca,rýchla platba...tak premýšľam,čo mu napíšem ja 😎 😎 😎 .Fakt tu sedím pri okne doobeda ako stará babka a bojím sa ísť na dvor povesiť prádlo,keby zvonila pošta....škoda,že tu nemožem pekné slovenské slovo povedať. 😉

vanja
16. črc 2009

viem čo by si asi povedala 😀 😀 😀 😀 😀
ja idem spať, som dosť unavená z celého dňa, zajtra chcem poupratovať, nech máme víkend voľný a niekam vypadneme.
A poobede ešte mám s dvoma kámoškami rande, tak povymetáme nejaký bar. Ale do 21:00 musím byť doma, lebo malá bez mamkinej dudulky nezaspííííííííííííííí.
Tak idem sa vychrápať s manželom, teda k manželovi, on už chrápe... 😀 😀 😀
Dobrú noc frisbee, a aj ostatným ,čo už spíte. 😔 😔 😔 😔 😔
Tak zajtra.
Dočítania.

frisbee
autor
16. črc 2009

dobrú noc,ja ešte umyjem riad,zapnem pračku a padám do postele.Zajtra budem variť halušky,ten moj príde asi o tretej,tak budem upratovať,možno stihnem pokosiťešte kúsok záhrady,takže počítam,že tu budem ráno a potom až tak okolo piatej.Pá,babule 🙂

frisbee
autor
17. črc 2009

čaute,baby,tak už je o nás aj v zprávach...toto sa stalo asi 4km od nás v tej búrkehttp://zpravy.idnes.cz/v-miroslavi-se-vode-bran...

bambi09
17. črc 2009

ahojte 🙂
Bože fris,to je hrozné,ako tesne vás to minulo ☹ chudáci ľudia,natrápia sa na domčeku a potom príde jeden lejak a všetko je v čudu ☹ ☹ ☹ ☹ nemohlo sa to pekne rozdeliť na taký príjemný dáždik,aby niečo prišlo aj sem k nám??? ☹ ☹ tu je stále na zdochnutie,pôjdem po 15-tej s deťmi na zmrzku a trochu sa prejsť,teraz tu máme už skoro 30 stupňov ☹ ☹ 😠 ja chcem dáááážď.. 😒 😒
a včera som sa sem už nedostala,ale vysvetli mi prosím lepšie,v čom je problém,že sa nevieš k pošte dostať,či to máš cez outlook a akého máš providera,nestihla som to mužovi vysvetliť,odpojil mi noťas,lebo vŕtal police a potom som sa k nemu dostala až po polnoci,tak sorry,môžeš kľudne cez IP,aby sme nenarušili tému 😀 😀 😀
a vanja,tak vďakabohu,že auto máte,ale teda tá preliačina by aj mňa naserkala,hovadá jedny ožraté,nakopať ich do gulí 😠 😠 😠 😠

frisbee
autor
17. črc 2009

ahoj bambi,miláčik 🙂 práve som odpovedala do darinky,prispela tam jedna pani.Tu zmizlo 8m cesty,ako sa tá voda valila z poľa.
Ty si na mňa vychrlila odborných výrazov 😀 😀 😀 .Ja viem iba,že mám bezdrátový internet a že sa mi tam nainštalova novšia verzia Mozilly firefox a otvorí sa mi iba zjednodušená verzia e-mailu. 😝
Varím v tom horku,moj ma zaskočil,že príde skor,tak neviem,kam skočiť.papapa 🙂

darina60
17. črc 2009

Tak baby, vdaka fris moja tema a este som neprispela,ale mam ospravedlnenie, som do nedele 1200 km od svojho bydliska. Zdravim vsetky baby s mojej temy, nieze budete len sem prispievat 😝 Necitala som ani slovko, prisaham bud[ci tyzden vsetko dobehnem. Caute a majte sa..... 😉

frisbee
autor
17. črc 2009

darinka cmuk cmuk cmuk cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
17. črc 2009

darinkaaa,avoooj,už sa na Teba tešíííme,ale ešte si užívaj dovolenku do poslednej minútky 🙂 🙂 😉 a neboj,na tú druhú tému nezabudneme 🙂 🙂 😉 😉
fris,opýtam sa drahého,ak mi nebude rozumieť,popíšete cez IP moju a vysvetlíš mu problém,oki??
na našej novej posteli sa inak spalo kráľovsky,super matrac,veď aj bol drahší ako rám postele a rošty dokopy 😝 😝 😝 máme super letisko,decká sa tam bláznia odušu,len sa bojím,aby sa malá netrepla do rámu,je to kovové,tak to máme obložené vankúšmi 😀 😀 😀
baby,my máme aj v byte 30 stupňov,fúúúúúúúj 😠 😠 😠 😝 😝 😝

frisbee
autor
17. črc 2009

bambinuška...ja sa tlačím na posteli s mačkou a psami,ešte,že je široká 😀 😀 😀
je tu dusno a má prísť zase nejaká katastrofa,dúfam,že rieka zostane tam,kde je 😝

ďakujem s tým počítačom,napíšeme si v IP,slniečko 🙂 🙂 🙂

simona55
17. črc 2009

fris. akemacky mas ? uz myslim nas plemena,no v nedelu by sa uz konecne malo ochladit 😝 konecne .

bambi09
17. črc 2009

frisbee,môj muž spal s labradorkou,ale nežiarlila som...teda len občas,raz Ti pošlem fotku 😀 😀 😀 Bekky tam bola rozvalená na mojej polke,nohy roztiahnuté 😀 😀 😀 ešte,že nie je muž zoofil,lebo to by nem dopadlo dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no,keď som bola nočný ftááák,tak ma Bekky vždy predbehla,kým som pozerala telku 😅 😅
a keď som ju posielala dole,otvorila jedno oko a tvárila sa,že ma nevidí a nepočuje 😀 😀 😀 😀
ja som mala rada jej oblízací budíček 😀 😀 😀
a keď máš muža preč,tak Ti aspoň nie je smutno,cítiš živočíšne teplo 😀 😀 😅