S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
18. srp 2009

fris,to je možné,šak tam bývam 😀 😀 😀
v tých témach som začínala svoju kariéru na MK,vás som našla až neskôr,ale ako som rada 🙂 🙂 🙂 😉
simonka,ešte vanja Ťa môže tromfnúť,inak si fakt najmladšia 🙂 🙂 😵
a Snehuľa sa neozýva 😕

frisbee
autor
18. srp 2009

ešte na vladku sme zabudli,to je tiež decko 😀

bambi09
18. srp 2009

no,vidíš,my stareny,už máme demenciu 😀 😀 😀

bambi09
18. srp 2009

a de máš toho Juraja??? 😕

frisbee
autor
18. srp 2009

bymbi...v debate o tom,že manžel chce druhé dieťa...ale už prchol 😀

bambi09
18. srp 2009

chudák,zľakol sa 😀 😀 😀 a kde sú zas všetky? 😕 😕

frisbee
autor
18. srp 2009

už idu,už idu

frisbee
autor
18. srp 2009

že bymbi 😀 😀 😀 😀

bambi09
18. srp 2009

😀 😀 😀 😀
tak toho juraja som prečítala,no,ťažko povedať,či je to skutočnosť,nepíše nejako hlúpo,len ja už nejak prestávam veriť,že polovica tých problémov,čo sa na MK riešia aj skutočne existuje 😝 😝 😝
vysvetlím v IP,lebo ma zas niekto obviní z klaustrofóbie 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

tak ma prima naštvala...oni dávajú Víťazstvo lásky,ale nejaký nemecký film..ale ja som videla upútavky...že by sa mi motali stanice? 😀

vladkaz1
18. srp 2009

a kolko ma Simi ja som tu asi najmladsia veru ja 27 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

tak som mala pravdu,že si decko...no veru,mohla by som byť tvoja mamuša 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
18. srp 2009

😀 😀 nevadi .. ved na veku nezalezi .. decko uz niesom, som zena, ale oproti vam som ucho 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

ja neviem,čo som,počkaj,pozriem sa 😀 😀 😀 😀 ....hm,asi trpaslík 😀 😀 😀

vladkaz1
18. srp 2009

😀 😀 😀 a snehulienka hmm ??? kde su vsetci sakra mam chvilu cas a nik .. aspon ze ty si tu mas plus 😀 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

No Snehuľa je na dovolenke,Simonka furt zavára a Bamboška príde vždy až neskoršie...ja som trochu pracovala v záhrade,ale už asi 5 dní tu lieta milión tých bodavých mušiek,čo je po nich také boľavé červené zatvrdnuté miesto,keď pichnú...asi sa to rozmnožilo po tých dažďoch,a to sa nedá vonku večer vydržať...pritom je to jediná doba,keď tam neskolabujem 😝

bambi09
18. srp 2009

tak tu je tiež ešte furt na zdochnutie,dusno,blééé 😀
a vladka je naše uško 😵 😵 Ty si mladučká ešte,jéééj,my staré,skazené trpaslice Ťa tu ešte pokazíme tiež 😀 😀 😀 však šéftrpaslíčka?? 😀 😉
a tie mušky teda fuj,je tej hávede teda teraz,nás včera komáre dopichali a to sme sa furt repelentom striekali 😝 😝 😠

frisbee
autor
18. srp 2009

šéftrpaslíčka je jalao,potom je vladka,langošku zistíme,potom my dve s darinkou a ty si na chvoste 😀

bambi09
18. srp 2009

zas,ach jaj,to je život,celý život na chvoste ☹ ☹
ešte že mám vás,vy mi rozumiete 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

pretože sa pozeráme na život,čo už máme za sebou takže máme prax a nie teórie 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

ježiš simonku som nenapísala 😎

simona55
18. srp 2009

ahooooooooj rodinka. zisli sme sa vospolok 😀 😀 😀 😀 fris nehnevaj sa, ale mne pripadas stim kosenim ,a s komarmy,ako keby si byvala v pralese, ty vecne kosis. 😀 😀 😀 😀 😀 dufam ze som ta mamula neurazila, to mala byt sranda 😀 😀 😀 no potom kto je tu naj mladsi he,he he, 😀 ozaj a kde je vani, snezienka vonava? 😀 😀 ked mmodchadzal pred chvilkou do nocnej, uz som spala, a znicoho nic ,som vstala, a mala som take nutkanie ist sem k pc ,zeby zavislost?pana beka 😀 😀

bambi09
18. srp 2009

simonku si zabudla,to nieee,bez nej by to nebolo ono 🙂 🙂 tá by mala dávať lekcie nadhľadu a toho,čo je v živote dôležité,ja už fakt budem len tu čučať,my sme rovnaká KS a keď niekde inde niečo napíšem,hneď sa do mňa pustia,ako osy,brrrrrr 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

simonka...moj chlap mi tvrdil,že som 10 hodín...keby vedel,že ešte viac 😀 😀 😀 😀 .simonke nesiahajú ani po päty,chytráci 🙂 .

bambi09
18. srp 2009

simonka 😀 😀 😀 tááák Ťa rada čítam 🙂 🙂
a my aby sme sa tu urážali???čo máme 16 a pol?? 😀 😀 😝 😅

frisbee
autor
18. srp 2009

ja áno 😀 😀 😀 .máš mail

simona55
18. srp 2009

no vyste uz boli bludit co v temach 😀 😀 zase ste nervozne? 😀 co to bolo kde to bolo,tak vam treba co cavargujete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mali ste tu sedet unas doma,vy trpazlikovia 😀 😀 vy malinky musite stale volakde chodit. 😀 😀 😀 no pockajte pride snehula!!!!! ta vam vyprasi gatule, 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. srp 2009

no už aby tu bola,potrebujeme pevnú ruku 😀 😀 😀

bambi09
18. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 mačka odišla,myši majú raj 😀 😀 😀
neboj,už nebudeme čavargovať,tu sme doma 😎 😎 ašak hej,duševne mám ja 15 😀 😀 😀 len to telo sa akosi nechce dať presvedčiť 😀 😀 😝
tak kočky,ak chcete,ešte píšte,ja idem,zajtra sa na vás veľmi teším 🙂 🙂 😉
dobrú noc a fakt by už tá šéfka mohla prísť,menej by sme sa s fris túlali a rozčuľovali 😀 😀 😝 🙄
mám vás rada 🙂 🙂 😉 baby naše 😉

simona55
18. srp 2009

trosku vam povoli retaz, a vy utekate kade lahsie 😀 😀 😀 😀 ej, ej, ej 😀 dnes som ,mm vyznala lasku 😀 😀 😀 a o 5minut, bol hurikan 😀 😀 spadol maly a trosinku plakal, a hned zacal bresat ako havino,hav,hav ,hav, 😀 😀 😀 😀 vravim mu teraz som ti vyznala lasku a uz som zla, no prac sa k materi do ryti 😀 😀 😀 😀 vydel ze som nervozna prisiel do spalne, ako by sa nic nestalo, ze vraj das mi jest 😀 😀 😀 ty chlapi ozaj niekedy nevedia co robia, su ako deti, 😀 😀