• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
bambi...máš tam tému pre teba a ty sa flákaš v električkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, kde ste????????????????????
ja už som doma asi tak necelé dve hodiny, deti som rýchlo okúpala a teraz vybaľujem a robím kôpky na zajtrajšie celodenné pranie.
no a vy sa mi kde flákate?
Snehulienka nebola doma, tak sa tu pokazila morálka či čo?
Alebo mi zahýbate? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlásim,že bambucha sa fláka v sexuálnych témach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to snáď nie..............
a to akože prečo a ako?
a vlastne načo?
20. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lebo sa ním pokazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeme jej musieť dať školenie, že čo a ako.
a ty ako fris, auto už behá :slight_smile:
20. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no keďže sa všetky flákate, idem spať,
tak ahojte zajtra, dúfam, že už v plnej poľnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanjuška,tu som,decko mi prišlo....auto je v servise,cena opravy zatiaľ 35000.- :angry:
20. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snehuľka,dobrú noc a som rada,že si šťastne späť :slight_smile: :slight_smile: :wink: a ako??dobre bolo??že sa pýtam,čo?? :wink:
pozerám Noc v archíve-prča :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja už nevládzem,zajtra ešte poobede zraz s kamoškou aj s malými a víkend bude posteľový,upracem,navarím a veget,to sa nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kým sú prázdniny,nech to stojí za to,za chvíľu začne škola a už len doma budeme až do Vianoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sotva zaženiem bambuchu od sexu,už tam je vanja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak práve pozerááám,že ja už nič :grinning: :grinning: :grinning: a vanja dáva školenia :grinning: :grinning: :wink:
20. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a mladá dorazila??všetko ok??
20. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tu,pijeme ružové vno a pozeráme ten e-mail o súťaži o najmenšieho :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééj,tak vám je fajn,slint :grinning: a aký mail???ozaj,dík za ten dnešný :sweat_smile: :sweat_smile: zajtra sa Ti povenujem,už by som mala byť doma do 18-tej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nič,idem ja do tej vane a spať,lebo som hotová,som normálne rada,že na víkend hlásia dážď,aspoň ma nebude nikde trhať z domu :grinning: :grinning: :grinning:
tak kočky dobrú noc a vy fris si ešte poseďte a užívajte si krásnu noc :slight_smile: :slight_smile: :wink:
20. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemáš sa flákať,keď tu máš prácu :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
však už sa mi ani nechce,už mám dosť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobrú mami a pozdrav sestru :grinning: :grinning: :grinning: a nech dobre zatancuje :slight_smile: :wink: pááá a cmuk :wink:
20. srp 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty ty ty :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty to budeš platiti :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
trpaslíci,nástup,nech šéfka vidí,že sme vzorné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam sa fris...ja som na tu vasu sefku teda uz fakt zvedava... :grinning: :grinning: Ci odobri moju ucast, alebo ma odveli :unamused:
:grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj...no neviem,čo povie,že ohrozuješ jej postavenie :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
neblazni! to isto nie...ja som tu len take chudiatko pasivne, co sa tu cez den samo so sebou rozprava :unamused: :unamused: :unamused:
:grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslím výškou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a to nevies, ze ja nosim casto aj opatky!! :grinning: :grinning: Aj dnes mam...
21. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mne ani opätky nepomožu..furt nosom pri zemi,že bambi,že dari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, vratim sa k tomu munsterlandovi...poznas niekoho, kto ho ma? My sme ho raz videli "nazivo" u jedneho pana, bol fakt krasny, akurat ta polodlha srst mi vadi...mne by stacil aj taky maly bradac, alebo nieco s kratsou srstou, ale MM chce len tohoto MMS. My priestor na vybeh mame a dufam, ze najdem energiu aj trpezlivost na to, aby som ho dobre naucila "poriadku" :slight_smile: :slight_smile: ak nieco o takomto psikovi vies, daj vediet, hoci to s temou priamo nesuvisi, aspon cosi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jalao...nepoznám nikoho a osobne sa mi síce loveckí psi páčia,ale ten pes musí mať výcvik a pevnú ruku...oni tie pudy hodne prevládajú.Ja som mala kedysi velšteriéra,miláčika láskyplného,ale krutého zabijáka všetkého živého a nemohli sme ho ani pustiť z vodítka.Takže loveckého doporučujem iba tam,kde bude mať svoje využitie. :wink:
21. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahe,ešte...ten malý musterland má jemnú povahu,je to aportér,miluje deti a potrebuje veľa pohybu
21. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
praveze som o tom vela citala, a prave tento MMS je taky najviac jemny a aj spolocensky v porovnani s ostatnymi stavacmi, pud nech si realizuje, ak tam zaciti nejakeho plaza, to budem len rada a sliepky chovat neplanujem :grinning: :grinning: Myslim, ze pokial nebude mat vyslovene polovny vycvik, tak bude skor lenivy a kamaratsky. MM chodieva do lesa, takze tam sa moze vybehat do sytosti. Ved si sa isto stretla s vyzlami, co maju byt polovne psy, spia s detmi v posteli a pozeraju aj telku :grinning: :grinning: , poznam takych sidliskovych par...
21. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek