• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
ha,do sexuálnych tém ja neleziem,už nie :grinning: :grinning: :grinning: jasné,registrovaná dnes a ten nick... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mi niečo pripomína,nech sa dievča zabaví,uvidíš,koľko sa ich na to chytí :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to iste vravime aj my vsetci, cela rodina im ale oni ako by ich ta ina viera nakazila, :frowning2: vravela som jej ze nech kazdu nedelu zajde do kostola a pomodlisa, ved jezis je jeden, a ak si myslis ze jezis pomoze, a lekar nie tak to mas jedno ci sa modlis madarsemu alebo hocijaakemu , jezis je len jeden.ale oni su tak tvrdohlavy ze nechcu si dopustit ze ich dcerka ci tak citak opusti , to im lekari potvrdili, :frowning2: bodaj by sa to nestalo
23. srp 2009 v 16:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: a nemôžu mať ešte dieťatko??aby mali aj zdravé,nech sa tak netrápia :frowning2:
23. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simonka,pravdu máš...je to smutné

bambi....veď preto ti to píšem,to sú nicky jak cez kopírak :grinning:
23. srp 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už je no coment :sweat_smile:
23. srp 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cerezit :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte,že nie cement :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: antikoncepcia,jak bejk,zabetónuješ a pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sadistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
prečo,praktické,nie??alebo pás cudnosti :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam je aspoň otvor na cikačku :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
babizne co vytu zase preberate? :grinning: zase ste sa boli tulat niekde mimoze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bam , oni maju okrem nej este3 deti ona je najmensia. :frowning2:
23. srp 2009 v 19:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby, kde ste nástup na nočnú smenu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som rímokatolíčka, a manžel je evanjelik, ale neprestupoval,žijeme tak ako sme, deti sú katolíčky.
simi a zmena viery im určite nepomôže. To by ani nebola zmena viery, ale náboženstva a pri tých dnešných sektách.............. Sú to podnikatelia, ktorí žijú z trápenia iných. :frowning2:
23. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste baby...................................... :astonished:
23. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som,vedúca,akurát som mojeho chystala,zajtra ide do Rakúska,neviem,kedy sa vráti,ako pojdem pre to auto..tam je to tak komplikované,že už z tocho chytám depku,ja,optimistická dušička
23. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečne živá duša :slight_smile:
tak budeš zase sama?
na ako dlho ide?
a auto už bude zajtra?
23. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám službu,Snehuľa :slight_smile:
no ja práve nič neviem,on ide ráno do Brna,odtiaľ do Linza...kedy sa vráti,netuším,kedy bude auto tiež nie...mne povedali v pondelok,jemu v utorok...sa na to vytatám....potrebujem objazdiť a vybaviť kopu vecí a ešte samozrejme aj vyskúšať,či je auto v poriadku,dohodli dme sa s mladou,že by sme teda do toho Talianska skočili aspoň na 4 dni k tej rodine....nerada by som,aby nás chytila po ceste porucha...ja viem,že vás tým furt zaťažujem,ale nemám sa komu vyžalovať.
23. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
idete s dcérou na výlet?
23. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my chodíme vždy spolu na týždeň mimo sezónu v júni,keď sa podarí,tak aj v septembri,teraz to v júni nevyšlo a ona nemá moc času,týždeň kdesi vyučuje tanec,potom tu bude mať kamaráta myslím zo Zélandu a vzali ju na ďaľšie štúdium,takže nám ostane fakt iba pár dní,aby sme vyrazili k moru...nutne to potrebujem,veľmi zle sa mi dýcha.A niekto musí byť doma so zvieratami,takže to bude fakt iba na otočku,ten moj by sa tu sám zbláznil :grinning:
23. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo by si chlapi počali bez nás :grinning:
zahynuli by :grinning:
23. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a pritom ten moj je schopný,postará sa o všetko,nakupovať vie,ale nevydrží sám,ja som rada sama doma :slight_smile: a za druhé,mňa psi poslúchajú a milujú,jeho milujú,ale on si ich rozmaznal,tak je po chvíli hortový s nervami,že sa ani nenaje pri stole,aby neotravovali...no jasne,keď ich kŕmi pod stolom :grinning:

no zahynuli :grinning: ,akurát to nechcú priznať...iba keď hľadajú čisté oblečenie :grinning:
23. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to s tým hľadaním oblečenia mi niečo hovor. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zúfalý výraz malého dieťaťa :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj len otvorí skriňu a ak nevidí, tak už na mňa kričí, že kde má to a to tričko, lebo v skrini nie je. Ja prídem hore a nadvihnem mu 2 tričká, ktoré su na kope a jéj, tričko, ktoré hľadá je tam. No neviem načo má ruky. :grinning:
23. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale oni za to nemožu,už som to tu písala,ako sa robili výskumy o rozdieloch medzi ženami a mužmi...dali do chladničky tri veci...povedali testovaným,aby šli a vybrali maslo...žena otvorila chladničku,vybrala maslo...chlap otvoril chladničku a povedal,že maslo tam nie je :grinning: ...oni majú iné videnie než my,ja sa ho vždy pýtam,kto mu to hľadal na vojne... :grinning: ..
23. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď ani my za to nemôžeme akí sú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a simi majú dnes večer voľno, že tu nie sú? :wink:
23. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambucha chodí vždy neskoro,až prebehne tie jej témy :grinning: :grinning: :grinning: ...nie,kecám,asi maličká nespí.simonka nám v poslednej dobe vždy zaspala,že zavárala,makala chudinka ako otrok.darinka ma desí,že ani nenakukla :frowning2:
23. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, čo prinesie pondelok, darinka sa ozve určite hneď zrána.
a bambi tamteraz nemá žiadnu novú tému, že sex a tak......
aj moja malása dosť často teraz budí, celú noc je na prsníku, ja som len otočená na boku a vyložená.....
ale idú jej očné zúbky, na dovolenke aj trocha teplotovala, takže asi to je z toho
simonka asi musí nabrať silu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vladkaz sa nejako pomenej ozýva.
23. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladka toho má moc,ale určite nakujuje,bambucha dostane :sunglasses:
jé,ja ťa obdivujem,ja som nemohla kojiť po tých stresoch,ani keď do mňa pichali injekcie vrchom,spodom...keď si predstavím,ako som v noci vstávala a miešala Feminar a Sunar,rozospatá slepá :unamused: ,našťastie o zúbkoch sme ani nevedeli,vždy v noci iba raz zaplakala a ráno bol zub vonku.
vanji,nebudem ťa zdržovať,určite si unavená,bež si ľahnúť,cez týždeň toho popíšeme viacej,aj novinky od darči budú :slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek