S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
24. srp 2009

no, dievcata, starsia dcerka je panna (fris som to minule spominala - skladnicka tony veci, v sobotu si ozaj Fris - UPRATALA ten svoj priserny sufliiiik) 😀 😀 , mladsia je divoska vodnarka...takze rozptyl emocii nekonecny.. 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
24. srp 2009

jalao vodnárky sú super ženy

frisbee
autor
24. srp 2009

keď my tie všetky veci nutne potrebujeme 😀 😀 😀 .naša je škorpión bodavý....najhoršia kombinácia znamení matka-dcéra 😀 😀 😀 asi tak dva dni spolu vydržíme bez opozície 😀 😀

vanja
24. srp 2009

moja mladšia je vodnár a manžel so staršou sú blíženci, sme 2:2

jalao
24. srp 2009

no este som zvedava, co povie Bambi do tohto kvarteta 😀 😀
Vanja, super, to sa tesim, co z nej vyrastie. 😉 😉
dnes mi sem volala do roboty, syn jej vytocil cislo a ja zdvihnem telefon, ze prosim? a moja 4 rocna vodnicka vravi (suvislejsia a zretelnejsie, ako synator!!) Ahoj mami! Plosim ta, mohla by som si dat joguut(nevie R)? Ano, doble, tak ahoj, mami, zmacknem teuaz cervene tuacitko, dobre? 😀 😀 😀 😀 A vypla ma. Dufam, ze jej ta zivotaschopnost vydrzi co najdlhsie.. 🙂 🙂

bambi09
24. srp 2009

tak ja som strelený Strelec,ale netradičný-verný 😉 teda aspoň zatiaľ 😀 😀 😀
a tiež som skladníčka 😅 😅 😅 priznávam bez mučenia 😀 😀

vanja
24. srp 2009

darmo mi vodnárky sme veeeeeeľmi šikovné 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
24. srp 2009

ja nie som skladníčka, čo nepotrebujem, vyhadzujem, manžel sa občas chytá za hlavu, ale čo už.
Manžel je skladník. Ja mu potom z času na čas urobím z vecí takú kôpku na chodbe a poviem, čo potrebuješ odložiť, ostatok vyhadzujem. A hneď mám doma voľnejšie. 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

bambi,tak už viem,prečo ťa priťahujú tie sexuálne témy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jalao...no malá je super,nestratí sa 🙂 🙂 🙂
vanja...manželova vnučka je blíženec...ťažký prípad...nežné dievčatko a chuligánka dokopy 😉

bambi09
24. srp 2009

jalao,to je zlatéééé 🙂 🙂 🙂
ja mám citlivého Ráčika a tvrdohlavú Rybku,čo neznáša obmedzenia 😀 😀 😀

jalao
24. srp 2009

moj muz je HYPERskladnik 😠 😠 😠 😠 , on ma kopky skratka vsade...vyuziva aj klucky na dverach (bezne si tam vesia plavecke okuliare, aj plavky...ze sak nech sa preschnu!!!! 😠 😠 😠 )

vanja
24. srp 2009

no aj moja blíženkyňa je milá, nežná, ale keď dačo urobí, tak to mám za 100 chlapcov.

vanja
24. srp 2009

no u nás bežne nájdete v obývačke hore na skrinke klince, šrubovák, meter a čo ja viem ešte. Veď čo to bude odkladať, keď to ešte bude potrebovať / o mesiac/ 😅 😅 😅 😅 😅

bambi09
24. srp 2009

fris,bingooo,musím sa podučiť,čo a ako... 😀 😀 😀

vanja
24. srp 2009

idem malá vstala, tak čaute večer 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
24. srp 2009

jalao...kľučky sú na to,aby sa tam vešalo 😀 😀 😀 a ešte stoličky,tyčky na plote,moj posilovací stroj na brucho...no kam by si tie veci mal dávať??? 😀 😀 😀

jalao
24. srp 2009

vanja, to hovoris o mojom muzovi!!! kokso, presne!! ale on si tam odlozi aj MP3, aj dobijacky na baterku, aj stopky, aj cedecka a vedla mobil aj kluce....skratka tie skrinky su totalne v jeho rezii!! 😠 😠 😠 Nadam mu - uprac si to! a on, ze naco, ved to stale potrebujem...fuuu.
vanja, syna mam blizenca 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. srp 2009

vanja 😀 😀 😀 môj menil včera hadicu na sprche,kúpil sme v Hornbachu novú a vydržala 2 dni 😠 😠 taká bužírka tenká pod kovovým obalom 😝 😝 a hádaj,kde zostali kliešte??na práčke 😀 😀 nechám ich tam 😅
v Hornbachu neodporúčam nič drahé kúpiť 😝 😝

bambi09
24. srp 2009

a idem aj ja,malá sa napapá a pôjde dúfam spať 😝 😝 😝 tak snáď večer sa bude dať 🙂 😉 pôjdeme na chvíľu na ihrisko,zajtra máme kontrolu v Kardiocentre o 11:00,tak držte silno palce,všetky,čo máte ☹ ☹ tak tu budem až poobede 😝

jalao
24. srp 2009

ahaaa, to ma nikdy nenapadlo, ze si na klucky budem oviesat vsetko, co ma napadne, az kym som sa nezoznamila s MM!!z jednej strany okulaare, z druehej strany dveri kravaty... 😖 😖 To chce tiez asi talent, toto vsetko navymyslat!!!!! 😠 😠 😠

bambi09
24. srp 2009

jalao,vidíš,aký je šikovný a vynaliezavý 😀 😀 😀 ale keď ho miluješ,nie je čo riešiť,sú aj horší,ver mi 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

a pretože má niekoľko okuliarov na rozne činnosti,vždy ich niekam položí,takže chodíme po miestach,kde sa pohyboval a hľadáme,prezváňam ho mobilom,aby vedel,kam dal mobili a hľadáme peňaženku,ktorú strčil do botníka,pretože bez nej nemože odísť do práce 😀 😀 😀 😀

idem do záhrady,tak vecer,ženy 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

píšem mobily,a objaví sa mobili...ja nerobím gramatické chyby 😀 😀 😀

bambi09
24. srp 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 peňaženka v botníku,to je eso 😀 😀 😀 čafte,ženuše moje 🙂

jalao
24. srp 2009

vidim, ze ten Adam to rozdaval vsetkym po troskach.... 🙂 🙂 🙂
Ahojte zajtra, rano si vas docitam. 😔 😔

simona55
24. srp 2009

ahojte, babulky 🙂 🙂 ja som baranica, aj str.dcera a aj str.syn a mam aj bycku, aj dvoch rakov 😀 😀 😀 manzel a mensi syn.pred satavte si co som dneska vyviedla mm , 😀 uz sa aj musim zase smiat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 isli sme do mesta, a v polke ceste som zbadala ze nemam penazenku 😀 😀 😀 😀 😀 , a pritom som si ju polozila do auta , vedla kde som sedela,na dverach je taky ulozny priestor ,ved to poznate. 😀 a ja si tam nezviknem davat penazenku ,iba malemu plienku a cumel.a potom som sa neviem ppreco ale ,mala som take nutkanie pozriet sa do kufrika co ma spolujazdec oproti sebe,a vydim ze penazenka neni ,teraz co? a mmze vraj skocim na pumpu dam si za 10inu benzin, 😝 🙂ja som sa bala povedat ze penazenka ostala doma,ale musela som,vravim TY ja nemam penazenku!! a on ze ako ze zabudla som si ju doma, tak sa vratil z 15km a ako som chcela ze vystupim a vydim vedla je penazenka,ja ze jej vedsom ju mala tu to, mm 😠 😠 😠a ja ten veky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀fu bola som krava , tela, prasa ,svina a vsetko len nie clovek,aj sopel mi vyskocil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀a este lepsie sa nasral, 😠celu cestu som bola ticho, aby sa ukludnil.teraz chvala bohu uz odisiel do smeni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dneska to neni moj den 🙂 😝

frisbee
autor
24. srp 2009

simonka,som sa prišla napiť a skoro som sa kvoli tebe zadusila,ako sa smejem 😀 😀 😀 😀 😀 ,no čo si mu to chudákovi urobila s tou peňaženkou 😀 😀 😀 😀 ,ale aspoň ste sa povozili 😀 😀 😀 😀 ,ty s tým soplíkom 😀 😀 ...no chudák chlap,musel byť v šoku 😀 😀 😀

simona55
24. srp 2009

😀 😀 no ved aj bol,potom som uz mala lepí,skoro prisiel do roboty neskoro 😀 😀 😀 ale aj tak som nevybavila nic v meste ,musim ist vo stvrtok,ozaj povedala som mu ze chcem ist na vodicak 😀 😀 ale len zo srandi,ale zvaznou tvarou 😀 este lepsie sa nasral, vies co preto chcem vodicak ,aby ma nemusel vozit taky to psychopat aky si ty. fu skoro ma vylozil na pol ceste, 😀 😀 😀 ja ze dobre dobre milacik vies ze ta vééélmi milujem, 😀 chytila som mu muznost,a bolo oky, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty mužnosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
24. srp 2009

ozaj fris, ty robievas vtacie mlieko?ako? ja sa chystam prave robit ale,neviem ci to robim spravne.