• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
simonka,nerobím,u nás by sladké nik nepil,počkaj,pozriem do googlu na recepty
24. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano fris je to ono, nemate radi sladke? no ani ja velmi radsej take tycinky alebo nieco slane,ale mm a deti to zboznuju :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 20:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak vás dočítavam a smejem sa,simonka mala dobrodružný deň :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli s deckami nakúpiť a na ihrisku,malú som okúpala a zaspala mi na rukách,ako didkala :sweat_smile: len dúfam,že v noci nebude prestávka,lebo zajtra musíme na tie Kramáre na 11-tu už byť a Limbová je rozbitá,tak obchádzka cez mesto nás zdrží,tak nech mi vstane načas,ak nie,musím ju zobudiť,to zas budú nervy,ja dnes nebudem spať od nervozity :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kvoli simonke som sa skoro zadusila minerálkou :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja mám pravidelne oprskaný noťas,keď ju čítam :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
už všetky spíte?? :confused: :confused: :confused:
24. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrú noc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby teraz som sem dorazila, ale tu je prázdno, tak dobrú noc. :sunglasses:
24. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedúca,šak som písala, že dnes nebudem spať...keby som vedela,že dobehneš,tak počkám,ale dieťa sa mi hádže,jak ryba na suchu,tak som stále pri nej a už vypínam,lebo už všetky spíte :pensive: :pensive:
ale máš konečne sľúbený mail :wink:dúfam,že prejde :confused:
tak čaute zajtra poobede
25. srp 2009 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym! :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som,ja sa hlboko ospravedlňujem,zaspala som ako drevo,sypem si popol na hlavu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusis Fris...ani si zatial nic nepremeskala. A vidis tie baby, ako tu ponocovali?? ja som zaspala o pol 11, asi pat minut po detoch :angry: :angry: Clovek nema pre seba ziaden vecer v klude...
25. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja chodím okolo pol jednej,ale včera ma to sklátilo teda...a práve,keď si bambucha potrebovala pohovoruť,keď bola nervózna z tej kontroly.
25. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju na dialku podporme, nech sa jej tam dobre dari... :wink: :wink:
25. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja som pred polnocou dosšla a tu nikto :grinning:
25. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som prosím bola tvrdá ako kameň :grinning:
25. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez, ako som uz pisala, ani neviem, co bolo vlastne v telke, kusok programu Jak se stavi sen sme si pozreli, to milujem, tieto inspiracie, ktore mne vzdy chybaju...No potom som uz nevladala a az rano o 6 som vyskocila na rovne nohy! :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tak rada, že sú ešte prázdniny, že nemusím skorovstávať. Moja malá pospí do pol 9-tej. :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja, ale uz nam to konci... :frowning2:
ja uz zhanam seky do jedalni...predlzovanie autobusovych kariet, bud. tyzden zapisy na kruzky...mam z toho normalne depku... :frowning2: :frowning2:
25. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ženy,teraz mi raďte...chystám sa,že uvarím plnené kapustové listy s mletým mäsom...ja to mám chuťovo dobré,ale tie svinské listy sa mi vždy rozpadnú,alebo neupečú tak,ako by som chcela...postup poznám...sparím ich,naplní,zabalím,strčím do trúby...a fuj :sunglasses: :grinning: ....takže niekde je chyba...ja asi viem kde,nemám trpezlivosť a tým,že som aj dysgrafik,tak mám problém s motorikou,zaviažem ich asi divne...napíšte mi,prosím,svoje skúsenosti :grinning:
25. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, tuto ti neporadim, ani keby som chcela. Mozno mlada kapusticka sa rychlejsie upecie a potom sa rosype, starsia odola viacej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem fris, ale ja ich nepečiem ,ja ich dávam variť do hrnca
25. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
naspodok dám trocha posekanej kapusty aj navrch, a podlejem trochou vody
25. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano fris, vani ma pravdu aj ja ich varim, mozno ze mocprevaras tie listy nie? ja to robim tak ze ich iba obarim, a potom zlejem vodu a este ich necham pod pokrievkou pod parou a potom plnim, a dobre zatlacim konce,ale teraz idem mm do roboty potom pridem :wink: pripravit
25. srp 2009 ve 12:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau simi, kde sa flákaš?
25. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to robím ako simonka,ale tu sa to potom pečie podliate v trúbe,a ten vrch má byť taký opečený a práve tam sa mi to nedarí,buď to praskne,alebo je to iba podusené...tak preto sa pýtam :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to nepečiem takže neviem
25. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
detailistka Fris!! Hlavne , ze je to dobre, nie?? Ci tak to uz nie je chutne?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek