S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

no človek musí byť opatrný,nevieš,kto sa tu na teba nalepí....

bambi09
25. srp 2009

veď to... ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
25. srp 2009

bambi,máš vedľa tému 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

ja som fakt šikovná 😠 ,chcela som vziať tú tácku spod odkvapkávača a dať ju do vane,že ju umyjem a vyliala som tú vodu všade,na seba aj na zem...a tu robím múdru 😀 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

fris 😀 😀 😀 a už si ok a musím Ti pod hrozbou násilia povedať,že môj chlap Ťa pozdravuje a si jediná správna baba,ktorú pozná,teda až po mne 😀 😀 😀 a jasné,že ešte nepozná ostatné trpaslice 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

a akú tému??sexuálnu,zase??? 😅 😅 😅 idem mrk

frisbee
autor
25. srp 2009

už je tam vladka 😀

bambi09
25. srp 2009

tá je tam už dlho-myslím tá téma,nie vladka,tá je slušná žena,nie zvrhlíčka 😀 😀 😀 a ja tam nemám čo písať,ja som také ešte neskúsila 😀 😀 😀 ale ktovie,čo život prinesie 😀 😀 😀

vladkaz1
25. srp 2009

ano boze ja nechapem co s toho robia taku vedu .. 😀 sak ked im to chuti nech sa trtkaju aj 5 ti nie?

ja som na to neni ale nebudem jeeziis fuj ved to je kazdeho vec a nezijeme v staroveku .. tak nech si daju ked im je tak dobre .. pre mna to neni no

frisbee
autor
25. srp 2009

bambi,však by sa niekto našiel,sú tu také typy 😀

vladkaz1
25. srp 2009

😀 😀 baby ja vam to pisem na rovinu mam taku kamosku tej stale nadavam jaka je tupana .. v dobrom ta je nimfa .. furt s niekym ja to nepochopim ako clovek je skvela ale no ked jej chuti co s nou ? 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

vlad...tlačenie je tlačenie,tomu nerozkáže 😀 😀 ,tiež sme mali takú spolužiačku,v tom veku sme to nechápali...no niekto má skrátka väčšiu potrebu,my starší sme radi,že sa ráno vykakáme 😀 😀 😀

vladkaz1
25. srp 2009

hmm .. nevadi .. no ja som rada ze mam 2X do tyzdna aspon niekedy aj viac ale to zriedka ked sa ledvaj vidime je stale v praci a co mi chyba ku stastiu ? 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

kde je bambi,keď máme takú dobrú debatu 😀 šla na farmu???

bambi09
25. srp 2009

Bože,baby,ja sa z vás ušúľam,môj chlap na to len toľko,že grupák ok,len keď sa trafíš do tej správnej džúúúúry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

niekomu stačí aj vydlabaný rohlík 😀 😀 😀 😀 kde sa poflakuješ,potom sa budeš diviť,že ti zaspím.ešte musím žehliť,ale málo.

vladkaz1
25. srp 2009

😀 😀 baby zas sa uhoruje ja sa ustim ze rohlik vydlabany no to som este nepocula 😀 😀 ale do tej temy nik neprispel po mne .. no teda co kazdeho odradzam ? ci co?
😀 😅

vladkaz1
25. srp 2009

idem spat dobruuuuuuuuu 😀 MM ma vola 😎

frisbee
autor
25. srp 2009

tá téma vždy ožije a potom je dlho pauza...no asi to na Slovensku nie je ako tu...samé inzeráty v novinách 😀 😀 😀 .no keby si čítala tie simonkine výroky,tak si pocikaná durch,naposledy som sa dusila minerálkou 😀

bambi09
25. srp 2009

vladka,dobrúú noc,aj ja za chvíľu odkvecnem,po tej ťažkej noci minulej 😝 😝 😝
fris,ten vydlabaný rohlík sa mi páči,niekomu stačí aj vydlabaný mozog 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

ja idem žehliť,baby,a tiež zmiznem spať.vladka,ukazuj sa častejšie 😉 ...čaute,srdiečka 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
25. srp 2009

ahoj lásko 🙂 😉 tak dobrú noc všetkým a fris ráno povinné hlásenie čakám,že si ok,jasnééé??a šéfka zas nebola ☹ ☹ ☹ asi ju deti zničili,Snehuľku našu krehkú 😅 😅

vanja
25. srp 2009

baby tu som, ale až teraz, prispievala som a predtým čítala nový príbeh borky a borka. No neviem, neviem.....
A vy že takú fasa tému a ja tu nie som, no čo už.
Bambi som rada, že to takto dopadlo s dcérkou.
Fris a dlho si už nesekala čo?
Vladkaz aj nám idú zúbky, nikoho neche len mňa, a cici.
Simi treba aj oddychovať, nie len zavárať, a tu taká téma bola a my dve nikde.
Tak idem aj ja, som rada že som vás asoň prečítala, pá dobrú noc.

p.s. ja, manžel, aj staršia dcérka máme zelené oči. Malá má krásne modré. Dlho sme pátrali, že jak je to možné, ale keďže máme poštárku a nie poštára, a obe babky majú modré oči, tak záhada sa vyriešila. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

vanja 😀 😀 😀 😀
vidíš,o čo si prišla,grupen sex 😀 😀 😀 a vďaka za malú,človeka to podrží,keď vie,že niekto to s ním trochu prežíva,lebo každá máme svojich starostí dosť,o to je vzácnejšie,keď niekto úprimne cíti s Tebou 🙂 🙂 😉
a s tým poštárom,my sme v KE mali poštára,mladý mal modré oči,ale to má každé mimino 😝 a teraz má trochu po mužovi,trochu po mne,malá má hnedé po mne 😉 a tu máme aj my poštárku 😀
a naša malá mi tiež teraz visí na nohe,ako guľa,len mňa chce a didu,presne jak u vás,cez deň aj 15krát 😝 😝 😝
dúfam,že nám naša fris bude ok 😕tak dobrúúúúú 🙂

darina60
26. srp 2009

Čaute baby, hlásim sa odtialto, lebo vedla som zatial ponechala parketu borke. Babmi zas si ponocovala, napísala som ti včera maila, dúfam že si ho dostala. Ja včera som mala celý den naprd náladu a muž si to vyložil po svojom, ked som spala a dopozeral telku sa mi nasáčkoval do postele ale žadnu uhorečku mi nechcel dať, tak som ho odtial vyrazila bud všetko alebo nič, tak sa popratal. Správa sa jak debil v tomto 🙄 🙄 Ale ráno som si polepšila náladu vašimi príspevkami a ešte Vám aj závidím v dobrom že máte aj uhorečky aj chlapa. Dúfam, že toho môjho tak zničím psychicky, že mi tú svoju sám bude ponúkať.

Vladi a tie tvoje príspevky no super, ani temu som nehladala stačil mi tvoj príspevok.
Bambi som rada aj za teba, že malá je ako tak v poriadku že až o rok máte kontrolu.

simona55
26. srp 2009

ahojte babulky,jooooooooj, zase som zmeskala fasa temu, ale ked vy stale iba po nocnej vysielate take 😀 😀 😀 kym som nezaspala,na borku som myslela, ale podla mna, tam sa niekto nudi, a potrebuje aby ho niekto zabaval. 😉 🙂 no neva ale ja tam uz neprispejem,som zvedava ako sa to dalej vyvinie. Vani neviem si zviknut na tvoje foto 😀ked chcem na teba reagovat ,tak si musim zvecsit foto,a potom pisat 😀 😀 😀 :-ale hlavne ze ho tu masD darinka, podla mna nevadi ked si lahne do tvojej postele,ved je tvoj muz,a nie kamos,nechaj ho, nemusis mat hned sex, mne staci ked len primne lezi 🙂 ja ta chapem ,neboj teraz som neni najeho strane,ale skuste spavat spolu,zobudzat sa spolu 🙂umna ten moment ked sa na mm rano pozriem hned mi ,ako by aj slnko vyslo. fris davaj si na seba pozor,ak si to tak citila tak bacha to mohol aj tlak byt,aj ja mavam strasne vysoky tlak, a preto ma tak casto boli hlava,normale take krce dostanem ze hned si musim lahnut,a pritom ja nerada lezim,to neni sranda.

frisbee
autor
26. srp 2009

tu som 😀 😀 😀 no vanja,si prišla,keď ja som už bola na nebesiach.Teraz je to tak,akoby si bola z našej rodiny...kam kuknem,zelené oko 😀 ...vy tak svietite ako baterky 😀 😀 😀 .Aha,nesekala som dávno,pretože bol doma ten zelenooký,ale zase je v Rakúskuale odkedy neprší,tak je tých košov menej,zvládla som dvor aj spodok záhrady 😝
dari...no a čo ti povedal,prečo sa tebou prišiel?Jemu hrabe viac a viac....musíte spolu hovoriť...ako si ten život predstavuje ďalej.

vladkaz1
26. srp 2009

dobre ranko kocky ideme dokine hned lebo mala dost kasle a ja som v noci 3X grcala co vam poviem ☹ este teraz mam kiselinu v puse...
Dari no teda ja na teba stale myslim 😵 😵 😵 neboj sa ked ho psych. neznicis ty tak my 😀 a uhorkac bude kazdy den 😀
Simonka pekne si to napisala .. 😉
vanja zubky teda nezavidim ☹ mojej nejdu zubky ona je nasoplana ..
bambi som sa zasmiala mali sme postara a ten mal modre oci, ale to ma kazde mimino 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
26. srp 2009

ahoj vladi...no ty sa mi tieš nezdáš,necítiš sa dobre už dlho 😕 ☹

vladkaz1
26. srp 2009

no ja neviem co to je vecer som zjedla s chuti take ticinky ako pagace s takeho cesta pripisujem to tomu ...