S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
26. srp 2009

no buď na seba opatrná,mám o teba starosti ako o svoje decko 😉

vanja
26. srp 2009

ma pripravte, o akej uhorkovej téme,l alebo grupáku sa budeme večer baviť, aby som zase nezmeškala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
26. srp 2009

ahojte, hlasim aj ja prichod...ledva som vas docitala... 🙂 🙂 🙂

vanja
26. srp 2009

ahoj jalao, no bolo čo čítať ☹

jalao
26. srp 2009

tak, tak, moja. ja som o osmej vyrazila s kamoskou na pivo!!!huraaaa, asi po roku! 🙂 🙂 🙂

jalao
26. srp 2009

chcela som tym povedat, ze som prisla domov dost ovalena, spravila rychlu kontrolu stavu a poctu deti, rozhadzanych riadov... 😠 😠 a mala Tanicka, ze pod si ku mne lazkat...tak tomu sa povacsine neodolam, uhorka-neuhorka...decko ma vola, tak co mozem robit?? 😀 😀 Cely den s nou nie som, tak vecer si venujeme trosku mojkania a debaty so starsimi, ako sa mali a co bude zajtra a tak si vzdy v klude v perinach pokecame...aj to treba. 🙂 🙂

frisbee
autor
26. srp 2009

ahoj,jalaodleidýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂

ja kmitám,mm sa vracia z Reichu,tak upratujem a varím,iba nakukujem....ty si správna matka,ani uhorka ťa neodvedie od povinností 😀

bambi,až teraz som si všimla ten odkaz od tvojeho chlapa,večer mi klipkali oči...že ďakujem pekne,človeka /aj ženu/ to poteší,ale že doma by ma nechcel...ako hovorí mm...já si vzal chlapa 😀 😀 😀 😀 😀 ....ja som nezvládateľná 😀 😀 😀 😀 😀 ,taký dievčatko chlap....libuškarambo 😀 😀 😀 😀

jalao
26. srp 2009

ahoj fris, kludne ma volaj Julka, ked ta nutim takto sa rozospievat...ale kto iny to tu dokaze? 😀 😀 😀
To si cenime, ze makas, mna to vzdy pocka az na vecer, nemysli si, nikto sa doma moc netrha mi pomahat...pridem domov a vsetci okrem malej sa rozutekaju po svojom 😠 😠
Este som chcela, ze som trosku zmatena z tej Borky vedla...najma, ked sa tam zrazu zjavil pan Borko... 😒 😒 Neviem, ci to tu dakoho zaujima, ale ved isto ste si to viacere vsimli...hlavne nechapem, naco mu to vesala na nos, ze sa obratila na anonymnu diskusiu...to ma dorazilo. ☹ A este aj to, ze naco sa on k tomu ide takto vyjadrovat, ked si nevedia sadnut a normalne si to cele vysvetlit....Uz tam nejdem pisat. 😢

frisbee
autor
26. srp 2009

juli 😀 😀 😀 makám málo,zanedbávam pozemky kvoli koňovi 😀 😀 😀 ,zelenooký je v šoku 😀 😀 😀

to zverejnenie bol posledný výkrik o pomoc,keď už človek nevie kudykam.Je to na nich,každý musí urobiť ten svoj krok...tam je fakt poblém v komunikácii.

frisbee
autor
26. srp 2009

poblém 😀 😀 😀

jalao
26. srp 2009

ved pan Borko na mna posobil, aj sa tak prezentovall, ze JE dostatocne komunikativny...tak potom asi uz len kazdy nech spravi ten ustretovy krok....a prva prekazka by mohla byt za nimi. ved aj vanja to napisala, ze sak nemate 15 rokov...
fris...posielam ti kratku IP. 🙂

bambi09
26. srp 2009

ahojte 🙂
fris,som rada,že si ok a žena nie je človek???je,len vydrží za jedno hovado 😒 a nízky tlak mám aj ja,ale pár ľudí mi ho dokáže poriadne zdvihnúť 😀 😀 😀
simonka,pekná úvaha,súhlasím s Tebou 🙂 🙂 😉 a darinka,vydržať,ak chceš uhorku a on chce cuketu,trvaj na svojom 🙂 😉 mailík som dostala a ďakujeeeeeem 🙂 😉
Borkovci by nemali toto tu riešiť na fóre,ale doma,v kuchyni za stolom 😕 😕 😕 ak je to pravda,čo tvrdia,nezávidím,sú spolu tak krátko a nevedia sa dohovoriť... ☹
jalao,keď žena chodí do práce,musí chlap pochopiť,že uhorka je až po deťoch 😀 😀 😀
a vladka,som to napísala jak tatár,mali sme poštára a náš syn sa narodil modrooký,ale to všetky bábätká 😀 😀 😀
ono u nás všetko,v čom sú decká dobré majú po otcovi a zlé po mame 😀 😀 😀 ale mama je aspoň vždy istá 😅 😅 😅 😅 my pôjdeme okolo tretej do mesta,ja som v noci išla vypnúť nb,pozerám a šéfka chvíľu predtým písala 😀 😀 😀

frisbee
autor
26. srp 2009

bambi,žena je viac ako človek 😀 😀 😀 😀 varím,tak odbieham,lezie na mňa migréna,idem si ho tam šupnúť 😎

bambi09
26. srp 2009

fris,však počkaj do večera,tak skoro sexovať?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
26. srp 2009

😀 😀 😀 to som napísala kvoli teme...hodím udičku,a ty sa hneď chytíš 😀 😀 😀 😀 ...ale zase,načo čakať do večera,my sme sami doma bez detí,možeme kedykoľvek 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
26. srp 2009

kvoli tebe 😀

bambi09
26. srp 2009

šak ja viem,že ma skúšaš,či si všimnem 😀 😀 😀 tak to máte úžasné,my môžeme,len keď deti spia alebo jedno spí a druhé sa bicykluje 😀 😀 😀 😀 tak si to užívaj 😀 😀 😀

simona55
26. srp 2009

vladi na co si myslela? inac aj mm je taky, ked zje schuti nieco hned je hotovy,ptomm ho hlava boli aj tyzden, 😝 bude tu vecer sexovacka? tak sa budem snazit ,prispiet,oky 😀 😀 😀

frisbee
autor
26. srp 2009

bambi,my sme 16 rokov nemohli,lebo nás stará furt špehovala 😀 😀 😀 😀

simonka,ty prefičíš vždy okolo a zmizneš...a po desiatej hodine už možeme aj neslušne 😀 😀 😀 😀

simona55
26. srp 2009

ja ozaj, chcem sa vas spitat, take ze, moja str.dcera, sa ma pitava na take veci ze, poctivost, prvy sex, a ze aby som jej nieco otom povedala, 😝 co si otom vy myslite, ja ako mama jej mam otakom rozpravat,aj sa trochu hambim s nou na taku temu hovorit. 😝 😵

bambi09
26. srp 2009

fris,ja by som ju zaškrtila 😀 😀 😀 alebo naschvál vzdychala,aj keď nič nebolo a mlátila sebou o matrac 😀 😀 😀
by ju vystrelo do týždňa od jedu 😀 😀 😀
simonka,veď dojdi,uvidíš,o čom budeme písať,my trpaslice-zvrhlice 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
26. srp 2009

simonka,ty si jej najbližší človek a žena,musíš jej to povedať,kto iný?

bambi...stará buď stála za dverami a počúvala,alebo sedela na verande pod oknom,alebo v noci vyliezla na chodbu,opierala sa tam a nakláňala,aby lepšie počula..raz som ju tak vymákla...my sme sedeli potme na dvore s vínkom a psami a ona si myslela,že sme v spálni... 😎 😝 😀

vladkaz1
26. srp 2009

😀 baby ja som mala vcera uhorku ale len taku rychlovku 😀 no prisli sme od doki mala ma zapal stredneho ucha , nie sposobene infekcne virusovo ale ako jej tiekla ta krv z uska pri cistenim tak sme zaniesli infekciu takze sa musim eliecit o tyzden na kontrolu ani sa necudujem ze je taka zla booze chuda male ☹

bambi09
26. srp 2009

vladka,tak to je mi ľúto ☹ ☹ ☹ nech sa rýchlo malinká vylieči 🙂
fris,tak to bola echt svokra,striga na n-tú,čo?? 😠 😠 😠 😖
simonka,buď rada,že sa to dcéra pýta Teba,nie kamošiek 🙂 😉 ono je to trošku také ,no,nie príjemné,baviť sa s deťmi o sexe,ale aj na to sú rodičia,aby odpovedali aj na také otázky 🙂 😉

jalao
26. srp 2009

vladka, ja som si uskami uzila svoje...syn bol na usnom vareny-peceny, chudiatko, ja som ako dieta tiez kazdu chvilku chodila na prepichovanie zapaleneho uska, dodnes mam traumu z tej predstavy, ze mi niekto lezie do ucha.. 🙄 🙄 🙄 je to fakt otrasna bolest, nediv sa malej, ze je uplne mimo...Aj ked ju to silno neboli, isto to pocituje a znervoznuje ju to..

bambi09
26. srp 2009

no,náš mladý to mal pár krát,kým mu nevybrali nosnú mandľu,horšie boli už len ovčie kiahne 😝 😝 😝

vladkaz1
26. srp 2009

BABY DAKUJEM !!! chodte si kupit casak Rebeccu uz sme tam rod. kanova aj 2 foto aj clanok sa smejeme super ja som letela do stanku jak diva neni ani drahy 1E,30C ... tak mame zazitok do konca zivota 😀 😀 fotky su pekne aspon mne sa pacia ..a aj mala je tam chutna 😀

vanja
26. srp 2009

vladkaz tak skoré uzdravenie malej,
bambi mi sme ešte nemáli kiahne, som zvedavá kedy nás to chytne.
fris a možno sa svokra chcela dačoho priučiť a ty hneď na ňu tak, že špehuje 😀 😀 😀 😀
veď ona v dobrom nie v zlom. Mali ste jej nainštalovať nejaký XXX program, aby mala na čo večer čumieť. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
simi, mala by si sa z dcérou o tom porospávať bez hanby, len vy dve a vysvetliť jej všetko na čo sa bude pýtať, ale hlavne o antikoncepcii, a čím skôr tým lepšie. Zajtra už môže byť neskoro. 😒
Fris a nerob nám chute počas dňa, môj manžel je v práci a kým deti nezaspia tak nič..... 😀 😀 😀

vladkaz1
26. srp 2009

☹ baby kde steee????? ja taka nadsena aj smutna s malej chcem sa podelit o radost z casaku ze sme tam a tu nik

vanja
26. srp 2009

už je v predaji? Ako sa volá?
pôjdem si kúpiť