S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. srp 2009

tu som,tak že im tam prakli nejaké skrutky 😠 😠 ,tak že zajtra.Keby sme odchádzali zajtra,tak nemáme ani nič pripravené,ani auto vyskúšané 😠 ...skoro tri týždne im to trvalo...

to je divné,s tou primou,normálne satelitné vysielanie????VKV sú aj na internete,ale to je slabá náhrada.hm hm

bambi09
27. srp 2009

fris,tak to je čo za servis??keby si v BA,tak Ti chlap vybaví 😅
ale zas na Kia auto našiel dobrý servis v Brne 😀 😀 😀 no,že vraj nemajú práva na vysielanie na SK-podľa mňa je to blbosť,Novu nám tak odpískali a teraz aj Primu 😠 😠 😠 😖 no comment 😖

bambi09
27. srp 2009

fris a kedy že to idete na dovolenku??stíhate to?? 😕 to je fakt na nerv,tá oprava 😒 😒

frisbee
autor
27. srp 2009

no to budete úplne izolovaní,to som nevedela,že ani Novu nemáte 😠

ja mám dobrý servis tam,kde som to kupovala,autorizovaná firma a sú to známi,ale bohužiaľ doviezť tam to nepojazdné auto viac ako 150 km by ma stálo celý majetok 😠 ,tak sme to dali sem,6 km od nás,oni sú dobrí,ale trvá im to.

bambi09
27. srp 2009

no,tak to hej,odťahovka by bola drahšia,ako oprava 😖 😖 😖
a Novu nemá UPC v ponuke už dlho,satelit zatiaľ neuvažujeme,my teraz aj tak väčšinou "pozeráme" detské kanály 😀 😀 😀 už mi z nich občas hrabe 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. srp 2009

na dovču pojdeme,až sa mladá vráti z toho tancovania...musíme to stihnúť medzi 7. až 19.9.,ale iba na 4 dni plus cesta,jedna cesta trvá 15 hodín,to zvládneme v noci

frisbee
autor
27. srp 2009

bambi,vieš,koľko je na satelite erotických kanálov?ani na koňa by si sa nedostala 😀

bambi09
27. srp 2009

šak práve,ale zas by sme sa podučili 😀 😀 😀 my také máme,ale nepozeráme 😀 😀 radšej naživo 😅 😉

frisbee
autor
27. srp 2009

😀 😀 😀 jé,vidím dvojmo,dvaja trpaslíci na fontáne 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

len mrknem a zase sex 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

idem do školy, dnes máme stretnutie ako rodičovská rada, škola začne..... 😀

darina60
27. srp 2009

No tak som dostala kúpit tu rebeccu. Vladi, no kočka si presne tak som si Ta predstavovala, ja som ti na začiatku mojej témy napísala, že si ma zaujala svojou fotkou, no a fakt si taká zaujímavá žena,no rodinka ste krásna. Môj išiel s detmi na kolotoče.
Bambi, ako to bez teba vydržím ☹ ☹ Ja východ nemám rada, ty vieš prečo ☹ No mi tu máme veselo, tri dni nebudem spať a cez den takisto tu dačo hučí. Nepoviem prečo, vy ktoré viete z akého som mesta si domyslite a ktoré neviete a chcete vedieť napíšem cez i.lp. Ale som tajomná čo???? Je to sprostost, ale je tu moc hlučno...

bambi09
27. srp 2009

darinka,neboj,máme mobily,keby dačo akútne,môžeš aj o polnoci,to vieš 🙂 😉 a baby ťa tu rozptýlia-sexom,hovienkami atď. 😀 😀 😀 😀
a ja neviem,prečo nebudeš spať,len tuším 😕 😕 Ty naša tajomná dáma 😉

bambi09
27. srp 2009

vanja,fuj,nestraš so školou,ešte nieeeeeeeee 😀 😀 😀 môj chlap bol tiež v šk.rade,ale nechal to,nemá čas 😀 😅

vladkaz1
27. srp 2009

tak baby nabehlo mi 50E tesime sa idem na postu poslat balik s plienkami paaa 😀

bambi09
27. srp 2009

vladka,tak super,my našich 50 ešte nemáme 😅 tá pani sa neozýva,idem zistiť,prečo,ale máme ďalšieho záujemcu,tak keby nedošla,nevadí 😝

bambi09
27. srp 2009

tak,aj odvoz sme jej zabezpečili a nakoniec si to rozmyslela 😝 😝 😝 milujem také obchody,hodinu som čakala,či sa vôbec ozve 😖 😖 😖

vladkaz1
27. srp 2009

no pekne ,no to nepotesim teda .. aj ja to nemam rada ale co uz napis druhemu kupcovi .. ten urcite zoberie... ja som to uz poslala ale skoro som odpadla s postovneho ze balik 2,2 kila s poistenim doporucene skoro 4E 😕 to uz im ozaj na poste harasi? 😝

bambi09
27. srp 2009

vladka,to je už fakt na hlavu,pomaly kuriérska služba bude lacnejšia 😖 😠 😠 na Slovensku-po slovensky 😖

vanja
27. srp 2009

bambi ja budem tiež potrebovať poschodovú posteľ, ale mám malé izby, takže musím si dať robiť na mieru takú atypickú do L. Som zvedavá, koľko ma to bude stáť. 😀 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

simi, a dnes keď som išla zo školskej rady domov, tak si predstav čo som videla u susedky v záhradke? Tvoje kvety. A to okolo nich chodím každý deň, ale až dnes som si ich všimla, lebo tu boli fotky. Ona má aj žlté. 🙂 🙂 🙂 Sú ozaj pekné. 🙂

vanja
27. srp 2009

sa zas flákate? 😕

vladkaz1
27. srp 2009

ja pozeram vkv 😀

vanja
27. srp 2009

no ja nepozerám, takže tu budem sama ako kôl v plote.
Moja malá už dávno zalomila, lebo cez deň spala ani nie hodinu.
A o ktorej končí VKV, myslím že aj fris sleduje 🙂

simona55
27. srp 2009

dari ,aj ja chcem ip prosim 🙂

vanja
27. srp 2009

simi konečne živá duša
vladka ešte pozerá vkv
fris asi tiež
a bambi neviem kde je.
aspoň že ty si došla 🙂

simona55
27. srp 2009

vaníííííí tu som, 🙂 ze su krasne, ja som ich mala jedno leto,len som zabudla ze sa to ma na zimu vybrat zo zeme,a zmrzli mi, 😝 ale na 2leto , si zaobstaram aj zlte aj cervene ,chcem si este krajsie urobit dvor,nech suseda omdlieva viac 😀 😀 😀 a aj anielsku tribku mam prenadhernu, uz 3rok si ju pestujem, mam zltu ruzovu a bielu, a bambi niekedy si urobim fotky s rodinou a potom ich hodim do albumu, a mozete kuky,a ozaj uz sa spitam , ale rasdsej ip ti napisem. 😝

vanja
27. srp 2009

simi, tak nech suseda čumí 😀 😀 😀
ja zatiaľ nepestujem žiadne kvety, pretože ešte nemám urobený dvor, okolo nového domu. Teraz sme sa pustili do búrania starého rodičovského domu.´My sme totiž dom vstavali na rodičovskom pozemku a dom starý je vpredu. Takže teraz ho búrame, no a všade je bordel. Vzadu za domom už mám trávnik, stromčeky a bazénik. No ale vpredu hrôza. 😀 😀 😀

simona55
27. srp 2009

malo bit trubku, 😀 co to je vkv?

vladkaz1
27. srp 2009

simi vkv je velmi krehke vstahy 🙂 , no serial na prime ..uz mi to prepol na fotbal .. hehe ale pozerala som som zavelila prepinaj a je to mala je v posteli kupili sme jej taky tie pohariky do vody jeden do druheho no tolko hraciek ma a taku hlupost si vyberie v draciky a nevie sa od toho odlepit 😀 aspon je klud ,bola som tak segrinmu malemu kupovat knihu janko a marienka s puzzlami pekne ilustrovana sa mi zapacila a drevnne puzzle .. taku zebru ale poviem vam tie drevenne hracksu riadne drahe 😖 , hmm . ... len som chcela nieco aby mu vydrzalo mal 2 roky v nedelu idem gratulovat uz konecne mame na to cas sakale nieco .. a MM zahlasil ze robi len na darceky 😅 😀 v podstate ma pravdu stale nieco oslavujeme ..