S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
28. srp 2009

dobre rano trpaslici a snehulienka prva? 😀

frisbee
autor
28. srp 2009

čaute,vanjuška,som ťa večer ani nepozdravila,taký román som ti napísala a server blbol. 😠
tak už som vycikaná,vytatanáa čakám na hovnocuc 😀

jalao
28. srp 2009

Cau baby, tiez hlasim prichod do rannej sichty 🙂 🙂 🙂

darina60
28. srp 2009

Čaute, hlásim príchod , ja pojdem do poobednej šichty. Jaj fris, do by môj malý mal zážitok z toho tvojho hovnocucu.
Nebudem skákat vedla, u nás nič nového, komunikácia len o deťoch ale ináč klud. Uvidíme dokedy to bude takto fungovat. No a najhoršie sú víkendy, a teraz další pred nami 😠

jalao
28. srp 2009

ahoj Darinka, my ideme na vikend ku svokrovcom...neboli sme tam cele leto, ale ani mi to nie je, zial, moc luto...uz som to tu spominala, ako to tam funguje, deti sa tesia a mozno tam niektore aj necham do pondelka, potom by som prisla pre nich asi vlakom, od stredy to uz zase zacne...mam z toho uz teraz stres ☹ ☹ Vam kedy zacina skolka, tiez az v stredu?

vladkaz1
28. srp 2009

ahojte nestiham citat neskor precitam aj poodpovedam vydrhla som byt aj kozennu sedacku mam bielu bola strasna a nic mi na to nepomaha a predstavte s cifom to vsetko zislo som prekvapena dufam ze sa mi to nerozpadne idem ete poskladat pradlo .. a este jednu pracku varit a mam hotovo .. fuuu ale zomna tece jak z vola 😝

jalao
28. srp 2009

vladi (aj ja mam dcerku Vladku 🙂 🙂 ), tu je dnes tiez uz teraz horuco a do vecera sa aj zblaznime! Ale taketo horuce leto je uzasne, mne to vyhovuje, jesen ma bude uz deprimovat... 😠 Dnes si ozaj za vcielku! 😀 😀

vladkaz1
28. srp 2009

jalo ty mas Vladku????? no teeda gratulujem menovkini 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 .. no my sme temperamentne mena este nevies co ta caka .. 😀 ale dufam ze nie ...nebude jak ja lebo ja co som sa navystrajala nasim... ☹ 😅 chudence .. no ficim dnes chcem mat klud aspon 2 dni tak robiiim vseeetko co som odkladala .. veru .. mala je zla poraza ju ale co ked nemoze ist ani von ... bojim sa ze sa jej zhorsi to usko aby nedostala nejaky prievan este

jalao
28. srp 2009

ano, mam Vladku 😀 😀 , som rada, ze ma take meno, lebo si to ludia rychlo zapamataju...v triede maju same Nikolky, Kristinky a Natalky a mne tieto mena totalne splyvaju... 😒 Ale moji rodicia boli z toho hotovi, ked som im oznamila meno pre vnucku 😀 😀 😀 , ze sak to co ma byt? Ze to hadam ani v kalendari nie je!!! Ale nakoniec sme ju volali casto aj Vladka - Dadka, aj nasi ju tak volaju 🙂
Temperamentna moc nie je, praveze hrozne pohodova, na rozdiel od syna a najmladsej, ti maju v riti vrtulu 😅 Ale ved to je to pekne, ze kazde to decko je svojska osobnost a my, flexibilni rodicia, musime porozumiet kazdemu... 🙂 🙂
Vladi, este to usko, aj Bambi ti to pisala, ja som deckam vzdy kvapla do uska este to prekry malym kuskom vaticky, malej skus vysvetlit, ze usko musi mat teplucko vnutri, nech si to nevytahuje.. 😀 😀 ja by som jej aj nejaky paralen, alebo Fenistil trosku dala, to jej zle nespravi a moze ju to skludnit.

vladkaz1
28. srp 2009

😎 moja no vaticka u nas nehrozi pri klapkani trpime vsetci taky rev si este nepocula som zvedava ci jej o tyzden nasadi tie antib. lebo zacervenanie ma uz aj vonku na bubienku je to viditelne .. hmm.. neviem preco ze by s tym kvapiek ma normalne liehove usne kvapky ..
co sa tyka deciek ano mas pravdu ,kazde je individualne maju povahu raz taku raz taku aj nasa vie byt ako med 😅 ale castejsie certik ...
No ja sa so svojim menom stotoznit neviem mala som byt Vladko 😀 nuz bola som baba tak mi prischlo Vladka ale v skole si robili zomna srandu lada ma velkou hlavu trpela som s tym blbci jedni 😠 ...
mala mala byt Kiara a s tym sa nestotoznila svokra moja blba 😝 nikomu sme nepovedali a dali sme Luciu je to pekne meno .. druhy chlapec bude Boris alebo Oliver ... no tato si presadzuje Boris Oliver v jednom ale ja Borisa nechcem 😀 😎 pride mi to take tvrde na chlapce dievcatko neviem asi Olivia Olinka .. alebo Kiara .. uvidime ci raz bude pri mojich zdrav. problemoch ☹

jalao
28. srp 2009

Vladka, posielam ti IP 😀 😀

frisbee
autor
28. srp 2009

tu som,hovnocuc odišiel,smažila som zemiakové placky,idem si"namalovat ksicht na obličej" ,volalai zo serviseu,tak za hodinu ideme pre auto,spojíme to s nákupmi,tak tu budem až po štvrtej. 😉

frisbee
autor
28. srp 2009

volalai jalao 😀 😀 😀 😀

jalao
28. srp 2009

fris, ake krasne meno ta Vladka chce dat dalsiemu dievcatku, ze? 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
28. srp 2009

Olivia je krásne...variantu Kiara som nepočula,ale v Taliansku Chiara áno,je bombastické....no ale vladka musí byť najprv fit a v zdravučká,a potom pojdeme na krstiny 😀 😀 😀

jalao
28. srp 2009

ok, ja to mam do Trnavy asi hodinu a pol rychlikom 😀 😀 😀

jalao
28. srp 2009

Tymto vyzyvam pani Bambi, ze jednej kocke z vedlajsej temy chcem poslat na vychod cukiny, lebo ich lubi a u nich vyschli, tak sa Bambi u nas v PB zastav, ked pojdete zajtra a vezmi jej to do Michaloviec!! 😀 😀 😀 nemam moc predstavy, ze ci je to kus od HE, ale musime byt sudrzne 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. srp 2009

bambucha sa nám stratila,kedy to odchádzajú?

vladkaz1
28. srp 2009

baby ste zlate 😵 jalo diki za IP 😉 ja mam porobene uz varim a mam veget mala spi v kociku inak nechcela len hopa mama hopa 😀 tak som ju smajzla do koca a hned spala 😀
Fris dobre vybav ... teda to autiiiicko 😀 nech uz fungiruje 😠 konecne.. a nech moc neplatite...
jalo a odkial si????

jalao
28. srp 2009

bambucha bali familiu na vychod, zajtra sa tam chystaju, ak si dobre pamatam 🙂 🙂
Fris, teraz sa ta spytam od veci, lebo si tu momentalne len ty a si tak ROZHLADENA, vies nieco o tom, ze vcera malo byt super vidiet na nocnej oblohe Mars? My sme ho boli vecer s MM hladat, bola nadherna tepla noc, predtym sme boli aj na jedno nedaleko domu s kamosmi a segrou a videli sme len jednu velmi vyraznu hviezdu, to by mohol byt on, ale nema mi to kto potvrdit... ☹

frisbee
autor
28. srp 2009

Mars je vidieť už dlhšiu dobu,keď sedím na dvore,vidím ho smerom na Bratislavu,t.j.na východ...je veľmi výrazný,určite to bol on 🙂

bambi09
28. srp 2009

ženy,ja len na skok,mám dnes blázinec 😝
jalao,ja som do HE chodila len do školy 😉 čistý konec mi je inde 😀 😀 😀 narodila som sa vo Vranove,ale Michalovce poznám 😉 a odchádzame zajtra,má pršať,ale nevadí,už máme v aute klímu,tak by nebol problém aj v horúčave cestovať,ale muž už nemá dovolenku,musí zarezávať 😝 😝
a ideme spodom,ja vrchom nerada chodím z viacerých dôvodov 😉 ,ale môžeš hodiť,budem chytať okolo TT 😀 😀 😀 😀 😀
my prídeme nabalení zásobami na zimu,tak uvidíme,čo sa urodilo 😀 keby som nemala švacnutú švagrinú,tak som s deckami celé leto na východe 😒 len čo by tu sám muž stváral-netuším,či by ma nevymenil za tú dobu za nový model 😀 😀 😀 😝
fris,tak nech to afto už fičí,ako má a moc nemíňaj,nech zostane na dovolenku 😀 😀 😉
zabudla som na niekoho??
darinka,IP,simonka nebola 😅

frisbee
autor
28. srp 2009

čau bambi,opatrne,dávajte na seba pozor,máš na starosť celú trpasličiu rodinu aj so šéfom.A optimimizmus,veselú náladu,lásku a porozumenie,jaj,to je ako mini svadobná cestička...tal bacha na cukety 😀 😀 😀

bambi09
28. srp 2009

tak ja vidím z balkóna akurát malý voz a pár hviezdičiek a tupcov oproti,čo o druhej v noci robia čurbes a smejú sa na balkóne pri fajčení na celé sídlisko 😠 škoda,že tak nedohodím,mali by balkón od vajec 😠
sa poští,malá našla v synovej komode ružence-to vždy v škole dostávajú a navešala si ich na krk,ako korále 😀 😀 😀
a vladka,jasné,Tebe som nič netoto,tak nech je malej už dobre,nech nemusíte tie ATB brať a si šikulka a neboj,aj druhé bude,nám sa zadarilo po 12-tich rokoch 😅 😅 😉 mladý sa šiel bicyklovať a máme malú 😀 😀 😀
aj teraz chodí,ale máme malý byt 😀 😀 😀 takže plodenie sa odkladá na neurčito 😀 😀

jalao
28. srp 2009

no bambi, ty sa nezdas s tym plodenim!! 😀 😀 😀
My sme sa tiez vzdy tesili, ked deti na bycikle vypadli a najmladsia sla spinkat na 2 hodinky. To bola nasa siesta 😀 😀 😀 Vlaste, aj teraz je to vacsinou stale tak..vecer sme uz zmrtveni stale...
No veru skoda, ze nemozes s deckami radsej prazdninovat u babky, to by bolo lepsie, ako pri blbcoch na DD, ale zivot je plny prekvapeni.
A nad BA hviezdy menej vidiet, lebo tam sala to svetlo velkomesta (aky basnik...ci banik? 😀 )
Pekny vikend prajem. 😉

bambi09
28. srp 2009

fris,šéftrpaslík jazdí zodpovedne,ale aj tak mám pred cestou vždy nervy,občas zapracuje jeho ješitnosť a ide,aj keď by mohol počkať 😅 a neboj,budeme si spievať,aby Katarína vydržala,my sme ujetá celá rodina,nie len ja 😉 😉
tu je zas teplo,fuj,najlepšie nohy vyložiť a sedieť na balkóne,ale to dnes nehrozí 😝 😝 😝
no,idem,potom mrknem,čo ste popísali,čafte 🙂 😉

vladkaz1
28. srp 2009

bambi tak si to uzite ,ja este varim ... takze pohoda mala sa zobudza pomali .. jaj uz bude po klude inak by som zdriemla aj ja musim ist do vane ked do varim

jalao
28. srp 2009

bambi, neviem, ci este precitas, ale aj my si v aute na dlhsej ceste vzdy spievame...a dokola hrame Meno, mesto... 😀 😀

bambi09
28. srp 2009

jalao,načo Ti je hviezda,keď tú najlepšiu si mala vedľa seba 😉 😉 svojho mužíčka 😀 😉
a veru,tu je hviezdy málo vidieť,ale na chalupe u kamošov,tam je to nááádhera,čierna obloha,hviezdičky,cvrčkovia...ťažká romantika 😀 😀 mohli sme ísť na víkend,ponúkal nám kamoš,ale nemôžeme,toto bolo už dávno dohodnuté,že pôjdeme na východ 😝 😝 😝
ale už fakt fičím,ďakujem za želanie a aj tebe s rodinkou pekný víkend prajem 🙂 😉 škoda,že nám tie prázdniny a voľnosť končia ☹ ☹ ☹

bambi09
28. srp 2009

jalao,ja ešte prečítam všetko,teda vás,ale až k večeru,len sa neviem odlepiť,vidíš??chvíľu som na skype a hneď mrknem k vám a už fičím 😀 😀 😀