S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
28. srp 2009

hej, ale mna nocna obloha skratka fascinuje. Ked v auguste padaju tie perseidy, sedime na balkone a cakame 🙂 🙂 Mam sice potom seknuty krk, ale zelanie je zelanie... 😀 😀

jalao
28. srp 2009

no baby-jagy, co ste pospali z toho tepla? 🙂 🙂
Ja si o nalepkach Hanah Montana sice mozem pisat, mam na to doma lid, ale nie je to pre mna dost akcne! 😀 😀

vladkaz1
28. srp 2009

baby jaj mam hotovo dovarene umyte osprskovana MM isiel s malu von pocitam ze kazdu chvilu pridu a idem spat na chvilku
😀

bambi09
28. srp 2009

😕 😕 😕 😕 😕 trpaslice,kde sa flákate????? 😕

simona55
28. srp 2009

no konecne niekto 🙂 a kde su vsetci? co si dali od15tej volno?no to im neprejde lahko 😠 🙂

bambi09
28. srp 2009

no,neviem,či majú sexuálny piatok,či čo... 😀 😀 😀

simona55
28. srp 2009

urcite, nieco take, som taka sedna,a tak leniva skocit dva kroky do kuchyne 😀 neviem ale dajako mam chut, na citronovu vodu,robievas to?

simona55
28. srp 2009

bam a ja sa poberem haji,lebo takto to nema vyznam, 🙂 maly sa mi zobudza kazdu minutu 😝 je chorucky a sopluje,ved poznasto, dobru noc a pozdrav ostatnich 🙂

bambi09
28. srp 2009

simonka,tak to mi je ľúto,nech sa rýchlo uzdravíte ☹ ☹
a pôjdem aj ja,keď nikde nikto,sama si písať nebudem 😀 😀 😀 tak sa maj krásne a teším sa na Teba aj na zvyšok trpasličej party v utorok 🙂 🙂 🙂 😉 dobrúú noc 🙂

vladkaz1
28. srp 2009

cicusky ja som tu len nik nepisal 😎 tak som sa na to vyprdla .. a teraz kukam ze vy tu!! 😀 😕 😅

vanja
28. srp 2009

dnes večer asi chodíme každá po samom, je tu šte niekto? 😀

vanja
28. srp 2009

vladkaz,dnes mi manžel kúpil rebecu, sa pani na benzínke tak čudne naňho pozrela, že a vy také čítate? A on že nie to je pre manželku. 😀 😀 😀
Ste tam naozaj zlatí. Posledný odsek je najlepší, že ti to ide s tým hospodárením, keď manžel je ako zo škatušky a vysmiaty 😀 Sa mi to ľúbilo.
A ešte som si všimla, že z tých 4 párov, ktoré ste tam, je v troch prípadoch manželka staršia od manžela. 🙂
Aj ja som od svojoho staršia o 1 rok. 🙂
No môžme zato keď sa nám páčia mladí chlapi..... 😀 😀 😀 😀
vladka a simi, tak nech sa vám drobci čím skôr vyzdravia.
bambi príjemnú cestu a oddýchni si, a šťastný návrat.
jalao ja mám doma tiež exota na Hannah Montanu, High school musical, Rock Camp, Jonas brothers.....
fris, zabehávaš motor?
😀 😀 😀

vladkaz1
29. srp 2009

vanja Dakujem vellmi pekne si zlata aj ostatne co pochvalili dobre mi to padlo 😵 😵 vobec mala v noci nespala som dolamana zla jak cert, ano mas pravdu sme na zajacov 😀

frisbee
autor
29. srp 2009

čaute,baby....vanji,zabehávam 😀 😀 😀 😀 ,auto sme doviezli,reaguje trochu inak,zelené oko bolo furt nervózne,naložili sme psy a šli na slnečnicu pre papagája a vyskúšať teda ako to opravili,sme dohodnutí,že mi to ešte pred dovolenlou všetko skontrolujú.Teraz prší ako sviňa,čakáme toho murára,našťastie to je kryté pod strechou,ale je to celkom alkoholik,tak dúfam,že si to bude pamätať,že k nám má prísť 😀 😀 😀

vladkaz1
29. srp 2009

Fris super tak sa mozete vozit teda .. no a davaj bacha aby murar nepostavil susedovi nieco hihi aby sa nepoplietol pri tom alkohole .. ale tusim si hovorila ze susedov nemas 🙂

frisbee
autor
29. srp 2009

ale mám,tú špiónku 😀 😀 😀 zrovna na tej strane,no neteší ma to,posledný víkend a my miesto výletov a kúpania budeme dávať pozor,aby nám chlap nespadol z lešnia.... 😀 😀 😀

vladkaz1
29. srp 2009

jaku spionku ako mna? 😀

frisbee
autor
29. srp 2009

ale tú babu,jak nám čupí za plotom 😉 ...no tak ešte nedorazil,už sa dohadujeme 😠

simona55
29. srp 2009

ahojte,aj unas strasne prsi,ale sa aj tesim,aj netesim 😀 ,netesim kvoli malemu ,on by chcel stale byt vonku, 🙂 sralo maly a potom sa mi iba pracka plni,komu sa chce stale prat.aj ja mam suseda spiona, 😀 inak je dobry sused,pomoze ked nieco potrebujeme,ale ak knam niekto pride ale manzel priveze tak uz je priplote 😀 a ma usi ako satelit, 😀 😀 😀 😀 no nie preto ze byy ich mal velke,ale pocuje aj, ked si sepkame.vladi aj unas je to iste z malym,ja uz ani neviem kedy som spala naposledy dobre, 🙂

frisbee
autor
29. srp 2009

kočky,dnes ma to furt odhlasuje zo stránky nejako rýchlo 😕
kua,tak som nasraná...ten kares murár ešte neprišielani ho nenapadlo,že by mohol zavolať,a potom,že ženy sú sliepky 😠 ,fakt super víkend,číhame pri okne,či náhodou nejde,debil.

vanja
29. srp 2009

fris, no vieš keď bol prvýkrát u vás opitý, musí asi aj teraz dať do nosa , aby vedel trafiť k vám.... 😀 😀
my sme zaee mali super noc, už druhú, každú pol hodinu som bola hore s malou, cicku mám vyťahanú jak neviem čo. 😅
u nás neprší je dusno deti sa kúpu v bazéne, ja upratujem, periem, a idem teraz robiť špagety, a len tak na rýchlo som sa sem prišla pozrieť, lebo v noci to tu zamrzlo, neviem kde ste boli všetky. 🙂

vladkaz1
29. srp 2009

vanja .. tak sa pripajam noc strasna este nespala teraz do pol 2hej som bola ja hore a od pol MM na striedacku hruza okolo 5 tej zaspala a o pol 7 mej hore ideme sa prejst lebo chceme aby pospala trocha aj ked prsi dame ielit a hotovo ...

frisbee
autor
29. srp 2009

chudiatka moje,ja si už neviem predstaviť,že by ma niekto v noci budil,to by bola moja smrť 😉 😎 ,no už som stará 😝

baby,ja už to tu na dedine fakt nevydržím,o pol druhej sa mm nasral a zavolal toho murára,a on že práve obeduje a že to odložíme...mojeho skoro prekoprclo,ten chlap sa mu včera vnútil sám,že príde a dnes toto,tak bol nekompromisný,že sa to musí urobiť.Prší jak sviňa a je zima..už ma škriabe v krku,včera bolo vic ako 32 stupňov.Ja som v baráku so psami,keď počujem,ako sa niekto blíži z ulice a úplne nadrzo lomcuje kľučkou a pokúša sa k nám dostať do domu,burani,až potom zazvonili,keď zistili,že je zamknuté...nejakí ľudia hľadali toho murára...nechápem,čo sú to za blbé zvyky,liezť niekomu do domu len tak..čo keby sme boli nahí alebo práve na sebe...fakt tu nemienim stráviť zbytok života.... 😝

simona55
29. srp 2009

😀 😀 😀 fris ze prave na sebe,ale zato mas pravdu,no dnes som mala zase taky zazitok ze as,isli sme z autom ale len z me odnas vychadzali, vidim pana ako zjednej strani do druhej sa vali, 😝 bol taky opity to stoho, no a na nohe nemal topanku, 😀 a le on nevedel jednoducho udrzat rovnovahu a otocit sa za topankou, mm isiel asi 20tkou, lebo vydel tuto opicu,on sa zohol ze si zobere topanku, a ako sa zohol tak spadol na kolena, ☹ 🙂 a potom celou silou obeton,a teraz sedime aute a cakame kym uz odide z cesti,stali sme tam lebo sme nemohli kvoli nemu prejst ,tak vravim mm ze obid ho , chod po trave 😀 zrazu vidime ze po celej tvari mu tecie prudom krv, ja som si aj oci zavrla ,aby som to nevidela,tak mmvysiel zauta a chcel ho nadvihnut, a dat na travnik, ale nejak sa postavil a isiel dalej, isla som pre suseda ktori muje ujo aby snim nieco robil, ze vraj ho tam mame nechat zdochnut. ☹ 😝 ale ved aj on je clovek ze? to sa neda nepomoct.

vanja
29. srp 2009

čaute baby, tak tu zae je akosi pusto, trpaslíci mi zabiehavajú k nejakej inej snehulienke?
fris, murár došiel nakoniec?
simi a ako sa to skončilo s tým opilcom?
vladkaz ja som zvedavá aká bude dneska noc, ale dúfam že už lepšia. 🙂

vanja
29. srp 2009

zas som tu samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
kde ste ženy

vladkaz1
29. srp 2009

jaj vanja ja som tu len som na vas zabudla 😀 🤐 , no a dnes je hrozny den mala len place place place .. tak uz ani neviem co je to hlava .. takze noc ani nepocitam .. ze budeme spat

vanja
29. srp 2009

no moja už bola raz hore, zaspala o 21:00 a teraz som bola pri nej´. Ale našťastie hneď zaspala znova.

vanja
29. srp 2009

aj vám idú očné?

vanja
29. srp 2009

idem spať, malá sa budí
tak zajtra, dúfam že už budete mať aj nočnú..........
dobrú noc