S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
13. črc 2009

😀 😀 😀 ta Fris to sa ti podarilo gratulujem 😉 😵

frisbee
autor
13. črc 2009

vladka...no konečne niekto,už som si myslela,ako sem budem prispievať sama zážitky zo svojeho bohatého života 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
13. črc 2009

jaj kocky dobra partia podte sem postazujte sa dajte nam energiu do zivota navnadme sa a povzbudme sa navzajom 😀 trepme blbosti nebojte sa podte do toho 😀 😀
Fris kludne zacni 😉 😵 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

ja nič neviem,ja som stará a depresívna 😀 😀 😀 😀

peppapig
13. črc 2009

😀

simona55
13. črc 2009

juuuuuuuj fris preco tak vravis. si mudra zena ktora dava dobre radi. si fajn baba a preco tato tema a nie darinkina?nic zlom len zvedavost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
13. črc 2009

už viem..včera som bola nervná,kam sa mi stratil chlap,ráno chodí na malú prechádzku s tým starým chudákom psom,čo už nemože chodiť...berie si so sebou vyskakovací nožík a takú hroznú bakuľu 😀 ...že keby stretli nejakého pitbula 😀 a mobil,keby sa psovi niečo stalo,aby som za nimi prišla s vozíčkom ....no a furt nechodil domov ...pozrela som sa na dvor,vidím psiska,že tam leží,chlap nikde...o chvíľku prišiel s omluvným úsmevom,že išiel s metličkou a lopatkou čistiť niekomu auto 😀 ...že sa mu pes vytentoval na chodník pred niečím domom,a jak to chcel po ňom ako slušný človek upratať,odhodil ho papierovým kapesníkom preč....potom si všimol,že to hovienko sa celé rozplesklo na kolese nového auta toho suseda,tak letel domov a späť,šudlal tam to koleso a určite ho za záclonou niekto sledoval 😀 😀 😀...smiala som sa ako decko,taká groteska...ale pre mojeho plachého muža hotová pohroma 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

simonka,to bol žart 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

no aby nás tam neukončili,že sa bavíme aj o iných témach,neboj sa ,aj tam budeme 🙂

martinano
13. črc 2009

ahojte, darinka super si to vymyslela s novou temou.ja sa musim venovat drobcovi, ked ho ulozim pridem si vas precitat,ahojte zatial

bambi09
13. črc 2009

frisbee,tu sóóóm 😀 😀 😀
mňa sa tiež nezbavíííte 😀 😀 😀 😉
len mám perný týždeň pred sebou,tak asi tu nebudem celý deň,ako inokedy 😅 😅 😅 ale večer zaručene dlhšie 😀 😀 😀 😀

bambi09
13. črc 2009

idem ja teda nakŕmiť hladné stádo-vrátane mňa a zamiesiť na buchty parené,s makom,mňááááám,mäsa má dosť až do piatku 😀 😀 😀 😝 😝

vladkaz1
13. črc 2009

cafte tak moje zlatko uz haja idem rychlo navrit lebo hlasosi ma aj zjedia dnes 😀

kubaka
13. črc 2009

frisbee - nazdárek - hele, nepsala jsi česky? nejsi jazykový obojetník? 🙂

Tak já bojuji s ježděním v novém autíčku - trénuju nové trasy, dělám školácké chyby 😀 , jejichž odstranění chce prostě praxi a zkušenost. Jsem odvážná žena a na stará kolínka jsem začala opět řídit - naposledy před 18 lety a to jen pár měsíců. Takže pro mě nový zážitek a řekla bych začátek trochu jiného života - jak je člověk motorizovaný, obrzory se rozšíří. Děti se vzadu nebojí a manžel se mnou ještě nejel, takže pohodičkaaaa. 😅

frisbee
autor
13. črc 2009

kubaka...nejsi ty vyzvědač? 😀 😀 😀 já jsem Slovák žijící už 25 let v Čechách 😀 😀 😀
podívej..s tím ježděním...ženská když se pro něco rozhodne,tak je jako buldozer 😉 ,já řídím od 18 let....začalo to katastrofou 😎 ,protože nám za totality vzali dceru do školky...ale ne do té,kterou jsme měli hnedka pod nosem,ale o několik km dál a nebylo tam od nás spojení.Teďka po tolika letech se můžu přiznat,aniž bych se bálá,že mi dá někdo po čuni 😀 ..když jsem poprvé couvala ven z parkoviště..auto bylo zaparkované mezi 2 autama,nevěděla jsem vůbec,co s rukama a nohama...jasně,že jsem předním blatníkem poškrábala to auto,co stálo vlevo...s bušením srdce a infarktovým stavem jsem vyrazila pryč jak formule 1 😀 😀 😀 od té doby jezdím jak chlap,projela jsem půlku Evropy jenom s dcerou...střídáme se za volantem...zastavíme kde chceme,pokocháme se,počůráme krajinu...to ti je taková svoboda..já tvrdím furt,že baba bez auta je jak baba v Arábii 😀 .
Moje rada je..nemyslet na ruce,na nohy,na páčky,čudlíky...sledovat provoz a hlavně předvídat,co udělá ten druhý...v praxi jsem se přesvědčila,že se na nějakou přednost spoléhat nikdy nedá,vždycky se najde nějakej blbec,že?A musím zaťukat...zatím bez nehody 😉

bambi09
13. črc 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa len chystám robiť vodičák,na staré kolená,ááááách 😀 😀 😀 😝

ada32
13. črc 2009

jeej nova tema 😉

fris som sa zabavila na tvojom muzovi 😀 .my mame psov troch a v dome a minule som zase nasla hovienko rozplesknute na stene 😝 neviem ako sa tam dostalo,ked psi su 20cm nad zemou. 😕
a moje dieta prave zaspava a zahlasilo mi z postielky:hoviiinko!tak sme prebalovali-.
ja neviem co je dnes za hovnaky den.

kubaka moja mama tiez prave zacina po 30 rokoch jazdit.tak nie si sama. 😉 a ona zacina rovno po Prahe 😲
kedysi jazdila ,potom mali nasi havariu,ze sa skoro zabili obaja a odvtedy sa bala.tak som zedava ako jej to pojde.

martinano
13. črc 2009

bambi ty to zvladnes na jednotku s hviezdickou
si predstavte,ze moja svokra po 40rokoch zacina jazdit na aute

martinano
13. črc 2009

no a mne den zacal uzasne,ja bez kavy nie som schopna zacat den, nas drobec vstava okolo pol desiatej aj dnes tak bolo tatino mu dal papat posadil ho na nocnik a potom uz vstavam ja,tak som vstala upratala po mladom panovi a sup ho do kuchyne kavu varit medzi tym som isla do kupelky zalejem si kavicku, zarobim pekne chytim salocku za usko sadnem,ze si ju idem vypit, maly sa hral, baby ja som si ju zaliala studenu vodou, no neporazi ma 😠

frisbee
autor
13. črc 2009

ahojte baby...adi...čo sa čuduješ,to hovienko u vás...to tam určite hodil moj muž...keď je taký vrhač 😀 😀 😀
marti.nič si z toho nerob...ja mám v kúpeľni navrch na zrkadle položenú zubnú pastu pre psov...moj chlap prišiel,vyzeral ako mračno,že :co to je za pastu,ta mi teda vůbec nechutnala 😀 😀 😀 ...ja na neho preboha,to je pre psy..on sa urazil,že čo to tam nechávam...kočky...na obale je veľký nápis a ešte väčší obrázok psa...no ale toto je zase príspevok do debaty o myslení mužov 😀 😀 😀

martinano
13. črc 2009

frisbee dakujem
mas doma veselo s manzelikom 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

ježiš,ja som si myslela,že ho po tom sťahovaní gatí už nevyvedie nič z rovnováhy,a on je chlapec stále z niečoho tak udivený 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

bambí,drahá,som ťa zasklila...neboj,budeš šoférovat jak chlap...ja mám problém,že som malá,takže mám sedadlo znarazené až dopredu,mám malé ručičky a nožičky,nad volantom mi trčí akurát nos a to som ešte každé ráno jazdila s natáčkou na ofine 40 km do práce...vždycky,keď ma poliši sledovali tým prístrojo,čo s ním kontrolujú zapnuté pásy a potom vyberajú pokuty,netrúfli si ma zastaviť.taká som bola krásna....pásy mám vždycky,ale jak videli tú ofinu 😀
Len raz ma zastavili cestou z práce,ja som mala novú kabelku...policajt na mňa...vaše doklady prosím...ja na neho,jé,mne to chvíľu potrvá,než to vylovím,ja mám strašný bordel v kabeli...on sa zlomil v páse a začal sa strašne chechtať,mávol rukou a posala ma preč 😀 😀 😀

bambi09
13. črc 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte mohol aj šampón vyskúšať 😀 😀 😀 😀
a my sa učíme na nočník...mladá tak vydrží tak 3 sekundy,potom vstane a 3 hodiny sa naňho znova šteluje,tak tu behá dole bez 😀 😀nech sa učí 😀 😀 😀 šak nebude tato len na plienky robiť,nie???treba nám šetriť na svadobnú cestu...
a martinka,viem,že to nepotrebuješ,ale budeš aká krááááásna,mne už ani svätená voda nepomôže 😀 😀 😀 😅
a do Nórska by som išla...aj do Fínska a najradšej do Švédska...ale čo už,keď som si zobrala Slováka ako repu 😅 😅

frisbee
autor
13. črc 2009

vysvetlivky:znarazené je zarazené
prístrojo je prístrojom
posala je poslal

ja viem,píšem ako negramot 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

bambi...však aj so Slovákom možeš vyraziť do sveta 😀 😀 😀

bambi09
13. črc 2009

frisbee,aj ja som krpatáááá a ešte ako 😀 😀 😀 už ma syn prerástol o 5 cm,fňuk,fňuk...ale ja mu doprajem 😀 😀
ale vieš,dobrého veľa nebýva 😀 😀 😀 bez urážky,dámy,to my krpci sa takto utešujeme 😀 😀 😀
a martinka,to vieš,že zvládnem,len vyhlásim v BA stav ohrozenia pred prvou jazdou 😀 😀 😀 😝

martinano
13. črc 2009

bambi no urcite co by si vyhlasovala, uvidis ako ti to pojde suprovo

bambi09
13. črc 2009

no,aj so Slovákom,len ten by musel na ten svet najprv zarobiť 😀 😀 😀 ešte,že aj ČR je už zahraničie,aj keď ja som bola proti rozdeleniu ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
13. črc 2009

bambi...ja viem,že si trpaslík,preto si tak rozumieme...aj cecíky máme 😀 😀