Sen o těhotenství a prožití bolesti. Stalo se to někomu?

6. lis 2023

Ahojky děvčata, chci se zeptat zdali některá neměla takové sny....
Dřív jsem je měla parkrát ale teď se opakují dost často, třeba i dvakrát do týdne.
Většinou jsem těhotná a mám bolesti a cítím jak bříško pne. Neboo rodím a je to dost realistický, prožívám bolesti a následně když se ráno zbudím, tak mě bolí celý podbřiško a občas i trochu špinit. Nikdy jsem nerodila, takže nevím, jaká je to bolest. Ditě zatím neplánujeme, sice se nechráníme, ale u mě je minimální, téměř nulova šance na přirozené početí, mám PCOS.
Stávalo se to nekteré? Mě vždycky ráno vyděsí, ty reálný bolesti.... Děkuji za odpovědi

klokanka31
6. lis 2023

Taky jsem mívala takové sny, ale většinou bez bolestí. Že jsem porodila lehce jakoby nic 😃

autor
6. lis 2023

@klokanka31 no já právě mám bolesti který se přenáší do reality a ráno mě vždy bolí podbřišek nebo i třeba slabé spinim

klokanka31
6. lis 2023

Neboj já myslím že je to normální. Já když mám ve snu bolest, tak ji pak mám i po probuzení. Nedávno se mi zdálo že jsem měla něco s břichem, hrozně bolelo. Po probuzení bolest jak prase, jsem myslela že mám slepák nebo co, ale do pár minut dobrý 😊
Ale s tím špiněním ti neporadím...

lis6
7. lis 2023

Tak jestli to spíš není obráceně, máš bolesti a promítne se ti to do snu.

uzivatelkapetra
7. lis 2023

Já jen k tomu PCOS (velmi silné, žádný cyklus), taky jsem si to myslela jako ty a mám tady z toho 3/4 roční nemožnost 🙂

1pomnenka
7. lis 2023

Máš v noci bolesti, proto se ti zdají takové sny. Důkazem je to špinění.

autor
7. lis 2023

@1pomnenka jako taky mě napadlo, že je to spíš obráceně. Že v noci mám bolesti proto se to promítá do snu

chupma01
7. lis 2023

Jestli máš několikrát do týdne v noci bolesti, tak bych to už asi řešila na gyndě. Na PCOS by ti mohli dát buď HA nebo něco na pomoc s otěhotněním. Ale to asi víš, žejo. Anebo si třeba fakt těhotná, já měla přesně takový příznaky v prvních 3 týdnech, než mě napadlo udělat si test. Anebo se podobně může projevovat endometrióza.
A stejně jako uzivatelkapetra bych neházela flintu do žita s tím otěhotněním ;) Mám PCOS, ovulace 3x za rok, no a z té třetí teď čekáme holčičku ;)

autor
7. lis 2023

@chupma01 no vím že se to řeší HA, dříve jsem ji brala, protože mi ji prostě doktorka dala, že nic jineho se s tím nedá dělat a basta! ale s tím já moc nesouhlasím, protože vím když jsem chtěla dříve otěhotnět s ex manželem, tak s tím byl obrovský problém než se mi srovnalo tělo. Doted se nesrovalo a to už je x let, ale aspoň jednou za čas něco samovolně přijde. Nyni se nechat ime, nesnažíme se prostě tomu necháváme volný prubeh , ale ty bolesti prostě jsou

sorboni30
7. lis 2023

Měla by jsi zajít k Dr. Sen se ti zdá takový, protože podvědomě máš bolesti.. a ukazuje ti taky, že by jsi to měla řešit. Mě se někdy stává, že mi sny ukazují co mám dělat nebo jak co resit

jerrabina
7. lis 2023

Kdyby se mi dělo tohle, začala bych těhotenským testem a pak pokračovala návštěvou gynekologa bez ohledu na výsledek (test by byl spíš pro mě a pro to co gynekologii říct)