Myslíte, že to může být těhotenství?

nikajir
27. čer 2018

Ahoj holky, potřebuju poradit. Slyšela jsem, že žena vždy pozná na sobě, že je něco jinak-že je těhotná. No já nevím. Jsem 9dpo a myslím si, že se to povedlo, cítím se jinak. Pár dní mě bolí prsa, mám pobolivani v podbřišku jako před MS, v noci se často nudím na wc a jsem hrozně unavená, prosím i celý den. Celkově se cítím slabá.... test je samozřejmě negativní ještě.
Dost se bojím, že si to vsugerovavam. Vim, že musím musím počkat, ale chtěla bych vědět zda jste to některá neměla podobné,.. Jestli je vůbec šance, že to může být těhotenství. Děkuji

terka555
27. čer 2018

@nikajir sance je vzdycky🙂mela jsem to podobne,budila jsem se na zachod,bolely me prsa,spala jsem i pres den a v noci jsem mela zive sny a tehotna jsem byla🙂pockala bych dva dny a zkusila znovu test🙂

dmiska
27. čer 2018

Může a nemusí. Většina ti bude psát, že je na příznaky brzy. Já ale u obou těhotenství věděla už asi týden předtím, než mi vyšel pozitivní test - v obou případech jsem totiž ze dne na den ztratila chuť na kávu... A to se mi nikdy nestává, leda když mám vysoké horečky a je mi fakt mizerně...
K tomu mě teda pobolivalo břicho, byla jsem unavená, bylo mi trochu "divne" - bez té kávy bych si ale jistá nebyla, protože tyhle ostatní "příznaky"" sei občas dějí, i když těhotná nejsem...
Pokud tam tedy není nic úplně atypického jako ta moje káva, bude nutné počkat na test ;) (btw. test jsem měla v obou případech poprve pozitivní den před očekávanou MS)

dzogobela
27. čer 2018

Ano, psychika je v tomhke mrcha a clovek si plno veci vsugeruje 🙂 bohuzel. Ale drzim palce, at je to u Tebe jinak 🙂

kristyn.g
27. čer 2018

@nikajir dle mého názoru pokud není ani test pozitivní nemůže být ani žádný příznak. Já měla tedy pvní příznaky (jestli to byly příznaky) asi 14dpo, častější močení atd přišlo až v 6tt-7tt když mi začala růst děloha
jinak když jsem těhotná nebyla ale snažili jsme se jsem měla příznaky furt.. když jsem skutečně otěhotněla a nečekala jsem to tak jsem žádné příznaky neregistrovala

nikajir
autor
27. čer 2018

tak uvidím no, počkám do pátku a udělám si test 😊

dora13
27. čer 2018

O prvniho syna jsme se snazili 7 mesicu a kazdy mesic jsem si byla jista, ze jsem tehotna😅 Ono kdyz po tom zena touzi a pozoruje se, tak vzdycky neco vysleduje, navic priznaky raneho tehotenstvi a PMS jsou casto dost podobne. Tehotna byt urcite muzes, ale jak sama pises, mozna si to vsugerovavas, psychika je mocna carodejka. Udelej za par dni test, to je jedine, co je smerodatne.

dmiska
27. čer 2018

@kristyn.g nesouhlasim, viz můj příspěvek výše ;)
Ale jak píšu, některé "příznaky" nejsou jednoznačné, když se dějí i jindy, mimo těhotenství. Zatimco ta moje nechuť na kávu se objevila vždy jen několik dní před pozitivním testem 🙂

kristyna99
27. čer 2018

Mela jsem to úplně stejně,bylo mi to jasný ve chvíli kdy jsem měla pár dnů průjem = těhotenství je změna pro organismus a nějak reaguje 🙂

hedvika_x
27. čer 2018

Mně se strašně líbí tvůj překlep, že se v noci často nudíš na wc :D

nikajir
autor
27. čer 2018

@hedvika_x
jsem si to až teď všimla 😃 samozřejmě tam má být, že se budim 🤦😃 nojo automatická oprava "chytrého mobilu" 😃

nikajir
autor
27. čer 2018

No, ale nevím, před hodinou a půl jsem se vzbudila kvůli wc a teď mě vzbudily bolesti břicha 🤷 tak nevím jestli je moje psychika až taková potvora 😃
většinou mě břicho bolí den před MS a to vím, že to už dostanu a prsa většinou až v den MS. Teď je to celé jinak 🤗

malazrzka
28. čer 2018

@nikajir tehu být můžeš i nemusíš, já třeba když byla tehu, tak jsem žádné příznaky neměla až zpožděna MS a když jsem měla přesně typriznaky jak popisuješ ty a do toho ještě týden zpoždění, tak jsem tehu nebyla, ale každá to máme jinak, tak držím pesticky ať ti to vyjde 😊🍀

deliminico
28. čer 2018

@nikajir Já jsem teď v 6tt a jediný příznaky, který jsem měla v podstatě den před plánovanou MS, byla táhlá mírná bolest v kříži a neustálé brkání. To mám až doteď, jinak mi vůbec nic není, jen málo piju a jím, nějak na to mozek zapomíná 🙂 Udělala jsem si test v podstatě "jen tak, co kdyby náhodou" 🙂
Loni v březnu jsem o prcka přišla v 9tt, ale to jsem měla příznaky snad už od vplutí první spermie :D Kovová pachuť, bolavá prsa, čich lepší než policejní pes, nekonečná únava a ještě víc nekončící žravost. A ke všemu jsem MS dostala, takže jsem o tom vůbec neměla tušení.
Fakt co žena a co těhotenství, to originál ;)
Držím palce, aby to vyšlo 🍀

natlinka27
28. čer 2018

Ahoj holky mám prosbu snažíme se o miminko ale 16.6.sem dostala MS ale díky vyvolávací injekci a ta skončila 21.6. Včera jsem přítele dá se říct znásilnila :lol: a ráno když sem vstala měla sem hroznou bolest do pravého vaječníku ovulku nevím kdy mám nějak to na sobě nepoznám a testy sem si ještě nekoupila říkala sem si že třeba se zadarilo ale přišlo mě to pak jako blbost je to možné když sem měla ty bolesti nebo to bylo něco jiného?

dmiska
28. čer 2018

@natlinka27 bolest mohla být právě ovulace

avital
28. čer 2018

Ja to teda poznam jednoznacne podle prsou, ale az tak 2dny po zmeskani ms (asi 13DPO), nabehnou mi zlazy a boli, jinak mi vsechno ostatni prijde dost zamenitelny...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru