Sen o třech krádežích, poradíte?

pavla1987
22. srp 2013

Jsem tady zas se svými zmatenými sny, dneska, v podstatě před několika minutami jsem se probudila ze snu, že třikrát jsem udělala nějakou trestnou činnost(třikrát policie,pocit studu) z čehož si pamatuju jen tu poslední, že jsem měla v ruce nějakou malou lahvičku s krémem, žmoulala jsem jí v ruce,asistentka se dívala do zrcátek na stěně(desítky kulatých zrcátek-viděla, že mám tu maličkou věc v ruce) v krámě, prodavač mi nabízel datlový krém, že se hodí k pleti, zavolal policii, utekla jsem, odjela taxikem kamsi, kde mě pronásledovali policajti po střešním okně(viděla jsem, jak nahlížejí do oken a skáčou dovnitř), ale vždycky vlezli do špatného okna, pak jsem se probudila. V těch dvou trestných činností předtím si pamatuju jen, že tam na policii se mnou čekají přátelé a já se stydím, že se dozví, co jsem provedla, ale není to tam jasné. Nevím co přesně jsem provedla, vím jen, že čekám na výslech. Poradíte prosím? Jsem z toho celkem špatná..Jinak, možná důležitá informace, před usnutím jsem poslouchala binaurální hudbu. Děkuji!

zamilovanadonej
22. srp 2013

@pavla1987 Vy jste ta se snem o chlupaté veverce? 😀

pavla1987
autor
22. srp 2013

@zamilovanadonej ocenila bych konstruktivní rady, díky 🙂

zamilovanadonej
22. srp 2013

@pavla1987 No ale neodpověděla jste, jste ta se snem o chlupaté veverce?

pavla1987
autor
22. srp 2013

nechci být nezdvořilá, ale jak se říká na blbou otázku blbá odpověď.