Volné diskuze
karot
26. zář 2008

Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. x-)
mel_j
29. kvě 2018
@martjana na prochazku po Zbraslavi pujdu moc rada, napsala jsem zpravu primo tobe
mendy7
29. kvě 2018
Ahoj, také ve svém okolí postrádám nějakou maminku s podobně starým mrnětem (mám pětiměsíčního chlapečka), která by sem tam vyrazila na procházku s kočárkem. 🙂 Ideálně Senohraby-Mnichovice a okolí. 🙂
klaudyse
29. kvě 2018
@mendy7 tam to mám ráda. A třeba taky procházka ve Voderadskych bucinach? Nebo jen Senohraby? Ale i tam mám ráda tu zriceninu Hlaska...
mendy7
29. kvě 2018
@klaudyse Ahoj, Voděradské bučiny mám moc ráda, vždycky tedy nemám k dispozici auto, bez kterého bych se tam nedostala, ale nebránila bych se tomu se tam zase někdy vydat. 🙂 Jinak my k Sázavě a Hlásce chodíme několikrát týdně, takže společnost rádi uvítáme! 🙂
zelenaesmolda
29. kvě 2018
@mendy7 zdravim do mnichovic,segra bydli v mirosovicich 🙂
mendy7
1. čer 2018
@zelenaesmolda Také zdravím! 🙂 A nedrandí sestra taky s kočárkem? 😃
zelenaesmolda
1. čer 2018
@mendy7 nn,segra uz ma pubertaky 😃
pinkyy
6. čer 2018
Ahoj, po dlouhe dobe se hlasim. Byl tady navrh sejit se v Pruhonickem parku, mel by nekdo cas zitra??
klaudyse
6. čer 2018
@pinkyy já bych šla, ale jsem teď pryč... Co příští týden?
pinkyy
7. čer 2018
@klaudyse to uz nebudu mit k dispozici auto, ted je pritel sluzebne pryc, tak mi ho tu nechal 😏
konipasekkk
13. čer 2018
Ahojky mám doma tři slečny 15,8,a měsíční miminko a ráda bych někoho na pokec,procházky atd.najde se tu nêjaká maminka z okoli Vyškova?

Začni psát odpověď...

Odešli