Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

mel_j
29. kvě 2018

@martjana na prochazku po Zbraslavi pujdu moc rada, napsala jsem zpravu primo tobe

mendy7
29. kvě 2018

Ahoj, také ve svém okolí postrádám nějakou maminku s podobně starým mrnětem (mám pětiměsíčního chlapečka), která by sem tam vyrazila na procházku s kočárkem. 🙂 Ideálně Senohraby-Mnichovice a okolí. 🙂

klaudyse
29. kvě 2018

@mendy7 tam to mám ráda. A třeba taky procházka ve Voderadskych bucinach? Nebo jen Senohraby? Ale i tam mám ráda tu zriceninu Hlaska...

mendy7
29. kvě 2018

@klaudyse Ahoj, Voděradské bučiny mám moc ráda, vždycky tedy nemám k dispozici auto, bez kterého bych se tam nedostala, ale nebránila bych se tomu se tam zase někdy vydat. 🙂 Jinak my k Sázavě a Hlásce chodíme několikrát týdně, takže společnost rádi uvítáme! 🙂

zelenaesmolda
29. kvě 2018

@mendy7 zdravim do mnichovic,segra bydli v mirosovicich 🙂

mendy7
1. čer 2018

@zelenaesmolda Také zdravím! 🙂 A nedrandí sestra taky s kočárkem? 😀

zelenaesmolda
1. čer 2018

@mendy7 nn,segra uz ma pubertaky :D

pinkyy
6. čer 2018

Ahoj, po dlouhe dobe se hlasim. Byl tady navrh sejit se v Pruhonickem parku, mel by nekdo cas zitra??

klaudyse
6. čer 2018

@pinkyy já bych šla, ale jsem teď pryč... Co příští týden?

pinkyy
7. čer 2018

@klaudyse to uz nebudu mit k dispozici auto, ted je pritel sluzebne pryc, tak mi ho tu nechal 😏

konipasekkk
13. čer 2018

Ahojky mám doma tři slečny 15,8,a měsíční miminko a ráda bych někoho na pokec,procházky atd.najde se tu nêjaká maminka z okoli Vyškova?

dasasa
8. črc 2018

Ahoj, najde se tu nějaká maminka z okolí Jaroměře, Trutnova nebo Dvora Kralove nad Labem? Jsem maminka s dcerou 4 roky a synem 6 mesicu. Shanime spratelenou maminku na procházky, vylety nebo jen kavicku 🙂

s01
9. črc 2018

Ahoj, je tu nekdo z okoli Brna? Cekam prvni dite, v zari mam termin 🙂

maruska2510
13. črc 2018

Ahoj, bydlím v Dejvicích (Praha 6) a mám 18ti měsíčního chlapečka. Hledám nějakou maminku - kamarádku na procházky s dětmi i pokec. 🙂

martinaloud
14. črc 2018

@pinkyy ahoj, my jsme ze Všestar, mám 14 měs.holčičku a 4 letou, když budeš mít chuť a čas tak se s Vámi rádi potkáme🙂

myki9
15. srp 2018

Ahoj, taky se přidávám🙂 ráda bych poznala maminku z Radotína a okolí na procházky s kočárkem, pokec a kávičku. Mám 3 měsíčního chlapečka...

radarova
17. srp 2018

Ahoj, taky se přidávám 🙂 mám 10ti měsíčního chlapečka, jsem z Prahy Proseka. Ráda někam zajedu 🙂 vůbec se nebráním podniknout i nějaký výletík mimo Prahu 🙂

vena17
22. srp 2018

Ahoj,rada poznam maminku (35-43let) na spolecnou zabavu,navstevy,aktivity s detmi...Nejlepe z Prahy 9,8 nebo okoli,bydlime v domku kousek za Prahou-Praha vychod.Mame dve deti 4 a 2roky a treti je na ceste 🙂 daticha@post.cz

maruska2510
23. srp 2018

@radarova Ahojky, my jsme s Dejvic a rádi něco podnikneme. Mám chlapečka 19 měsíců. 🙂

vena17
23. srp 2018

@maruska2510
Ahoj,Dejvice jsou bohuzel druhym smerem.

zelenaesmolda
23. srp 2018

Nekdo z ostravy?

calvac
23. srp 2018

@karot Ahoj,je zde nekdo z Ceskeho Tesina? 🙂 🙂 🙂

mourovatakocka
23. srp 2018

@radarova Ahoj, mám holčičku devět měsíců, jsme taky z Proseka 🙂.

handulkak
23. srp 2018

Ahoj. Přidáme se. Někdo z okolí Kralup, popr. Dejvic, Roztok? ☺️

radarova
23. srp 2018

@mourovatakocka
Jee, tak to by bylo super! Muzeme dat nekdy prochajdu v parku🙂
Napis mi na email a domluvime se. Hodku se projdeme a uvidime, jestli si budeme mit co rict🙂
Anet.Vale@seznam.cz

radula88
23. srp 2018

Maminy, a není tu některá z Lounská/Rakovnicka? Chtěla bych najít spřízněnou duši...

barulina
24. srp 2018

@zelenaesmolda na fb je moc.slupinek pro ostravacky a fajn holky

barulina
24. srp 2018

Nejaka mamca, Valasskokloboucko, okoli? Ja jolcicka 6 let

kamiii93
Autor odpověď smazal
Zobraz
maruska2510
24. srp 2018

@handulkak Ahojky, my jsme z Dejvic. Mám chlapečka 19 měsíců. 🙂