• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sháním černouška/mulatka na focení...ozvěte se!

3. února 2012 
Ahojky shanim cernouska, mulatka, ci cernosku nebo mulatku:slight_smile: podminkou je ze musi samostatne sedet(tzv cca 6-12 mesicu). Fotky budou pouzity na muj web pro prezentaci a maminka zdarma dostane cca 5 fotografii. Prosim o vice info, dotazy atd si piste do zprav. Sem nemohu dat odkaz kvuli adminum.. Diky moc!!! :wink: :dizzy_face:
25. led 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opravdu se tu nenajde maminka co by chtela zdarma krasne fotecky sveho zlaticka?? prosim pisnete mi do zprav pro vice info..Diky
27. led 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEEE to by bylo neco pro naseho Liamka
problem je ze bydlime dost daleko a nemohly bychom asi dojet na foceni moc skoda :frowning2:
28. led 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda. moji kluci zase nepasují věkově. jeden je moc velký, druhý zase malý :slight_smile: a stejně by pro tvé potřeby asi nebyli dostatečně tmaví... :slight_smile:
29. led 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii já mám černouška, ale velkého..15 letého...ale na druhou stranu samostantně sedí.-))))))))))))))
30. led 2012 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Dekuji za vas zajem, stale shanim:slight_smile: jedna se bohuzel opravdu o kojenecke foto, tudiz prcek s faldikama ktery vydrzi alespon chvili sedet sam kvuli fotce nebo pak max. tak tech 14-15 mesicu.

@sawmy odkud prosim jste?
30. led 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyby se ozvala i tehulka ktera ceka takove miminko, tak muzu nabidnout par fotek take zdarma do cca 3 tydnu veku miminka:slight_smile: napr 5 aranzovanych opet s pouzitim na muj web... diky moc:slight_smile:
30. led 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii Mauritius
31. led 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sawmy tak jestli mi zaplatite letenku tak rada vam prijedu maleho nafotit :grinning::grinning::grinning:
31. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii to jo to bys tady tech cernousku a mulatu mela spousty :grinning: ale letenky sou drahe a prachy porad a porad nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sawmy tak skoda:grinning::grinning::grinning: ale tyy jo to by se mi libilo :grinning: hihihi :slight_smile:
3. únor 2012 ve 03:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek