• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šicí stroj. Na co dát pozor?

1. července 2014 
@vojtisek2007 napětí vrchní nitě, nebo naražená jehla, nebo špatná jehla -síla látky, , špatná nit-na teplákovinu by měla být pružná nit a jiná jehla
14. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. čer 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macanet no já kupuju jen jeden druh jehel - u jedinýho prodejce snad v jihočeským kraji - nejsou prostě k sehnání...a právě se mi jehla zlomila - dala jsem novou - dobře, to jsem zkontrolovala - a prostě to trhá...zkusila jsem vyměnit nit, horní i spodní....když začnu šít látku dvojitou nebo trojitou tak to šije, vrazím tam ty tepláky, a škube to...mě zařáží že ta samá jehla s tou samou nití horní i spodní jednu látku šije a u druhý škube....dřív jsem šila taky všechno jednou jehlou- tepláky,rifloviny,povlečení.....nitě mám taky stejný, už roky kupuju ty samý....to napětí jsem zkoušela štelovat a nepomáhá to...ach jo.
14. čer 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 :confounded: tak to nevím teda,podávání spodní nitě? Není tam nějaký prach? Zkus namazat-špulku vrchní nit) olejem, jinak už mě nic nenapadá :confounded:
14. čer 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macanet prach jsem vysála, namazaný se mi to zdá dost...třeba už chudák dosloužila....
14. čer 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 no to snad néé, šlapací jsou držáci :confounded:
14. čer 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macanet no taky bych se s ní těžkou loučila, dostala jsem jí jako svatební dar od mojí babičky, ona na ní šila celý život.....zkusím jí pořádně pohrozit a kdyžtak půjde do servisu...už vidím jak jí tam s tou skříní vleču...ach jo a to jsem nutně ty tepláky potřebovala zašít...
14. čer 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
nemáte někdo zkušenost se singer 1408? Prošije džínovinu? Potřebuji vyměňovat zipy u kalhot. Díky
19. srp 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupě nového šicího stroje. Chtěla bych všem co si chtějí koupit nový šicí stroj, nebo nechat opravit starší výbornou prodejnu. Z vlastní zkušenosti, doporučuju v brně na ul. Palackého tř. 17 Odborné poradenství, prodej, opravy. Byla jsem mile překvapená jak se mi paní věnovala, po zakoupení stroje se mi hodinu věnovala a dala mi v podstatě celé zaškolení a to doslova. Po té, co jsem oběhla všechny prodejce na mě udělala ten nejlepší dojem. Nechtěla jsem kupovat přes net, je potom problém s garančníma prohlídkama a pozáruční servis (posílat stroj někam na seřízení poštou se mi fakt nechtělo. Vřele doporučuju. www.janbajer.cz
10. led 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,potřebovala bych poradit:slight_smile: ráda bych si koupila šicí stroj a váhám mezi značkou Brother a nebo Janome..máte některá s touto značkou zkušenost??..moc děkuju.
27. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorn tak já si zrovna včera koupila brother XL-2220 a teprve studuju návody a budu zkoušet co a jak. tak jsem sama zvědavá.
Ty už něco máš?
3. bře 2013 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mám:slight_smile: začala jsem Veronicou nakonec a skončila u Janome 4100..a jsem moc spokojená:slight_smile:dostala jsem ho od manžela jako dárek a ani na něm pořádně nevyužívám všechno.., ale šlape parádně.
Tak ať jsi spokojená!
3. bře 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já i maminka máme Veronicu. Mamka má starší již asi 15 let. Já mam asi rok starou Veronica 404 s bočním ořezem přímo ve stroji. Chodím na patchwork u nás ve městě a v porovnání s ostatními stroji co si holky nosí, je opravdu tichý, spolehlivý a jednoduchý na obsluhu.
3. říj 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata vím, že jsem úplně na jiném vlákně, ale asi zrušili skupinu Šijeme látkové pleny, vlniaky-nechápu teda proč, nebo o co jde, pokud někdo víte písněte nebo mě pošlete prosím link kde ji najdu...
1. črc 2014 ve 13:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nnell jujky zlatá-nejlepší nejdokonalejší vílo díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2014 ve 14:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od magda03.
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
7. zář 2015 v 16:32 • magda03
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od akristinna.
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
14. zář 2015 ve 21:15 • akristinna
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
2. únor 2016 v 19:28 • sewingmaster
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “nenabízej práci ve fóru”
28. dub ve 12:01 • kakadu7
Tvůj příspěvek