Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sluneční brýle pro skoro 3letého prcka

lejkas
12. dub 2018

Maminky dáte mi prosím tip kde koupit sluneční brýle pro 2,5 letého prcka? Děkuji.

snahnah
12. dub 2018

@lejkas Jestli chceš zaplatit majlant, jdi do optiky. Jinak zkus obchody s oblečením, já kupovala první brýle v CaA za asi 200,-. Byly z pružného materiálu, nešly zlomit. Jinak se dají taky pořídit v Tescu, DM... Jen bacha na materiál. Některé jsou křehoučké, jednou spadnou na zem a prasknout. UV filtry mají všechny 😉

maretavan
12. dub 2018

My jsme zrovna kupovali v Decathlonu pro obě děti.

thalia
13. dub 2018

@snahnah já kupovala v optice za 300, ohebné a nezlomitelné byly taky a rozhodně bych jinde než v optice nekupovala.
A dáváme je hlavně na dovolené, tady v ČR preferuju kloboučky a kšiltovky. Nejsem moc zastáncem slunečních brýlí pro děti.

snahnah
13. dub 2018

@thalia Tak to jsi měla štěstí, pracuju v optice a pod 700,- šly jen výjimečně ve výprodeji. A co se té kvality týče, ať už materiálu obroučky nebo UV filtr (měřila jsem si to), je to opravdu stejné, jen ty z CaA neměly polarizační skla a nebo značku na stranici.

eldrag
13. dub 2018

Dm, maji takové pologumove, holka necele dva roky je miluje, jsou male hezke a levne.

katkatris
14. dub 2018

@snahnah A jsou ty UV filtry dobré? Jako myslím tím, že sice napíšou, že mají UV filtr, ale třeba ho nemají? Jen mě to zajímá, nemám zkušenost s dětskými brýlemi. Děkuji.

marketa11112
14. dub 2018

Ahoj, ja kupovala v dm...nejsou drahe a syn si s nima i hraje..neni mi jich alespon tolik lito..

snahnah
14. dub 2018

Sice starší článek, ale je to tak... https://ekonomika.idnes.cz/vyhovujici-uv-filtr-...