= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

jitulik24
18. lis 2009

Ahoj sluníčka, tak už mám za sebou tu IUI a v pátek mě čeká ještě opakovačka. S doktorem jsme vtipkovali i při samotném zákroku 😉 . Mám slíbené, že se to podaří, dokonce jsme oba zaťukali na dřevo, tak snad to opravdu vyjde 😀 . Odpoledne jsem ležela s nohama nahoře a manžel mi dělal pomyšlení, kéž by mu to vydrželo i nadále 😀 .

daisy14
19. lis 2009

Dobré ráno sluníčka!
Tak u mě včera dorazila mrška rudá ☹ no nic už jsem to věděla. Machač mi včera odpovídal na mail a na konci bylo Bojujem dále! 🙂 Povzbudilo mě to, je to vážně příjemný doktor 😉 Domluvili jsme se že pokračujem až po novém roce, teď do ánoc se honit nebudem.

Jituš, tak ať to v pátek potuplujete 😀 a uvidíš, že to vyjde 🙂 Držím palce!

Leni, jak dlouho tady budeš ještě nakukovat 😀 Malému se nechce na svět, no třeba si Tě už dneska nechají v porodnici, těším se na zprávy 🙂

Mějte se hezky holky a já občas nakouknu, hlavně jsem zvědavá kdy už to bude Leni 😉

jitulik24
19. lis 2009

Ahoj Dáši, ach jo, moc mě to mrzí ☹ . Tak nezbývá než Ti držet palce a doufat, že rok 2010 bude jen pozitivní 😉 . Moc děkuji za držení palečků 🙂. Teď mě trochu optimismus přešel, když jsem si přečetla, že se to u tebe nepodařilo ☹ .

daisy14
19. lis 2009

Jitu, neblázni! Optimismus potřebuješ jako sůl a v Tvém případě věřím, že máš daleko větší šanci než já. Zatím jsi vždy otěhotněla, takže hlavu vzhůru. do třetice to půjde až do konce 🙂 🙂 🙂
Já měla depku včera, dneska už je to dobré, manžel mě povzbuzuje a to je fajn 😉 Zítra jdeme s kamoškou na akci a hodláme se ztřískat punčem 😀
Takže Jitu, žádné depky, to zakazuju 😎

jitulik24
19. lis 2009

Dáši, já vím, že musím být v pohodě 🙂 . Tak to před Tebou smekám 😉 . Já bych z toho byla špatná ještě týden, možná i déle. Pěkně si užij akce s kámoškou, ať to stojí za to 😉 😀 .
Slibuji, že už budu v pohodě 😉

lenajsek
autor
19. lis 2009

Ahoj sluníčka!
Hlásím se pořád 2v1. Omlouvám se, že píšu až teď, ale vrátili jsme se až kolem osmé, byli jsme ještě u tchánů na oslavě narozek. Pak byla Ordinace, tak píšu až teď.
Takže, čípek se trošku otevírá, ale nezkracuje, kontrakce na monitoru nebyly, ale dle dr. oproti minulýmu týdnu nějakej postup je vidět. Oficiálně termín dle IVF mám 23/11, čili v pondělí, na toho 22/11 mi to změnili na screeningu. Takže další kontrola den po termínu, 24/11, uvidíme, co do té doby bude a co se případně dozvím na té další kontrole. Dýl jak týden by mě prý přenášet nenechali. Snad porodím o víkendu, zítra chci popíjet ten skořicovo hřebíčkovej nápoj a večer se budeme mít s manžílkem asi mooc rádi... 😀 🙂 A to by v tom byl čert, aby malej nevylezl. 🙂 Už se ho nemůžem dočkat.
Už mě občas bolest trošku vystřeluje i do třísel, tak snad se tam fakt něco děje... pořád si říkám, že porod může přijít kdykoli, nehledě na ten čípek... že se prý může zkrátit i při porodu, co píšou v knížkách. A hlenová zátka taky může odejít až při porodu. Tak jsu fakt zvědavá, jak to bude u mě.

Dáši... co na to říct... 😒 ☹ ☹ Tolik jsem Ti to přála, je to bohužel život, ale nic nekončí, jdeme dál!!! Pevně věřím, že po novým roce se to už podaří, musí!!!! Hlavně, že to nevzdáváte, věříte že to dobře dopadne a optimismus je vážně moc důležitej... Pořád držím palce!! A kdo ví, zázraky se dějí, třeba by se podařilo i přirozeně.. však bys nebyla první ani poslední, že Evi a Veru? 😉
Hodně síly a štěstí na další boj přeji kočko!!! Opatruj se!!! A dej si punč i za mě, mňáááám!!!! 😝 😝 😀

Jiti, držím palce na zítřejší opakovačku, do třetice to už musí vyjít. A fakt nechci číst nic negativního, určitě to dobře dopadne!!! Držím palce a plivu!!! 😝 😝 😝 😝

Dobrou noc sluníčka moje, opatrujte se, všechny moc zdravím!!!
Papa kočky!

lenajsek
autor
19. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 40tt (PO), TP 23/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 24/11 další KO v porodnici, mimi cca 3kg
Verča07, přirozené těhotenství podruhé :o), 2/11 hlásí //, 12/11 gestační váček, 6tt (ÚT), mooooc gratulujeme!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík, 18/11 IUI, 20/11 další IUI, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), bohužel nezdar, ale nevzdává to a nabírá síly na nový boj v novém roce!!! Držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, teď čeká druhé mimčo :o)
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

jitulik24
20. lis 2009

Ahoj sluníčka, tak se dnes ta druhá IUI nekonala, jelikož k ovulaci došlo už ve ST, takže by to bylo zbytečné. Teď už musíme jen vyčkávat a doufat, že se to podaří.

lenajsek
autor
22. lis 2009

Ahoj sluníčka moje, kdepak se touláte, když nejste na obloze? 😉 🙂 Prcci vás asi hodně zaměstnávají, že?
Jak se vám daří, nejste nemocní, opatrujete se? Snad jo, všechny moooc zdravím a pusu malým prďolkům posílám...

My jsme zatím 2v1, ale zdá se, že v pátek odešla část hlenové zátky, to jsem měla i křeče v břiše a píchání dole v čípku, bylo mi celkově tak divně a pocit jak na MS. Včera nic, to byla naprostí pohoda, mimčo bylo i víc spavý, že se ani moc nehýbal, ale večer kolem půl desáté se zase hemžil, jak to umí. 🙂 Proběhl sexík, kterej mám pocit přispěl k tomu, že dneska ráno zase trošku zátky odešlo, trošku i špiním, tak snad se tam něco trošku děje. Když si chci nahmátnout čípek, tak dneska se mi zdá menší než včera, tak že by to bylo dobrý znamení a prostaglandin opravdu působil? 🙂 Pokud to během dneška přes den nebude vypadat na porod, tak na to večer asi vlítnem znova... 🙂
Včera a předevčírem jsem popíjela ten kořeněnej nápoj, dneska ho asi vynechám a až kdybych neporodila ani zítra, tak bych si ho pak dala. Myslím že nic se nemá přehánět. Maliníkovej čaj ale piju denně, 2x. Tak uvidíme. Je mi jasný, že si malej vyleze kdy se mu bude chtít, tak to nehrotím, ale už bych to chtěla mít za sebou... 🙂

Mějte se krásně, tolik info o mně a kdyby něco, tak určitě napíšu SMSku všem, na které mám číslo... 😉

Písněte, co nového u vás, ať vím, že jste v pořádku...

Krásnou neděli a mějte se fajně!

lenajsek
autor
22. lis 2009

Jiti, držím palce. Ono mnohdy i jednou stačí... 😉

jitulik24
22. lis 2009

Ahoj Leni, tak to vypadá velice slibně 😵 . Bude další sluníčkové miminko na světě 😵 . Já osobně typuji, že zítra už budeš mít malého u sebe v náručí 😉 . Snad ta jedna IUI opravdu bude stačit 😉.
Měj se krásně a držím palečky, ať už to máš co nejdřív za sebou.

beras
22. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 .Lenajslu no já si myslím,že se opravdu něco začíná dít a už jsem jenom kousíček ale malinkej kousíček od toho, kdy budeš držet miminko v náručí. 😀 Moc Ti to přeju at už to máš brzo za sebou.Jiti tak doufám,že nám bzo zahlásíš // na testu.Jinak u nás včera den děs. 😝 Tomík řval od rána až do večera. 😝 Ono už to začalo v pátek a včera pokračoval. 😝 No a zato dnes teda je zlatej 😀 Manžel už pojal podezření,že je prej nemocnej 😀 když neřve.inka dnes nám končí šestinedělí. 😀 Zítra mi bude volat PA od mé dr. a domlouvat se na kontrole.Musím se s dr. domluvit na nějaké antikoncepci. 😀 Při mojím štěstí si myslím,že by to bylo raz dva.Tak to neee. 😀 Počasí je sice hnus ale ven půjdeme jen co se Tomík nabaští.Tak se sluníčka opatrujte a Leni na Tebe myslím pořád kdy napíšeš úžasnou zprávičku 😀 😀 😀

lenajsek
autor
23. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 41tt (PO), TP 23/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 24/11 další KO v porodnici, mimi cca 3kg
Verča07, přirozené těhotenství podruhé :o), 2/11 hlásí //, 12/11 gestační váček, 7tt (ÚT), mooooc gratulujeme!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík, 18/11 IUI, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), bohužel nezdar, ale nevzdává to a nabírá síly na nový boj v novém roce!!! Držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, teď čeká druhé mimčo :o)
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

lenajsek
autor
23. lis 2009

Ahoj sluníčka, tak se hlásím pořád jako těhulka, dneska mi začal 41.týden... no snad už to nebude dlouho trvat a malej vyleze, už se ho nemůžem dočkat. 🙂
Dneska bylo nádherně, teda aspoň tady u nás, byla jsem na dvou a půl hodinové procházce, ani mi to nepřišlo, že jsem byla tak dlouho venku, vůbec nic mě nebolelo, ani záda, ani nohy, dobila jsem potřebný baterky a bylo to fajn. Vzala jsem s sebou foťák, tak jsem využila toho, že bylo pěkný sluníčko a snad jsou fotky hezký. Zašla jsem do zákoutí Slavkova, kde jsem dlouho nebyla...
Taky jsem nakoupila hrozně moc blbůstek na vánoční dekorace, jednu dneska budu vytvářet pro kamošku za okno jako vánoční truhlík, tak se těším. Za chvilku jdu na to.

Beri, budeš se domlouvat na antikoncepci? Já teda hormony asi néé, tak asi budem s manžílkem podporovat gumárenský průmysl. Ale my chceme někdy v budoucnu i druhý dítko, tak do sebe prostě nechci rvát hormony, když jsem je jedla x let a stejně jsem pak přirozeně neotěhotněla... ale zase nechci mít dítka brzo po sobě, věřím tomu, že by zákon schválnosti fungoval... 🙂

Kočky, všechny moc zdravím a snad už brzo napíšu tu SMSku... 🙂
Krásný podvečer všem!

jitulik24
23. lis 2009

Ahoj Leni, co ty tady ještě děláš, já ti prorokovala dneska porod 🙄 😀 . Celí den nakukuji jestli holky nepíší, že už máš miminko a ty si dovolíš přijít navečer jako by se nic nedělo 😀 . To mi nedělej 😀 .

jitulik24
23. lis 2009

Jsem tak rozladěná že jsem napsala hrubku jak Brno 😅 🤐

eliis
23. lis 2009

Ahoj holky,
teda Leni, já jsem se těšila, že si konečně přečtu hezkou zprávičku, že máme další sluníčko a ono nic!!!! Tak snad už to brzy bude. Třeba ti to rozjede ta dnešní procházka. A pokud už ti odchází hlenová zátka, tak by to mělo být každým dnem. S tou tvorbou tě obdivuji - já jsem výtvarné nemehlo. Tak ať se ti dílo daří.
Jiti, já myslím, že druhá IUI není důležitá. Ono to už určitě vyjde. Je fajn, že tomu věříš a myslíš pozitivně. Tak se šetři a pohlaď bříško.
Beri, jak to, že Tomík tak plakal? To ho celý den bolelo bříško? No snad to ty naše chlapáky brzy přejde.
U nás jinak nic nového není. Ve čtvrtek jsem byla na KO u mojí gyn.dr. po šestinedělí a vše je ok. Co se týče antikoncepce, tak jsem se obě shodly, že je v našem případě zbytečná a stačí se jen hlídat. TAky už u nás proběhl první sexík a musím říct, že to moc příjemné nebylo. Tak budeme muset cvičit, ať se to všechno poddá...
Mějte se pěkně a přeji hezký večer.

beras
23. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 teda lenajsku já se z tebe picnu. 😀 Ty mně chceš překonat .Že ,jo? 😉 Já rodila 40+2 .No na antiko se budu domlouvat.Kdybych neměla dvě děti tak jí určitě taky nechci ale do přechodu si to nedovedu představit s gumičkama 😝 .Nevím třebas by to zase nešlo ale když se u nás žádná příčina nenašla tak nevím ,nevím.Eli no plakal,protože u nás právě probíhá růstovej spurt v šesti týdnech. 😝 Měl ho jak ve třech tak i ted.Jakmile přes den nemá jídlo po dvou hodinách tak řve jak pominutej. 😝 A to vydržel 2,5-3 hodinky v klidu.No ještě,že to netrvá dlouho.Ted už chrupe a povalí to až do rána s přestávkama na kojo. 😀 Nic sluníčka musím končit a chystat večeři.Manžel jel pro berunku do kroužku tak at mám hotovo a můžu kukat na televizi. 😀

lenajsek
autor
24. lis 2009

Ahoj sluníčka, no vidím, že vás rozčiluju tím, že tady pořád jsu, co... 😒 ☹ ☹ Jitka je dokonce rozladěná.. no nic... 😀 😀 😀
Co mám jako podle vás dělat? Včera jsem byla na dlouhé procházce, pak jsem dělala tu dekoraci, střálela mě bolest do třísel, tak jsem si říkala, že by už? Pak jsem pila přes den kořeněnej nápoj a akorát mě z něj pálila žáha, na dělohu to asi vliv nemělo, maliníkovej čaj, večer byl ještě sexík a malej furt nic... 😀 😀 Takže tak je to u nás. Už fakt nevím, co udělat pro to, aby malej vylezl... On si stejně udělá co bude chtít a na mé snahy zvysoka... 😝 😀 😀

Jiti, moc držím palce, aby se IUI zadařila, určitě jednou stačí, když je dobře načasovaná. 😉

Beri, tak snad ten spurt brzo pomine a malej přestane mít takový nároky... 😉

Eli, vy jste neměli růstovej spurt?

Nic kočky, jdu uklohnit něco malýho na oběd, ať si to pak můžu rychle ohřát a pak vyrážím kolem 11. do Brna na kontrolu do porodky, tak uvidím, co mi tam řeknou. Kéž by si mě tam nechali... ale to pochybuju.

Možná se teda ještě navečer ozvu, jak přijedem...

Mějte krásnej den a opatrujte se! Všechny zdravím!!!

beras
24. lis 2009

😀 😀 Jo Leni pěkně nás štveš 😀 😀 😀 😀 Samo sranda.Hele a třebas se mu ten sexík líbí tak tam chce zůstat bco nejdýl 🙂 Tobě aspon odešla zátka a začla se ti zkracovat čípek ale já jsem něměla lautr nic.Prostě jako bych byla na začátku těhotenství a to mně teda deptalo. 😠 Tomík chrní tak nakukuju v rychlosti.Probudil se dnes o hodinku dřív a to jenom díky tomu,že se posrajdil jinak by chrněl dál 😀 Před polednem jedu pro berunku do školy a nakoupit a konečně chci udělat adventní věnec na dveře.Letos jsem totál ve skluzu.Do toho mě ta malá opice pořád bombarduje tím,že v sobotu chce zdobit okna a já je ještě nemám umyty 😝 A jsou teda jako chro, chro na to já nejsem zvyklá 😀 Zdravím všechny sluníčka .Mějte se. 😀

lenajsek
autor
24. lis 2009

Beri, co už s vama, aspoň vás štvu, když už nic jinýho... 😝 😀 😀 😀 😀
Ale já nevím kočko, jestli mi odešla zátka, to tak tipuju, ale fakt netuším... je možný, že to ani zátka nebyla... a čípek se mi nezkracoval na minulé kontrole, jen se trošičku rozevíral, ale žádná sláva.. a to jsem byla už 40tt. Tak jsu právě zvědavá na ten dnešní nález.
A prosímtě, neříkej, že máš špinavý okna, když je šúruješ každej měsíc... 😀 😉
Tak ať se Ti věnec daří. Já pak pošlu odkaz na ty moje výtvory, jestli budete chtít mrknout... 🙂

jitulik24
24. lis 2009

Leni, ty si nedáš říct, jo 😀 . Já se malému ani nedivím, když u tebe je tak teplíčko. Co by šel do takové zimy 😀 . Do Vánoc času dost 😀 😀 😀 .
Musím na sebe něco prásknout 😎 . Už dva dny mě bolí břicho jak na MS, tak doufám že je to miminkem, protože na MS je opravdu ještě brzy 😉 . Jo a taky začínám poslouchat mojí oblíbenou vánoční písničku 😀 asi už mi přeskočilo 😀 😀 😀 . V sobotu nebo neděli si vyzkouším udělat těhu testík, tak na mě holky myslete 😉 . Jakmile budu vědět výsledek, tak napíšu.

lenajsek
autor
24. lis 2009

Sluníčka moje, tak jsem dopadla tak, že porodní cesty jsou hooodně dlouhé, čípek se nezkracuje... 😝 😝 😝
Otevřená jsu na jeden prst. Bída. Prý je to měkší než to bylo minule, ale žádná sláva. Dr. mi dělala jakejsi hmat, aby se prcek umoudřil, bolelo to jak něco. 😝 Na monitoru kontrakce klasicky žádný, ale pohyb a srdíčko OK.
Další kontrola ve čtvrtek 26/11 a kdyby se i tam nic nedělo, tak se už pak budem domlouvat na konkrétním termínu na vyvolání příští týden... snad k tomu nedojde, já necíííííííí ☹
Takže můj závěr, na kořeněnej nápoj kašlu, je mi z něj akorát blbě od žaludku, pálí mě z něj žáha, takže povalím jen maliníkovej čaj, občas sexík a dneska si udělám svařáček. 🙂
Stejně si malej vyleze kdy bude chtít a nikdo s tím nic neudělá... takže asi tak.
Zítra udělám jedno cukroví na Vánoce, je trošku tvrdší, tak aby změklo a budu mít zase nějakou prácičku.

Tak tolik novinky o nás, mějte se krásně a opatrujte se! 😉

lenajsek
autor
24. lis 2009

Jiti ahojky! Tak moc držím palce, moc se nesleduj, i když je to těžký... myslíme na Tebe a Ty hlavně máš nařízeno myslet pozitivně! Nalaď se na předvánoční atmosféru, uvař si něco dobrýho, dej si trošku vínka... 😉
Na testík samozřejmě budeme držet palečky.

lenajsek
autor
24. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 41tt (PO), TP 23/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 26/11 další KO v porodnici, mimčo si dává načas...
Verča07, přirozené těhotenství podruhé :o), 2/11 hlásí //, 12/11 gestační váček, 7tt (ÚT), mooooc gratulujeme!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík, 18/11 IUI, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), bohužel nezdar, ale nevzdává to a nabírá síly na nový boj v novém roce!!! Držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, teď čeká druhé mimčo :o)
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

jitulik24
24. lis 2009

Leni já se nesleduji, ale když ono to není moc příjemná bolest, tak toho by si všiml každý 😉 Já myslím pozitivně, hlavně aby pak byl i testík pozitivní. Místo vína si dám džus, přece jen jsem abstinent a alkohol mi vůbec nejede 😀. . Budu držet palečky aby se malému chtělo ven brzy a aby jsi nemusela na vyvolání 😉

daisy14
24. lis 2009

Leni, tak malý musí mít u Tebe suprový pelíšek 😀
Snad se umoudří a nebudeš muset na vyvolání. Držím palečky, ať je to co nejdřív 🙂

Jituš, tak držím palce na testování, budu zvědavá 😉

Holky, držte se ať se Vám vyhýbají bacily! Já se jim snažím vyhýbat jak jen to jde, ale to bych musela být doma a ne v práci 😒 no snad mě bacily nedoženou, budu je odhánět svařáčkem 🙂
Mějte se hezky!

beras
26. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 no totok ted jsem to nalovila na třetí stránce 😠 😀 Já si ted dávám kávičku a Tomík spinká.Máme dnes za sebou a ještě před sebou doktorskej den.Já mám po technické 😀 a jsem zase provozu schopná.Mám i antiko.S dr jsme se shodly ,že když se nenašel problém počeští tak jestli opravdu třetí nechci tak je to rozumné. 😀 No a ted budu muset myslet na to at jí nezapomínám brát. 😝 Pak jsem byla s Tomíkem na převážení a už má 4610 tj. ,že za čtrnáct dní má skoro 0,5 kg navíc. 😝 To není holky možny jak nám ty děti rychle rostou.Takovou dobu se na ně těšíme a coby dup z toho budou pubertáci. 😀 Tady je mlha jako pr... ale fakt taková strašná ,že není vidět pomalu ani na krok.Včera tak nádherně až jsem ty okna musela umýt. 😀 😀 😀 V pátek uklidím a s berunkou si to tady vánočně nazdobíme.Ještě musím udět věnec na dveře tak doufám ,že to zvládnu. 😉 A co děláte ostatní sluníčka?Leni ty už doufám rodíííš. 😀

lenajsek
autor
26. lis 2009

Ahoj sluníčka!
Tak se hlásím z kontroly v porodce... klasika. Na monitoru kontrakce žádný, čípek od úterka nezměněn, takže dlouhej, porodní cesty se trošku víc otevřely, ale žádná sláva... další kontrola ještě tuhle neděli v 10.hod a pak v pondělí vyvolávačka, v 7. ráno, pokud se malej neumoudří a nevykoukne sám, což doufám... Mám takový podezření, že si to jako správnej chlap bude chtít udělat po svým a tajně doufám, že si od nikoho nenechá diktovat, kdy má teda vylézt, tak že to snad zvládne vylézt dřív, než do toho zasáhnou doktoři...
Každopádně, nejpozději v pondělí rodím, což je vlastně dobrá zpráva. 😀 🙂
V sobotu je tady ve Slavkově jarmark a Napoleonský slavnosti, výročí bitvy u Slavkova, večer ohňostroj, tak jsu zvědavá, jestli se ještě půjdem mrknout, nebo už ne... každopádně kdyby to přes den nevypadalo na porod, dám si pěkně horkou medovinku. 🙂 😀
Tož holky, myslete na mě a hlavně na malýho, aby si to jako chlap udělal po svým a ne, jak to chtějí ostatní, tak aby vylezl ještě před tím vyvoláním... 🙂 Díky!

Dáši, drž se, abys neomarodila, musí to být blbý pracovat mezi lidma, co jsou nachcípaní... drž se kočko!!!

Jiti, Ty chodíš do práce, nebo jseš doma? Taky se opatruj, aby ses nenachladila... a držím moc palce!!!

Beri, takže jseš po "technické", jo? To bude mít manžílek radost, co? 🙂 Malej fakt roste jako z vody... to je něco. Ať vám jde s Berunkou dekorace od ruky. 😉
Já jsem slíbila, že pošlu odkaz na ty moje výtvory, tak tady to je:

www.lenajsek.sblog.cz/dekorace

Včera jsem ten truhlík dala kamošce, co si ho u mě objednala, myslím že se líbil, tak mám radost. 🙂

Mějte se fajně, já se zase ozvu, jak to s náma vypadá...
Opatrujte se a zdravím všechny!
Jo, a psala mi Evík, že se mají dobře, jen že nestíhá net... tak vás zdraví.
Pááá sluníčka!!!

lenajsek
autor
26. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 41tt (PO), TP 23/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 29/11 další KO v porodnici, mimčo si dává načas... když sám nevyleze, tak 30/11 vyvolání
Verča07, přirozené těhotenství podruhé :o), 2/11 hlásí //, 12/11 gestační váček, 7tt (ÚT), mooooc gratulujeme!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík, 18/11 IUI, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), bohužel nezdar, ale nevzdává to a nabírá síly na nový boj v novém roce!!! Držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, teď čeká druhé mimčo :o)
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!