Prediko ve Zlíně, které doktora doporučíte?

maukiiii
1. lis 2017

Ahoj holky, chci se vás zeptat která jste chodila do predika. Kterého mi doporučíte doktora??? Já jen že jsem teď u doktora Beneše a je dost drzý. Na prvotrimestralnim screeningu mně upozorňoval že jsem tlustá a nejde nic vidět a teď na utz v 19tt protože jsem měla špatné tripple testy tak mně objednali zase furt dokola mléko jak je to hrozné jak nic není vidět a jak jsem silná a já nevím co vše. Nakonec řekl že pohlaví by viděl ale že to necháme na příště že tam stejně jdu za 3 týdny... Nemám v něm důvěru když dokáže jen urážet.. a zas tak hrozné to se mnou si myslím není když vážím 90kg a měřím 170cm... Proto prosím o doporučení lékaře se kterým jste byly spokojené.. děkuji 🙂

alex933
1. lis 2017

Ahoj ja jsem byla u Kovalcika a ten je super uz na prvnim screeningu nam rekl ze to bude holka a byla a ted u druheho tehotenstvi jsem zase byla u neho a zase maximalni spokojenost

danfal
1. lis 2017

@alex933 taky jsem byla u doktora Kovalcika. Vse bylo ok, byl prijemny.

karakalka
1. lis 2017

@maukiiii Já jsem na tom váhově tak jak ty,ale byla jsem v Baťovce na Oscarovi - to samé jako Prediko. Ve všech třech těhotenstvích jsem byla vždy v Baťovce - nějak tam mám k nim větší důvěru než v Prediku.

danfal
1. lis 2017

@maukiiii jsem na tom vahove stejne a doktor Kovalcik nemel problem.

maukiiii
autor
1. lis 2017

@danfal děkuji a kdy tam pan doktor bývá prosím?? Zkusila bych se k němu přeobjednat 😉

danfal
1. lis 2017

@maukiiii byval tam v utery. Ale nevim, jak ted.

maukiiii
autor
1. lis 2017

@danfal děkuji hned zítra tam zkusím cinknout... 😉

alex933
2. lis 2017

@maukiiii kdyz tam zavolas a reknes ze chces k nemu tak te k nemu objednaji

danahladnickova
2. lis 2017

U prvního tehu jsem byla v Batovce a přístup celkem špatný. U druhého me dělal vyšetření pan doktor Kovalčik u sebe v ordinaci ve VK takže jsem byla rada ze jsem ani nemusela do Zlína. Pan doktor je super. Je to zároveň i můj gynekolog a to jsem si říkala ze bych ke chlapovi nikdy nesla 😀

zuzanka_13
2. lis 2017

Já byla u prvotrim.screeningu u MUDr. Pavelkové a ta byla skvělá, vše nám detailně ukázala, zodpověděla dotazy, vše fakt super. A ted na kontrole v 17tt jsem byla u pana primáře a to teda bylo něco uplne jiného (v tom horsím smyslu), byla to taková rychlovka, že jsem si sotva lehla a už si stoupala, prý špatná viditelnost, ale vše se zdá dobré, bez abnormalit a hotovo nazdar. Byla jsem docela zklamaná... ve 20tt na další screening máme jít v pátek a nevím ale ke komu, nevíte kdo ta bývá v pátek? Doufám, že to bude někdo fajn. Ale slyšela jsem že MUDr. Kovalčík je super a MUDr. Huspeninová také...ale nemám zkušenost, pouze co jsem slyšela...

alex933
2. lis 2017

@zuzanka_13 ja byla v patek,ale uz v srpnu a byl tam Kovalcik

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru