= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

jitulik24
7. led 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 4xIUI, od 5/1 baští Clostík, 11/1 KO držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

eliis
8. led 2010

Ahoj holky,
napsala jsem takový román a než jsem to stihla odeslat, tak mě to odhlásilo a celé se to smazalo. 😠 Takže znovu a stručněji.
Omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla, ale nějak jsem nestíhala. Teď už se ale polepším. Dodatečně všem přeji krásný a šťastný nový rok a ať se nám splní všechna přání a sny.
Leni, jsem ráda, že už je to s tím kojením lepší. Za chvilku už vám to určitě půjde i bez kloboučků. Je fajn, že už LUkášek přes den nepláče. Moje známa to taky tak měla, malý jí vždycky začal plakat večer přibližně ve stejnou dobu a byla to myslím kolika. Prostě ho bolelo bříško. Nemůže to tak být i u vás? Snad se to brzy zlepší. Já to naštěstí neznám. Tadeášek moc neplakal. Nevadí mu ani oblékání. Je to zlatíčko.
Beri, s těma ručička jsme na tom stejně. Někdy mám pocit, že by jí nejraději snědl. 😀 Neustále ho musím utírat, protože je pořád poslintaný. Jak jste dopadli v úterý na prohlídce? Kolik už Tomášek váří a měří. Jsem zvědavá....
Evi, moc ti děkuji za fotečky Alexe. Je to krasavec. Jsem ráda, že tak hezky prospívá.
Jiti, držím ti pěstí na další IUI. Snad už to konečně v novém roce vyjde. Drž se!
My jsme byli taky v úterý na 3.měsíční kontrole. Malý už váží 6,1 kg, měří 59 cm a obvod hlavičky je 39 cm. Vše je jinak v pořádku až na to, že se prý malý trochu prohýbá - svědčí to o nedozrálé nervové soustavě a je to prý zcela běžné. Máme na to dle sestry nárok,když je malý o 3 týdny dřív. Tak ho mám brát víc do klubíčka a při poloze na bříšku mu mám masírovat oblast kolem páteče. Snad se to zlepší a nebude to nic znamenat. Další KO máme ve 4.měsících a to už bude i očkování - první hexa a pneumokok. Jiank je Tadeášek moc šikovný. Začíná už brát chrastítka do ruky - samozřejmě mu je musím podávat, natahuje ručičky na hračky a bouchá do nich. Taky už si povídá, neustále se na nás a na hračky směje, začíná se i přitahovat.....Prostě nám dělá samou radost. V pondělí jdeme poprvé plavat-vaničky, tak se už nemůžu dočkat. Tadeášek má strašně rád vodu, tak doufám, že se mu to bude líbit.
Musím běžet, malý je vzhůru. Všechny vás zdravím. Pa

eliis
10. led 2010

Ahoj sluníčka,
kdepak se touláte? Nejspíš si užíváte svých manžílků, když je víkend,že? To já mám manžela v práci. Snad budou mít klid a sníh je nevyžene ven. Posílám vám odkaz na fotečky:
http://www.bartracing.cz/galerie/tadeas/index.html
Ještě se musím pochlubit, že se včera Tadeášek poprve přetočil, ale z bříška na záda a to na obě strany. Tak snad to brzy zvládne i naopak.
Beri, ještě jsem se chtěla zeptat, jak pasete koníka? Jen se chci ujistit, zda to dělá Tajda správě. Malý se opírá o lokty, hlavičku zvedá myslím moc pěkně, ručičky má většinou v pěst (ale jinak je má už rozevřené), a nohy zvedá - né celé, jen je ohne v kolenech - jako by se chtěl kopnout do zadečku. Snad jsem to popsala správně.
Mějte se pěkně. pa

beras
11. led 2010

Ahojk sluníčka 😀 😀 no teda fakt kde se všechny touláte?Na lenajska sem tam mrknu na jiným tématku 😎
Eli do poradny jdeme teprve zítra a už budeme mít očkování prevenarem a hexu už bude mít taky ☹ .Půjdu až odpol. ,protože teta říkala ,že jim dřív jak v poledne tu vakcínu nedovezou tak at tam nemusíme letet znova.Teda je to až neskutečny jak nám ty děti rostou ☹ 😀 Tadeášek s Tomíkem se předhánejí kdo bude vážit víc. 😀 Ale Tadeášek vede Tomík vážil v pátek rovnejch 6 ale oblečenej s počůranou plínkou 😀 Dnes máme přesně tři měsíce .Tak před třema měsícema jsem rodila a měla ještě tu ledvinovou koliku ☹ no a dnešní den nezačal zase dobře. 😠 V pět mi manžel než šel do práce přišel říct ,že berunka zvracela.Ted řádějí zase ty jednodenní střevní chřipky tak jí mám doma. ☹ No a já strary kopyto jsem šla s košem a hnipla jsem sebou a mám zvrklej kotník tak se tady ploužím jak lemra 😠 😠 Takže z jedné strany poslouchám kníkání Tomíka ,z druhé chudina berunka jak jí je špatně a já tu haksnu bolavou asi uřežu 😀 😀 No už se těším jak dojede manžel z práce 😀 😀 A to ještě neví,že s náma pojede zítra do poradny ,protože já to teda sama nedám v autě a ještě ve čtvrtek jít na kyčle.Ale jinak sníh strašně miluju 😀 😀 Tak se těd jdu v klídku naobědvat a třebas některá písnete.Paa

beras
11. led 2010

Eli k tomu pasení Tomík to dělá taky tak.Pěstičky zatnuty a nožky u zadečku. 😀 Tom už taky k tomu přetáčení nemá daleko a od přebalováku v koupelně se nehnu ani na krok ,protože jak je bez plínky tak řádí jak černá ruka.Kope ,háže rukama a chce se otáčet 😀 😀 To mi vždycky klade na srdce moje druhá teta která dělá na rentgenu a už takovejch parašutystů něco zažila.

beras
11. led 2010

Eli fotečky krásny a já už mám v albu taky víc jak týden fotečky dětiček 😀 😀

jitulik24
12. led 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 4xIUI, od 5/1 baští Clostík, 15/1 IUI držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

eliis
12. led 2010

Ahoj holky,
včera jsme byli na tom plavání a bylo to super, ale taky dost náročné. Malý má hodně síly a jen tak se nechtěl dát. Tak budu muset asi začít posilovat ruce, protože udržet ho není zrovna jednoduché. Moc se mu to líbilo, ale pořád se chtěl narovnat a cviky které jsme dělali byly v klubíčku. Snad si na to brzy zvykne. Dnes napustíme doma vanu a budeme trénovat. Taky ho už jinak než v klubíčku nenosím, tak doufám, že se to spraví. Jinak lektorka je moc příjemná a tak jsem se jí hned zeptala, zda Tadeášek správně pase a prý mu to jde moc dobře. Tak jsem rada.
Beri, na fotečky jsem se hned podívala a musím říct, že máte fakt pěkné děti. Jak jste dnes dopadli v poradně? Vážili ti Tomíka? A co očkování, jaká byla reakce?Toho se totiž celkem dost bojím. Malý zatím něměl ani teplotu, ani rýmu, žádné zvracení....no zlaté dítě. Tak snad to budou zvládat dobře. Jinak jak vidím, tak si to teď užíváš. Doufám, že už je Berunce dobře a tvá noha už taky nebolí. Jo jo, když se daří, tak se daří.... 😝
Co se týče toho přetáčení, tak to prý není cílené. Ptala jsem se na to lektorky na plavání a prý se to jako přetáčení nepočítá. Jako první se totiž musí přetočit na bříško a na to má ještě čas.
Jiti, jak vidím, tak se ti už IUI blíží. Moc ti držím pěstí. Přece to už musí vyjít,ne? 😉

beras
13. led 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,tak nejdřív popřeju Jiti at už ta inseminace dopadne tak jak má 😉 .Jinak včera jsem musela vyzkoušet troje boty v kterejch můžu jet,protože ten kotník je pěkně nateklej ☹ Normálně s tím chodím,sice pajdám ale jde to.Mám to staženy a jsem jak důchodce.Mastím to dvěma mastičkama tak snad to brzo poleví.Takže Tomík váží 5920 a měří 63 cm 😲 se nám chlapec pěkně vytáhl.Naposledy měl 57 cm tak ho musela teta dvakrát měřit ,protože jí dr nevěřila a ono fakt 😀 😀 .No a očkování jenom u toho trochu kníkl. ☹ Napsala nám čípky ale dávat až fakt když je v zadečku teplota aspon 38,5 jinak prej se emusejí utvořit protilátky na vakcínu.Dostal do každé nožky jednu a za měsíc zase.No už se těším 😖 ,protože měl třičtvrtě hodinovej koncert než usnul asi ho to muselo bolet.Tak jsme ho každou chvilku choval jeden,protože takhle jsem ho řvát ještě neslyšela 😢 Trnula jsem co bude v noci ale kupodivu bylo dobře.Sice nespal jako jindy ,pořád sebou šil ale nebrečel.Ani jsem ho nekoupala,protože spal a po jídle zase řval půl hodiny než zabral.Ale každý dítě je jiny a třebas zrovna Tadeášek nebude ít reakci žádnou 😀 Tak hezky plavte a ty hezky posiluj ,protože už se nám opravdu chlapci pronesou. 😀

jitulik24
15. led 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 4xIUI, od 5/1 baští Clostík, 17/1 IUI 2 folíci. Držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
15. led 2010

Ahoj sluníčka, tak vám musím napsat co se mi dnes stalo ve Fertimedu 😕 . Napřed tedy děkuji, že mi držíte palce.
Tááák, dnes jsem měla jít na IUI 🙂 . Podruhé v životě jsem se setkala se Sobkem, poprvé při prvním pohovoru a podruhé dnes 😖 . Takže jako vždy byl velice příjemný 😖 . Udělal mi ultrazvuk a na pravé straně i na levé straně jsem měla po jednom folíku 17mm velkém. Najednou se mě zeptal jestli jsem neměla menstruaci nějakou slabou, tak jsem mu odpověděla že úplně normální a on na to, že to vypadá na těhotenství 😕 😕 😕 . Prý je tam něco 2 mm velké 😲. Takhle vykulené oči a pusu dokořán jsem snad ještě nikdy neměla 😨 😕 😲 . Nemohla jsem uvěřit tomu co mi právě řekl 😲 . Takže sestřičky mi nabrali krev na HCG a jelikož výsledek bude až v PO a já bych měla jet v NE na IUI, tak jsem si měla udělat těhu test.
I manžel nemohl uvěřit co slyší. Myslel si že si z něj dělám srandu 😀 .
Test jsem si udělala před chvílí a samozřejmě je NEGATIVNÍ 🙄 . Takže pan DOCENT Sobek by měl vrátit titul, když nepozná těhotnou ženskou 🙄 😠 . Připravil mi tedy pořádný šok, ale je lepší že je test negativní, protože jsem brala ten Clostilbegyt a ten se v těhotenství nesmí.
Co na to říkáte, nemám to jednoduché že 😀 ?

lenajsek
autor
15. led 2010

Sluníčka moje, moc se omlouvám, že moc nepíšu, nějak nezvládám dvě diskuze dokupy, jsu ráda, když sesmolím něco na Vyškovačky a pak už musím za malým, moc toho přes den nenaspí a většinou dost plače... teď i hodně kojím, mám pocit, jestli nemá ten růstovej spurt, kojím častěji jak předtím a taky třeba hodinu v kuse pije a pije... to pak toho člověk moc neudělá.
Večer vypínám PC, bo máme jen jeden pokoj, tak jak dám malýho spát, tak aby ho to nerušilo, takže jedinej čas na psaní kterej mám je večer a to musím PC vypnout... Zítra snad bude víc času a dočtu vás a budu reagovat.
Moc na vás pořád myslím, jak se máte a jak se všem daří, Vám i prckům... 😉

GratulujuTadeáškovi a Tomáškovi ke třem měsícům... 😉 za chvilku bude mít tři měsíce i Alexek od Evíka... 🙂

Holky, dočtu zítra a písnu jak se nám daří a budu reagovat, malej začíná plakat, tak jdeme koupat a pak jíst a snad brzo usne...

Krásný pohodový víkend všem přeji, snad jste všichni v pořádku a opatrujete se!

Páá!

lenajsek
autor
16. led 2010

Tak mám chvilku času, manžel krájí maso na guláš a Lukinek kouká na medvěda v postýlce. 🙂

Už máme za sebou šest týdnů, letí to jako blázen. Byli jsme na kontrole na kyčlích, vše v pořádku, jsu moc ráda, bo já i ségra jsme měly obě nedorostlé stříšky a já musela nosit takový řemínky. Naštěstí u Lukina je to v pořádku.
Už jsem tady psala, že hezky přibírá, tak mám fakt radost. Měla jsem od pondělka do úterý půjčenou váhu od dr, chtěla jsem zjistit, kolik nakojím. Tak z obou prsou dohromady kolem 120ml, což si myslím že je fajn. Bohužel mi nevytáhne tuhle dávku z jednoho, tak dávám obě, takže je mi jasný, že má asi víc toho předního mlíka než zadního... ale jak ho nechám u jednoho prsu hodně dlouho tak nesaje, jen žužlá a pak usíná... tak to nemá význam. ALe mám radost, že jsu schopná ho plně nakojit. Takže teď Lukina krmím tak, že přes den jen kojení a večer a v noci kojení+dokrm. Pokud mám hodně odstříkaný, tak mu dám dokrm jen moje odstříkaný, pokud ne, tak Nutrilon+odstříkaný, nebo někdy jen Nutrilon... ale jsu ráda, že už nedávám dokrmy přes den, že mu to moje mlíčko stačí. Už konečně po kojení nepláče, to bylo fakt hrozně pro mě stresující.
Někdy má dny, kdy pláče přes den víc a je protivka, někdy je zase hodnej, že si říkám, jestli mi někdo dítě nevyměnil. 🙂 Třeba včera a dneska, nechápu. 🙂 Nechci ale nic zakřiknout.

Jinak se Lukinkovi zhoršilo jedno očko, asi nebylo pořádně doléčený, takže jsme byli ve středu znova v dětské nem. v Brně na očním, kanálek totálně neprůchodný, takže musím masírovat ten kanálek a po dvou hodinách kapat antibiotický kapky. V pátek jsme byli na kontrole, pořád neprůchodný, tak v pondělí jedem k primářce očního oddělení na nějakej malej zákrok, asi mu to budou zprůchodňovat na sále, na ambulanci by to dělat asi nemohli. Radši jsem se neptala, ať nad tím moc nepřemýšlím. Nelíbí se mu to vůbec, ale co se dá dělat, hnis musí ven a musí se to vyléčit... musím taky hodně odsávat nosík, aby tam nebyly žádný hleny, je to s těma očima propojený.

Už krásně otáčí hlavičku za zvuky, hlasy a i za obličeji a výraznýma motivama... sice má jednu stranu oblíbenější, tak se snažím ho otáčet i na druhou, ale to je asi u všech dětí stejný. Doufám že bude mít co nevidět obě strany stejně oblíbený. Už zkoušíme i pást koníky, konečně pochopil, že se musí trošku i ručkama zapřít. Má je teda taky v pěst, jak jste tady psaly... přidržuju mu zadeček u podložky, včera zvedl hlavičku nejvíc za celou dobu. ALe vydrží pár vteřin v klidu a pak se začnš vztekat, vůbec se mu to nelíbí... tak snad se to zlepší. Ale vůbec nevím, jestli pase správně...
Už se trošku začíná i večer zklidňovat, už nemá svoje koncerty dvě hodiny v kuse, ale třeba jen půl hodiny, maximálně hodinu... Eli, bolení bříška nemá, nekroutí se a prdí o 106... asi je to jeho večerní rituál. Už se někdy zadaří i po vytažení z vody z kyblíka, že chvilku nepláče, ale pak stejně začně. To si myslím, že je tím, že pak má hlad... zkusím ho koupat o něco dřív před tím než půjdu kojit, třeba to bude lepší. Člověk furt něco zkouší a improvizuje, nikdo mě nic neučil, tak asi dost tápu... ale snažím se, tak snad nedělám velký blbosti.

Zbytek dopíšu později, kojeneček se hlásí... 🙂

lenajsek
autor
16. led 2010

Moc se mu líbí na té hracé dece, co mám v albu, zatím se mu nejvíc líbí ty šustivý zvuky, jak šustí ty ouška. Mám taky radost z toho, že se u přebalování už řehní a začíná se mu líbit i bez plínky, předtím to vůbec nehrozilo, to byl pokaždé pláč. Takže nám dělá jen a jen radost.. 🙂

Eli, to je super, že začínáte chodit plavat, fajn. 🙂 A paráda, že se Tadík už začíná otáčet, uvidíš, že to půjde co nevidět i opačně. 😉 A prohýbá se? Jak se to pozná? Já nevím, jestli bych poznala, že se Lukin prohýbá...
Jinak to je super, že Ti malej nezvracel a neměl ani teplotu ani rýmu... třeba nebude mít ani žádnou reakci na to očkování. Jak jste trénovali doma ve vaně? 😉 Na fotečky mrknu, ale nějak nám poslední dobou blbne net, tak než se mi to načte, tak to spadne a já se pak nemůžu dívat. Ale určitě jsou krásný. 😉

Beri.. týjo, zvrtlej kotník, to jsou radosti.. 😒 ☹ Tak ať se Ti nožka brzo dá dokupy! Je to fakt děs s tím náledím a sněhem.. normálně mám sníh ráda, ale to co je letos, jak to všechno zmrzlo a všude kupy sněhu, že se nedá chodit, natož jet s kočárkem, to je mazec... To fakt člověk uklouzne jedna dvě... tak truj tfuj, ať brzo běháš jako laňka. 😉
Takže už má Tomík za sebou očkování i Prevenar, jo? Nechala jsi to dát dohromady... jaká byla reakce, zvládli jste to? Psala jsi, že hodně plakal... ☹ A teplotu měl, nebo ne? Snad to pak už bylo dobrý...
Já právě přemýšlím, jestli dávat ten Prevenar dohromady s hexou, nebo radši mezi očkováním... aby právě nebyla reakce nějaký bouřlivá...
Na fotečky do alba taky mrknu, ještě jsem se nedívala.

Jinak jsem vám posílala na mail odkaz na fotoalbum Lukinka, co mám na Centrumu, dostaly jste jej? Je tam Lukinův první měsíc...

Jiti, to nechápu, Sobek je fakt ňouma... to se jinak říct nedá. Já teda nejsu doktor, ale kdybys byla těhotná, tak se asi nebude tvořit žádnej folikul, ne? Bo se nebude přece tvořit vajíčko... nějak tomu nerozumím... každopádně, co bude teda dál? Test negativní, ale nastimulovaná už jseš, takže se čeká na výsledek krve a případně bys šla na IUI v to pondělí, kdyby i krev byla negativní, jo? To je taky něco, čekat tak dlouho na výsledek krve... přitom je to za pár hodin. No nic, to je bez komentáře...
Každopádně držím palce. 😉

Jdu dělat oběd, moc všechny zdravím a držte se, ať se vám vyhýbají bacily a dávejte pozor venku, aby nebyly nějaký další úrazy... Beri, Tobě ať se nožka brzo spraví!

Mějte se krásně, pusu vašim drobečkům a snad se ozvu dřív... Páá, krásný víkend!

lenajsek
autor
16. led 2010

Eli, máš nádherný fotečky, Tadík je teda už kus chlapa! A ty fotky u toho stromečku, to je krásný... 🙂 A jak pase krásně koníky, a ty fotky ve vaně taky nemají chybu! No krása... 😉
Beri, a Tomík je taky velkej chlap, a Berunka je krásná princezna. 🙂 Taky moc pěkný fotečky... a všimla jsem si, že má Tomík klips na dudlíka se Snoopym, jéééé 😵 Kde jsi ho sehnala? Já miluju Snoopyho... 🙂 Já to tady nikde neviděla.

jitulik24
16. led 2010

Ahoj Leni, Myslím si že by se utvořit mohl obzvlášť když jsem brala Clostilbegyt. Dokonce se to může stát i když žena nebere žádné léky na podporu, ale to procento je minimální. Dál bude to, že pojedu v neděli na IUI a v UT opakovačka. Jsem hodně zvědavá jestli i další doktor uvidí v NE na ultrazvuku moje těhotenství 😀 . Záleželo na tom jak by mi dopadl těhotenský test. Takže mi tu krev brali celkem zbytečně, prý jí v pátek odpoledne neměl kdo odvézt do laboratoře, takže proto bude výsledek až v pondělí.

eliis
16. led 2010

Ahoj holky,
teda Leni, ty jsi toho napsala.....Děkujeme za gratulaci a pochvalu foteček. Jsem ráda, že je to s Lukáškem lepší. Čím bude starší, tím méně bude plakat. S tím očkem mě to mrzí, chudáček malý. Já bych to asi pěkně obrečela. Vždyť jsem brečela i u odběru krve, na tož kdyby mu dělali něco s okem. Doufám, že mu to konečně pomůže a budete mít po trápení. Je fajn, že už přes den nedáváš příkrm a že jsi se tak pěkně rozkojila. Super že jsi to nevzdala a bojovala jsi. Určitě se to vyplatilo a pro Lukáška je to to nejlepší. Co se týče toho koupání, tak ty koupeš před kojením? To jsem na začátku taky dělala a Tadík mi po vytažení z vaničky plakal. Teď ho nakojím tak půl hodiny před koupáním a je klid. Malý nemá hlad a koupání si užívá - celý proces koupání trvá asi hodinu 😀 . Taky je ráda nahatý, tak ho před koupáním nechám pořádně provětrat. Jinak fotečky jsem viděla a Lukášek je šikulka. Moc se vám povedl. Jen je proti tomu mojemu takový hubeňučký. Ale on to určitě brzy dožene,že?
Jiti, teda Sobek se zase vytáhl, co? Ani nevím, co ti přát. Nevím, jak moc je clostík škodlivý.....ale, kdyby se náhodou fakt zadařilo, tak by to žádná katastrofa prodle mě nebyla. No jsem zvědavá, jak to dopadne. Držím pěstí!!!
Beri, no Tomášek ti pěkně roste. Takový skok..... 😕 Jde vidět, že je dobře živený. Super, že neměl teplotku a reakce nebyla nějak bouřlivá. Snad to tak proběhne i u nás. A co kotník? Je to už lepší? Byla jsem s nim vůbec u lékaře? Je divné, že ti ještě neopadl otok. Snad to nebudeš mít zlomené.
Jinak u nás to s tou vaničkou není zrovna růžové. Zkoušela jsem to doma už 2x a pokaždé se malý strašně šponoval a nechtěl se nechat dát do klubíčka - všechny cviky se dělají v klubíčku. Já to ale nechápu, protože mimo vodu, mu klubíčko vůbec nevadí a už se mi ani nezdá, že by se prohýbal. Tak nevím.... Přiští plavání budu mít s jinou instruktorkou (naše známá a porodní asistentka, co jsem měla při porodu), která to zkusí a řekně mi na rovinu, zda to má vůbec cenu. Tak jsem zvědavá. No nic, malý je vzhůru a už se hlásí o jídlo. Tak se mějte. pa

jitulik24
16. led 2010

Ahoj Eliis, myslím že těhotná nejsem. Přece jsem měla 6 dní normální MS, těhotně se necítím ani náhodou a test je negativní. Když mi to řekl, tak jsem slyšela jak mi bije šíleně rychle srdce, byla jsem z toho fakt v šoku. Když jsme jeli s manžou z Fertimedu, tak jsme si jen tak oba tipli jak dopadne test a oba jsme měli pravdu, bude negativní. Nevím jestli by vůbec přesto všechno šlo být těhotná. Já když jsem byla těhotná, tak mi vždycky vyšel těhu test a taky jsem to na sobě pociťovala. Asi by se pan Sobek měl pořádně dívat. Navíc 11 den na kontrole jsem měla sliznici 8,1mm, což by v těhotenství musela mít nejméně jednou tolik a doktor tam nic divného neviděl.

jitulik24
17. led 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 4xIUI, od 5/1 baští Clostík, 17/1 a 19/1 IUI 2 folíci. Držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
17. led 2010

Ahoj sluníčka, tak jsem natrefila na jiného doktora a ten to tam také viděl, takže Sobek se nemýlil. Sobek naměřil 2mm a Čepelák 4mm, že by se to zvětšilo 😲 ?. Doktor říkal že to může být začínající těhotenství nebo jen cévka. Zítra si mám volat na výsledky HCG. Jinak jeden folík mi bohužel prasknul už v SO a druhý naštěstí vydržel a měl 23mm, bohužel zase z mé smolné levé strany. No snad už z toho něco bude. Sliznici jsem měla 12mm. V UT jdu na opakovačku, tak jsem opět zvědavá jestli bude na ultrazvuku vidět moje těhotenství 😀 😀.

daisy14
17. led 2010

Ahojky sluníčka, občas nakukuju, ale trochu jsem marodila, tak jsem tu zas tak často nebyla.
Jituš, to jsou teda záhady, tak ať se to brzo vyřeší a nemáš ze všeho těžkou hlavu ! Člověk místo aby byl v klidu tak mu to v hlavě šrotuje.
No já se chystám na další minimálku asi v koncem února, ještě uvidíme i podle počasí 😀 Nemám nervy na cestování v tomhle zimním počasí! Navíc se musím nějak zvetit, nějak mi chybí energie, nejraději bych zalezla do pelíšku a vzbudila se až na jaře 😀

Tak se mějte moc hezky, skoukla jsem všechny fotečky, mimča jsou kouzelné! tak se opatrujte ! Pa

eliis
19. led 2010

Ahoj holky,
kdepak se touláte?
Jiti, teda to je záhada. Jak dopadlo HCG? Nakukuji už od včerejška a zatím žádné zprávy. Snad je vše v pořádku. Dej vědět.
Dáši, na únor budu držet pěstí. Snad už to bude tvá poslední minimálka. Potřebujeme tady nějaké těhulky, tak doufám, že se tobě i Jitce konečně zadaří.
A copak dělají ostatní sluníčka?
Manža je v práci, tak jsem dnes sama. Na dnešek krom úklidu nic v plánu nemám. Ráno se stavila ségra na kafe, chvilku si pohrála s malým a teď Tadulátko spinka. Asi dospáván to ráno. Posledních pár dní jsou ty noci nic moc. Budí se tak co 2 hodiny a od pěti se převaluje, protahuje, tlačí a pořád vyplivuje cumlík. Takže já vůbec nespím a neustále mu ho dávám zpátky a měním muá polohy - na jednem bok, pak druhý.....a jsem ráda, když se mi podaří zabrat aspoň na těch 10 minut,kdy je klid. Snad je to jen takové období a brzy se to vrátí zpět do normálu.
Musím využít toho, že malý spí a jdu něco dělat. Všechny vás zdravím. Pa

jitulik24
19. led 2010

Ahoj holky, tak jsem se konečně dostala k PC. Výsledky HCG jsou samozřejmě negativní, nic jiného jsem ani nečekala 😉 . Dnes jsem byla na opakovací IUI a musím říct že bylo ve Fertimedu pořádně narváno. Byla jsem tam v 10 hod a domů jsem jela po 12 hod. No jedna špatnější zpráva je ta, že manžel má méně žížalek než když jsme šli na úplně první IUI, těch měl 17 milionů a 50% pohyblivost a dnes měl 16milionů a 53% pohyblivost ☹ Přitom bere vitamíny a nějak mu to nepomáhá. Ptala jsem se doktora jestli na ty žížalky něco je, myslím vitamíny a on řekl že není. Prý se má manžel vyhýbat saunám(tam nikdy v životě nebyl), dlouhé jízdě na kole(tak to je horší, protože manžel dokáže ujet za den 120km 🙄 a prý nad 20 km za den to škodí), takže má zákaz kola, prý to ale vydrží a nemá kouřit(je nekuřák). Jo a stres, tak to bude asi ono. Tak teď jen čekat na výsledek 😨 . Jo už se doktor začal zmiňovat o IVF, ale já mu řekla že do ní ještě nechci. Taky mi zvedl dávku Clostilbegytu z 2*1 na 3*1 aby bylo víc folíků.

Dáši držím palce na únor, ať se obě sejdeme co nejdřív v tabulce těhulky. Jak ti dopadl dnešní pohovor?

Mějte se holky krásně a taky něco napište 😉

lenajsek
autor
20. led 2010

Ahoj kočky, pěkný den přeji...

Dáši, jak jsi dopadla? Vidím v postupce, že jsi měla včera návštěvu Reprofitu... držím moc palce! 😉

Jiti, tak uvidíš, třeba se při opakovačce zadaří... 😉 A s těma spermiema je to pech, prostě potvory ubývají, to je asi bohužel normální... ☹ To kolo to může dělat, stejně jako nošení slipů místo trenýrek, ale celkově životní styl a stres je to asi nejhorší, co může být, na tyhle potvůrky. 😒

Jinak my jsme byli v pondělí naposledy na očním, Lukinek už měl očko krásně průchodný, tak mu to propláchli a už tam nemusíme, jen kdyby byl nějakej problém. Jinak občas kápnout Opthalmo septonex.
Jen to vypadá, že má Lukin rýmu, tak dneska povalím do lékárny koupit nějaký kapky do nosu a musím pořád odsávat... navíc jsem rýmu dostala i já, od manžela, takže nosím k Lukinovi roušku, je to děs... ☹ Snad se toho brzo zbavím. Doufala jsem, že se od manžela nenakazím, ale bohužel... ☹

Dáši, píšeš, že jsi marodila, doufám, že jseš už v pořádku a už budeš zdravá jako rybička! 😉 A v zimě se těhotní jedna báseň, my s holkama jsme toho jasným důkazem... 😉

Tak snad vám to kočky vyjde!

Eli, to spaní to je napytel... ☹ Snad bude Tadík spávat zase dýl... jinak s tím dudlíkem, to je u nás taky tak, ale tohle dělám až po nočním kojení, kdy nechce absolutně usnout a mně se klíží oči. Tak mu držím dudlík u pusy, ale jak zhasnu, tak sebou začne mlet a já se pak potmě nemůžu do pusy trefit... 😝 😀 Ještě, že máme postýlku hned u postele a nemusím nikam vstávat. U příštího dítka bych to udělala zrovna tak.

Kočky jdu za Lukajdou, mějte se krásně a opatrujte se, ať vás neskolí bacily!

A co Beri, jak se jí daří? Snad je to s nožkou už lepší...

A jak se máte ostatní? Všechny moc zdravím!!!! 😉

beras
21. led 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 dolezl důchodce.Né fakt už je to mnohem a mnohem lepší 🙂 Sice noha hraje barvama jako chameleon ale chodím už krásně 😀 teda já si to aspon myslím.Sice venku jdu jako po .... 😀 ale jdu.V sobotu máme vítání občánků atk jsem ráda,že to nebylo minulej týden,protože to bych šla asi v gumákách 😀 😀 Holt prostě si nemůžu dovolit ležet a mrčet ale to já ani neumím.Prostě dokud nepadnu na hubu a nelezu po čtyřech tak to nejsem já.Třebas ta kolika byla i na mě moc a to jsem po těch čtyřech opravdu lezla ☹ No a staršně mě štve jak mi všechno trvá než někam dolezu a něco udělá.To furt jenom myslínm na to at blbě nestoupnu.
Leni jsem ráda,že Lukášek už má očičko v pořádku a nemusíte už nikam jezdit. 😀 S tou rýmou už je to horší tak zavčasu kapat at může bobek pěkně papkat. 🙂 Ale věřím,že se mu to moc nerozjede.Tomík je teda zatím odoolnej.Měl rýmu nejdřív manžel,pak Berunka a nakonec já a ustál to.to samo s tou střevní chřipkou.Berunka zvracela a nám bylo jenom špatně a bobek dobry.Z toho jsem měla největší strach,protože by mohl skončit tak na kapačkách ☹ Jiti no teda ten Sobec je teda bez pardonu debilek 😠 fakt at nejdřív se o něčem pořádně přesvědčí a radši nic neříká.Hm asi by si měl uvědomit,že dělá v centru pro neplodny páry a podle toho se chovat. 😠 😠 😠
Eli ti naši chlapáci jsou na tom stejně.Jak je pět tak se začne tlačit na prdáky a plivat dudlík 😀 Tak mu ho stčím a chvilku klid a na deset minut spánek a znova.No a je 6.15 a já vstávám a Tomík chrupe tak do půl max třičtvrtě a vstává s úsměvem.Jinak já fakt klepu at to nezakřiknu ale je šest max půl sedmé večer a už spí 😀 😀 😀 A v noci nevím jestli má otevřeny oči,protože nerožínám a nepřebaluju.Jenom když slyším,že fakt byla nehoda a ale to už se dlouho nestalo 😀 😀 Tak fakt chrupe až do rána a enom se napájí 😀 😀 Někdy je hotovej za dvě minuty a chrní jak dřevo a samo pak se dřív vzbudí.Ale mě to je jedno já chrním s ním 😀 😀 A
No a co ostatní už dlouho tady ebyla Ivetka nám napsat jak se jim daří a samo taky ostatní . ☹ Jdu se naobědvat ,než se vzbudí hladovec.Dáši věřím,že ta energie chybí ☹ Sluníčko na nás kašle 😒 Na únor držím palečky at už to klapne 😀 😀 A už fakt jdu 😎 😎

wikky
22. led 2010

Ahoj sluníčkové maminky,miminka i snažilky,
konečně jsem se dokopala,abych vám něco napsala 🙂
pravidelně vás dočítám,akorát nestíhám psát,vždy to rozepíšu a běžím za Tadeáškem,kouknu co vyvádí a pořád dokola...je to s ním už docela fuška,kutálí se po podlaze jak akrobat,břicho-záda-břicho-záda,zastaví se pod postýlkou a šponuje se navrch,sezení mu nic moc neříká,ale takhle na nožky,to je paráda 😀 Takže ho postavím k postýlce a on se tlemí na všechny strany...Je to brouček,už máme lehce přes 8kg,teď se ta váha konečně zpomalila,valíme příkrmy 2-3x denně a samo kojím pořád 😉 Ve středu jdeme poprvé plavat do bazénu,tak jsem zvědavá,jestli bude stejně spokojený jako doma při vaničkování 🙂 Jinak pořád chodím na 2h pracovat,takže den uteče jak voda 😒
Leni,nechystáš se do Brna na veletrh Vše pro dítě,že by jsme se zase potkali,tentokrát i s mrňouskama 🙂 My jjedeme,chceme mrknout na autosedačku a na nějaký sport.kočárek,vím,že jich tam bylo spoustu a bylo z čeho vybírat.
Jinak doufám,že jak bude někdy konečně teplo,tak uspořádáme nějaký ten srazík,ať vidíme tu naši chlapeckou sluníčkovskou sestavu 😀
Chtěla jsem přidat nějaké nové fotečky na Koníka,ale pořád mi to píše,že jsou moc velké a měnit formát teda asi nesvedu,hlavně na to nemám ani čas ☹ Tak vám nějaké foto vyberu a pošlu mailem a je to!!!
Lenčo,z rýmy si nic nedělej,aspoň si Lukášek utvoří imunitu,my se nemocným s rýmou vůbec nestraníme a zatím jsme naprosto zdraví,možná k tomu přispívá i o plavčo.A pokud jsi nemocná ty,malý,pokud ho kojíš,tak od tebe nedostane nic,když jsem měla v srpnu tu angínu,tak jsem měla strach a dr. mi to takhle říkala,tak roušku zahoď,ať se tě Lukášek nelekne 😀
Jituš,Dáši,bojovnice naše,letos to určo dopadne,prostě musí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No tak Tadeášek už se několikrát přikutálel až za mnou do dětského pokoje 😀 už si žádá pozornost maminky,tak končím,on prostě nebude ani lézt,bo takhle je to rychlejší,takže se nejspíš bude kutálet i venku na ulici 😀 😀 😀
Jo a máme konečně dva zoubky 😉

Mějte se sluníčkově,my půjdeme ven,bo tam svítí 😎 pa pa,pusinky chlapečkům.

bohumila1
23. led 2010

Ahoj holky, chci Vás taky pozdravit, shlédla jsem fotečky a supr, máte krásné děti. Taky tu dám nějaké 🙂 . My se máme fajn, už máme 5 měsíců, strašně to letí. Obě děti mají přes 7 kilo, pořád kojím, ale už budem od půl roku přikrmovat. Taky chodíme do vaničkování, jezdíme do Kroměříže, plavu s jedním a instruktorka s druhým, je to supr, dětem se to moc líbí. Od konce února už budem chodit do bazénu, v sobotu i s manželem, každý budem mít jednoho. Četla jsem o těch problémech s uspáváním, my musím zaklepat problém nemáme-děti nakojím, koupu mezi 18-19 hodinou a po té sedmé začínáme znovu kojit a pak jdou spát-Peta paleček do pusy a za deset minut spí, Monču musím tak dvakrát přiložit a usíná do půl hodinky u prsu, ale tak o půl deváté už je klid. Máme to tak asi dva měsíce a jsem fakt spokojená, že to tak je 🙂 . Jsem totiž spáč a nejpozději v devět většinou zaléhám taky, uvidíme co bude, až budou zoubky, i když péta už jeden zoubek má, ale uvidíme, co bude, mám pro tu příležitost nachystané homeopatika. Pak se budí mezi 1-2 (no, vzbudím se já pétovým cucáním palce) a pak kolem 5 a spí ještě tak do 8. Takže když to spočítám, tak min. těch 8 hodin, na které jsem byla zvyklá, mám. Taky jsem se bála nočního kojení, protože v noci jsem vůbec neuměla fungovat, ale není to tak hrozné. Ze začátku pili i hodinku u prsu, ale fakt se to poddalo, teď už je v noci kojím zvlášt a každý deset minut a hned usnou. Myslím, že je fajn dětem udělat režim a jsem ráda, že to má u nás jakž takž nějaký řád. Akorát bojujem s ekzémkem u peti, je to hrůza, už jsme vyzkoušeli snad vše, dali nám i kortikoidy, to nechcem, tak dáváme laktobacily a fenistil, snad to zabere. Děti se vzbudily, musím jít 🙂. Ještě se ozvu B.

lenajsek
autor
24. led 2010

Ahoj kočky, jééé, tady jsou nové zprávičky... 🙂
Moc zdravím Šárinku a Bohunku, díky že jste se kočky ozvaly! 😉
Čtu, že se vašim drobečkům krásně daří, to mám velkou radost... 🙂
To je moc fajn, že chodíte na plavání, určitě je to dobrý. Taky bych chtěla, ale asi budem chodit až na jaře, ve Vyškově se chodí od půl roku a bude i tepleji, teď bych s malým asi nikam nejezdila, já neřídím auto, takže bych jezdila busem a to v té kose se mi fakt nechce... ještě jsem s kočárkem nikam busem nejela, ale jak se trošku oteplí, už asi vyrazíme do Brna, nějakým spojem, kde nebude tolik lidí...

Šári, na ten veletrh bych jela, dívám se, že ej až v březnu, tak to už asi budu jezdit busem běžně, tak to by bylo fajn se vidět. To bysme se domluvily, jak bysme se potkali. 😉 Bylo by to fajn. A snad už se taky pak někdy na jaře uvidíme dokupy s našima prckama v Olmiku... 🙂

Bohunko, týjo, obdivuju, že tak krásně kojíš, to je super. A nemusíš dokrmovat, máš mlíčko pro obě děti? To je paráda, jestli to tak je.. a už mají pět měsíců, fakt to letí... 🙂 A čtu, že máte i docela zaběhnutej režim, to je moc dobře. Tak ať se dítkům daří i nadále dobře a jde to i nadále jako po másle! S tím ekzémem mě to mrzí, snad něco zabere a Petříka to už nebude tak trápit...
Jinak jak píšeš o nočním kojení, tak já jsu teda vždycky jak praštěná něčím do palice, zatím jsem si ještě moc nezvykla... ale je fakt, že je to hlavně tím, že Lukin fakt pije těch 40 minut i v noci, pak mu dávám ještě flašku, bo pořád poplakává a pak musím trošku uspávat, nechce zabrat, rozebere se... a poslední dobou v noci i přebaluju, bo se pokadí právě v noci a docela ve velkým... 😝 😀
Ale snad to kojení bude trvat postupem času míň a míň...

Šári, tu roušku jsem už včera neměla, ale jak mi teklo z toho nosu, to jsem si prostě netroufla jít k němu bez roušky, hlavně u kojení mi to teklo jak z vodovodu... teď je to už lepší, ale Lukin má rýmu pořád... 😖
Pořád odsávám a pořád je co... taky vytírám ten nosík.. a má pořád teplotu 37°C, nebo 37,1, zítra pro jistotu zavolám dr, jestli je to v pořádku nebo ne... Snad se toho brzo zbaví té rýmy, zdá se mi, že se mu blbě dýchá... 😖

Beri, tak snad už nožka bude brzo úplně v pohodě a Ty budeš běhat jako laňka... 😉 A s tím kojením v noci, neštvi mě, závidííííím... 😀 😝 Jak jsem psala výše, u nás je to prostě hodinu, někdy přes hodinu... no jo, co nadělám... můžu být ráda, že Lukin aspoň tak hezky spí, že se budí v noci jen jednou... Musím si toho užívat, se zubama to bude horší... 😝

A gratuluju k zoubkům jak Tadeáškovi tak Petříkovi! 😉 Ať je zoubků brzo víc! A Šári, na fotečky se těším, pošli mailíkem určitě. 😉

Já pak zase pošlu odkaz na další fotoalbum, už druhýho měsíce... 🙂 Letí to.

Dáši, jak Ty jsi dopadla v Reprofilu, jak jste s dr. domluvení? MOc držíme palce!!!! 😉

Jiti, Tobě taky... 😉

Mějte se krásně, všechny sluníčka moc zdravím a opatrujte se, přežijte ty mrazy a já se zase ozvu, jak bude chvilka...

Páá, krásnou pohodovou neděli!

daisy14
24. led 2010

Ahojky sluníčka! Koukám, že se ozvaly i dlouho nepřítomné 🙂
Bohunko, gratuluju jak to s těma dvěma zvládáš, je to nádhera, tak se držte, ať jsou to dvě sluníčka i nadále.

Zdravím všechny ostatní. Já teda nevím, ale já v Rep. v lednu nebyla, nevím jak jste na to přišly 😉 Domloüvím se až se budu chystat na další minimálku. léky mám doma, takže se domluvím jen mailem. Chtěla jsem v únoru, ale bohužel teď mám na 14 dní antibiotika 😝 přeléčuju si nějaký zánět horních dýchacích cest, takže nic moc. Uvažuju, že to posunu až na březen, ještě nevím.

Holky, byla u Vás přes víkend taky taková kosa? My jsme měli přes den -12 st. ani nos jsem nevystrčila 😉

Mějte se moc hezky, ať mimčům hezky rostou zoubky, já jdu ještě kouknout na fotečky jak rostete 🙂

Hezké dny a neumrzněte!!

jitulik24
24. led 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 4xIUI, od 5/1 baští Clostík, 17/1 a 19/1 IUI držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v únoru nebo březnu, držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. KO 19/1 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!