= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

daisy14
25. kvě 2010

Ahoj holky, tak mám po kontrole, folíky rostou vypadá to nadějně, takže mám pár injekcí a ještě jedna kontrola v pátek než přesně naplánujem OPU. Takže mám dneska fajn pocit, jak to šlape 🙂

jitulik24
26. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, baštím Clostík, folíci rostou, KO 28.5
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, od 23.5 Clostík, KO 31.5

* Sluníčkové snažilky *
===============

Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - přemýšlí o adopci i tak držíme palce!!!

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

moncato
26. kvě 2010

Čaute holky.....Dáši moc, moc moc ti rdžím palečky......, budu sem teďkom chodit a sledovat jak ti to jde dál..... 🙂

Jitko tobě taky .......už toho taky chudáku musíš mýt plné brejle....ale snad se ti konečně splní tvé přání mýt miminko...

Jinak zdravím i ostatní sluníčka.

K nám dneska přijde paní ze sociálky a upřesníme si detajly kvůly te adopce..tak jsem zvědavá, naštěstí je ta paní taková hodná, tak to bude asi v klidu, akorát se bojím o toho našeho cvoka pejska....protože je jak malé děcko a všechny návštěvy strašně otravuje a nosí jim furt hračky....tak jen doufám, že má ta paní ráda psy..jinak bude průser jako mraky.... 😝
Teď mi na víc začínají zkoušky tak to bude zase mazec, jetě zkusím tento semestr a uvidím no,,,jak mi to pujde

tak zatím papa , mějte se hezky 🙂

moncato
26. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, baštím Clostík a KO 25.5.
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, od 23.5 Clostík

* Sluníčkové snažilky *
===============

Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
26. kvě 2010

Sluníčka jen v rychlosti, Dáši, moooc držím palečky, ať to konečně klapne!!!
Moni, taky ať to u vás dobře dopadne a paní má ráda pejsky... 😉
Jiti, taky držím palce, abys nemusela jen "mýt" miminko, jak to napsala Monča, ale i "mít"... 😉 🙂

Je to otřesný počasí, už mě to pěkně sejří!!! Včera bylo vedro a slunko a dneska zase hnus, prší, je zataženo, zima... v pondělí jsme tady měli přívalovej déšť, z polí to smetlo vodu s bahnem, tak nám to skoro vytopilo parkoviště u paneláků a jelo to i do domů co byly hned u polí a taky k zámecké zahradě se to dostalo přes golfový hřiště, tam je to prý podmáčené a část zdi snad dole... nebyli jsme tam, možná dneska půjdem mrknout, co se to tam stalo.. děs...

Musím jít, Lukinek je pořád ukňouranej, ať už ty zuby vyrostou.. 😀

Pááá

jitulik24
26. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, baštím Clostík, folíky rostou KO 28.5 DRŽÍME PALCE!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, od 23.5 Clostík. KO 31.5 DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============

Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat🙂

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
26. kvě 2010

Moni, díky za přáníčko, máme toho dost, ale co naděláme ☹ . Určitě to se sociální pracovnicí dopadne dobře a budete mít tolik vytoužené děťátko 😉 , držím palce 😵 .
Leni taky díky, už se těším na to, jak budu mít i mýt miminko 😀 . Počasí je opravdu šílené, dívala jsem se jakou spoušť vám způsobil přívalový déšť, fakt síla 🙄 . Když to říkali ve zprávách, tak jsem si na tebe vzpomněla.
Díši, budu ti na páteční kontrolu držet palce, doufám že už tu smůlu prolomíme a přesuneme se k těhulkám 😉

jitulik24
26. kvě 2010

Já jsem byla nucena se objednat na KO do Brna, protože do Olomouce jsem se nemohla dovolat. Chápu, že mají sestry hodně práce, ale i já se chci objednat 😖 . To jsem zvědav kdy půjdu na IUI. Minule jsem byla 12 DC . V pondělí na kontrole budu 11 DC, klidně by mi jí už mohli udělat, abych nemusela třeba na druhý den do fakultky.

eliis
26. kvě 2010

Ahoj sluníčka,
jak se máte? My už celkem fajn. Tajda měl přesně jak jsem si myslela 6.nemoc. Vyrážka už ustupuje a předpokládám, že zítra už nebude žádná. Jsem ráda, že to nic horšího nebylo.
Jiti, Dáši moc na vás myslím a držím vám pěstí. Nové těhulky by jsme tady už potřebovaly a taky ať v tom není Verča sama.
Leni, super, že už vám leze zoubek. Tajda ještě žádný nemá, tak doufám, že se jich taky brzy dočkáme. Nezkoušela jsi lžičku, zda už cinkne o zoubek? Jinak taťka byl na operaci s cévama. Má je neprůchodné, tak mu dávali umělé od břicha až k nohám. Ale zítra už ho konečně pustí domu.
Beri, Tomík je už velký šikula. Tajda taky jen couvá a vůbec mu to nevadí. Co se týče jídla, tak malý zatím taky jedl vše. Jen teď po té nemoci trochu stávkuje, ale nakonec to vždycky zdlabe. Kousky mu taky nechávám a jen při prvním soustu ho natáhne, ale pak si zvykne a jí dál.
Zítra jdu konečně ke kadeřnici a těším se jak malé děcko. Už jsem měla šílený odrust 😝 😝 😝 Holky, jdu se natáhnou k telce. Mějte se pěkně. papa

beras
27. kvě 2010

Ahpj sluníčka, 😀 Dáši mačkáme palečky at jsi takhle super nalazená a hlavně at už to sakrble výjde 😀 😀 😀 😀 😉
Jiti 😀 a ty taky 😉 hlavně,že manžel se hodil do klidu a pokračuje.To s tím objednáním je na prd 😠 ale já jak se znám tak bych to sestřičce řekla,že není možny se tam dovolat . 😎 Přece kvůli tomu nepojedu do Brna 😝
Leni koukala jsem co se dělo u vás 😖 no teda fakt to počasí je nějaky cely pošahany 😒 😒 a už mě to pěkně taky se.. 😠 😠 😠 Já to napíšu takhle škaredě ,protože pěkně to jsem říkala první týden když lilo 😀 Né třetí a bůh ví kolik toho ještě bude.
Moni teda jak to dopadlo se psem ,měla je paní ráda 😀 😀 jako myslím člověčí láskou né 😀 😀 😀
Před hodinkou jsem se vrátila ze školní akademie.Berunka tam měla vystoupení 🙂 Babička jela s náma a ještě i druhá tak byla dámská jízda.Tomík byl doma s manželem a jak jsem dojela tak ten můj mamánek 😀 začal poskakovat at ho honem vezmu 😀 .Běda jak se ztratím z dohledu tak je zle a naříká a to já teda nemůžu slyšet 😀 😀 Eli ,Tomík je ted jak torpédo 😀 než se otočím tak je kilometr daleko 😀 Ale to se nesmí nikde šprajcnout 😀 to pak kleje at mu pomůžu.Jinak mám podezření,že mu dole rostou další dva zoubky ☹ hrbolky tam má pořádny.Na hoře zatím klid.A jídlo ted dva dny je děs.U třetí lžičky začne mrčet a zavře pusu 😠 tak musím dělat blbovinky at jí pořádně otevírá .Berunky jdu si lehnout,protože se mi nějak zavírají kukadla. 🙄 😀 Pa a holky pište hlavně ty co na nás dlabete 😀 😀 😀

lenajsek
autor
28. kvě 2010

Ahoj sluníčka, krásný pátek a celý víkend přeji, dneska tady krásně svítí sluníčko, byli jsme dopoledne venku, teď počkáme na taťku a půjdem odpoledne znova ven, půjdem i k volbám a pak se projdeme, musíme využít krásnýho počasí, určitě nevydrží dlouho... včera to tady zase plavalo na parkovišti, ale manžel přeparkoval auto zavčas. Za 15 minut šílenýho slejváku zase stoupala voda.. děs.
Dočtu vás zítra, teď musím něco poklidit a pak razíme.

Dáši, moc moc držím palečky, písni, jak jsi dopadla, ju?

Všechny moc zdravím, mějte se nádherně! 🙂 🙂 🙂

daisy14
28. kvě 2010

Ahoj holky, díky moc za držení palečků, v pondělí je OPU, normálně už se těším 🙂
Dneska byl konečně krásný slunečný den, určitě jste všechny na procházkách, a užíváte si to.
Tak se mějte hezky i o víkendu! pa

moncato
29. kvě 2010

Nazdárek sluníčka....tak návštěva paní ze sociálky dopadla dobře.....hrozně se jí u nás líbilo....Tia (pejsek) ju sice otravovala, ale jí to nevadilo....tak jsme ji popsaly celý náš život od jesliček....no a teď bude posílat papíry na kraj a ti se nám mají ozvat......a pak začnem chodit na nějaké společné sezení.....a dojíždět do kojeňáků do Opavy a do Havířova...bude to dlouhá cesta , ale co naplat.... 🙂

Ale byla to docela sranda, protože se nás ptala fakt na všechno jako manžela ať mě popíše nějakýmy slovy...... tak jsem se smála, protože říkal , že by mě za nic nevyměnil a hrozně se u toho styděl... 😀

No a nakonec jsme se teda dohodly, že by jsme chtěly tak dítě do 8 měsíců, bílé, a klidně i jiné etnikum , ale ne romské......a že upřednostňejeme holčičku a kdyby byly dvojčata tak je berem... 🙂

moncato
29. kvě 2010

A zdravím hlavně Dašu a držím palečky na OPU......a taky Jitku.... 🙂

hezký výkend přejuuu.... 🙂

lenajsek
autor
29. kvě 2010

Ahoj sluníčka!
Včera to byl fakt super den, ale tady zase večer pršelo a byla bouřka, ach jo, to je prostě každej den... ale teď to vypadá, že se snad počasí umoudřilo a bude stejně hezky jako včera... snad už ty deště budou ustávat. Však kdo jste na FB, mám tam fotky ze Slavkova, jak nám plavalo parkoviště a rozvalenou zámeckou zeď...

Eli, týjo, šestá nemoc? To můžou chytnout i tak malý dítka? Takže Tadeášek měl i vyrážku, jo? Tak hlavně, že je to za vámi, super. A to se může vrátit, nebo tu člověk prodělá jen jednou a pak už ne? Ještě je pátá nemoc, ale tam je to asi obráceně, že nejdřív vyrážka a pak teploty nebo horečky?
Zoubek už cinká, roste každým dnem, ale ještě si počkáme, než vyleze tak, aby šel pořádně vidět a nafotit. 🙂
Týjo, operace cév, brr... ale je to potřeba, tak snad je vše už v pořádku a taťka bude brzo fit. 😉
Pošli fotečku účesu, určitě jseš kočka. 😉

Beri ahojky! Téda, Tomík je tak šikovnej! A vůbec, i Tadeášek je šikulka, to Lukin vůbec zatím nelozí, ani dozadu, pořád se otáčí kolem své osy na bříšku...
Ale teď od včerejška se konečně znova přetáčí i z bříška na záda, tak možná za chvilku bude válet sudy. 🙂
A další zoubky rostou, jo? Tak super, ať to vyroste co nejdřív, že? A je taky takovej umrčenej, nebo ne, když ty zoubky rostou?
A jak vám holky spí kluci v noci?
Lukinovi teď na večer dávám UM 120ml, někdy to vypije všechno a někdy ne, ale ještě pak dokojím a už spí trošku líp, už se nebudí 3x na jídlo a několikrát na dudlík, ale většinou už jen tak 2x na jídlo, někdy jen 1x. Ale mám pocit, že u něj jde spíš o zvyk, než že by měl velkej hlad. A nebo má možná i žízeň.
No buď dneska, nebo nejpozději zítra dáme už mrkvičku. 😀 Zítra ale jedem na návštěvu k tchánovcům, tak mrkvičku dám možná už dneska poprvé, abysme to měli v klídečku. Koupila jsem mrkev ve skleničce, Alnaturu, píšou, že je to Bio, tak jim budu věřit. Na pravou bio mrkev ze zahrádky od tchánů si budu muset počkat, ale brambůrky máme ještě z loňska, tak ty budu dávat normálně vařený.
Jsu na Lukina zvědavá, pak hodím foto. 😀
A dala jsem do albíčka nějaký aktuální fotečky, tak můžete mrknout. Na FB je jich víc.

Dáši, moc budu na pondělí držet palečky, tfuj tfuj! Kolik máš folíků? Opatruj se kočko!

Moni, tak podle toho jak to píšeš, zdá se, že máš z toho zatím dobej pocit, tak držím taky moc palce. Jen tak dál!!!

Jiti, taky držím!

Krásnej pohodovej víkend všem!

jitulik24
30. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, baštím Clostík, folíky rostou. OPU 31.5 DRŽÍME PALCE!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, od 23.5 Clostík. KO 31.5 DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============

Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
31. kvě 2010

Ahoj sluníčka, jakej byl víkend?
Jiti, držím na dnešek palce, pojedeš teda do toho Brna na kontrolu? Ať jsou tam pěkný folíci!

Včera Lukinek poprvé okusil pár lžiček mrkvičky, sice házel xichty, ale pár lžiček spolkl, tak uvidím, kolik toho zbaští dneska. 🙂 Příště k tomu dostane brambůrek a pak i něco dalšího.
Chci mu začít dávat i hrníček na pití, tak uvidím, jak mu to půjde.

Mějte se krásně, na počasí nehleďte, mějte slunce v duši! 😀 😀 😀 😉

Páá, krásnej celej týden, všechny zdravím!

verca07
31. kvě 2010

Ahoj holky,
Dáši na dnešek moc moc držím palečky. ted už to musí vyjít.
Jiti tobě taky hodně štěstí na dnešní Kontrole, a hlavně nevzdávej to.
Leni tak už přikrmujte jo? ty jo to uteklo, nedávno se malý narodil a už má půl roku. Leni a s tím buzením, zkus mu dát čaj nebo vodu, uvidíš jestli to je hlad nebo ne. A s lozením si nedělej hlavu mylý se poprvé odplazil a to mu bylo skoro 8 měsíců a v roce už chodil. tak žáddný spěch až bude chtít tak na to přijde sám.
Eli a jak jste poznali že se jedná o šestou nemoc. Brrr to sme naštěstí neměli.
Beri tak a je po klidu co? když si zaleze kam chce tak člověk musí být pořád ve střehu.
Moni to je super že jste tak fajn pozitivní, určitě to brzy vyjde.
No my jsme ted měli pracovní víkend. vymyslela jsem si že vybouráme dveře které jsme před 3 roky zazdili a navíc ještě jedny ven aby se mohla udělat terasa. No nebudu komentovat ty komentáře doma, že si měl prosadit svou a dveře nezazdívat, ale co se dá dělat. Takže prachu do aleluja, všude bordel a bordel. Takže mě ted čeká týdenní úklid než to dám do kupy. Toník je naštěstí u babičky tak mám čas a nikdo se mi tu nemotá. Abude tam bobek až do pátku. Ale tomu to vůbec nevadí. Tento víkend měl cestovní. Ve čtvrtek spal u tchýně v pátek u segry a od soboty u mamky. Je mi sice smutno ale dělá se to doma kvůli němu.
minulý týden tady byla na návštěvě Villa s Tomáškem a Tomášek malého ze zadu žduchnul a ten spadnul přímo na beton a rozbil si bradu - to bylo kraválu na obou stranách. Gabi sice z toho byla špatná ale jsou to přece děti.
Ted už je to na zahradě pohoda, pískoviště už je na místě a tak já jenom sedím na houpačce a pozoruju a mám klid. Zahrada je holt k nezaplacení.
V pátek nás čeká screaning tak už se toho trochu bojím ale věřím že vše bude v pořádku a nic špatného neuslyšíme.
tak se holky mějte a já jdu uklízet.
pa

lenajsek
autor
31. kvě 2010

Dáši, a samozřejmě Tobě taky mooc držím palce, ať to konečně klapne!!!!
Veru ahojky, jojo, letí to jako voda! A s tím čajem/vodou mě to taky už napadlo, dneska to tak asi udělám, bo se zase 2x vzbudil, pokaždý chtěl prso... to poprvé mi tak nevadí, to hned usne, ale to podruhé, kolem půl čtvrté/čtvrté je blbý, už je dýl vzhůru, usne až za hodinu, hodinu a půl... 😝
S tím lozením, vím, že nic neuspěchám, on má prostě svůj čas. Teprve teď znova objevil otáčení z bříška na záda, už to uměl, ale pak to nedělal a dělá to teď znova, pár dní. Tak to lození/plazení snad přijde taky.
S tím baráčkem je pořád nějaká práce, že? A Tonda má takový cestovatelský období, jo? Ale hlavně, že je spokojenej a nevadí mu to. 😉 Mrzí mě, že spadl a rozbil si bradu, ale jak píšeš, jsou to děti a to se prostě stává... aspoň se otrkají. 😉 A Tomík si dá příště třeba větší pozor. 🙂 A ta zahrada musí být fakt super. U nás naštěstí máme fajn dětský hřiště, kousek od baráku, tak je to taky fajn. 🙂
A na screening moc držím palce, tak pak dej prosím vědět, co a jak, ju? Opatruj se kočko, držíme palce!!!

lenajsek
autor
31. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, baštím Clostík, folíky rostou. OPU 31.5 DRŽÍME PALCE!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, od 23.5 Clostík. KO 31.5 DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============

Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

daisy14
31. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem doma z Brna a celkem úspěch, máme 5 vajíček! 🙂
Na transfer prý až ve čtvrtek, uvidíme co se vykuklí ve zkumavkách.Dost mě bolí břuško, tak jdu zase odpočívat.
Mějte se fajn a držte mi palce i dál! Díky.

lenajsek
autor
1. čer 2010

Dáši ahojky, super!!!! Moooc držíme palečky, ať se bobánci krásně vyvíjejí a jsou to silní bojovníčci!!! Tfuj tfuj, teď už to musí klapnout!!! Odpočívej kočko a šetři síly!

Pěkný den všem sluníčkám přeji, mějte se fajně! 🙂 😉

lenajsek
autor
1. čer 2010

Jiti, jak Ty jsi včera dopadla?

lenajsek
autor
1. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, 31.5. OPU, 5 vajíček, 3.6. ET, DRŽÍME PALCE!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, od 23.5 Clostík. KO 31.5 DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
1. čer 2010

Ahoj holky, tak tento měsíc rostou folíci pomaleji. Mám dva na pravé straně. Ve čtvrtek jedu na kontrolu do Brna a v PA nebo SO by byla IUI.

jitulik24
1. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, 31.5. OPU, 5 vajíček, 3.6. ET, DRŽÍME PALCE!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, KO 3.6. 2 folíci. 8 IUI 4.6-5.6. DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
1. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, 31.5. OPU, 5 embryjek, 3.6. ET, DRŽÍME PALCE!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, KO 3.6. 2 folíci. 8 IUI 4.6-5.6. DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

moncato
1. čer 2010

Dášo....to je super tolik vajíček......tak písni co dál........ jak se jim dařííí... 🙂

Jitko tfuj tfuj......na IUI......držím palečky... 🙂

daisy14
2. čer 2010

Ahoj holky, tak všech 5 embryjek se stále drží, skoro tomu nemůžu uvěřit. Tak teď ještě aby aspoň 3 vydržely do pátku, kdy mám jít na ET. Díky za držení palečků 🙂

lenajsek
autor
2. čer 2010

Dáši, držííííme!!!! Jen tak dál!!!! 😉

Jiti, taky pak na IUI budu držet palečky. 😉

Pěkný večer všem sluníčka!