= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

beras
29. čer 2010

Ahoj sluníčka 😀 momentálně mám pause tak si dávám kafíčko a v rychlosti mrkám 😉
Šári 😀 😀 😀 ty ,ty jedna kde se touláš 😕 Vzpoměla jsem si na Tadeáška a taky přeji vše nej k narozeninkám a s tou slzou tě naprosto chápu ☹ já taky chci at to tak neutíká.Někdy si říkám,že bych se klidně nechala na to třetí i přemluvit 😀 ale to jenom když je Tomíček hodnej jinak eee 😀 😀 😀 A dej nám tipa co dostal Tadeášek za dárečky,protože at máme nějakou inspiraci 😀 .
Jiti 😀 super jen tak dále ,hlavně nervy nech stranou ,protože ty na to mají taky velkej vliv 😀 ale určitě věřím v tak dobrou zprávu jako od Dáši.
Leni 😀 u zubakdy dobrý 😀 to já jsem poserka a vždycky si nějakej kaz vsugeruju ale je fakt ,že už mi strááášně dlouho nic nedělala 😀 😀 😀 tuk,tuk.Berunce vytrhla zub kterej se jí kýval at jí to přes prázdniny nebolí.Byla statečná a venku říká 😀 mami promin ale tam je díra jako prase 😀 😀 😀 Tomík má dva zoubky dole a ted má venku dvojku vlevo a dvojka v pravo se klube.Však je taky náležitě protivnej 😖 Dnes i v noci sebou pořád šil než vždycky zabral.Už týden nekojím stejně už to měl jen asi na žízen a hlad zaháněl jinak.Mlíčka už nebalo tolik kolik potřeboval a jsem ráda,že to vzal v klídku.Asi by mě hráblo jak tady jedna holka má 1,5 roků holčičku a tu v noci má u prsa co dvě hodiny a ani přes den jí nepije čajík a nic jenom prso.Tak to opravdu ne.Základ jsem mu dala a i tak jsem si nemyslala,že budu kojit 8 měsíců když s berunkou to nešlo vůbec.Dnes už jsem stihla jet koupit kytky na zítřek do školy a hlavně jsem měla strašně dležitej úkol 😀 jet do Alberta pro pivo v akci 😠 .Jsem byla jak ten největší notor,protože jsem ho brala i bráchovi .Tak celkem devět krabic a spocená až na prdelce 😀 😀 Za chvilku jedu pro beruš at nemusí tak krásnej den trávit v družině.Sluníčka mějte se krásně.Jo a ten srazík musíme naplánovat.Taky nebudu doma v tom týdnu jak Šárka.Šári budu mávat 16 týho odpoledne. 😀 Leni záleží jak budeš moct ty,protože bych tě taky ráda s Lukáškem viděla a snad manžel bude rozumnej a doveze vás.Pa 😉 😀

eliis
29. čer 2010

Ahoj holky,
dneská je venku fakt kráááásně. Až moc velké teplo. Naštěstí v bytě je celkem přijatelně. Tajda teď spinká, tak mám chvilku klid. Až se vzbudí, tak pojedeme na zahradu a bude se čachat. Já se asi taky na chvilku vyplácnu na sluníčko, protože jsem bílá jak sýr, tak musím trochu chytit letní barvu. Jinak u nás nic nového není. Tajda se zdárně plazí a je v tom každý den lepší a lepší. Jen už musím vyklidit nějaké věci, protože už přišel na to, že pod stolem jsem zajímavé věci a nejvíc ho zajímají šňůry u PC. Na kolínkách krásně péruje, tak to určitě nebude trvat dlouhou a poleze. Zub zatím žádný, ale myslím si, že už to nebude dlouho trvat.
Jiti, moc ti držím palce, aby to konečně vyšlo. Ty injékce jsou nepříjemné, ale zvládáš to dobře. S tím fostimonem jsem taky bojovala. Strašně špatně se ulupovala ta hlavička. Na KO držím pěstí.
Dáši, za chvilku tě čeká UZ. Budu na tebe moc myslet, aby bylo vše v pořádku. Jsem zvědavá, kolik tam těch bobků budeš nakonec mít. Dvojčátka by byla fajn,ne?
Beri, s tím zubařem závidím. To mě teď vrtala osmičku dole a 27.7. jdu trhat osmičku nahoře. Ostatní zuby byly naštěstí v pohodě. Měla jsem strach, ať se mi kojením nezničí. Super, že už nekojíš a že to Tomášek tak hezky zvládnul. Já jsem taky raději pro to kojit kratší dobu než mít pak doma závisláka. V tom obchodě to musela být sranda. Ale tahat tolik piv muselo být šílené.
Leni, tak Lukáškovi se na zahradě líbí? Tajda to má taky rád, jen je sranda jak opatrně se dotýká trávy..jako by to bylo něco fůj. Ten stan je super věc hlavně kvůli tomu hmyzu. Letos je toho mám pocit zase nějak moc. Aspoň u našich na zahradě toho poletuje až až. Uvažuji že skočím do lékárny a koupím malému nějaký repelent proti komárům a klíšťatům. S těch mám totiž největší hrůzu. Uvidíme, co mi v lékárně poradí.
Šári, taky se omlouvám, že jsem Tadeáškovi nepopřála. Tak mu přeji vše nej nej, ať je to to nejspokojenější dítko, ať je zdravý a dělá vám jen radost. Na dárečky jsem taky zvědavá...nějaká inspirace by se hodila. Je to šikulka, že už udělal pár prvních krůčků. Za chvilku bude běhat jak drak.
A jak se mají ostatní sluníčka??? Co vůbec Eva a s Alexem? Ta už tady nebyla hooodně dlouho. Snad jsou v pořádku.
Jinak termín srazu je mi celkem jedno. Já se vám přizpůsobím.
Mějte se moc pěkně a užívejte si sluníčko. papa

jitulik24
29. čer 2010

Ahoj holky, tak kontrola dopadla špatně .
Folíci se rozhodli, že porostou hodně pomalu, takže výsledek je následující: levý vaječník 1x14mm a 2x 11mm, pravý vaječník 1x 12mm a 2x 10mm. Dostala jsem ještě na dnešek a zítřek Gonal a ve ČT ve 22 hod Pregnyl. V SO OPU. Jestliže jste měli pocit, že jsem pozitivní, tak nejsem, jsem zralá na hození mašle . Jen co jsme sedli do auta, tak jsem začala bulet, proč já musím mít takovou smůlu, co jsem komu udělala??? Nejraději bych se na všechno vysr... asi budeme bezdětní

jitulik24
29. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. - 2 embryjka, hlásí // - Ko UTZ 2.7.

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI, 1 minimálka, OPU 3.7

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

beras
29. čer 2010

Jituli 😲 co blbneš?Já jsem taky musela dopíchávat,protože mi folíky rostly pomalu 😉 .Hele nestresuj vzdyt to je úplně normální tak jak rostou.Bud ráda,že nerostou moc rychle,protože pak nestíhají pořádně dozrát.Tak tohle je snad ta lepší varianta. 😉

jitulik24
29. čer 2010

Beras díky za uklidnění 🙂 . Já tohle moc neznám, tak jsem hned začala plašit, že je něco špatně a k OPU ani nedojde 😠 ☹ . Machač by měl mít o víkendu službu, tak doufám, že bude pro mě mít pozitivní zprávy. Dnes tam byla doktorka, ale není to ono, Machač je Machač 😵 😵 😵 . Jo a je mi nějak divně po tom Gonalu, buší mi srdce a mám návaly horka. Po Fostimonu mi nic nebylo

daisy14
29. čer 2010

Jituš, nešil, vždyť to je krásné! pro uklidnění, teď jsem koukla do svých mailů a 11 dc jsme měla 2 folíky 15mm a zbytek byl mezi 10 a 12mm, takže jako Ty! Neboj do soboty spousta času a dorostou, fakt! 🙂

jitulik24
29. čer 2010

Ahoj Dáši, tak to jsem o něco klidnější a kolik ti jich nakonec dozrálo?

daisy14
29. čer 2010

No asi dost, když jsem měla 5 zralých vajíček 🙂

jitulik24
29. čer 2010

🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 tak to je super, já už se lekla, že budu bez zralých folíků 🙂 🙂 🙂 🙂

jitulik24
29. čer 2010

Tak to jsem na tu sobotu zvědavá 🙂 Až manžel přijde z práce, tak mu musím zdělit jak jste mě povzbudily 🙂

daisy14
29. čer 2010

No vidíš, hoď se do pohody a odpočívej, jsi na nemocenské?

jitulik24
29. čer 2010

Ne nejsem. Chci jít na neschopenku až po ET. V práci už s tím počítají, tak je to v pohodě 🙂

wikky
29. čer 2010

Sluníčka,
prosím podpořte Tadeáška svým hlasem,děkujeme 😉 😉 😉
hlasy posílejte na fotečku správně uloženou a se správným jménem,naše paní lektorka to nějak popletla,díky 🙂
http://www.malyplavacek.cz/3-hlasovani/14-fotog...

lenajsek
autor
30. čer 2010

Ahoj sluníčka, jen v rychlosti jsem vás přečetla a musím reagovat na Jitku, prosímtě.... klíííííííííííd!!!!! Jak píšou holky, někdy je potřeba něco ještě dopíchnout, aby folíky trošku povyrostly a fakt je lepší, aby dozrávaly pomaleji a pak by měly být kvalitnější. U nás to taky tak bylo, nejdřív Fostimon, moc to nerostlo, pak Gonal, to pak dorostlo líp a ze čtyř folikulů jsem měla 4 vajíčka, tři krásný a jedno přezrálý a z těch tří byly tři embryjka!!! Dvě transferovány, uchytil se Lukášek a jedno je ještě v mražáčku, jako hatchující blastocysta. 😉
Takže hlavu vzhůru, boj ještě zdaleka neskončil, nesmíš to vzdávat na začátku!!!!!!! Už konečně přestaň být tak šíleně pesimistická sakra! Už to fakt tak musím napsat, bo to jinak snad už nejde.... 😉 Budete mít mimčo, určitě!!! 😉

Budu reagovat později, Lukin se na mě už vzpíná a nedá se na klíně udržet, jdu ho nějak zabavit a mrknu jak po obědě schrupne.

Krásnej letní den všem!!! 😉

beras
30. čer 2010

😵 😵 😵 😵 😵 Podpořila jsem Tadeáška 😵 😵 😵 😵 😵

lenajsek
autor
30. čer 2010

Beri, super, že u zubařky v pohodě. 😉 A Tomíkovy zoubky jsou fajn, no jo, když lezou, tak je to asi fakt bolí, jsou protivný a blbě spí... já viděla včera jak se Lukin řehnil už prosvítající druhou horní jedničku, ale ještě není prořízlá, tak ty noci ještě asi chvilku budou takový naprd. Ale pak zbývá ještě spousta dalších zoubků, co mají vylézt.. 🙂
S těma pivama to fakt musela být akce. 😀 😀
Super, že Tomík tak prso nevyžaduje. 😉 Týjo, nedokážu si představit, že by Lukin měl na pití jen prso, jsu ráda, že pije i jen čistou vodu, takže snad si spojí, že prso je na jídlo a voda na pití na žízeň...
No uvidíme, jak to u nás bude, ale snad pak někdy v budoucnu nějaký odstavování půjde v pohodě. Zatím to neřeším.

Já bych byla klidně pro to září, až bude po dovolených, co vy na to kočky? To už snad Lukin bude sedět a třeba by si kluci pohráli někde v nějakým tom dětským koutku... 😉

Eli, půjdeš na trhání osmičky? Tak držím palce, ať Tě to pak moc nebolí, ale horní jsou ještě celkem OK, ty spodní pak dají víc zabrat, jak jsou blízko toho trojklannýho nervu. Už mám všechny 4 osmičky venku, tak vím co to je, ale neboj, to zvládneš. 😉 Ty máš osmičky venku, že Ti jednu vrtala? To mně vůbec nevyrostly, šly ven ještě nevyrostlý, neměly místo...
A Tajda je šikulka velká! To už ho fakt musíš hlídat, co? Šnůry od PC a od prodlužek a vůbec kdejaký kabely to věřím, že je hrozně zajímavý, pak to doma budem muset taky pořešit. A taky zadělat zásuvky od elektriky.
A zoubky vyrostou, neboj. 😉
Ta tráva to je sranda, Lukin ji taky tak opatrně ošahával, je to trošku pichlavý, tak nevěděl co s tím. 🙂
Ohledně repelentů, my jsme měli Lukina natřenýho na chalupě Indulonou repelentní a to mi doporučila i naše dr. a vůbec na Lukina žádný potvory nešly. My s manželem jsme byli našplíchaní OFFem a byli jsme doštípaní a Lukin v pohodě. A že jich na chalupě máme letos těch komárů. Večer se tam vůbec nedalo sedět, by nás sežrali.
Ale ten stan je fakt super, krásně to v něm profukuje a nejdou tam žádní hmyzáci.

Včera jsme byli poprvé na koupališti, bylo to naprosto super, Lukin spokojenej jak želva, byli jsme pod velkou břízou, Lukin tam měl ještě ten stan, ve kterým dokonce i usnul, takže paráááda! 🙂 Byly tam ještě kamošky s dítkama, tak to bylo moc fajn, došel pak za náma Radek a fakt jsme si to užili. Jen teda v brouzdališti byla voda ledová, tak to se Lukinovi nelíbilo, tak jsme jen trošičku namočili nožky a hned ven. Příští rok už tam bude řádit. 🙂

Dneska jsme zalezlí doma a půjdem ven na chvilku až kolem čtvrté, teď Lukin spí a pak přijde Radek a půjdem se trošku vyvenčit.

Zítra do Brna, musím R. koupit elektronický šipky, příští víkend slaví 40. narozeniny, tak tohle bude hlavní dárek, pak mám pro něj ještě řetízek z chirurgické oceli, tričko Nejlepší táta na světě a dostane dort v designu loga HC Komety Brno. 😀 😀 😀

lenajsek
autor
30. čer 2010

Jiti, jestli jsem to napsala nějak drsně, tak se omlovám, ale nerada čtu ty Tvoje negativní příspěvky, co příspěvky, ale už nevím co udělat, aby jsi tak negativně nemyslela a myslela konečně pozitivně! Ty negativní myšlenky to nic neřeší, vzdávat něco předem vůbec nemá smysl a je fakt, že pozitivní myšlení a hlavně víra je určitě polovinou úspěchu!!! Musíš věřit, že v Reprofitu se to povede! Kde už jinde než tam! Jen nemůžeš chtít všechno hned, všechno má svůj čas. A Vy si mimčo určitě odnesete! Ale kdy to bude, to nikdo neví... ale určitě JOOOOO! Tak věř doktorům a svýmu tělu, že to zvládne! 😉 Určitě! 🙂 😉

Taky jsem podpořila Tadeáška, je kouzelnej. 🙂

moncato
30. čer 2010

Čaute holky...jen dočítám u mě nic nového....

Wikky ..Tadeášek má odkliknuto...on je úplně fajnýýýý 🙂

Jitko, nestresuj, protože to bude na hovno.....podívej na Dášu jak byla v klidu...... 🙂

jitulik24
1. črc 2010

Ahoj holky, tedy vy mi dáváte kapky ☹ . Nebojte jsem v pohodě, fakt!!! 😉 Plno holek mi napsalo, jak to bylo s folíky u nich a i když jim rostli pomalu, tak to bylo dobré. Asi jsem to potřebovala slyšet 😵. Dnes mi volali z Reprofitu, že si mám píchnout pregnyl o hodinu dřív, tedy ve 21 hodin a v tu sobotu přijet už na 8 hodin. Jestli jsem sestřičku dobře pochopila, tak budu ten den jediná na OPU 😵 . Tak to bude alespoň rychlé 😉 .

lenajsek
autor
2. črc 2010

Jiti, to nejsou kapky, ale někdy je mi z těch Tvých příspěvků smutno, jak píšeš, že to chceš zabalit a pod... to přece nikam nevede. Kdybych věděla, že jseš v pohodě, tak to nepíšu, ale podle toho co vždycky píšeš, mi to tak právě nepřipadlo... tak to je dobře, že jseš v pohodě, jen tak dál. 😉

Tak držím palce na sobotu, ať jsou krásný vajíčka a krásně se oplodní, tfuj tfuj!!! 😉

My jedem na víkend na chalupu, vracíme se v neděli a v pondělí jedem k mamce do Brna, budem tam do úterka, tak u PC nebudu...
Mějte tedy krásný prodloužený víkend, opatrujte se a užívejte si sluníčka!!! 🙂 🙂 🙂

Pááá!

eliis
2. črc 2010

Ahoj holky,
Dáši, tak jak jsi dopalda na UZ? Jsem zvědavá, kolik miminek v bříšku nosíš. Tak nás nenapínej a honem napiš!
Jiti, je to tak jak píší holky, vajíčka budou aspoň kvalitnější, tak nestrácej naději. Určitě to dopadne dobře. Tak se drž a na zítřejší OPU přeji hodně štěstí, aby bylo hooooodně zralých vajíček.
Leni, užíjte si víkend na chalupě. Tak manžel bude příští víkend slavit kulatiny? Tak si to pořádně užíjte. Dárečky jsou moc pěkné a z dortu bude mít radost. Co se týče těch osmiček, tak ty už mám všechny snad od 18-ti roků. Ani si nepamatuji kdy rostly. Taky jsem slyšela že ty sponí se hůř tahají, tak uvidíme, kdy mě to čeká.
Jinak mamku včera pustili na 14 dní domů, tak veškerý čas trávím s ní na zahradě a bude to tak až do návratu do nemocnice. Je hodně unavená, ale šťastná že je aspoň na chvilku doma s náma. Taky jsme Tadeáškovi pořídili cestovní postýlku ať má v čem spinkat u našich v případě špatného počasí. Je jich strašně moc, ale všechny mi připadají vlastně stejné. Nakonec jsem vybrala babypoint bollo. Snad se v ní malému bude dobře spinkat. Jinak Tajda už začíná prolézat byt. Dnes jsem musela zredukovat blbosti v obyváku a dát všechno co se dá rozbít pryč z jeho dosahu. Jen nevím jak to udělám s vodou a jídlem od psa. Dnes už tam šel 2x a pokaždé když jsem mu to zakázala tak plakal. On je strašný herec, na to jak vůbec nepláče, tak při zákazu spustí vždycky. Řeknu párkrát ne a už natahuje. A bude asi ještě hůř....ale co se dá dělat. Všechno mu dovolit nemůžeme. Holky, jdu si uvařit 3v1 a natáhu se k TV. Mějte se pěkně, užívejte si sluníčko a piště. papa

eliis
2. črc 2010
daisy14
2. črc 2010

Ahoj holky a Elis, právě píšu a ty jsi mě předběhla 🙂 Tak mám jednoho bobka a krásně mu bije srdíčko, jsme šťastní jak blechy, to víš. Věřím, že teď všechno bude pokračovat jak má!

Jituš, držím palce na zítřek ať je dobrá úrodička!

Elis, to je fajn, že máš mamku doma, určitě je jí u Vás líp než v nemocnici.

Holky, krásný prodloužený víkend a nespalte se na sluníčku 🙂

beras
2. črc 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 doufám,že nejste uvřeny. 😀
Dáši 😀 😀 .kvůli tobě jsem extra zapla počítač 😀 😀 😀 a jsem ráda,že jste štastní 😀 😀 😀 Opravdu jsou v Rep. borci 😀 😀
Eli 😀 tak Tajda dělá průzkumníka ? 😀 😀 Já už jsem měla dvě kvitka převráceny i s hlínou venku 😀 😀 S tou miskou pro psa 😀 😀 se směju ještě ted.Moje teta má taky psa doma.No a beruš to mohla mít tak pět let a toho psa miluje tak s ním u nich pořád lezla po kolenách a najednou byl klid.Jdu 😀 otevřu dveře do koupelny a ona se psem u misky a lízaly vodu. 😀 😀 😀 Prej si to musela taky zkusit 😀
Jiti ,ty nám zítra určitě dojdi poreferovat jak na tom jsi.A nezlob se,že ti dáváme kapky,protože všechny jsme si tím prošly a kdyby jsme to vzdávaly jako ty tak ani jedna bobka nemáme 😉 😉 Tak hlavu vzhůru a věř,že když se nebudeš nervovat a negativně myslet tak se dočkáš.

jitulik24
3. črc 2010

Ahoj holky, už jsme doma. Vše proběhlo v pořádku. Myslela jsem, že mě bude bolet břicho, ale vůbec nic mi není, tedy až na to že slabě krvácím a před chvílí jsem zvracela. Máme tři vajíčka 🙂 . Zítra si mám volat jak se vyvíjí a v PO nebo ÚT bude ET 😵 . Tak snad se oplodní všechna a budeme mít tři miminka 😀

jitulik24
4. črc 2010

HOLKÝÝÝÝ!!!!!!!!!!!!! MÁME DVĚ MIMINKA 😀 😀 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZÍTRA V 10:30 SI PRO NĚ JEDEME 😀 😀 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!! Jedno vajíčko nebylo zralé ☹ , ale co máme dva bojovníčky a to je důležité 😵 😵 😀 😀

jitulik24
4. črc 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. . 2.7 KO jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI, 1 minimálka, OPU 3.7, dvě embryjka, ET 5.7, držíme palce

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

eliis
4. črc 2010

Ahoj holky,
koukám že jsou tady samé dobré zprávy.
Dáši, mooooc gratuluji. Určitě už bude vše v pohodě a miminko bude krásně prosperovat. Tak se šetři a pohlaď bříško. Kdy máš další KO? Už půjdeš ke své doktorce?
Jiti, tobě taky gratuluji. V Reprofitu jsou fakt profíci. Jsem si jistá, že to dopadne dobře. Hlavně buď pozitivní a na zítra držím pěstí.
Jinak já jsem dnes opět sama. Taťka má akci z práce, tak přijde až zítra dopoledne. Původně měl přijet z té chaty domů, ale řekla jsem mu, že než aby přijel na mol, tak ať raději zůstane. Dnes jsem Tadeáškovi našla první zoubek, tak mám z toho radost. Sice mi ho nechce ukázat, ale na dotek je pěkně ostrý a krásně cinká. Taky už si několikrát za den sám sedne a jde mu to moc pěkně. Mám z něho fakt radost. Ale to vy z vašich pokladů určitě taky,že? 😀 Zítra nás čeká grilovačka u našich, tak se zase nadlábnu. Taťka má 8.7. narozeniny, tak to hned tak trochu oslavíme. Manža se bude léčit po dnešku, tak si budu moct dát nějaké to alko já. Holky mějte se pěkně. papa

jitulik24
5. črc 2010

Holkýýý mám další skvělé zprávy!!! Tak jen co jsme vešli do recepce, tak jsme uviděli Machače, to jsme měli radost, že nám ET bude dělat on. Šli jsme k němu na konzultaci a řekl nám tři skvělé zprávy. První byl výsledek spermiogramu, který byl tak luxusní, že by mohl manžel žížalky darovat. To byl šok nejen pro nás, ale i pro Machače. Dalši skvělá zpráva, máme tři mimísky. Nakonec to nezralé vajíčko bylo těsně před dozráním a podařilo se oplodnit. Takže máme 1 5buněčné a 2 2buněčná. A třetí zpráva, nic jsme neplatili. Machač se nás ptal jestli chceme kluka nebo holku a manžel řekl kluka na což mu Machač odpověděl, že on umí dělat jen holky Fotku mimáčka máme, ale je hodně z dálky, je na ní i Machač a sestřička. Jak jsme vycházeli z Reprofitu, tak mi dal manžel dárek panenku miminko, které drží čtyřlístek. Udělal mi tím ohromou radost. Jsme s manželem plní optimismu. KRYSTOFKO to mě mrzí, že si dává MS načas VŠEM DĚKUJI ZA PODPORU!!!