Smajlíky. Co znamená?

23. led 2024

Dneska si manžel psal s kolegou,když mu ale posílal smajlíky viděla jsem tam tento smajlík 🏩 co to znamená? Mě tohle neposílá.🤷🏼‍♀️

uzivatelkapetra
23. led 2024

Nuda co? Se manžela zeptej.

felis
23. led 2024

Kancelář, bordel, firma, ...? Proč se na to nezeptas manžela?

1pomnenka
23. led 2024
autor
23. led 2024

Je mi jen blbé se ho na to ptát 🤷🏼‍♀️

autor
23. led 2024

@1pomnenka Vím. Ale nevím co si o tom myslet.

autor
23. led 2024

@uzivatelkapetra Nuda úplně ne. Jen je mi blbé se ho na to ptát.

moudivlacek
23. led 2024

@1pomnenka takove smajliky snad ani v mobilu nemam - hodinovy hotel jo :D se clovek ma porad co ucit ;)

autor
23. led 2024

@moudivlacek Také na to koukám. Já ho tedy v telefonu mám ale neznala jsem jeho význam.

moudivlacek
23. led 2024

v tom případě musíte vidět i ten název ne? znamenat to může xy věci, nebo také ne, to spíš vyřešte doma, tady vás ani vašeho muže nikdo nezná, tak vám těžko někdo adekvátně poradí

autor
23. led 2024

@moudivlacek Já ho neznala,až po tom co jsem @1pomnenka dala ty významy daných smajlíků.

autor
23. led 2024

@moudivlacek Je mi hloupé se ho na to ptát aby to nevyznělo,že mu nevěřím.

irmamala
23. led 2024

Smajlik jako usvedcujici dukaz nevery😀 Tvl, chudak😂

autor
23. led 2024

@irmamala To já ale neříkám. Jen mě zajímá komu by ho asi tak mohl poslat. To je vše .

michaela666
23. led 2024

Jakože on psal kolegovi, ty ses mu dívala přes rameno , viděla ho v nedávnou použitých a teď přemýšlíš jaké ženské smajlíka posílal ???😃
Už chybí jen prolustrovat mu mobil, když se bojíš zeptat.

autor
23. led 2024

@michaela666 Do mobilu jsem mu nikdy nekoukala a to přísahám. Ne přes rameno ležel vedle mě. A ano v nedávno použitých.

michaela666
23. led 2024

Nemá tam i broskev nebo lilek? V kombinaci s prvním smajlíkem už by to důkaz být mohl. 😃
A teď vážně, vyprdni se na smajlíka. Zbytečně si kazíš den. 😉

autor
23. led 2024

@michaela666 To už mám zkažený od rána. Něco na mě leze a mám depku a toto to jen pozdvihlo.

gdpr
23. led 2024

Je ti blbé sa ho spýtať ale nie je ti blbé mu kukať do mobilu 🤣 zaujímavé rozmýšľanie 👌🏻

deli_lah
23. led 2024

Třeba ho používá prostě z jiného důvodu než jaký je význam, probůh je to smajlík. Kolik lidí používalo smajlík lejna, protože si myslelo, že je to čokoláda... 🙏 třeba toto, znám lidí co to používají jako plácnutí.

reeeza
23. led 2024

Nebudu tě soudit proto, že tě to rozhodilo. A ani proto, že jsi nad tím začla šrotovat. Je to lidský a občas se to asi stane každému.

Tak mu rekni pravdu, že jsi to zahlídla jak to poslal ve zprávě a zeptej se co má ten smajlík za význam.

Prostě řekni pravdu. Tečka.

autor
23. led 2024

Zeptala jsem se. A mám klid byla to hloupost. Vysvětleno a klid

jarla
27. led 2024

A proč ho teda použil? Nebo na co?

reeeza
27. led 2024

Taky by mě to zajímalo 😁

autor
27. led 2024

@jarla Kámošovi jako dům snů 😄

ekira1
4. únor 2024

@deli_lah niekde som videla, že 🙏 toto neznámená modlitba, ale give me five 🤷‍♀️