Fotka z ultrazvuku. Co to je a co to znamená?

stanulice
22. zář 2021

Dneska jsem byla na druhém screeningu , začínám 22tt , doktorka mě dala do průkazky tuto fotečku a já si nevím rady co to je a znamená , říkala mě že mám meky čípek a teď si nejsem jistá zda rikala že se trošku otevírá . Tak nevím zda je to fotky otevřeno čípku nebo já prostě nevím 😅. Znáte to ? Já natešena že si nalepim do alba fotku prcka a ono tohle 😅 klidne můžu vyfotit co napsala do kartičky já to po ní neprectu 😅

juliemichal
22. zář 2021

mě to připadá,že je to ten čípek,který měřila 😀 😀

mmichaella
22. zář 2021

Tipla bych to na čípek:D

michaelarousova
22. zář 2021

@stanulice jo to je cipek😂 to vidim asi prvne takle vytisteny 😂😂

stanulice
autor
22. zář 2021

Ženy taky to tak tipují ale proč mě to dala nechápu 😅 a myslíte si že to je ok nebo ? Já vím že odborník se tu přesně nenajde ale já googluju jako praštěná , a nerozumím tomu 🙈😅😅

te_reza
22. zář 2021

No tak máš na památku pěknou fotku čípku,no😂😆

makovice88
22. zář 2021

Promin, ale tohle me strasne rozesmalo 😂😂 Kdo muze rict, ze ma fotku sveho cipku? 😅😅

stanulice
autor
22. zář 2021

@makovice88 hele já vždycky byla na před takže se ničemu nedivím , ale já sem se těšila na fotku miminka 😅😅 ne tohle 😅

makovice88
22. zář 2021

@stanulice To te chapu 😁 To si do albicka proste nechces dat. Bych priste poprosila doktorku, at mi da fotku mimca. Nesekla se treba? Mne doktor dela taky fotky (ne miminka), ale zaklada je do zdravotni karty. O fotku mimca si vylozene musim rict.

stanulice
autor
22. zář 2021

@makovice88 já sem o fotku už nezadala no , říkám si že už je to velký tak ty fotky jsou takové nijaké 😅 ale tohle mě přímo dala do kartičky 😅 no stejně tam musím příští týden znovu tak se na to zeptam ten náš malý uličník měl celý screening ručičky na obličeji a neviděla srdíčko .

zrzeckas
23. zář 2021

Tak, co je na fotce jsme se shodli vsechny a me napada.... Mas mekky cipek a rikala, ze se zrosku otevira.... Mozna tu fotku udelala zamerne a jiny doktor z toho treba vycte hodne, tak kdyby si musela jit nekam jinam aby treba vedel rozdil hned, ale jestli se to dela nebo nekdo to dela nevim 😃 to me tak napadl jeste jiny důvod, ktom toho, ze se spletla 😃

aselluska
23. zář 2021

@stanulice to je dost zvláštní 😁 přinést si fotku čípku ze screeningu 😁 tak založ čípku vlastní album 🤷‍♀️😁 ne promiň, to byl vtip, ale přeji ti, ať je vše v pořádku 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru