Snažení po biochemickém těhotenství

ms.neomagic
12. črc 2016

Ahoj vsechny..zakladam tuto diskuzi pro vsechny snazilky,ktere prodelali jako ja biochem.tehu a o fazolku prisli,presto to nevzdavaji a snazi se dal 😉

ms.neomagic
autor
12. črc 2016

@alicie_k Tady si muzem povidat o vsem 😉

alicie_k
12. črc 2016

To je super nápad! Moc díky 🙂
Mně dnes konečně skončila MS, ale teď přes léto nemám v plánu žádné testy, budu brát asi jen vitaminy a uvidíme. Stalo se mi to už podruhé a bojím se. A loni revize v 7.tt. - prázdný váček. Proto mi už dvě čárky na testu evokují spíš strach co se zase stane a jak to skončí.
Ráda bych si tady přečetla, že se to někomu po biochemku podařilo zanedlouho a bylo to v pořádku 😒

ms.neomagic
autor
12. črc 2016

Sem tam procitam ruzne diskuze a zjistuju,ze po bioch.se prevazne zadarilo vsem hned nejdyl do 2mes...tak snad to bude i u nas 😉 my v patek jedem na dovcu,mela bych tam mit plodny dny a ovu,tak snad se zadari...

alicie_k
12. črc 2016

No vidíš a mně doktorka řekla, ať si dáme do prosince pauzu. Jako říkala jsem si, že si chvilku odpočinu, ale do prosince mi přijde fakt dlouho a moc nevidím důvod 😒
Jen bych chtěla vědět, co mám příště udělat jinak, nebo jak tomu předejít. My jsme s manželem vyšetření od hlavy k patě a až na pár drobností, které se prý neřeší je vše ok. Takže možná psychika 😒

ms.neomagic
autor
12. črc 2016

Me prave dr rekl hned,dokud je pohnojena puda 😀 ono asi nejde nic delat pro..bud se to udrzet ma nebo ne...ja to taky nechapu..prvni dcera uplne v poho...ale to taky bylo s jinym chlapem..taky se bojim..navic mam docela narocnou praci a delam jen nocni ☹

nathaliee
12. črc 2016

Ahoj holky, nebojte..určitě se Vám to za chvíli podaří.. 🙂 já měla v březnu biochem...v dubnu jsme si měli dát pauzu na dočištění a v květnu už MS nedošla.. 🙂 jsem v 13tt.. 🙂 držte se..a hlavu vzhůru.. 🙂 beru od ledna kys.listovou, jinak pro asi nic není no.. 🙂 a i když se říká nemyslet na to...tak to prostě nejde.. 🙂

ms.neomagic
autor
12. črc 2016

@nathaliee ahoj,tak to moc radi slysime..kys.list (chytre miminko) taky beru,ale je pravda,ze jsem zacala az kdyz jsem zjistila ze jsem tehu..preju ti moc zdravicka at je vse v poradku 🙂

ms.neomagic
autor
14. črc 2016

@alicie_k ahoj,tak ja mam dneska po kontrolnim utz..vse je ciste a nove nastartovane,tak ted se dej vule bozi 😀 co ty,jak ti je?

alicie_k
16. črc 2016

@ms.neomagic Už mi před 4 dny skončila menstruace, pak na to vzápětí navazoval jakýsi hlen, jako kdyby ovulační, ale bylo by to u mě teda dost brzo, protože ovuluju obvykle až tak 15. - 16.dc. Ale po tom biochemku je asi možné všechno. No, nicméně teď jsem se rozhodla, že nebudu nic testovat, ani ultrazvuky, že na to kašlu a na podzim prostě půjdeme do IVF. Nechce se mi věřit, že by to bylo jen tak samo sebou a nemám nervy na další zkoušení.
Jinak přeji krásnou dovolenou a držím palce na // 😉