Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

megynka
28. bře 2010

no karol, každý na to máme vlastný názor 😉 ale možno až budete mať za sebou 3 neúspešné IVF, čo vám fakt neželám a ani nikomu, ale ak by sa to náhodou stalo,možno by hovoril inak 😉 človek nikdy neviem a my sme tiež počas tých rokov rôzne rozmýšľali a všetko prehodnocovali a čo bolo v tedy čierne teraz sa nám zdá ružové 🙂

karol84
28. bře 2010

megynka, já jsem jednoznačně pro adopci - zvlášť okud to ještě pár let nepůjde... u nás je zatrzelým odpůrcem jen on a obávám se, že ani 3 IVF to nezmění

karol84
28. bře 2010

když to tak zvažuju, tak já jsem pro adopci i v případě, že s početím vlastních dětí není problém...

vveru
28. bře 2010

Ahojky, když Vás tak pročítám, tak já jsem moc pro také nebyla, ale čím víc se nám to takhle kazí začíná se názor měnit . . .

Také, ale stále věřím, že se nám snad zadáří, já jsem z velké části v pořádku, tak budeme doufat.

Megy, ať to bude každopádně tak, nebo tak držim Vám palce, opravdu moc bych Vám to přála 🙂

karol84
28. bře 2010

vveru, určitě se zadaří. vsadím se, že i megynce - sotva se vám podaří adopce, tak budeš těhule
já jsem zatím optimista

vveru
28. bře 2010

Tak to s Tebou Karol souhlasím, také už se to takhle stalo! A co Vy, jak válčíte???

rampepurda11
autor
28. bře 2010

Ahojky holky,
ja taky pritelovi rikala, ze pokud to nepujde nam, miminko si adoptujeme. On na to nejdriv koukal vselijak...
Kdyz jsem mu rikala, ze pokud by to mel se spermiogramem hodne spatne, muzou moje vajicko oplodnit spermii darce, tak rekl, ze neee. A ted sam rikal, ze pokud to nepujde s jeho spermijkama, pujde to s jinyma...
K tomu musi kazdy dospet. Je to tezke, ale vse jde nejak vyresit.
Megynko, znam par pripadu, kdy se po adopci zadarilo. Clovek na to nemysli, je spokojeny a sup, dalsi mimi na ceste! 🙂
Kazdopadne vam taky moc drzim palecky!!! Jak dlouho vlastne trva vyrizeni zadosti o adopci?
Veru, taky stale verim a doufam🙂

vveru
28. bře 2010

Musíme věřit, vlastně nám nic jiného nezbývá, ale já věřím, že nám to VŠEM co jsme tady dobře dopadne!!!!!!!!!!!!!

megynka
28. bře 2010

babenky, veď ja tiež ešte verím že budeme mať vlastné, a asi tomu budem ešte veriť aj v prípade že by sa nám tento pokus nevydaril 😉 🙂
karol, môj manžel tiež nebol dvakrát nadšený keď som mu prvý krát spomenula adopciu, ale postupom času si na to nejak zvykal a dospel k tomu že je lepšie adoptovať si mimčo ako prežiť život sám len tak bez detí 🙂 a tiež som niekedy mala pocit že ho do toho tlačím, ale nakoniec sme sa rozhodli 🙂 no ani to nebude až taká ľahká cesta 🙂 inak ja som tiež vždy hovorila že by som si chcela adoptovať aj keby som mala svoje 🙂 no uvidíme, ja vám všetkým budem držať palce aby sa už tento rok to vaše mimi podarilo 😉 🙂
rampi...tiež som počula o pár prípadoch, že si adoptovali a nakoniec ešte prirodzene otehotneli, a tiež že išli na IVF a čakali na adopciu a mali mimi dve naraz, no ak by sa nám to stalo bola by som šťastná 🙂

nanuska12
28. bře 2010

megynka ja by som strasne chcela dievcatko lebo teraz tie dojcenske dievcenske vecicky su nadherne a zlatucke ale hlavne nech je to zdrave 🙂

karol84
28. bře 2010

nanuska, ja taky prvni chtela holcicku, ale rychle me to pustilo - hlavne kdyz se nekdy zadari zdrave miminko.
ale mas pravdu, ty holcici oblecky jsou proste nadherne 😉

nanuska12
28. bře 2010

presne nech je to zdrave a to ostatne sa od toho odvija 😀

govinda
28. bře 2010

aj mne je úplne jedno, či chlapček alebo dievčatko, hlavne aby bábenko bolo 🙂

vveru
29. bře 2010

Ahoj holky, také jsem si vždy přála holčičku, ale pak když jsem zjistila, že jsem těhotná, jak mávnutím proutku mi to bylo jedno, jediné co jsem chtěla bylo, aby miminko bylo zdravé, ale dopadlo to bohužel tak jak to dopadlo 😢

lalina846021
29. bře 2010

Ahojky holky,mě je jedno co by to bylo hlavně aby to bylo zdravé...............a je jedno jestli to porodím já,nebo nikdo jiný ale hlavně aby nám to říkalo mami a tati...............zatím vyzkoušíme Ivf a když to nevyjde tak uvažujeme o adopci..............všem držim pěstičky aby se jim splnil jejich veliký 😲 😲 sen!!!
vveru hlavně že jsi to nevzdala a bojuješ dál!

megynka
29. bře 2010

ahojte 😉
lalina, moja reč, je mi jedno odkiaľ to mimčo príde ale príde a bude moje a my budeme jeho rodičia a už sa na to tešíme 🙂

megynka
29. bře 2010

teraz ma napadlo,keď som to tak napísala, aby si niekto nemyslel že sa chystán nejaké bábo uniesť 😀 to nie

lalina846021
29. bře 2010

megynka to nás ani nenapadlo................... 😀 😀

megynka
29. bře 2010

tak to je dobre, inak sa momentálne naháňame v tejto a súkromnej téme 😀

lalina846021
29. bře 2010

kokám na to já jsem na obou,to je sranda,nestačím přemáčkávat témata....................... 🙂 😀 😀

megynka
29. bře 2010

lali nevadí, poskáčeme, veď sme na koníku 😀

lalina846021
29. bře 2010

Holky napíšu vám něco na povzbuzení,....moje kolegyně zdrav.sestra se 10 let snažila o mimčo,řekli jí že nemůže mít děti a ani umělé oplodnění jim nepomůže.je to asi dva roky co zažádala o adopci,před dvouma měsíci adoptovali měsíční dvojčátka(Adélku a Tomáška),když si je přivezla domu tak jí bylo pořád špatně.Všichni jí říkali že je to tím stresem,na konec šla na gyndu a dr, jí oznámil že čeká mimčo,že je ve druhém měsíci a podle UTZ to vypadá na dvojčata.............
takže ty řeči že nemůže mít děti.............i Dr. se občas sekne..............teď budou velká rodinka..............
Takže to nikdo nevzdávejte a bojujte....................jednou se nám to všem povede a budeme maminama 🙂 😲 🙂

megynka
29. bře 2010

lalina, si ma potešila, už som aj ja počula o takých prípadoch, a si ma potešila o to viac, že my ideme v stredu podať papiere o adopciu a ktovie, možno sa podarí aj IVF a budeme mať dve deti naraz 😵

megynka
29. bře 2010

ja nám všetkým tie mamičkovské povinnosti z celého srdca želám 🙂

govinda
29. bře 2010

lalina, jééj 🙂 . To je milučké 😵

lalina846021
29. bře 2010

mě to taky povzbudilo,byla tady za mnou na návštěvě a uplně jí to štěstí zářilo z očí,až jsem jí záviděla,ale ona si to po 10 letech boje a stresů opravdu zaslouží.......
megynka moc bych ti to přála,opravdu nezáleží na tom kdo mimčo donosí ale komu bude říkat mami a tati.....
neboj třeba se ti na utz objeví dvě bublinky.....to by jsi byla určitě nejšťastnější človíček na celém světě..............
budete taky velká rodinka..................neboj povede se to!!!

megynka
29. bře 2010

lali dík, si zlatá, ja dúfam že sa nám to podarí všetkým 🙂 a káždá budeme mať minimálne dve deti

lalina846021
29. bře 2010

v to doufám taky,tak budeme věřit a ty nemáš zač,od toho jsem tady aby jsem tě podpořila............ 🙂 😲 😀

nanuska12
29. bře 2010

No dnes som si bola pre tie vysledky pre istotu aj s Petom(priatel) no a povedal ze nemam nejaku vadu a ze ani Petulko tak ze sa mame snazit o 106 Preistotu si ma este raz pozrel Pohodaj fakt....Tak na oslavu nasho zdravicka sme si isli sadnut na kavicku a samozrejme som si zase nakupila triciek ale samozrejme s mierov iba 2 ks. Ani neviete ako mi odlahlo ale povedal ze som taky pripad ze sa moze zo dna na den nieco zmenit tak ze si ma bude kontrolovat Ale aj tak nic zavazne tam nevidel

nanuska12
29. bře 2010

lalina846021 ta je nadherny pribeh 🙂
presne baby len aby to bolo ZDRAVE 😉