Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

megynka
29. bře 2010

lali, budeme sa tu všetky podporovať navzájom 😉

nanuska,super,no už sa len musíte snažiť a my vám budeme držať palce,hádam sa čoskoro podarí 😉 🙂

bukvickaaa
29. bře 2010

Ahojte kočky ... tak sa pridávam k tejto téme, keďže sa s priateľom snažíme o bábo už vyše 18 mesiacov ... v marci som začala s meraním teploty, takže uvidíme, čo a ako ...

megynka
29. bře 2010

vitaj bukvickaaa 😉 držím palčeky, 18 mesiacov je už dosť, aj ste boli už na nejaké vyšetrenia?

bukvickaaa
29. bře 2010

no priateľ už bol ... všetko má v poriadku a rada je na mne... ale v prvom rade budem musieť zmeniť gynekologičku, pretože tá súčasná mi nevyhovuje.... len nájsť teraz niekoho vhodného nie je také jednoduché ...

megynka
29. bře 2010

to máš pravdu, to asi budeš musieť presondovať u známych a popýtať sa na odborníka, ale super že priateľ je v poriadku, tak možno to u vás bude ako tu písala nanuska,všetko v poriadku a len sa snažiť 🙂

bukvickaaa
29. bře 2010

no ved treba skusat... 🙂) teraz sme ale dost pod stresom, co tiez robi svoje... chystame svadbu v juni ale verim, ze po svadbe bude uz vsetko ok a dufam, ze na svadobnej ceste sa to uz podari 🙂))

megynka
29. bře 2010

a kde plánujete ísť na svadobnú cestu?

bukvickaaa
29. bře 2010

no nemáme to ešte na 100 % zarezervované ale zrejme Egypt .... chceli sme niečo krajšie, exotickejšie... ale peniažky nám treba aj na iné veci 🙂

megynka
29. bře 2010

jéééj bukvicka, Egypt je moja srdcovka, boli sme tam 3x, aj na svadobnej ceste, bude vám tak super,úžasné more na potápanie a šnorchlovanie, a my sme si na svadobnej ceste zaplatili kúpanie s delfínmi, drahé ale neskutočný zážitok 😵 ja ešte do Egypta určite pôjdem aj viackrát

bukvickaaa
29. bře 2010

super, tak to som rada 🙂) dufam ze bude krasne... do egypta ideme prvykrat tento rok.... mam urcite ocakavania, dufam, ze to bude podla predstav... vies mi aj odporucit nejaky hotel?? mam vyhliadnute dva - ale na 95 % uz som rozhodnuta pre ten jeden 🙂

megynka
29. bře 2010

my sme boli v Sharm el Sheiku, tam sú skoro všetky hotely super, len si terba dať pozor na vzdialenosť od mora, lebo chodiť v 40-stupňových horúčavách 700m na pláž nie je bohviečo, my sme boli v hoteli Fantázia ale ten má len tri hviezdičky, taký maličký ale stačil, čistý a strava super a potom v Sultan Garden, to boli 4 alebo 5 hviezdičiek,každá cestovka to inak hodnotí a to boli jednoposchodové apartmány vo veľkej záhrade a hlavná budova a asi 4 bazény a amfík ale bolo to ďalej od centra, museli sme taxíkom do mesta a to bola nevýhoda, ten prvý bol priamo v centre a to sme boli meste každý večer, bože išla by som hneď boli sme tam ako doma, možno skočíme aj tento rok 😉

bukvickaaa
29. bře 2010

no my sme pozerali v Hurghade - oblasť Makadi - hotel Tia Heights Makadi Bay - vyzerá super, 5 * hotel. komplex, blízko pláže, all inclusive a čo je hlavné, 15 dní 🙂 takže pravdepodobne necháme tento hotel ....

megynka
29. bře 2010

Hurghadu nepoznám, ale raz sa vyberiem aj tam, ja by som chcela ísť do Marsa Alam, to je ešte trochu južnejšie, no nech je tu už dovolenka 🙂
my sme sa s drahým tiež začali snažiť už pred svadbou a nedarilo sa tak nás moja gynekologyčka odporučila priamo do centra, keď sme jej povedali že sa snažíme rok a nič, a tam nám robili vyšetrenia
no vám sa hádam zadarí na svadobnej ceste 😉 🙂

ivveettaa
29. bře 2010

Ahojte dievčatá, môžem sem prispieť nejakou tou vetičkou? Ja som patrila tiež medzi snažilky a trvalo to celých 10 rokov!!! ☹
Teraz som v 6 tt. a nesmierne šťastná, ale je to len začiatok a niekedy strach a obavy prevýšia moju radosť. Ale dúfam že dôjdeme do vytúženého konca. 🙂 Chcela by som vás všetky trošku potešiť, treba len veriť, raz sa to musí podariť, tak ako nám. 😵

govinda
29. bře 2010

ivetka, ahojky 🙂
A čo bolo u vás problémom?

lalina846021
29. bře 2010

ahojky ivveettaa vítám tě mezi náma,děkujeme za povzbuzujíci zprávu,přeju ti aby bylo všechno v pořádku až do vytouženého konce,držím pěstičky.......................

nanuska12
29. bře 2010

megynka dakujeme 🙂
bukvickaaa no aj my chceme ist na svadobku do Egypta my chceme ist do Marsa Alam taktiez 5& hotel a vhodny pre rodiny s demi no takze ked sa nam tam podari splodit potomka tak urcite sa tam vyberieme s malynkym dietatkom na pamiatku 😀 😀 😀 mam ale predstavivost

lalina846021
29. bře 2010

bukvickaa taky tě tu vítáma držím pěstičky aby se vám všechno povedlo,myslím jak svadbu,svadební cestu,tak 🙂 😲 konečně mimísek

ivveettaa
29. bře 2010

Ahoj govinda, práveže nám nenašli žiadny problém, ja v 100% poriadku, muž tak isto. Vyšetrenia sme opakovali hádam stokrát. Odporúčali nám vyskúšať to umelým oplodnením, dávali nám veľké šance. Povedali sme si, že o.k., ideme do toho a objednali sme sa v Martine ale až na august, pretože vtedy sme sa mali vrátiť z Chorvátska. Úplne sme to vypustili z hlavy, začali sme sa tešiť na dovolenku, a ono to zrazu prišlo samé. Ja som to dlho nechápala, 10 € som minula na testy kým som tomu začala veriť. Ešte aj môj doktor sa smial, lebo mi musel zopár krát zopakovať že to je ozaj pravda. 😀 Niekedy naozaj stačí prestať asi myslieť na to bábätko aj keď ja sama viem, že ľahko sa to povie.. ☹ U nás sa to našťastie podarilo. Takže aj Vám dievčatá držím palčeky a z celého srdca prajem zažiť pocit, keď vám test ukáže //. 😉

pici
29. bře 2010

ivveettaa... gratkooooooooooooooooooooooooo. musi to byt uzasne po tolkych rokoch... tesim sa spolui s tebou :D

megynka
30. bře 2010

ivetka,veľká gratulácia a držím hrozne moc palce, nech sa maličké dobre vyvíja a rastie a nech ste v poriadku , my čakáme 5 rokov tak ešte 5 a príde to 😀 no to dúfam, že skôr 😉

ivveettaa
30. bře 2010

Dievčatá ďakujem vám veľmi pekne, naozaj je to radosť, nedá sa to písať, ale aj mužík, ktorý je podotýkam chlap ako hora mi na začiatku zistenia po večeroch slzy ronil od radosti.. 😀 Nevzdávajte to za žiadnych okolností, pretože môžete byť šťastné ako veľmi chcete, s radosťou že máte v sebe bábätko sa to fakt nedá porovnať. 😉 A megynka tebe držím strašne palčeky aby si nemusela čakať ďalších 5 rokov. Pekný deň. 🙂

bukvickaaa
30. bře 2010

nanuska12 - ja to planujem taktiez tak... pokial sa podari na svadobnej ceste, tak potom s malinkym pojdeme oslavit 🙂)
megynka - dakujem, drzkaj palceky 🙂)

lalina846021 - dakujem 🙂

yasminne
30. bře 2010

Cafte kocky pripajam sa k vasej teme. Precitala som si niekolko poslednych prispevkov a gratulujem Ivetke k velkemu uspechu 🙂 Ufff no ja si ani nechcem predstavit taku dlhu cakaciu dobu dufam za sa nam vsetkym zadari ovela skor 🙂! My sa s manzelom snazime nieco vyse roka, dva mesiace dozadu sme absolvovali vysetrenia a konzultacie v centre plodnosti, len aby sme si boli isti, ze sa nesnazime zbytocne, ze tam nie je nejaky zdravotny problem. Vysetrenia dopadli u manzela excelente a u mna nic vazne nenasli, ale napriek tomu doporucili laparoskopiu, ktoru som absolvovala v piatok a tak sa davam prave dokopy. Operujuci lekar povedal, ze tam bolo niekolko povrchovych lozisk endometriozy, ktore odstranili a tak je maternica v povodnom stave a vajickovody boli nastastie OK. A uz o tyzden sa mozeme snazit dalej 🙂 snad to uz dlho nepotrva. Cely rok som si merala teplotu, strazila ovolucne dni, ale povedala som si uz dost . Za to obdobie som spoznala svoj cyklus dokonale, aj to ako sa sprava moje a telo, ake su kedy chute na sex a podobne, takze mam tolko indicii, ze upustam od merania BT a znacenia si grafov... drzte palce a ja ich drzim vam!

govinda
30. bře 2010

yasmine, no tak rýchle zotavenie a ešte rýchlejšie otehulkovanie prajem 🙂 . Teraz si vynovená 😀 , pôjde to raz-dva 🙂

megynka
30. bře 2010

yasminne, vitaj a držím palce 🙂

yasminne
30. bře 2010

govinda pekne si to povedala ze som "vynovena" 😀

yasminne
30. bře 2010

inak vidim, ze planujete dovolenky, to je dobre podla ma taky oddych niekde daleko od vsednych dni ma nieco do seba pri plodeni potomkov :D Veru musim aj ja nieco naplanovat, pri tom behani po lekaroch som ani nemala chut ...

lalina846021
30. bře 2010

Yasminne taky tě mezi náma vítám,držím pěstičky ať se brzo zotavíš a nakazíš se těhu bacilkem 😲 🙂

vveru
30. bře 2010

Yasminne, vítej! To je dobře, že jste oba více méně v pořádku, to už na sebe mimi nenechá dlouho čekat! 😵