Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

nanuska12
30. dub 2010

megynka .....super 😉 Gratulujem 🙂
pici no radsej 😉

megynka
30. dub 2010

nanuska ďakujem, je to len maličký krôčik ale mňa to potešilo veľmi a ty sa drž aj s drobcom v brušku, nech mu tam je krásne 😉 🙂

nanuska12
30. dub 2010

megynka dakujeme 😵 😉

karol84
30. dub 2010

vveru, každá pozitivní zpráva je dobrá 🙂

rampepurda11
autor
30. dub 2010

Ahojky holky, to jste me taky potesily. Hned 2 dobre zpravicky🙂 To je super... Snad tu bude vsechny brzy aspon s dobrymi zpravickami pridame a pristi rok uz budeme vsechny v jine diskuzi🙂

karol84
30. dub 2010

ahoj rampi,
me je poslednich nekolik dni tak spatne, ze si rikam, ze uz to nemuze byt jen tak a treba posupajdim do jinych diskuzi hodne brzy 🙂

rampepurda11
autor
1. kvě 2010

Karol, to by bylo mooooc super!!! A co ti je? Na zvraceni, na omdleni, prsa boli...? 🙂 Ty to reknes jen tak... To uz ses mela pochlubit driv🙂
Delala sis testik nebo kdy ho chces delat?
Jen doufam, ze na nas nezapomenes? 😉

karol84
1. kvě 2010

Ahoj, no tak pozitivne bych to zrovna nevidela, ale stat se to muze, zejo 🙂
zvraceni a zvraceni a zvraceni, prsa natekla jak balon a bolava, menstruace nikde (ale to je u mne docela pravidelne). pockam jeste tak tyden a pak se uvidi

vveru
1. kvě 2010

Karol, no tak to je super, kéž by to dopadlo . . . Budu na Tebe myslet 😉

pici
1. kvě 2010

myslime na teba karol...

nanuska12
1. kvě 2010

karol sup-sup necakaj chceme tu skvelu spravicku 😉

karol84
1. kvě 2010

nanus, vzhledem k mym problemum bych se nedivila, kdyby zase nic... cyklus mam uplne rozhazeny, takze to opravdu nemusi nic znamenat... par dni pockam a pak uvidim

nanuska12
2. kvě 2010

karol myslim na teba 😉 Baby v piatok rano mi prislo hrozne zle tak som utekala k mojej obvodnej lekarke ale ta ma poslala gyndosovy klop-klop srdiecko bije videli sme mrnusa ale povedal ze je hrozne dole 😒 TAk neviem ze mam si pockat ked mi brusenko narastie a potom ze by som mala nosit tehu pas 😲 😉

nanuska12
2. kvě 2010

Pridala som foto do nasej sukromnej diskusie kuk su tam aj foto https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilin... 😉

megynka
3. kvě 2010

ahojte 😉 škredo a zima 😒 a naviac ma rozladila soc. pracovníčka, volala som jej že aby sme sa teda dohodli, kedy má prísť na tú návštevu a ona nás chce prekvapiť silou mocou, nechcela povedať kedy príde a keď som jej povedala, že my chodíme z práce až tak o 16:00 tak ešte bola akože naštvaná že musí ísť k nám po pracovnej dobe, na jednej strane chce aby sme boli zamestnaní a na druhej strane chce aby sme sedeli doma a čakali na ňu keď si zmyslí prísť, ešte sme len na začiatku a už mám dosť, ja mám ale teraz akési blbé obdobie, nič sa mi nedarí, všetko na mňa akosi padá, mám chuť sa na všetko vykašlať, ale fakt na všetko a chytá ma depka, to som už dlho nemala takéto stavy ☹

vveru
3. kvě 2010

Ahoj Megy, tak o těchto stavech mi něco povíde-vítej v klubu, na to jakou jsem měla v pátek docela radost, tak mě to v sobotu nějak přešlo . . .
Nevzdávej se, zvládnete to 😉

nanuska12
3. kvě 2010

megynka nebojkaj bude dobre 😉

megynka
3. kvě 2010

ďakujem dievčatá, hádam sa to polepší a bude zasa dobre 😉

pici
3. kvě 2010

megy.. ty si velka bojovnicka a nenechaj si nic znechutit nejakou pizdou uradnickou

megynka
3. kvě 2010

dík pici, len keď mňa niečo vytočí, sa bojím že vybuchnem, no musím svoje nervy držať na uzde 😀

nanuska12
3. kvě 2010

megynka neboj!Nezkaz si den tymto 😉

karol84
3. kvě 2010

megy, nedej se tim odradit 🙂 blbcu je na světě spousta a tak se občas stane, že na některého narazíme...

megynka
3. kvě 2010

joj dievčatá ste zlaté, ja sa budem snažiť 🙂 a snažte sa aj vy 😉 veď sme snažilinky 😵

karol a ty sa cítiš ako?ešte stále je tak zle?ak je to od tehu tak ti to prajem 😵

karol84
3. kvě 2010

megy, zatim se citim blivne a obavam se stale vic, ze nebude k cemu blahoprat

nanuska12
3. kvě 2010

megynka ale aj to je krocik ze chcu kuknut ako byvate 😉
a karol nevzavaj sa 😉

rampepurda11
autor
3. kvě 2010

megynka: Z ty pani si nic nedelej. Chapu, ze te pekne rozladila, ale na druhou stranu asi dela svoji praci. Chce videt, jak opravdu zijete, ne jen kdyz na ni budete cekat... Nechapu ale, ze se divi, ze chodite do prace. Na tohle musi byt preci zvykla...
Doufam, ze byla neprijemna jen ted. Pak uz vam snad bude jen pomahat 😉
A ty stavy beznadeje dobre znam. Ale vzdycky se necim nakopnu a jedu dal🙂 Bude zase dobre, uvidis! 🙂

karol: Doufam moc, moc, moc, ze bude k cemu blahoprat!!! Hned je nam veseleji, kdyz nam nanuska posila krasny fotecky, tak ji musime nasledovat, ne? 🙂

nanuska12
3. kvě 2010

rampepurda no ja uz som nalepena na monitore aby tie tehu testiky sli k vam.......... 😀 .......................... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lalina846021
3. kvě 2010

Ahojky holčiny!
Karol mocinky ti držím pěstičky 🙂
nanuska fotečka je hetoučká,tak držím oěstičky ať mimísek roste a jste zdraví 🙂 😲

Tak už máme genetiku ze sebou a teď už jenom budeme čekat na výsledek,trvá to zhruba měsíc.Jinak jsme se rozhodli že počkáme s dalším IVF do října.Budeme předělávat baráček a třeba se nám to povede přirozenou cestou, i když tomu už nevěřím po 3,5letém snažením...............ale budou jiné myšlenky a na mimčo nebude čas tak snad.........doufám že to rychle uteče..........zejtra to musím zavolat do Artu,tak doufám že se na mě nebudou zlobit...určitě se k nim chci vrátit,když nám to nevyjde.........přeju hezký večer,dobrou a pa 🙂

nanuska12
4. kvě 2010

lalina dakujem 😉

lalina846021
4. kvě 2010

nanuska není zač,držím vám pěstičky 🙂 😲