Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

nanuska12
4. kvě 2010

lalina diki 😀 Baby ako sa mame???My ideme do poradne 13.5 😉

karol84
4. kvě 2010

no my vybirame ten byt...
byt se nam libil, ale okoli moc ne... tak mame dilema

nanuska12
4. kvě 2010

karol no tak v tom ti neporadim 😉

karol84
4. kvě 2010

no trosku se bojim toho, ze to nevezmeme a pak uz tak pekny byt nesezeneme ☹

megynka
5. kvě 2010

dobré ránko 😉
karol tak to je ťažko, asi sa ale vždy nájde niečo čo nebude úplne podľa našich predstáv, asi záleží len na tom do akej mieri sa vám nepáči to okolie, no ja by som sa tiež strašne ťažko rozhodovala

pici
5. kvě 2010

presne ako megy povedala. najst byt v dobrej lokalite, nie daleko do mesta, posta lekar na blizku + okolie pekne ako detske ihrisko, celkova obcianska vybavenost + byt za normalnu prijatelnu cenu popripade normalnych susedov, je asi nerealne. tak treba zvazit z coho ste ochotny upustit :D ale ved karol vy si urcite poradite a vyberiete co najviac podla vasich predstav.

ako inak?

vveru
5. kvě 2010

Ahoj holky!

Pici, kde máš fotečku???

pici
5. kvě 2010

ahoj. dam fotecku naspat neboj sa...

pici
5. kvě 2010

uz som tu :D

vveru
5. kvě 2010

Vítej, tak to je dobře.

Holky mě furt hlodá a hlodá ten zmetek, mám strach, že ty výsledky nebudou . . . ☹

pici
5. kvě 2010

ale budu.. preco by neboli?

vveru
5. kvě 2010

Když oni pořád straší s těma třema měsícema. Teď čekám mrchu a sestřička řekla, že až dorazí, že se mám objednat na ten ultrazvuk co je před tím cyklem co je stimulka a že ty výsledky mezitím dojdou, ale co když ne, oni musí přijít 😔

pici
5. kvě 2010

tak si tam zavolaj a otravuj ich

vveru
5. kvě 2010

Když oni to prý nijak neurychlí, nejde to.

pici
5. kvě 2010

tak a to ake speci testy ti robili ked nemas stale vysledky?

vveru
5. kvě 2010

Já už sama nevím, myslela jsem si, že se bude čekat na ty trombofilní mutace, ale z toho a z DNA už výsledky jsou, pořád melou něco o narůstání chromozomů . . . Ach jo, je mi na nic.

pici
5. kvě 2010

neprepadaj depresiam moja. aj tak ti to prd pomoze iba si robis zbytocne dalsiu vrasku :D

vveru
5. kvě 2010

Když ono to moc nejde 😔

pici
5. kvě 2010

ale ide. vsetko ide. tak ja mam do konca roka vystarano ze ani cyklus mozno mat nebudem. tak to budu minimalne dva roky co sa budeme snazit kym nahodou otehotniem. ale tak nebudem teraz depkovat plakat a neviem co. tak to je, inak to nebude a naucilo mna to trpezlivosti

vveru
5. kvě 2010

Já vím . . . No a co Ty jinak??? Vím proč tak plaším, probrala jsem skříně a myslím, že už není co probírat 😀 . . . vlastně ju, ještě jsem chtěla probrat botky a o víkendu chci umýt okna . . .

pici
5. kvě 2010

tak si spravte s muzom vylet. oddych. relax. pohoda. alebo zavolajte kamosov a opite sa. proste nieco rob. nemysli stale na veci spojene s dietatko lebo ti zadrbe z toho...

vveru
5. kvě 2010

To už je pozdě, už hrabe. A co Vy, jak válčíte???

pici
5. kvě 2010

v pohode. stale sa niecim zamestnavam. alebo nieco zamestnava mna. tak tak ci onak, po liecbe laparka potom ak bude vsetko ok tak budem cakat na obnovenie cyklu, tak neskromne si myslim, ze tento rok je to passe.. tak co ti ostava? len ist dalej :DDD

nanuska12
5. kvě 2010

Ahojte!BAby dnesne ranajky skoncili v kralovskej miesnosti 😝 😲 😀 Teraz odpocivam lebo idem zachvilu upratovat 😠 😒

megynka
5. kvě 2010

tak dievčatá, ja som s nervami v koncoch, dnes som čakala tú pani zo sociálky a ona zasa nedorazila, som nervózna, nemôžem ju predsa čakať každý deň, čo je toto za život, celých 5 rokov už neriešime nič iné len deti, dokonca už si nedokážeme ani užiť pekný sex, teraz keď prídem domov každý deň sedím ako na ihlách a čakám pani zo sociálky, je to fakt na nervy a k tomu všetkému ešte stresy v práci, prestávam to akosi zvládať a dnes som si sadla a musela som sa z toho všetkého vyrevať, ale už nevládzem a tak to všetko nechávam tak, čím viac sa snažím a niečo chcem tým viac sa mi prestáva dariť, kašlem na pani zo sociálky, už ju viac nebudem čakať, ak nás niekedy zastihne doma tak fajn a 4ivf? no určite ho absolvujem a možno aj skôr ako som plánovala, a nech už dopadne ako chce tým skončím, už chcem konečne normálne žiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! všetkým vám želám nech sa vám plnia vaše sny aby ste boli šťastné

rampepurda11
autor
5. kvě 2010

Megynko, moc mi mrzi, ze mas ted takovehle obdobi... Bohuzel z vlastni zkusenosti vim, ze "kdyz se dari, tak se dari" ☹ Ja se vzdycky upnu na neco hezkyho, co me snad ceka a depka povoli... Ale nevim, jestli to delam dobre... Pak kdyz se nedari, spadnu do toho znova a je jeste hur.
Doufam, ze pani prijde uz zitra a prestane te trapit!!! Az zjisti, jaky jste vzorny par a ze u vas se bude mit miminko nejlepe, prestane prudit... A pak vas ceka jen to krasne. Budete se venovat miminku, nebudete myslet na snazeni a urcite pak prijde miminko druhe a treba dokonce prirozenou cestou🙂 Moc drzim palecky, uz sis uzila trapeni dost, tak ted uz te urcite cekaji jen same pekne dny...

karol84
5. kvě 2010

megy, ja se dneska taky potrebovala vyrvat, abych si ulevila a zabralo to 🙂

megynka
6. kvě 2010

dobré ránko 😉
rampi dík, tiež myslím že by som sa mala zamerať na niečo z čoho budem mať konečne radosť

karol tak po slzách sa aj mne uľavilo, ono to fakt pomáha, človek zo seba vyplaví ten nahromadený stres 🙂

krásny dník všetkým 😉

pici
6. kvě 2010

megy... ty si bojovnicka.. cloveka obcas situacie musia dostat, aby padol na dno svojich moznosti, vyreval to zo seba a zase vstal a isiel dalej...

megynka
6. kvě 2010

pici asi máš pravdu 😉 aj manžel mi povedal, že je dobre že som na dne mám sa od čoho aspoň odraziť 😀 no on to všetko berie trochu inak a nepripúšťa si to tak ako ja