Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

megynka
31. kvě 2010

milá bielalady,keď si si to s camelco vyjasnila, to je fajn, ale neurážaj tu ostatné baby, že sú čudné a samá pretvárka, nikoho z tejto témy nepoznáš,ak si myslíš že tu nie sú fajn kočky s ktorými si nemáš o čom písať tak sem nepíš

bielalady
31. kvě 2010

megynka, čo tak zhurta, Teba som nemyslela...

pici
31. kvě 2010

bielalady
prepac, ale ty si zrovna nezacala vhodne. ak ste si to vyjasnili, pekne od vas. my sem chodiem dlhsie, piseme si tu dost casto a da sa povedat ze sme kamaratky, tak prepac ale tvoja poznamka sa nas trochu dotkla. a neviem co je na tom cudne a pretvarkovske ako si napisala... ukoncujem z mojej strany tuto debatu,

janemari
1. čer 2010

ahojte,nejde mi reagovat na bielalady,kedze som uz citala viac prispevkov od nej na inych forach.
aj ja mam 31 a o babetko sa snazime od mojich 27 rokov,mam vyskusane vselico aj jonasa aj billingsovku a mozem povedat ze sme sa milovali podla kalendara a nic.Jedine co to sposobilo bolo ze sa narusilo nase partnerske spoluzitie a este aj teraz mam "odpor"k sexu.Este dlho potrva kym sa uvolnim a nebude to tak ze musim lebo kalendar to prikazuje.A co sa tyka MS ja ju mam sice pravidelnu,ale mam zname co ju nemaju skoro vobec.A ked si das aj na to predpisat lieky tak je to len krvacanie a nedochadza k ovulacii,mas len skratka cyklus pri ktorom mas len krvacanie.

bielalady
1. čer 2010

janemari, čo tým chceš povedať, že aj Ty máš 31??? To si podotkla sama.Akože niekomu som zase ublížila???? Chápem to už... nemusíte mi to všetky vysvetľovať, všetko je už vyriešené,,, alebo si nejaká kámoška helenkysabinky alebo tej druhej, ktoré tu robia len intrigy,,, No Janemari, držím Ti palce, nie som tu od toho, aby som Ťa súdila podľa komentárov ako vy ostatné... na názor a trošku inak naštylizovanú vetu, ktorú každá z Vás trošku inak pochopí, MÁM PRÁVO, tak ako si ho práve vyjadrila aj Ty....

a Ty Pici, je mi ľúto, že blondýnka, ktorú tu vidím asi prvú spomedzi všetkých tých žien a je mi výzorom podobná, má takýto nabrúsený názor, len som povedala, že je to tu všetko o pretvárke, že tu máte už urobenú svoju kamarátsku komunitu a nikoho tu už nechcete pustiť, je to diskriminácia, veď asi je tu každá preto, lebo má nejaký problém, ale je mi veľmi ľúto, že je tu veľa žien, ktoré sa naoko hrajú, že Ti chcú pomôcť a poradiť a sami Ťa nahlásia adminovi, len preto, lebo si im nesadla....

megynka
1. čer 2010

bielalady, ja sa ani nečudujem že ťa niekto nahlásil admini alebo ťa baby do skupiny neberú, keď takto reaguješ a píšeš takéto príspevky, to sa potom nečuduj, buď tu rieš a píš o svojom probléme otehotnieť alebo nepíš vôbec, ty len útočíš na ostatné

janemari
1. čer 2010

bielalady do tejto temy som prisla prvy raz.Co sa tyka megynky pozname sa s inej temy.Aj ja mam temu a nikdy som nikoho nevyhodila a kazdemu rada odpoviem a pomozem ked mozem.A neviem podla coho sudis ze je tu pretvarka.Je vela bab na fore s ktorymi som sa zoznamila tu a aj sa stretavame osobne aj napriek tomu ze sme kazda z ineho mesta,alebo kraja.Keby to bola pretvarka tak nebudem cestovat tolko kilometrov,alebo nebudem v osobnom kontakte.Aj mne sa stalo ze som prisla do nejakej temy a nikto na mna nereagoval,alebo ma poslal po radu inam a neurazila som sa za to.

janemari
1. čer 2010

A este jednu vec bielalady neviem ci ta niekto nahlasuje adminkam,ale je na ich posudeni co prispevok nechaju,alebo zmazu.A ak ho zmazu je na case sa zamysliet kde je pravda....

bielalady
1. čer 2010

akože nechápem, komu som ublížila, keď sa mám zamyslieť, veď o tom nič nevieš,,, čo som také komu napísala... proste medzi seba nikoho nepustíte, tam je pravda....

rampepurda11
autor
1. čer 2010

@bielalady: Urcite mas pravo se vyjadrit, ale nemuzes po nas chtit pratelstvi, kdyz rejes a rejes. Pretvarky jsem si tu dosud nevsimla, tak netusim, proc tak soudis.

zuzanockamt
1. čer 2010

@bielalady myslim, ze treba ubrat na tej arogancii a vsetko bude OK ... lebo ja mam s MK zatial viac menej dobre skusenosti, vzdy mi v kazdej teme poradili, ked som to potrebovala, aj ked tam uz boli zohrata partia ... ale zalezi len a len na sposobe polozenia otazky a nie hned utocit

megynka
1. čer 2010

bielalady, kašli na to, už to nerieš a skús napísať niečo o sebe a baviť sa priateľsky a uvidíš že s tebou budú kočky komunikovať, tu nie je nikto kto by bol zaujatý

janemari
1. čer 2010

Presne ako kocky pisu zvolit iny pristup.Ved si zober ako by sa ti pacilo keby ti niekto napisali mas 24 co riesis dieta,uzivaj si.Ved to pride same ked bude cas.Alebo by sa ti vysmial,ze riesis veci podla Jonasa. Nikto ta od nikial nevyhadzuje.

pici
1. čer 2010

je na case sa ukludnit. mame toho kazda dost si myslim a vobec nie sme uzavreta komunita. ak si vsimnes ani ja som sem nepisala od zaciatku a so janemari si pisem aj v inej teme a vobec nevidim problem. pisem tam, kde si s ludmi sedim a kde sa citim fajn. my sme si zalozili aj sukromnu temu, ale nie v snahe diskriminovat niekoho nazory, ale v snahe byt otvorenejsi, nakolko to necita nikto okrem nas.

tak co tak zakopat imaginarnu vojnovu sekeru a normalne sa bavit? ja neviem o kom si tu hovorila, ze ta udal adminovi, ale bolo by na mieste si to vyriesit s nim.

janemari
1. čer 2010

🙂 🙂 🙂

vveru
2. čer 2010

Pici, já ale můžu za sebe napsat, že vás beru jako kamarádky a že ač jsem vás "naživo" nikdy nepoznala jste mi blízké. Také mě to nakrklo, ale člověk občas napíše věc, která vyzní jinak než byla myšlená . . .

pici
2. čer 2010

vveru. ved ja som to tiez tak myslela, ze vas povazujem za kamaratky, podporu atd....

a je pravda, ze to mozno tak nemyslela, tak dalsia vec ale ze mohla to napisat ze to tak nebolo myslene, namiesto toho opat dalsi utok. ale nepitvajme to uz..

vveru
2. čer 2010

Mám stejný názor, ale už to nebudeme řešit. Co Ty???

pici
2. čer 2010

a tak ja.. co ja ? nic nove.. mame krpatu doma, tak si ju uzivame cela rodina... je malinkata a krasna.. trochu zavidko.. ale pockame si a dockame sa aj my...

vveru
2. čer 2010

Pici, krpatu? Já nevím co to je???

pici
2. čer 2010

krpatu, malicku. brat ma tyzdnove babo :D

vveru
2. čer 2010

Jo, jo já jsem si to myslela, ale nebyla jsem si jistá. To víš čeština a slovenština 😉

pici
2. čer 2010

no my sme este z tej kategorie co si vzajomne rozumeju.. horsie je to s mladsimi rocnikmi :D

vveru
2. čer 2010

Tak já rozumím celkem dobře, jen si občas nejsem jistá. U mě udělalo také hodně to, že jsem od mala tancovala a na soutěže také jezdila jedna úžsná taneční skupina ze Slovenska, byli jsme velcí kamarádi, takže jsme se toho od sebe vzájemně hodně naučili 😉

pici
2. čer 2010

moj tatko zase cely zivot hovori po cesky, takze ja nemam problem :D

vveru
2. čer 2010

Tak to je super 😉

janemari
2. čer 2010

Tak si malicku dobre popestuj nech sa ti nalepi 😉

pici
3. čer 2010

janemari.. vies co? pestujem co sa da a stale nic :D

megynka
3. čer 2010

ahojte 😉
jééééj pici, veľmi ti to pristane, už aby si bola mamina 🙂

pici
3. čer 2010

no je fakt rozkosna a taka malinkata ze do kabelky by sa mi zmestila :DDDDDDDD

nejak na prd sa citim...