• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilinky - rok a více. Podpořme se

16. prosince 2010 
musím stále kukať na tú fotku :dizzy_face: taký maľučký zlatý čvirik :dizzy_face: ja úžasná :dizzy_face:

hádam na teba niečo nelezie?! u nás konečne slnko, v sobout nám prídu robiť vstavanú skriňu, už sa teším lebo nemám už kde ukladať veci
3. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pici, moooc Ti to sluší :wink: Co pa, že se cítíš blbě??? Ty takový náš "držák"?!
3. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
viete co?
ja neviem depresia ma nejako obchadza. teda snazim sa jej milovymi krokmi vyhybat. ale mam pocit, ze nic mi nevychadza tak ako by som chcela... uff
a neviem. telo asi bojuje s tym, ze nemam cyklus tak ma furt vajecnik boli, potom pre zmenu prechladnem, vajecnik ma stale boli. uz si pridem ako paranoidna, ze si myslim, ze stale mi nieco je :D
3. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pici, to bude v pohodě, taky Ti blbnou i hormony, když nemáš normální cyklus :confounded: Drž se . . .
3. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej blbnou. to mas pravdu. neviem sa nejako vpratat do koze :unamused:
3. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude dobrý, jukni na malou a představ si, že za chvilku budeš mít taky takovou, ještě hezčí, protože bude TVOJE :sweat_smile:
3. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ano. kiez by to tak bolo :D
3. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bude, pici, neboj. Za rok uz urcite budes mit brisko a pak v naruci takoveho drobecka:slight_smile:
Snad uz bude i hezke pocasi a depka pujde stranou... Je cerven a slunicko nikde (tedy aspon u nas)... To ti urcite taky nepomaha.

Veru, kdy zacinas pichat ty injekce? Uz zitra???
A kdy ty, Megynko?

Holky, uz abyste se nam chlubily testikama:slight_smile: Ty nam urcite zazenou vsechny depky a daji nadeji, ze bude krasne:slight_smile:
3. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rampi, ja začínam brať proveru 12.6. a pichať začínam diphereline až 19.6. a menopur k tomu asi až koncom mesiaca, mám dlhý protokol tak si tých injekcií zasa užijem
3. čer 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teraz v sobotu nám prídu zmontovať tú vstavanú skriňu, tak mám teraz veci po celom byte, už sme vypratali tú starú
3. čer 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, no som sa pobavila na tych "vasnivej"komunikacii na predoslej strane... no comment. :grinning:
Od vcera tu mame navstevu kamosov z Viedne prisli aj s malou babulkou 1,5 rocnou Kristinkou a veselo oznamili, ze su opat v tom, tak moj manzel tahal rady, ze ako to ze oni si povedia teraz chceme a hned sa im aj zadari :grinning: ...
3. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak posli toho borca aj do nasich domacnosti :DDDD yasmi :DDDD

ale nie srandujem.. rampi uz sa ti blizi svadbicka...
no megy.. teba caka plno plno injekcii ako vidim. a dipherelin na co ti budu pichat?
3. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pici naozaj ti to velmi pristane :slight_smile:

megynka tak ja ta budem informovat ja uz beriem 4 den Proveru a ked malo pijem tak ma pobolieva vajecnik.Bolo mi povedane ze ked zacnem stimulku mam vela pit.Od pondelku zacnem pichat no som zvedava ako to zvladnem :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
janemari.. a ty mas kratky ci dlhy protokol?
prd sice o tom viem ale baby to tu spominali....

3. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pici ja mam dlhy protokol.To znamena ze zacinam 16DC a pokracujem az do odberu vajicok cca 14-16DC nasledujuceho cyklu.Kratky je taky ze zacnes hned cez mrchu a cca na 14-16DC ides na odber vajicok.To asi tak v skratke :wink:
3. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee no super. a co vsetko ti budu pichat a na co? teda ak sa ti to chce rozpisovat
3. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No budem si to pichat sama :sweat_smile: A je to Diphereline a Puregon to by malo byt na to aby aby sa mi vytvorili foliky a v nich vajicka ktore potom odoberu na oplodnenie.Den pred odberom mi este pichnu na pohotovosti Pregnyl aby sa mi folikuli uvolnili a preskli a uvolnili sa vajicka.A teraz papam tabletky Provera to je vraj aby sa mi vyblokovali moje hormony,resp.aby som sa pripravila na stimulku :slight_smile: Aspon tak mi boli podane informacie
3. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja beriem dipherelline a zastavil sa mi z toho cyklus tak potom nechapem
3. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som ho mala ako liecbu na zastavenie cyklu,ale zevraj zalezi od toho aka velka davka to je.Viem ze sa podava aj v inej davke na upravenie-nastavenie cyklu.
4. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no pekne.. len ma to zarazilo... to je hrozne kolko si musite vytrpiet...
4. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked mi hovorii v centre ako si mam pichat a co tak som hovorila ze ved toto sm si pichala aby som nemala menzes a povedali mi ze to ano ale to bola ovela silnejsia davka.Okrem toho viem ze su baby co to brali na upravu cyklu aj v letaku je to napisane.
4. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
koukam, ze jste tu mely nedavno docela vzrusenou diskuzi :slight_smile:
tak snad uz je zase vsechno dobre
u nas zatim zadna novinka, jen spousta stresu v praci - uz aby tu byla dovolena...
5. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paaaani, to som ani necakala, ze zien s mojim problemom je tak vela. Myslela som si, ze som asi jedina na svete, ktora nemoze otehotniet.

Cajik: som na tom rovnako, ako ty - myslela som si, ze otehotniet je ta najlahsia vec na svete... Zial, vidim, ze som sa riadne sekla... :frowning2:

Obdivujem tie zeny, co sa snazia zopar rokov a stale nestracaju nadej. My sa snazime dva roky a uz som si stihla zoparkrat povedat, ze ja sa na to vykaslem... Viem, ze cim sa clovek viac snazi, tym si situaciu komplikuje a ze tomu treba nechat volny priebeh a podobne "bla bla" frazy, ale to mi nepomaha.

Drzim Vam vsetkym palce a najviac mi asi psychicky pomoze, ak daktora z nas sem napise: Baby, som tehotna! Prosim Vas, dajte vediet, tie, co sa snazite a zadari sa - budeme sa tesit s Vami a aj nam to doda silu "bojovat" dalej.

Dakujem a pekny den Vam zela Kata. :grinning:
6. čer 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@takata: Vitej mezi nami. Jen skoda, ze se nesetkavame v jine diskuzi :unamused: Ale ver, ze se s tim vsechny popereme a budou z nas skvele maminy :wink:
Byli uz jste na nejakem vysetreni? Jaky je u vas problem?

Ted hodne z nas podstoupi IVF, tak se urcite zadari a bude se to tu hemzit tehulkama, ze holky??? :slight_smile:
6. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rampepurda11: Dakujem za mile privitanie. :slight_smile: Hmm, ved my sa raz stretneme aj v diskusii s nazvom "cakam babo" - nemaj boja. Ja tomu verim. :slight_smile: My sme boli na vysetreni - sme v poriadku. Teda, ja mam vraj trochu otocenu maternicu, ale to je vraj v ramci normy - tak, ja neviem... Mne sa zda, ze ten doktor to trochu bagatelizoval - ale to je mozno len moj taky pocit. Vies, ja som nikdy nemala ziadne gynekologicke problemy a tak teraz ma to zaskocilo...
Takto, ze asi budem teraz vyzerat ako totalny analfabet, ale to co znamena IVF..?
6. čer 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: ahojte babulky ....................... @takata ......... IVF je umele oplodnenie :slight_smile: :slight_smile: nic si z toho nerob a ked nieco nevies (nejaku skratku ) staci sa opytat, kazda z bab ti rada odpovie :wink:
6. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takata .......... doslova = In vitro fertilizácia (IVF) - oplodnenie v skúmavke :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za vysvetlenie. :slight_smile: Medzicasom som si to stihla zadat do vyhladavaca, tak som zase o cosi mudrejsia... A ak mozem este jednu otazocku: To IVF musi odporucit az gynekolog, alebo ako to funguje..?
6. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitaj takata medzi nami a dufam, ze sa tu dlho nezdrzis...

:DDDD

6. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici: Dakujem. Ja zase dufam, ze vsetci, ako sme tu, sa len presunieme do inej skupiny - a budeme sa podporovat nadalej - len v inej zalezitosti - napr. ci dat babatku meno Misko, ci Janko... :slight_smile:
V kazdom pade ja nam verim, takze raz sa to podari. :grinning:
6. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek